تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 48

نام تاپيک: خرید لپ تاپ قوی

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من منکر این نشدم که قوی تر نیستن ! گفتم 7214 مزیت هایی داره که 550 نداره ! موفق باشید !
    ای بابا من y510p رو هم میگم.ولش کنید بالاخره هر کسی خودش عقل سلیم و حق انتخاب داره و از فروش این دو مدل میشه فهمید که چه کسی چه مدلی رو پیشنهاد میده و فروش بهتری داره.

پروفشنال Alireza-Khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

شما کلا خیلی به ایسوس و لنوو علاقه دارید ! تو تمامی تاپیک ها میخونم پستاتونو ، رو چند مدل خاص مانور میدید ! امیدوارم با توصیه هاتون کسی رو گمراه نکنید ! با اجازه دیگه ترک کنم من فروم رو !

3. 2 کاربر از Alireza-Khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما کلا خیلی به ایسوس و لنوو علاقه دارید ! تو تمامی تاپیک ها میخونم پستاتونو ، رو چند مدل خاص مانور میدید ! امیدوارم با توصیه هاتون کسی رو گمراه نکنید ! با اجازه دیگه ترک کنم من فروم رو !
    شما فرض کنید که در حال حاضر یه راهنمایی از شما میخوام میشه یه لپ تاپ قوی با کیفیت خوب و دارای کانفیگ خوب تو رنج قیمت 4 تومان به من معرفی کنید؟
    Last edited by Capital; 21-09-2013 at 22:09.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

در وهله ی اول علاوه بر کانفیگ خوب یه سری مسائل هست که باید مطرح شه ! مثلا درایو نوری لپ تاپ ! هارد لپ تاپ ! امکاناتی مثل اسپیکر و فینگر پرینت ! صفحه ی نمایش اچ دی ، فول اچ دی ، براق و یا مات ! تعداد درگاه های USB و... ! ویندوز اورجینال یا داس ! وزن لپ تاپ ! باتری لپ تاپ ! کیفیت ساخت لپ تاپ ! بدنه لپ تاپ !

تا به شما میگن لپ تاپ خوب دو تا مدل ایسوس و یه لنوو میندازی وسط و فقط به سی پی یو 4700 و گرافیک 750 مینازید ! واقع بین باشید که اگه این امکاناتو گذاشته و قیمتش مناسبه چیارو نداره !!! به خاطر فریب و فروش بالاش با این کانفیگ خوب کلی امکانات رو از این لپ تاپ ها گرفته ! به چه حقی شما این اجازه رو به خودتون میدید که یه لپ تاپی که 5 ماه هست تولید شده و نسل 3 اینتل روش هست رو از رده خارج بدونید ! نه من و نه شما نمیتونیم تفاوت سی پی یو 4700 و یا 3630 رو بیان کنیم ! شما تا چه اندازه در مورد تفاوت کارت گرافیک 750 و 650 اطلاعات دارید که اینجوری قاطعانه رد میکنید 650 رو ؟؟؟ رتبه بنچ مارک رو دیدید و با قیافه ی حق به جانب اظهار نظر تخصصی میکنید ! نه ! این درست نیست ! کیفیت ساخت لنوو کجاااااااااااااااااااا اچ پی کجااااا ، سونی کجاااااااااا ! در راهنمایی هاتون دقت کنید ! خیلی ها ممکنه با حرف شما تصمیم بگیرن ! موفق باشید !
    Last edited by Alireza-Khan; 22-09-2013 at 00:54.

6. 2 کاربر از Alireza-Khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در وهله ی اول علاوه بر کانفیگ خوب یه سری مسائل هست که باید مطرح شه ! مثلا درایو نوری لپ تاپ ! هارد لپ تاپ ! امکاناتی مثل اسپیکر و فینگر پرینت ! صفحه ی نمایش اچ دی ، فول اچ دی ، براق و یا مات ! تعداد درگاه های USB و... ! ویندوز اورجینال یا داس ! وزن لپ تاپ ! باتری لپ تاپ ! کیفیت ساخت لپ تاپ ! بدنه لپ تاپ !

تا به شما میگن لپ تاپ خوب دو تا مدل ایسوس و یه لنوو میندازی وسط و فقط به سی پی یو 4700 و گرافیک 750 مینازید ! واقع بین باشید که اگه این امکاناتو گذاشته و قیمتش مناسبه چیارو نداره !!! به خاطر فریب و فروش بالاش با این کانفیگ خوب کلی امکانات رو از این لپ تاپ ها گرفته ! به چه حقی شما این اجازه رو به خودتون میدید که یه لپ تاپی که 5 ماه هست تولید شده و نسل 3 اینتل روش هست رو از رده خارج بدونید ! نه من و نه شما نمیتونیم تفاوت سی پی یو 4700 و یا 3630 رو بیان کنیم ! شما تا چه اندازه در مورد تفاوت کارت گرافیک 750 و 650 اطلاعات دارید که اینجوری قاطعانه رد میکنید 650 رو ؟؟؟ رتبه بنچ مارک رو دیدید و با قیافه ی حق به جانب اظهار نظر تخصصی میکنید ! نه ! این درست نیست ! کیفیت ساخت لنوو کجاااااااااااااااااااا اچ پی کجااااا ، سونی کجاااااااااا ! در راهنمایی هاتون دقت کنید ! خیلی ها ممکنه با حرف شما تصمیم بگیرن ! موفق باشید !
    شما احیانا با شرکت hp کاری میکنید؟؟؟؟؟!!!!اقا جون خودتم قبول کن که y510 از لپ تاپ شما بالاتره و اصلا حرفی توش نیست.پسر جون زمانی که من داشتم لپ تاپ میفروختم شما فرق نسل اینتل رو هم نمیدونستید.راستی بازم بگم خداییش برین مطالبتونو بخونین تا ببینید که چرا انقدر عاشق فینگر پرینت هستید.به نظر من شما برین تو یه دونه از این فیلمایی که دراشون با اثر انگشت باز میشه بازی کنید هر کی ندونه فکر میکنه که شما تو اطلاعات کار میکنید که انقدر فینگر پرینت میکنید.بعدش هم شما برو امکانات y510p رو ببین.همه هم میدونن که 7214nr اصلا جلو لنوو y510 حرفی واسه گفتن نداره.اقا من چطور به شما بگم که هیچ کس نمیاد y510p یا n550jv رو ول کنه و بره سراغ hp 7214nr.بسه دیگه.انقدر دوستان دیگه رو تو خرید به شک نندازین.راستی مردم خودشون عقل دارن و به جز من دوستان دیگه هم دارن راهنماییشون میکنن.راستی در اخر یه چیزی هم بگم که شما الان برین تاپیک ها رو ببینید که به جز من اساتید دیگه که به دوستان دیگه مشاوره میدن تا حالا اسم 7214nr رو اوردن.یادتون نره تو فیلم بازی کنید.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

کمبود داری شما ! من فروشنده نیستم ! من نخواستم این اصطلاح رو در مورد شما بکار ببرم ولی شما خیلی بیشتر فعالیتتون یه جورایی مشکوکه ! خودتم که گفتی لپ تاپ میفروختم ! الانم فروشندشی و نشستی اینجا چرت و پرت بار مردم میکنی ! من نه 7214 رو به کسی پیسنهاد میدم نه چیزی ! تو خودتو ... که ایسوس و لنوو رو بندازی به ملت ! من بمیرم اون 550 ای که شما میفروشی رو نمیخرم ! بنا به دلایل بسیار زیاد ! به شما هم ارتباطی نداره مدل لپ تاپ من چیه ! پس جون تو مردی بیا فرق سی پی یو جفتشونو بگو ! نری گوگل سرچ کنیا ! مثه مرد بگو همینجا تا همه بخونن !

9. 2 کاربر از Alireza-Khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یه جوری مقایسه میکنین انگار لابراتور دارین alireza گفتش با توجه به سلیقه و نیازی که داشت 7214 انتخاب کرد alitaali هم میگه مدل های جدیدتر cpu و گرافیک قویتری دارن مثل این که پژو پارس و پژو 405 مقایسه کنیم که 405 دنده اتوماتیک داره بعد بعد یکی میگه ظاهر پارس بهتره و جدیدتره و یکی میگه امکانات 405 بیشتره

هر کس بنا بر نیازش لپ تاپ میخره مثلاً من لپ تاپی میخوام که پورت iLink یا IEEE 1394 داشته خب تنها لپ تاپ بازار vaio f23b9e و f23cgx هست که 2.600 و 3.200 قیمتشه حالا همه میگن نمیصرفه سی پی یو قدیمی داره و گرافیک ضعیف میگن مثلاً z500 i7 بگیر یا n46 jv خب وقتی اون لامصب پورتو نداره بخرم چه کار کنم ها ؟ من از شما میپرسم

11. 2 کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

یه جوری مقایسه میکنین انگار لابراتور دارین alireza گفتش با توجه به سلیقه و نیازی که داشت 7214 انتخاب کرد alitaali هم میگه مدل های جدیدتر cpu و گرافیک قویتری دارن مثل این که پژو پارس و پژو 405 مقایسه کنیم که 405 دنده اتوماتیک داره بعد بعد یکی میگه ظاهر پارس بهتره و جدیدتره و یکی میگه امکانات 405 بیشتره

هر کس بنا بر نیازش لپ تاپ میخره مثلاً من لپ تاپی میخوام که پورت iLink یا IEEE 1394 داشته خب تنها لپ تاپ بازار vaio f23b9e و f23cgx هست که 2.600 و 3.200 قیمتشه حالا همه میگن نمیصرفه سی پی یو قدیمی داره و گرافیک ضعیف میگن مثلاً z500 i7 بگیر یا n46 jv خب وقتی اون لامصب پورتو نداره بخرم چه کار کنم ها ؟ من از شما میپرسم
    محمد جان راست می گه . مشاوران عزیز دقت کنین لطفا فقط پیشنهادات خودتون رو در در قالب معرفی بدین و از هر گونه مقایسه های های بی مورد خود داری کنین . با این کار ها فقط خریدار گمراه می شه . به خدا تفاوت اینقدر زیاد نیست .

ملاک لپ تاپ بهتر فقط CPU و کارت گرافیک نیست . عوامل بسیار زیادی وجود داره . هر لپ تاپ باید مدت زمانی توسط کاربران تست بشه تا خوبی ها و بدی هاش پی برده بشه . حواستون باشه ما داریم در مورد لپ تاپ صحبت می کنیم نه سیستم خانگی . لذا به جای اینکه تو اینترنت سرچ کنین و فقط به 2 مدل بسنده کنین ، کمی از موجودی های بازار بگین .

دوستان هم بد نیست کمی از لاک Selfish بودن بیرون بیان این چندمین باره که به خاطر رفتار های عجیب باعث متشنج شدن بحث شدن .
    امید وارم دیگه شاهد چنین بحث هایی نباشیم خواهشا فقط پیشنهاد بدین . با جملات مورد دار ! نه خریدار رو گمراه کنین نه فعالیت دیگر کاربران و خودتون رو زیر سوال ببرین .

13. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من واقعا نمیگم که 7214nr یاn550jv یا y510p.فقط یه نظری بدین که به نظر شما اگر شما بودین بین y510p و n550jv و 7214nr کدوم رو پیشنهاد میکنید.فثط خواهشا رک باشید.نه اینکه بخواین جواب های خارج بدین.کلی هم دارم میگم که انتخابتون کدوم هست؟؟؟؟؟؟؟؟

پروفشنال tekno2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

چرا هرجا میریم دعواست؟ هر کاربری می بینه کدوم خصوصیات لپ تاپ براش ارجحتر و مهم تره بعد انتخابشو می کنه مثلا بنده بدون هیچگونه تعصب شلی لولای لپ تاپ برام مهم نیست صفحه نمایش هم از نزدیک کار کردم بسیار عالی از نظر خودم و اینکه کنتراست پایینه اصلا برام مهم نیست هارد ssd هم خیلی تو اولویتم نیست هرچند که می تونم جایگزین کنم الان هم هزاران صفحات فروم انجمن های مختلف هم مطالعه کردم به قیافه ظاهری هم زیاد اهمیت نمیدم انتخاب اول و آخر من n550 بعدش لنوو510p ,بعدش n46jv و بعدش همین مدل اچ پی هست در بالا بودن کانفیگ و آیتم های اچ پی هیچ شکی درش نیست و از مدل هایی که گفتم تقریبا عقب هم نیست همش 10 یا 15 درصده ولی با توجه به نیاز خودم و اهمتی که به همون 15 درصد اختلاف کارت گرافیک و 20 درصد سی پی یو می دم انتخاب هام رو گفتم ولی یه کاربر دیگه بلوری داشتنش یا هارد ssd در کنار هارد معمولی براش خیلی مهمه قضیه فرق داره . البته اینها نظرات خودم بود و اصلا هم پیشنهاد نمی کنم دوستان به صرف حرف من نظرشون رو تغییر بدن چون ممکنه بکسی رو به اشتباه بندازم همه استادند و خیلی بهتر از من هم می توانند بهترین انتخاب رو داشته باشند بهترین راه اولویت دادن خواسته هاتون از یک لپ تاپه

16. این کاربر از tekno2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •