تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: سمند EF7 یا L90 Full?

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض سمند EF7 یا L90 Full?

سلام
    من بین این دو تا ماشین گیر کردم
    ماشین رو هم واسه مسافرت میخوام هم واسه اینکه تا سره کار باهاش برم و بعضا کارای اداریم رو انجام بدم
    الان یه 131sx دارم که خانواده یه مقدار ترس دارن با من بیان تو جاده اونم با این ماشین برای همین دارم عوضش می کنم

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

سلام
    من بین این دو تا ماشین گیر کردم
    ماشین رو هم واسه مسافرت میخوام هم واسه اینکه تا سره کار باهاش برم و بعضا کارای اداریم رو انجام بدم
    الان یه 131sx دارم که خانواده یه مقدار ترس دارن با من بیان تو جاده اونم با این ماشین برای همین دارم عوضش می کنم
    الان توی این بازار ال90 از ef7 حدود 3.5 تا 4 میلیون گرونتره
    از نظر هندلینگ برای سفر و راحتی بیشتر سمند برتری داره . از نظر مصرف سوخت ال90 کمی کم مصرفتره
    از نظر کمبود قطعات هر دو گرفتارشن و قطعاتشون توی بازار کمه. نمونش امروز که خودم قفل در داشبورد ال90 رو برای کسی به قیمت 32هزار تومن خریدم.
    جدیدا به علت پایین اومدن کیفیت قطعات سمندef7 با مشکلاتی پیش رو بوده

پایدار باشید

3. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

پیشنهاد میکنم سمند اونم از نوع ef7 نگیری! چون واشرش ایرانی شده و امکان واشر سوزوندن داری. گریبکسش هم که اصلا با این موتور همخونی نداره و صداش هم زیاده.شاسی چندان قوی نداره و مثل 405 هست و تو تصادفات شدید زیاد جالب نیست. بدنه هم سر و صداش خیلی زیاده !و اینکه بنده یک بار جاده خاکی رفتم ستون وسط سمت راست جوشش باز شده و از قسمت اتصال به سقف تق تق صدا میده(اوایل فکر میکردم از در عقب صدا میاد !
    ال نود هم من خیلی از لحاظ موتوری و جلو بندی قبولش دارم! ولی زیاد داخلش رو دوست ندارم و راحت نیستم توش. قیمتش هم جدیدا خیلی رفته بالا!
    در کل اگه میخوای از کار و زندگیت بمونی و مدام نماندگی باشی برو ef7بخر!البته اگه خوش شانس باشی شاید ماشینت خوب در اومد!
    تا پارسال بچه ها فقط دعا میکردن که گریبکس بی صدا گیرشون بیاد! ولی حالا موتوری هم مشکل پیدا کرده.
    اگه ef7 کارکرده خواستی بگیری سعی کن قبل نیمه دوم 90 بگیری.
    موفق باشی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا ممنون
    فقط این بنده خدایی که آشناست و قراره من ازش ماشین بگیرم E2 فول نداره و فقط E1 فول داره! قیمتش هم 15500 هست. حالا موندم همین رو بگیرم خودم وسایلی که نداره رو روش بزارم یا اینکه وایسم ثبت نام کنم یه دونه فول از پارس خودرو بگیرم.
    این رو قراره همون جور که گفتم از ایران خودرو بگیرم.
    حالا اصلا این وسایلی که روی E2 هست ارزش داره ؟ من میخواستم باهاش توی دهه اول مهر یه مسافرت برم ولی اگه بخوام فول e2 بگیرم باید یه چند ماهی منتظر باشم
    این پارس تندر وضعیتش چیه؟ قیمتش قراره چند باشه؟ قیافش که خوشگل تره از l90
    حالا اگه قیمتش مناسبت باشه شاید بتونم دلم رو راضی کنم که منتظر بمونه :|
    یکی از بچه ها هم پیشنهاد خرید 405 STUT5 رو داده. به نظرتون این چجوریاس؟
    Last edited by mhroozbeh; 20-09-2012 at 09:53.

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

آقا ممنون
    فقط این بنده خدا E2 فول نداره و فقط E1 فول داره! قیمتش هم 15500 هست. حالا موندم همین رو بگیرم خودم وسایلی که نداره رو روش بزارم یا اینکه وایسم ثبت نام کنم یه دونه فول از پارس خودرو بگیرم.
    این رو قراره همون جور که گفتم از ایران خودرو بگیرم.
    حالا اصلا این وسایلی که روی E2 هست ارزش داره ؟ من میخواستم باهاش توی دهه اول مهر یه مسافرت برم ولی اگه بخوام فول e2 بگیرم باید یه چند ماهی منتظر باشم
    این پارس تندر وضعیتش چیه؟ قیمتش قراره چند باشه؟ قیافش که خوشگل تره از l90
    حالا اگه قیمتش مناسبت باشه شاید بتونم دلم رو راضی کنم که منتظر بمونه :|
    یکی از بچه ها هم پیشنهاد خرید 405 STUT5 رو داده. به نظرتون این چجوریاس؟
    به نظرم الان همین e1 رو بگیرید به نفعتونه ,چون e1 فول فقط اون رینگ آلومینیومی ها+کامپیوتر سفری نداره
    معلوم نیست که کی سایت باز میشه,
    پارس تندر قیمتش تقریبا 1.5 بیشتر از معمولی هاست و اولین تحویلی های امسال برای آذر هستند.
    قیمتش عادلانه نیست چون امکانات خاصی نداره فقط و فقط فرم چراغ های عقب عوض شده ,البته سلیقه ایه
    405 slx هم ماشین خوبیه ,ترمزهای ال90 خیلی بهتر از 405
    قیمت اینم الان 18300000

پایدار باشید
    Last edited by hossein.az; 20-09-2012 at 10:01.

آخر فروم باز hamed malekpour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ....

پيش فرض

اگه برای مسافرت می خواهی 100%سمند ef7 مناسبه با یک باز گاز زدن می تونی 380کیلومتر با هاش بری ولی تندر 90هم مزایای خودش را داره ودر ضمن تندر 90 گرونتره من خودم هم ef7دارم وخیلی از ماشینم راضی هستم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

راسته میگن e1 فول صندلیش قابلیت تنظیم ارتفاع نداره؟ یه سوال دیگه، اصلا این آپشن هایی که نداره رو میشه بهش اضافه کرد؟ امکانش هست؟ جایی انجام میده؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

بین این دوتا ال 90 ارجحیت داره .شک نکن

10. این کاربر از hsn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

راسته میگن e1 فول صندلیش قابلیت تنظیم ارتفاع نداره؟ یه سوال دیگه، اصلا این آپشن هایی که نداره رو میشه بهش اضافه کرد؟ امکانش هست؟ جایی انجام میده؟
    بله تمام آپشن هایی که e1 نسبت به e2 نداره میتونید خودتون از یکسری از شرکت ها و مغازه های لوکس اسپرت تهیه کنید.
    این سایت که بتون معرفی کردم جزء بزرکترین موسساتی که این قبیل کارهارو روی ال90 انجام میدن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پایدار باشید

12. این کاربر از hossein.az بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا این تندر شدنی نیست مثل اینکه نایاب شده این عتیقه
    الان بین این ماشینا یکی رو بگید بگیرم خسته شدم خراب شه این خودرو سازی ایران که ما راحت شیم
    1.سمند ال ايكس - كلاس 19 >>> 17 تومن
    2.سمند ال ايكسEF7 - كلاس سه .>>> 19500
    3.پژو 405 سفارشي بنزيني(SLX) با موتور TU5 ، ترمز ABS>>> هفده
    4. سورن ELX‌ با موتور ملي بنزيني >>> 21
    5.پژو پارس سال با ترمز ABS و ايربگ راننده - كلاس 13 >>>20

خودم دلم با 405 با موتور tu5 هست چون ازش تعریف زیاد شنیدم ولی خوب 405 یه مقدار جوات شده یه مقدار بیشتر :| البته همه چیز توی ایران جوات میشه به حدی آپشن ها محدوده و از طرفی نمی خوام دیگه تا 20 تومنم خرج کنم ولی اگه مثلا پارس واقعا ارزش بیست تومن داشته باشه یا سورنه احتمالش هست که یه زور بزنم پولش رو ردیف کنم
    برای مسافرت و هم داخل شهر میخوام و مصرفش هم پایین باشه. قطعاتش نایاب نباشه و پام کف نمایندگی رو تا جایی که ممکنه لمس نکنه بی دردسر باشه دیگه

یکی از دوستام MVM 530 پیشنهاد داد. ظاهرا 23 تومنه
    Last edited by mhroozbeh; 23-09-2012 at 18:04.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •