تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 22 اولاول ... 1016171819202122 آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 217

نام تاپيک: iPhone 5S | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو اس

داره خودمونی میشه ariayii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ایفون 6 با 5s خیلی فرق داره؟
    یعنی پولی که میخوای بدی ارزش داره؟

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

ایفون 6 با 5s خیلی فرق داره؟
    یعنی پولی که میخوای بدی ارزش داره؟
    از نظر اندازه که بزرگتر شده. سخت افزار هم اپدیت شده

اگه با اندازه صفحه مشکلی ندارید مسلما مدل جدید بهتره. البته باید صبر کنید تا قیمت ها ثبات خودش رو پیدا کنه

3. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض قیمت آیفون6 در پاساژ علاالدین

آیفون 6 که مدت‌هاست مشتریان منتظر ورود آن به مرزهای ایران بودند بالاخره وارد ایران شده و اکنون در سه رنگ مشکی، سفید و طلایی در بازار عرضه شده است؛ البته این آیفونها ساخت کشور چین بوده و از طریق کشور دبی وارد بازار ایران شده است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گشتی کوتاه در بازار موبایل کافی است تا متوجه شوید که آیفون 6 چه تعداد مخاطب دارد! نمایشگر بزرگ ساختمان علاءالدین تهران مشغول پخش آگهی تبلیغاتی‌ است که با ساختاری معماگونه قصد تبلیغ این محصول جدید را دارد. اشتیاق 4 میلیونی میز میانی پاساژ علاءالدین تهران که بورس گوشی‌های تلفن همراه است نیز میزبان این محصول جدید شده تا مشتریان با استفاده از نمونه این گوشی با برنامه‌های خاص این محصول آشنا شوند که البته این آشنایی تنها شوق بیشتری را در مشتریان ایجاد می‌کند؛ اشتیاقی که چهار میلیون تومان قیمت دارد. این محصول که تنها دو هفته از حضورش در بازارهای پایتخت می‌گذرد با قیمت پایه 4 میلیون تومان و البته بسته به میزان حجم حافظه داخلی‌اش، به فروش می‌رسد. البته به گفته جمعی از فروشندگان قیمت آن بسته به میزان فراوانی‌اش در بازار کم و زیاد می‌شود یعنی قیمتها با توجه به میزان تقاضا و البته تعداد گوشی‌های موجود در بازار متفاوت است. به گفته یکی از فروشندگان،‌ آیفون‌های 6 موجود در بازار که فاقد گارانتی‌اند نامعتبر بوده و مشتریان باید انتظار هر نوع نقصی را در محصول داشته باشند. فروش بدون برنامه ممنوع! بد نیست بدانید که مغازه‌های پاساژ علاءالدین تهران که خیلی از افراد در پی خرید گوشی به عنوان بورس تلفن همراه به آنجا مراجعه می‌کنند گوشی را بدون نصب برنامه و محافظ صفحه نمایشگر گوشی و قابل گوشی تحویل مشتری نمی‌دهند! و می‌گویند یا با برنامه یا نمی‌فروشیم. قیمت این محصول که در سه مدل 16 گیگ، 64 گیگ و 128 گیگ در بازار ارایه می‌شود، بسته به حجم حافظه داخلی‌اش هم متفاوت می‌شود. بیشترین قیمت این تلفن همراه مربوط به گوشی با 64 گیگابایت حافظه داخلی و حدود قیمت 5 میلیون و 250 هزار تومان اعلام می‌شود. قیمت‌های جدول زیر به صورت میانگین بوده و از منطقه مرکزی تهران (خیابان جمهوری) تهیه شده است.
    آیفون 6 (64 گیگابایت) 4 میلیون و 990 هزار تا 5 میلیون و 150 هزار
    آیفون 6 (16 گیگابایت) 4 میلیون و 350 هزار تا 4 میلیون و 450 هزار هر چند مدت چندانی از رونمایی از آیفون 6 نمی‌گذرد، حدود یک هفته پس از ارائه این مدل، در ایران هم اعلام شده که قابلیت ارائه آخرین نمونه اپل در کشور وجود دارد. رییس انجمن فروشندگان سیم کارت، گوشی تلفن همراه و تجهیزات جانبی در گفت‌وگو با ایسنا درباره عرضه این مدل در ایران اظهار کرد: در حال حاضر برای فروش این گوشی در ایران رقم بالایی معادل شش میلیون تومان هم در نظر گرفته شده است که این رقم هنوز به تفکیک نوع گوشی مشخص نشده است اما آنچه مشخص است آنکه با این قیمت به نظر نمی‌رسد استقبال چندانی از نمونه جدید اپل به عمل آید. افشار فروتن در عین حال اظهار کرد: مدل جدید گوشی‌های آیفون به گونه‌ای است که تفاوت چندان بارزی نسبت به نمونه‌های قبلی خود ندارد و حتی آیفون‌های 4 و 5 هم کارآییهای لازم را داشتند؛ حال با این افزایش قیمت به نظر نمی رسد امکانات خیلی خاصی به کاربر ارائه شود که ارزش پرداخت این هزینه را داشته باشد. وی با بیان این‌که با وجود قیمت بالا احتمالا این گوشی در ایران طرفداران خاص خود را خواهد داشت اظهار کرد: البته هنوز این گوشی وارد کشور نشده و مشخص نیست تا چه اندازه از آن استقبال شود اما به هر حال یک هفته پس از عرضه آن در سطح جهانی این گوشی در ایران نیز عرضه می‌شود. فروتن همچنین عنوان کرد: پیش‌بینی آن است که قیمت این گوشی چندی پس از ارائه کاهش پیدا کند چرا که قیمت اولیه آن بسیار بالاست که احتمالا پس از مدتی این رقم تعدیل خواهد شد. رییس انجمن فروشندگان سیم کارت، گوشی تلفن همراه و تجهیزات جانبی در پاسخ به این سوال که با ورود آیفون‌های 6 به کشور سایر گوشی‌های اپل تا چه اندازه دست خوش تغییرات قیمتی خواهند شد، اظهار کرد: فکر نمی کنم ورود آیفون 6 تاثیر چندانی بر روی قیمت آیفون های 4 و 5 داشته باشد بلکه برعکس فکر می کنم قیمت آیفون‌های قبلی پس از مدتی بر روی نمونه تازه وارد شرکت اپل هم تاثیر بگذارد و باعث تعدیل قیمت آن شود. وی همچنین یادآور شد: اگر گوشی‌های جدید اپل از طریق نمایندگی این شرکت وارد کشور شود احتمالا باید قیمت‌ها به مراتب منطقی‌تر از قیمت اعلام شده فعلی باشد.

داره خودمونی میشه ariayii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این درسته که ایفون به جند صورت تو ایران عرضه میشه؟
    یعنی یک سریاش تو ایران پک میشه یه سریاش تو امارات یک سری پک شده اپل هست؟
    ما از کجا میتونیم این رو بفهمیم که کجا پک شده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بهترین حالت برای خرید آیفون اینه که 2 سال 2 سال بگیریدش یعنی کسی که 5 داره الان 6 بگیره خیلی فرق داره واسش و چیزهای جدید زیاد داره و از نظر پردازش و ... محسوسه تغییرش ولی کسی که 5s داره از نظر پردازش و ... فرق خاصی نداره به نظر من بهتره صبر کنه تا 6s چون چیز جدیدی نداره که بخواد آدم بگیره 6 رو نسبت به 5s جز صفحه بزرگتر

داره خودمونی میشه slim_shady71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام
    به نظرتون 5s بهتره یا htc m8

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

سلام
    به نظرتون 5s بهتره یا htc m8
    هردوشون گوشی های خوبین

Sent from my iPhone using Tapatalk

داره خودمونی میشه reza_vucinic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Khozestan.Dezful

پيش فرض

سلام بچه ها من ios 8.1 رو وقتی داشتم از روی PC میریختم روی گوشی صفحه آبی شد و کرش کرد و مجبور شدم گوشیم رو Restore کنم!
    عکس های روی گوشی رو نیاز داشتم و متاسفانه Backup نگرفتم!
    چطور میتونم برگردونم عکس ها رو؟
    یه برنامه ی مطمعن معرفی کنید.
    ممنون میشم!
    نیاز دارم

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض iPhone 5S | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو اس

سلام بچه ها من ios 8.1 رو وقتی داشتم از روی PC میریختم روی گوشی صفحه آبی شد و کرش کرد و مجبور شدم گوشیم رو Restore کنم!
    عکس های روی گوشی رو نیاز داشتم و متاسفانه Backup نگرفتم!
    چطور میتونم برگردونم عکس ها رو؟
    یه برنامه ی مطمعن معرفی کنید.
    ممنون میشم!
    نیاز دارم
    اگه ایکلود فعال بوده اونجا هم یه بکاپ ازش نگه میداره

داره خودمونی میشه reza_vucinic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Khozestan.Dezful

پيش فرض

واسه ريكاوري برنامه ندارين؟
    هيچي فعال نبوده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •