تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 22 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 217

نام تاپيک: iPhone 5S | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو اس

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

و دقیقا قبل از معرفی هندز فری جدید، قبل از معماری جدید ، خبر از سرمایه گذاری ها بوده ، مثل خرید اخر اپل که منجربه سنسور اثر انگشت شد ، اما خبری از این موارد شده آیا؟ خیر

اسم مهم نیست،صفحه هم عالیه، اما صحبت از پنل به این دلیله که اگر در باتری تغییری ایجاد نمیشه، در مصرف کننده های باتری تغییر ایجاد کنه و تا به حال هم همچین اتفاقی نیفتاده.

بسیار استارت آپ ها، شرکت ها و محقق ها هستند که برای دولاپ این سری از تکنولوژی ها نیاز به پول دارند ولی چون سیاست بازار ، اختلاف زیاد رو نمیپسنده و تک قطبی شدن باعث کاهش روند رو به جلو میشه، از طرف هیچ شرکتی چه اپل چه سامسونگ و ... در این زمینه اقدام نمیشه، زمانی اقدام میشه که سود به جیب شرکت ها سرازیر بشه!
    از طرف دیگه ،میشه با همین تکنولوژی فعلی، مقداری بالانس رو برقرار کرد، برای مثلا اضافه شدن 5گرم به آیفون جدید چقدر هزینه بر خواهد بود ؟ همین 5گرم میتونه 200میلی آمپر ظرفیت جدید باشه و اگر هم کالبد شکافی آیفون رو ملاحظه کنید بدون نیاز به تغییر ابعاد میشه این کار رو انجام داد
    ولی چرا انجام نمیشه؟
    چون فرآیند و پروسه تولید رو سخت میکنه ، نیاز به اصلاحات اساسی داره و همچنین نیاز به یک ری ارنجمنت داخلی در ایفون و این چیزی نیست که پول بپسنده!

بنده موافق نیستم و این پیش بینی رو غیر محتمل میدونم.
    حداکثر 2-3 سال دیگه صرفه جویی در انرژی این گجت ها بسیار مورد اهمیت قرار خواهد گرفت و همچنین باتری هایی با عمر بالا و قدرتمند روانه بازار خواهند شد
    کسی فکر میکرد که بشه یک روز سی پی یوی اکس 86 بدون نیاز به فن ساخت ؟! نه تا 1سال پیش!تبلت ها باعث وقوع این موضوع شدند،درست زمانی که فراگیری خیلی شدیدی پیدا کرده بودند.
    مثل الان اسمارت فون ها که از مسئله اعداد و ارقام بیرون اومدن و برای کاربر کاربردی بودن مهمه !
    چیز هایی از این قبیل به بلوع نرسیدن و هنوز قدرت آنچنانی در این زمینه ها در اختیار کاربر نیست

دوست عزیز شما کلا منظور من رو از بیخ و بن اشتباه فهمیدید
    دلیل نداره تراکم پیکسلی و رزولوشن رو بالا برد، دردسر برای توسعه دهنده،مصرف باتری اضافی و همون نویز هست . اما نمیشه از پنل های کم مصرف تر استفاده کرد ؟! نمیشه عمر باتری رو با مانور بر روی پر مصرف ترین قطعه بالا برد ؟
    نیازی نیست که اسم رتینا عوض شه یا بالکل صفحه نمایش! فقط نیازه که تغییراتی انجام بشه که بهتر بشه!

نه ،مشکل از خود بزرگ بینی هست، مثل ضرب المثل لنگه کفش در بیابان غنیمته .
    بله همونطور که در قبل تر هم گفتم ، حتی اگر یک مصرف کننده داشته باشه قابلیتی کاربردی هست و حس بهتری از استفاده محصول میده ، اما آیا مانور تا این حد ؟

از اول هم گفتم منظورم با شما نبوده،چون از معدود افرادی هستید که توی بحث ، حرف بیربط نمیزنید ، منظور کسانی هستند که بدون هیچ دلیل منطقی میخوان همه چیز رو زیر سوال ببرند!
    من اینبار کلی پاسخ میدم.

خبر از سرمایه گذاری درباره باتری بوده ولی چون محصول نزدیک نیست طبیعتا گزارشی هم نمیشه. مسئله باتری با پردازنده و ... متفاوت است چون روال سیستم های استاندارد مربوطه خیلی فرق داره. به خاطر باتری های لیتیم پلیمر در بوئینگ که بیشتر از 20 ساله در دنیا بدون خطر استفاده میشن هواپیماهای 787 بیشتر از یک ماه می خوابن، یک تکنولوژی متفاوت و انقلابی هم مسیر بسیار طولانی داره تا عرضه بشه و از دل اپل یا سامسونگ بیرون نمیاد بلکه کم کم پیشرفت ها معرفی میشن (اون هم در حیطه علم و محیط های دانشگاهی) و کم کم صنعتی میشن.

بهینه سازی ها همیشه صورت می گیره و صفحه آیفون 5 هم حدود 48 درصد (فکر می کنم) کم مصرف تر بود از 4S ولی روی قضیه مانور داده نشد چون ملموس نیست و احتمالا از این بهینه سازی در کم کردن سایز یا چیزهای دیگه استفاده شده. من نمی دونم آیا 5 گرم بیشتر و بدون سایز بیشتر می شد باتری 200 میلی آمپر بیشتر بشه یا خیر ولی نسبت اون 5 درصد وزن بیشتر مقابل 14 درصد باتری بیشتر هست و فکر می کنم احتمالا اپل این کار رو اگه ممکن بود انجام می داد (و فکر نمی کنم 14 درصد حجم بیشتر برای باتری رو می شد در همین فضا جا داد). من اینطوری محصولات رو نگاه نمی کنم و پروسه ساخت بسیار دشوار محصولات اپل مثلا مراحل عکاسی خیلی دقیق یا تراشکاری های اون شکلی فکر نمی کنم این انتقاد به اپل وارد باشه که از پروسه تولید سخت و دشوار هراسی داشته باشه. اپل همیشه نوآور پروسه های سخت و دشوار تولید برای تهیه محصول نهایی بهتر بوده.

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اگه ادعای شما در رابطه با 100 درصد سایز بزرگ بودن گوشی های پرچم دار اندروید رو سایز بالا بدونیم، و اینها فقط 6 درصد کل گوشی های اندروید دنیا رو تشکیل میدن، مشخصه چقدر موفق بودن و این عدم موفقیت رو شما دوست دارید اپل هم تکرار کنه! شما مقایسه همون گوشی های بزرگ و به قول خودتون های اند اندروید رو با آیفون و میزان فروششون بکنید می بینید چقدر میزان فروش ها متفاوت است که خودش نشون میده اکثریت مردم چی می خوان.
    رئيس اين امار رو شما از كجا اورديد؟چون يكن باورش سخته
    اگه ما فقط سري گلكسي اس و نوت سامسونگ رو هم حساب كنيم بيشتر از ٦ درصد بشن

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

رئيس اين امار رو شما از كجا اورديد؟چون يكن باورش سخته
    اگه ما فقط سري گلكسي اس و نوت سامسونگ رو هم حساب كنيم بيشتر از ٦ درصد بشن
    بخش دولوپرهای مارکت گوگل:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که محدوده نرمال (79.6 درصد محصولات) بین 3 تا 4.3 اینچ هست، محدوده لارژ (6.1 درصد) همه گوشی های بزرگ تر و Xlarge هم مربوط به تبلت هاست (7 اینچ به بالا).

4. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بخش دولوپرهای مارکت گوگل:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که محدوده نرمال (79.6 درصد محصولات) بین 3 تا 4.3 اینچ هست، محدوده لارژ (6.1 درصد) همه گوشی های بزرگ تر و Xlarge هم مربوط به تبلت هاست (7 اینچ به بالا).
    راستش ما تروريستيم به اين صفحه ايي كه داديد دسترسي نداريم ولي ميدونيم كه فروش اس٢+اس٣+اس٤+نوت١،٢ بيشتر از ١٣٠ ميليونه
    خب همينا رو هم بيشتر از ١٠ درصد از كل يك ميليارد اندرويد ديوايس دنياست
    اگه امار باقي پرچمداراي اين ٢ سال رو هم اضافه كنيم مطمئنا بيشتر از اين ميشه

6. این کاربر از bleu2u4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

راستش ما تروريستيم به اين صفحه ايي كه داديد دسترسي نداريم ولي ميدونيم كه فروش اس٢+اس٣+اس٤+نوت١،٢ بيشتر از ١٣٠ ميليونه
    خدمت شما :

8. 4 کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

حرف شما درسته ولی اون آمار گوگل هم بر اساس دسترسی گوشی ها به مارکت هست (که تازه باید به نفع این گوشی های گرون قیمت باشه چون قطعا به مارکت دسترسی دارن در حالی که بعضی از ارزون ها ندارن). به هر حال Numbers don't lie

این رو هم نباید فراموش کنیم که دیوایس پرچمدار پرفروش دیگه ای خارج از دو برند سامسونگ و اپل وجود نداره و شاید تا حد خیلی خیلی پایین تری HTC و سونی / الان تنها برندهایی که سوددهی واقعی دارن همین دو تا هستن و اینها تنها برندهایی هستن که دارن گوشی گرون قیمت بطور وسیع می فروشن. توی همین بازه یعنی اواسط 2011 به این سمت تقریبا 300 میلیون آیفون فروخته شده که باز هم نسبت فروش گوشیها در رده قیمت بالا رو نشون می ده. توی این دو سال برند های دیگه روی هم گوشی رده بالا شاید 50 میلیون هم نفروختن روی هم. چون صحبت ما این بود که اکثر بازار محصولات رده بالا در اختیار آیفون هست و موفقیت یا عدم موفقیت بقیه محصولات در اون رده نشون دهنده روال مناسب فعالیت برای اپل نیست.

10. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

اوه اوه اینقدر بحث بالاس که فک نکنم کسی پُست من رو دیده باشه.

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

ماشالله به این حوصله!
    یکی کم نیاره و نگذره همین جور باید بشینین نقل قول کنین!

والا اینجا اپلی ها اینقدر ناراحت نیستن و حتی یکی مثل من که اپلی هم نیست از این معرفی راضیه!
    ولی طرفدارای برندهای دیگه میان ایراد میگیرن... بابا شما اگه از اپل راضی بودید که هوادارش بودید. ناراضی هستید و گله میکنید چون فن بوی اپل نیستید. تمام!!

رضــــــا نظر شخصی من اینه که:
    واقعا سامسونگ از خودش چیزی نداره! این قدرت و جلودار بودنش به لطف سیستم عامل یه شرکت دیگه اس!
    سامسونگ کاری که این چند ساله داره انجام میده هی افزایش عددی قابلیت هاس همین!
    هسته رو ببینی همینه... فرکانس هسته همینه... رزلوشن همینه... مگاپیکسل همینه... اندازه صفحه همین... میزان رم گوشی... حافظه داخلی....
    دقت کنی این سامسونگه که اتفاقا انقلابی نداره و همش داره آپدیت میشه

میاد دوبین میزنه با سیستم عامل اندروید که نه دوربینه نه یه گجت اندرویدی
    فقط بلده اینو با اون قاطی کنه یه چیزی ازش در بیاره! (حالا نریزین رو سرم )

حیف موتورولا الآن افتاده دست گوگل وگرنه حداقل دل من یکی به چهار تا طراحی و کیفیت خوش بود
    باور کن اگه اپل گوشی اندرویدی میزد همین 4 اینچی حتی من میخریدمش! ولی نمیرم سمتش چون با سیستم عاملش مشکل دارم یه نمه!

گوگل خودش گوگل گلاس میزنه که میگن کمک کرده تو علم جراحی اینا
    ولی سامسونگ آخه چه استفاده ای از اون فشارسنج ایناش میشه؟!

64 بیتی نشدن گوشی های سامسونگ به خاطر همون ضعف سامیه دیگه
    یعنی چون تو سیستم عامل وابستس منتظر گوگله.... کاری دستش نیست!
    ولی اپل چون نرم افزار هم دستشه داره پادشاهی میکنه! واقعیته!

سامسونگ بره همون تایزن رو توسعه بده... عرض اندام کنه ببینیم چند مرده حلاجه
    که عمرا موفق بشه خودش! نوکیا با اون همه ابهت مخصوصا زمان سیمبین کله پا شد......
    نگاه کنی علم دست آمریکاییاس! چیزی از این کره ای ها در نمیاد!

4k خوبه سامسونگ زده ولی چه فایده؟! وقتی قابل پخش نیست! برفرضم قابل پخش با اون رزلوشن هم بشه تو 5 اینچ 4k !؟

در کل...
    سامسونگ همینو فقط بلده بروز کردن گجت ها با تکنولوژی روز (جدای اینکه حالا بدردی میخورن یا نه یا اینکه اصلا لازمه واقعا؟!)
    و دوم قاطی پاطی کردن گجت های مختلف و یه شترمرغ درست کردن که نه شتره و نه مرغ!

+ تبلیغات که با اون میتونه براحتی توده مردم رو ترغیب به خرید کنه (توهین نباشه... دلیلی نیست که بگیم کسی که سامسونگ دستشه با بقیقه عامه خریداران یکیه :| )

من به شخصه حداقل انتظار قیمت پایینتری از اپل برای فایو سی رو داشتم
    تو این دور زمونه کسی و یا شرکتی به فکر رفاه و نمیدونم جیب مردم اینا نیست
    اگه پیشرفتی از یه شرکت میبینیم اکثرا به خاطر اینه که رقیبش پیشرفت کرده و جلوی اون قافله رو نبازه
    همه و همه فقط به فکر سود و منفعت با ارزش شدن سهامشون هستند (هدف بدیهی تجارت)

-------------------------
    ادیت:
    یه چیزیم اضافه کنم...!
    الآن باهم بشینیم فک کنیم راحت میتونیم قابلیت های S V رو پیش بینی کنیم:
    صفحه حداقل 5.5 اینچ
    احتمالا رزلوشن 4k
    20 مگاپیکسل دوربین
    فیلمبرداری احتمالا 8k
    باطری 3000 میلی آمپر
    8 هسته همزمان فعال 2.5 ghz
    حداقل 3 - 4 گیگ رم
    حافظه 128 گیگ داخلی
    * یه طراحی شاید بهتر
    * اگه بهانه دوباره نیارن شایداستفاده از فلز در بدنه
    + 4 - 5 تا نرم افزار بازیچه

اگه خوش بین باشیم مشخصات این میشه
    . جالب اینه که وقتی معرفی میشه همه میشن اینطوری:
    حالا این پرچمدار باید بشینه منتظر توسعه گوگل که شاید این اندروید 5 لعنتی رو بده که بشه از چهار هسته اینا یه استفاده ای کرد!
    حالا واقعا اسم چنین چیزی رو باید گذاشت پرچمدار؟؟
    در حالی که سامسونگ الآن هر سری داره تبلیغات رو پشتش میکنه و با 4 تا بنچ اینا کلی فروش هم میکنه. رئیس روساش هم میشن این طوری:

ولی آیفون... اگه حداقل یه ذره لو نده ویژگی هاشو قبل از معرفی همه منتظر حداقل یه اتفاق هستیم
    همین خوبـــــه!

شرمنده اگه زیادی چرت و پرت گفتم!
    Last edited by Ali_Best; 11-09-2013 at 22:43.

13. 4 کاربر از Ali_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

من تعریفم رو از بلوغ اسمارت فون ها چند بار گفتم و دلیلی برای تکرارش نمی بینم. فقط باز هم میگم این چیزی که شما دوباره تکرار کردید عدم رعایت امانت در نقل قول و حرف دروغ در دهان دیگران گذاشتن است.
    من جسارتی نکردم! حرف دروغ چیه؟ شما قبلا بارها صحبت از بلوغ محصولات اپل و مشخصا آیفون 5 کردی و حالا در دفاع از 4 اینچی بودن آیفون و دیگر کمبودهاش دوباره صحبت از بلوغ اسمارت فونها میکنی. انتظار داری برداشت دیگران چی باشه؟

اینکه چرا آیفون یه سری امکانات خاص رو نداره سوال موجه ای است و شما می تونید بپرسید ولی نه با لحن تمسخر آمیز، نه با لحن استفهام انکاری و نه برای کل کل کردن (و نه تبادل اطلاعات). اگه شما دنبال امکاناتی هستید که آیفون نداره (مثل NFC) یا وای فای AC، خب آیفون نخرید ولی این رفتار تنفر آمیز و عصبانی و این لحن صحبت نامناسب دیگه برای چیه من نمی فهمم.
    دوست محترم! ما در واقع اینجا داریم بحث انتقادی میکنیم نسبت به محصولات پس زیادی جدی نگیرید. بعدشم من فقط انتقاد جدی کردم و لحن تمسخر آمیز و عصبانی و بدی نداشتم و به شما هم حمله نکردم که حالت دفاعی میگیری.

درباره ضد آب: از زمان آیفون 4 مقاومت نسبی نسبت به آب وجود داره و با کمی خیس شدن و حتی در آب افتادن مشکلی برای آیفون ها پیش نمیاد. ویدیو هاشون در یوتیوب موجوده، فقط این محصولات ضد آب تبلیغ نمیشن.
    توجیهات که آیفون واتر پروف نمیسازه! اگه اینطوریه منم میگم نوکیا 1100 نسبتا ضد آب بود در حد IP58 چون یک بار افتاد توی رودخانه و هیچیش نشد.

درباره NFC: تکنولوژی ای است که کاربردی در عمل نداره و در جای خاصی به کار گرفته نمیشه. بعضی برندها از NFC برای انتقال فایل استفاده می کنند (یا اجازه برای انتقال فایل) که اپل با Air Drop این کار رو بسیار سریع تر و بهتر انجام می ده.
    گیریم NFC بیخود و بی استفاده است ولی Air Drop بحث دیگریست و اینها ربطی به هم ندارند! همانطور که بلوتوث ربطی به وای فای نداره.

وای فای AC: اکثر قریب به یقین کاربرها در خونه روترهای AC ندارن، سرعت اینترنتشون در حتی نیست که آپگرید به AC کمکی کنه و اصلا ما ماژول وای فای AC که نسبت به مصرف انرژی برای اسمارت فون بهینه باشه فعلا نداریم. اپل عمر باتری رو فدای یک امکان تبلیغاتی نمی کنه.
    شما قبلا بارها گفتی اپل بعنوان کمپانی پیشرو استانداردهای جدید را در دنیا جا میندازه حالا اینطوری توجیهش کردی که استانداردهای جا نیفتاده را قبول نداره.
    ماژول ac هم هست ولی چون قیمت کمی بالاست برای اپل نمیصرفه که هزینه تولیدش را بالا ببره برای چیزی که هنوز جا نیفتاده.

سایز باتری: نسبت به حجم اپل بیشترین میزان باتری رو نسبت به همه رقیب ها در محصولاتش داره ولی همینطوری سایز رو زیاد نمی کنه تا برای عمر باتری به یک عدد بالاتر برسه ولی در عوض گوشی سنگین و ضخیم بشه. پیدا کردن بالانس مناسب کار مهم است که اپل انجام داده.
    در یک سال گذشته تکنولوژی باتری هم پیشرفت کرد و در همین سایز میشد باتری قویتر جا داد و افزایش وزن چند گرمی هم ایرادی نبود ولی اگر قیمت هر باتری 10 دلار بیشتر میشد برای کمپانی میلیاردها ضرر داشت.
    به نظر شما اینکه که آیفون 5c وزنش شد 132 گرم و ضخامتش هم بیشتر شد دیگر بالانس مناسب نیست؟

ظرفیت بیشتر از 64 گیگ: حرف شما صحیح است ولی اگه دقت کنید اکثر فروش ها همون 16 و 32 است و حتی 64 گیگ فروش زیادی نداره. من بدم نمیومد مثل آیپد نسخه 128 گیگ هم می داشت ولی به هر حال من باز هم 32 می خریدم و برای من مصرف کننده مهم نیست ولی حق با شماست که یک چیزی پیدا کردید بهش گیر بدید.
    انتظار میرفت که آیفون 5s با ظرفیت پایه 32 گیگ باشه چون واقعا 16 گیگ دیگه کمه ولی اپل اینقدر حریص شده که تا وقتی مجبور نباشه از این کارها نمیکنه.

دوربین: دوربین آیفون 5 و حالا 5S جزو بهترین دوربین هاست و درسته کاری نکردند که عدد مگاپیکسل رو برای تبلیغات بالا ببرند ولی کیفیت دوربین و تست هایی که تا حالا شده + امکاناتی مثل ویدیو 120 فریم و امکانات نرم افزاری جدید در دنیای موبایل تک و یکه تاز است.
    یعنی دوربین لومیا 1020 و Z1 همه عدد مگاپیکسل بود! و آیفون با فیلمبرداری 720p/120fps تک و یکه تازه!

USB 3.0: دلیل USB 3.0 نبودن اسمارت فون ها استاندارد متفاوت در موبایل و دسکتاپ است و هنوز این استاندارد دقیقا پایه گذاری نشده. شما در سایر محصولات هم چنین چیزی رو نمی بینید و این قضیه در کنترل USB و کنترلر های ARM است و ربطی به اپل نداره.
    این یکی به هیچ وجه قابل توجیه نیست. برای کمپانی که ادعا داره پیشرفته ترین و مدرنترین soc دنیا را طراحی کرده اضافه کردن usb3 کار غیر ممکنی بود؟
    تگرا 4 و اسنپ دراگون 800 هم ساپورت usb3 از نوع عددی تبلیغاتی دارند!

شما میگید 64-بیت بودن تبلیغاتی است در حالی که تمام ایرادهایی که شما گرفتید فقط چیزهایی هستن که در لیست مشخصات ارزش دارن و کمکی به محصول نمی کنن و در تجربه کاربر در محصول تفاوتی ایجاد نمی کنن. شما از همون قشری هستید که فقط دوست دارید محصول تغییر کنه، حالا به هر قیمتی که شده و حتی اگه بدتر بشه. اپل تکنولوژی غیرکاربردی یا نیمه تمام (مثل NFC) یا غیر بهینه (مثل Adobe Flash) رو در محصولاتش قرار نمی ده.
    من از اون قشری هستم که دوست دارند محصولات در همه زمینه ها پیشرفت کنند نه از اون قشری که هر چی اپل بسازه میگن Oh! It's perfect

اون قشر از کاربرانی که با تمام وجود عاشق Microsoft Surface بودن و فکر می کردن اون محصول اوج نوآوری و شیوه صحیح "طراحی محصول" در دنیای مدرنه، قطعا از این شیوه عرضه محصول اپل خوششون نخواهد آمد و این گروه هم بهتره اصلا آیفون نخرند.
    منظور این حرف آخری با من بود!؟ راستش من نه از سرفیس آرتی خوشم اومد و نه از سرفیس پرو و از هیچکدام هم جایی تعریفی نکردم و اصلا نمیدونم سرفیس چه ربطی به آیفون دارد!؟

داره خودمونی میشه emad_hs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

چه شود آیپد 5 با سی پی یو 64 بیت و گرافیک دو برابر و تاچ آی دی
    چیزی که اندروید هیچ وقت بهش نمیرسه و همین عامل باعث شده همیشه عقب تر از اپل باشه عدم یک پارچگی هستش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •