تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 53

نام تاپيک: دیجی کالا دزد شده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

میخوام یه چیز بگیرم که تا چندسال ساپورتم کنه
    اگر از من میشنوی 8 گیگ بیشتر جنبه تبلیغاتی داره
    یه چیز مهم تر مگه فقط رم هست که باعث میشه تا چند سال ساپورت بشی؟ سنگین ترین نرم افزار ها هم به رم زیاد نیاز ندارند.
    به نظرم بیشتر باید در مورد خرید لپتاپ مناسب تحقیق کنی..شاید رم سومین فاکتور قدرت سیستم باشه از نظر من
    البته بهتره این سوال رو توی فروم همون بخش بپرسی
    زیاد در گیر اعداد نباش
    موفق باشی

2. این کاربر از رابینسون بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

اگر از من میشنوی 8 گیگ بیشتر جنبه تبلیغاتی داره
    یه چیز مهم تر مگه فقط رم هست که باعث میشه تا چند سال ساپورت بشی؟ سنگین ترین نرم افزار ها هم به رم زیاد نیاز ندارند.
    به نظرم بیشتر باید در مورد خرید لپتاپ مناسب تحقیق کنی..شاید رم سومین فاکتور قدرت سیستم باشه از نظر من
    البته بهتره این سوال رو توی فروم همون بخش بپرسی
    زیاد در گیر اعداد نباش
    موفق باشی
    همین لپتاپ 8 گیگشم هست
    کلا سیستم خوبی داره

داره خودمونی میشه yaran99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دقیقا همین طوره. یک دزد به تمام معنا. منم سه ماه پیش لپ تاپ hp با گارانتی یکساله سریر خریدم . روی فاکتور یه شماره سریال زده بودن هر چقدر تو سایت سریر برای تایید صحت گارانتی وارد میکردم تایید نمیشد. بعد فهمیدم که نامردها لپ تاپ بدون گارانتی فرستادن و اون شماره سریال یه چیز فرمالیته است . شما خودتون حساب کنید دیگه اختلاف یه لپ تاپ 2 میلیونی با گارانتی و بدون گارانتی حدود 200 هزار تومنه. ایشالا خرج دوا دکتر زن و بچه هاشون بشه

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دی جی دزد ..................

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دقیقا همین طوره. یک دزد به تمام معنا. منم سه ماه پیش لپ تاپ hp با گارانتی یکساله سریر خریدم . روی فاکتور یه شماره سریال زده بودن هر چقدر تو سایت سریر برای تایید صحت گارانتی وارد میکردم تایید نمیشد. بعد فهمیدم که نامردها لپ تاپ بدون گارانتی فرستادن و اون شماره سریال یه چیز فرمالیته است . شما خودتون حساب کنید دیگه اختلاف یه لپ تاپ 2 میلیونی با گارانتی و بدون گارانتی حدود 200 هزار تومنه. ایشالا خرج دوا دکتر زن و بچه هاشون بشه
    تا این حد ؟؟؟ باورکردنی نیست !

داره خودمونی میشه farokhe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    ارومــیـــ ـــه

پيش فرض

عجب من تا حالا چیزی نخریدم ازشون پس خوش به حالم

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

عجب !!! نزدیک بود فریب ظاهر این فروشگاهشونو بخورم و یه وایو از اینها سفارش بدم !!

خوب شد این تاپیکو دیدم

مثل اینکه خرید از اینها ریسکه و نه گارانتی در کاره و نه ..

داره خودمونی میشه COD MW3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

تو تهران که 1 میلیون تا مغازه و فروشگاه هستش ...چه اصراریه که اینترنتی خرید بکنید؟

10. این کاربر از COD MW3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

تو تهران که 1 میلیون تا مغازه و فروشگاه هستش ...چه اصراریه که اینترنتی خرید بکنید؟
    کاملا درسته دوست عزیز

ایران حالا حالاها مونده که به حدی از اطمینان برسه که بشه اینترنتی خرید کرد و بتوان خدمات دهی مناسب دریافت کرد

بازم دم ایران رهجو گرم . خدا شاهده 6 میلیون و 40 دادم یه سونی مشکلی تو صفحش دیدم بردمش بدون اینکه بگه چرا و ... برام تعویضش کردن و یه لپ تاپ جدید بهم دادن . اگه گیر اینا افتاده بودم که پولم میشد ضرر

برخورد بسیار حرفه ای با ارباب رجوع . خلاصه بگم چیزی که من حس کردم و رفتم از نزدیک دیدم در ایران رهجو برات فیلم بازی نمیکنند و وافعا به مشکلت رسیدگی میکنند

کلا تو کار سونی هستم . تا حالا با این دیجی کار نکردم ولی قیمت سونی هاش از رهجو ارزان تره نزدیک بود برم سمت اینها که با خوندن این تاپیک منصرف شدم

پروفشنال fabio montari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منم با دیچی به مشکل خوردم سره لپ تاپ یه مشت عوضی توش کار میکنن من یه جوری تهدیدشون کردم که یارو ری.. بود به خودش باید باهاشون از اولش بعد صحبت کنید تازه من اخرش هرجی از دهنم دراومد به بخش فنیشون گفتم اونم وصل کرد به یارو دیگه اون کارمو راه انداخت . لپ تاپ فرستاده بودن بدونه گارانتی در صورتی که من با گارانتی سفارش داده بودم کلا خیلی دزدن اون بخش فنیشم اندازه الاغم چیزی حالیشون نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •