تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 48

نام تاپيک: خرید لپ تاپ قوی

پروفشنال Alireza-Khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

همچین میگی اصلا قابل مقایسه نیست انگار چیو با چی مقایسه کردیم ! GT650 vs GT750 ! بنچ مارکاشونو نگا کردید دیگه ؟ الان چی کم داره میخوام تو بگی ! جز CPU 4700 و گرافیک 750 برتریای دیگشو لطف کن بگو !

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش گلم لنوو که از hp از لحاظ کیفیت ساخت بهتر شده حتی تو رنکینگ جهانی سال قبل هم معلوم شد و دیگه نه من گفتم و نه شما و کارشناسان متخصص این امتیازها رو دادند.میخواین یه نظر سنجی بزاریم که y510p و n550jv و hp 7214 کدوم بهتره؟؟؟؟ اخه دوست عزیز شما اصلا همین y510p رو هم زیر نظر بگیر.بعد شما قبلا هم از فینگر پرینت میگفتین.ببینم شما احیانا خیلی اطلاعات امنیتی دارین؟قبلا هم دوستان دیگه گفتن که n550 بهتره.اخه خودتون هم میدونید که این مدل جلوی n550jv و y510p حرفی برای گفتن نداره ولی کلا یه چیزی میگم اونم شما کیفیت صفحه n550jv و y510p رو برو ببین.راستی دوستانی که n550jv دارن ایا صفحه نمایش این مدل زنندست؟؟؟ بعدا بگو همچنین y510 که دارای هارد ssd هم که میباشد و راستی اینی که میگین اولاها ضعیفن مثلا که چی؟؟؟ خوب اصلا شما فرض کن که این لپ تاپ لمسی نبوده باز هم از hp سرتره.راستی قبلا بهم گفته بودین که هر کی بخره پشیمون میشه اما از اون موقع خیلی ها این مدل رو گرفتن اما نمیدونم چرا کسی هنوز پشیمون نشده.

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همچین میگی اصلا قابل مقایسه نیست انگار چیو با چی مقایسه کردیم ! GT650 vs GT750 ! بنچ مارکاشونو نگا کردید دیگه ؟ الان چی کم داره میخوام تو بگی ! جز CPU 4700 و گرافیک 750 برتریای دیگشو لطف کن بگو !
    قبلا پیش خودم میگفتم که شما کلا رو بنچ مارک نظر میدین اما انگار علمشو ندارین و فقط از این بنچ مارک ها حرف میزنین ولی در کل بنچ مارک هاشونو هم ببین تفاوت رو احساس میکنی.من فردا تمام برتری های این دو مدل رو میگم راستی شما چقدر با حال هستین چون کانفیگ لپ تاپ روی پردازنده و گرافیک بیشتر میچرخه بعد شما میگین که به جز کارت گرافیک و پردازندش چیش بهتره؟؟؟خیلی باحالین.در اخر باز هم اگر دوستان دیگه هم مثل تاپیک قبلی بگن که این دو مدل بهترن باز هم شما میگین که 7214 hp بهتره درسته که میگن که میخ اهنی نرود در سنگ.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

ای بابا آقا هرچی شما میگید ! یه نفرم ور دار بیار اون نظر بده راجب به حرفای ما !

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ای بابا آقا هرچی شما میگید ! یه نفرم ور دار بیار اون نظر بده راجب به حرفای ما !
    خب اون که معلومه من درست میگم.دوستان یکی بیاد و بگه از بین مدل y510p و hp 7214nr کدوم رو انتخاب میکنید اخه قبلا تو یه تاپیک دیگه در مورد یه مدل دیگه دوستان دیگه گفتن که....

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

داداش گل اولا پای لنوو رو وسط نکش بحث من سر 550 ایسوس بود ! در مورد این مدل لنوو چون از نزدیک ندیدم نظری نمیدم ! در مورد هارد SSD حرف زده بودید و گفته بودید مزیت داره و فلان هاردSSD رو هر وقت بخوای میشه تهیه کرد این رو نباید به رخ کشید ! کیفیت ساخت لنوو رو با برندی مثل اچ پی نباید مقایسه کرد ! بحث من سر ایسوس 550 هست ! لطف کن از مزیتاش نسبت به 7214 بگو ! گرافیم 750 داره قبول ! سی پی یو 4700 داره اونم قبول ! خوب مطالعه کن بنچ مارک هاشونو ! تا جایی که من خوندم 650 در مواقعی تو بازی ها بهتر از 759 عمل میکنه ! در حالت کلی اون موقع هم گفتم سی پی یو 4700 بزرگترین مزیتش نسبت به 3630QM این هست که فریمش بزرگ شده و در نتیجه دما درجه پایین تره ! فکر نکنم زیادی تفاوت داشته باشه واسه کاربرا ! درسته ؟؟؟؟؟ از مزیتای دیگش بم بگو تا بدونم !

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداش گل اولا پای لنوو رو وسط نکش بحث من سر 550 ایسوس بود ! در مورد این مدل لنوو چون از نزدیک ندیدم نظری نمیدم ! در مورد هارد SSD حرف زده بودید و گفته بودید مزیت داره و فلان هاردSSD رو هر وقت بخوای میشه تهیه کرد این رو نباید به رخ کشید ! کیفیت ساخت لنوو رو با برندی مثل اچ پی نباید مقایسه کرد ! بحث من سر ایسوس 550 هست ! لطف کن از مزیتاش نسبت به 7214 بگو ! گرافیم 750 داره قبول ! سی پی یو 4700 داره اونم قبول ! خوب مطالعه کن بنچ مارک هاشونو ! تا جایی که من خوندم 650 در مواقعی تو بازی ها بهتر از 759 عمل میکنه ! در حالت کلی اون موقع هم گفتم سی پی یو 4700 بزرگترین مزیتش نسبت به 3630QM این هست که فریمش بزرگ شده و در نتیجه دما درجه پایین تره ! فکر نکنم زیادی تفاوت داشته باشه واسه کاربرا ! درسته ؟؟؟؟؟ از مزیتای دیگش بم بگو تا بدونم !
    نخیر من از اون اول اگر پستمو بخونید هم لنوو و هم N550JV رو گفتم.قبول کنید که به اشتباه حرف زدید دیگه.الان هم برید ببینید دوستانی که به بقیه مشاوره میدن اصلا این مدل رو پیشنهاد میدادن یا Y510P یا N550JV.و در کل باید بگم که اول Y510P بعد N550JV.
    Last edited by Capital; 19-09-2013 at 14:53.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

منطقی باشید !

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من منطقی هستم اما شما نمیخواین قبول کنید که n550 و y510p از hp 7214nr قویترن.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

من منکر این نشدم که قوی تر نیستن ! گفتم 7214 مزیت هایی داره که 550 نداره ! موفق باشید !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •