تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 22 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 217

نام تاپيک: iPhone 5S | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو اس

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

وقتی جابر میگفت One More Thing
    واقعا چیزی بود که بشه روش مانور داد.
    ولی کنفرانس امشب فیل شیلر مشغول به تعنه زدن بود.
    یا ارائه قدرت نسبت به آیفون اول.:| آخه اینم شدم مقایسه؟
    خوب اگر زمان جابز همه ی اطلاعات اینطوری لو میرفت دیگه سوپرایز و " There's one more thing "ــــی در کار نبود !!
    به نظرت این بیشترین پیشرفت برای پسوند S دارای آیفون نبود ؟

دلیلش مقایسه سیستم عامل و همینطور آیفون با دیگر رقباست
    ضعفی توی سیستم عامل میبینی ؟

2. 3 کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خوب اگر زمان جابز همه ی اطلاعات اینطوری لو میرفت دیگه سوپرایز و " There's one more thing "ــــی در کار نبود !!
    به نظرت این بیشترین پیشرفت برای پسوند S دارای آیفون نبود ؟

ضعفی توی سیستم عامل میبینی ؟
    لو نمیره، لو میدن . این خیلی فرق داره
    به این راحتی ها هم نیست و دیدیم ک از قیافه نوت 3 یا از نوت 10.1 چیزی لو نرفت، اینا همش سیاست شرکت هاست و بس!
    ل
    یک تاپیک جالب رو بخونید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این موضوع رو در همین حالا بررسی کنید و متوجه میشید. اپل دیگه مثل قبل نیست،همون آرمان گرایی رو نداره و دیگه مثل قبل اونقدر "خاص" نیست

===
    مشکلی در سیستم عامل نیست. ولی سیستم عامل پیشرفتش نسبت به رقیب اصلیش بسیار کمه، بسیار کم آپشن تره و البته تنها چیزی که اپل با توسل به اون میخواد برتریش رو نشون بده موضوع آپدیت هست

4. 2 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

جناب h!tman ، شما انتظار چه چیزی داشتید که معرفی نشد؟ گوشی 5 اینچی؟ شش گوشی مختلف برای سلیقه های مختلف؟ چیزی که صرفا از دور داد بزنه متفاوت هست با گذشته (حتی اگه این تفاوت هیچ کاربردی نداشته باشه) ؟

من نمی فهمم اپل باید چکار کنه تا امثال شما راضی باشن بازاری که به بلوغ رسیده دیگه با یک محصول زیر و رو نمیشه.

سلام علی جان
    خیلی از چیزایی مثل جنگولگ بازی های پزشکیش،در کنار امکاناتی هستند که واقعا کاربردیه . سری نوت رو ببین. چرا باید یک گوشی اندازه ماهیتابه اینقدر فروش کنه ؟ 38میلیون نسخه ؟ حتما به یک کاری اومده دیگه عزیزم.از سامسونگ طرفداری نمیکنم،ولی خیلی از قابلیت هاش در عین سادگی بسیار کاربردیند.
    سادگی همراه با کاربردی کار اپل هست. اکثر قابلیت های سامسونگ پیچیدگی بسیار زیاد و بدون کاربرد هستند مثل دنبال حرکت چشم گشتن برای بالا و پایین کردن اتوماتیک صفحه (که دیدیم چطور دنیای موبایل رو متحول کرد) ! به علاوه فروش 38 میلیون نسخه همچین نشون دهنده چیزی نیست (و درصد بالایی هم از بازار اسمارت فون دنیا نیست)، طرفدار داره ولی اپل هیچ وقت در طول تاریخش نگفته قراره محصولاتش همه سلیقه و همه جور کاربر رو پوشش بده.

در مورد سنسور اثر انگشت، اصلا نیازی بهش نبوده و این فقط برای متفاوت کردن و دهن پر کردنه،آخه مگه پسورد یا پترن چشه؟!
    اتریکس قبل از این سنسور تشخیص اثر انگشت رو توی اندروید 2.2 داشت و به هیچ کاری هم نیومد.
    الان اپل نباید سنسور اثر انگشت می گذاشت چون شما فکر می کنید اصلا بهش نیازی نبوده؟ این اصلا کاربرد نداره؟ پسورد و پترن رو 20-30 بار در روز زدن وقت از آدم نمی گیره؟ اسکن بسیار سریع اثر انگشت استفاده از گوشی رو ساده تر نمی کنه؟

آتریکس هم سنسور اثر انگشت داشت ولی اگه به یه ویدیو نگاه کرده باشید استفاده ازش سخت تر از پسورد وارد کردن است در حالی که در آیفون اینطور نیست. شاید تصورش براتون سخت باشه ولی شیوه انجام یک کار در کاربردی بودن اون خیلی مهمه! یادتون باشه آیفون هم اولین گوشی لمسی نبود و وقتی اومد دقیقا همین حرف شما رو امثال نوکیا می زدند که بقیه هم گوشی لمسی زدن و به هیچ کاری هم نیومد. واقعیت دنیا فراتر از یک لیست مشخصات روی یک کاغذ است.

پردازنده 64بیتی هم به دلیل نبود ساپرت از طرف اندروید ارائه نشده ،وگرنه از الان هم توی معماری های ARM هست و لایسنس هاش هم موجوده. بحث توان تولید نیست،بحث نبوده بستر لازمه
    چیزی که توی این پردازنده مهم هست 64-بیت بودنش نیست، پشتیبانی از ARM v8 ISA هست که کاربردهای عملی بسیار زیادی داره و فقط در پردازنده های 64-بیت ممکنه و حرف شما صحیحه که دلیل اینکه هیچ کس نساخته اینه که بستر لازم براش در اندروید وجود نداره، ولی الان iOS به نسل بعدی رفته و کرنل و ... همه 64-بیت شدن. پردازنده و GPU نسبت به سال قبل دو برابر سریعتر شدن و اضافه کردن Open GL ES 3.0 هم ادامه راهی است که شما در بقیه محصولات هم خواهید دید.

عزیزم دیروز سامسونگ اعلام کرد که هر 8هسته بیگ لیتل در نسل جدید با هم کار خواهند کرد و بدون نیاز به خوشه ها ، به پردازش ادامه خواهند داد. با این پردازنده جدید و ریسکی که کرده ،باز هم اختلالی توی کار گوشی هاش به وجود نیومده ولی هرکسی گفت بازی با اعداد و ارقامه.
    ادد کردن یک پشتیبانی از اوپن جی ال یا ارتقا پردازنده نه؟
    ارتباطی با بحث ما نمی بینم.

برای من اصلا برندش اهمیت نداره و از معرفی 5س مثل نوت3 لذت بردم ، به تیکه های فیل شیلر به اندروید هم خندیدم و از نظرم جالب بوده
    کاملا مشخصه برندش اهمیت بسیار زیادی برای شما و افرادی مثل شما داره چون وقتی اپل محصولی رو معرفی می کنه شما همیشه در جبهه آنتی اپل هستید، البته شاید در جبهه آنتی سامسونگ هم باشید من نمی دونم ولی این رفتار آنتی اپل که بعد از معرفی محصولات میشه یعنی کاملا مشخصه برندش اهمیت داره، برای یک عده مثبت و برای یک عده منفی.

اما بعضی از کاربرا هستند که یک چیز رو کامل و دیگری رو هیچ میدونن

از دیدگاه بعضی دوستان پلاستیک اپل طلاست و پلاستیک برند های دیگه آفتابه
    از نظر بعضی دوستان پردازنده های اسنپدراگون و اکتا دزدی و بازی با اعداد ولی 64بیتی آخرین حرف
    بعضی ها میگن 4K یک شوخی مسخرست ولی فیلم برداری اسلوموشن بهترین حالت فیلم برداری
    ست کردن بک گراند آیفون 5سی همرنگ قابش اوج هماهنگ سازی و شخصی سازی ، اما لانچر و تم و ... = لگ و نابودی سیستم عامل

کیفیت ساخت اپل عالی، ولی یک سر به سایت های تکنولوژی بزن، زومیت ،نارنجی ،ای تی رسان و ....
    اون موقع میبینی که ملت چجوری دارن نظراتشون رو بیان میکنن
    خب هنوز کسی پستی نداده و چیزی نگفته شما پیشاپیش توهین ها رو شروع کردید و از طرف خودتون نظر "بعضی کاربرها" رو بطور تمسخر آمیز گفتید.

این آیفون حکایتش مثل I-OS 7 ه .
    با بقیه رقبا مقایسه بشه و شانسش سنجیده بشه،اون موقع حرفایی که برای گفتن داره مشخص میشه.
    همیشه همین بوده ؛ از سال 2007 تا الان. آیفون عرضه شده، به بازار اومده و اونجا خوب و بدش سنجیده شده.

یک تاپیک جالب رو بخونید
    این موضوع رو در همین حالا بررسی کنید و متوجه میشید. اپل دیگه مثل قبل نیست،همون آرمان گرایی رو نداره و دیگه مثل قبل اونقدر "خاص" نیست
    این تاپیک که لینک کردید نشون میده اپل همون اپل همیشگی است. روال کاری اپل همیشه همین بوده که محصولاتش رو پله پله بهتر می کنه و این رو همیشه در مک، آیپاد، آیفون و آیپد در همه این سال ها دیدیم. اپل هر سال یه محصول مثل آیپاد (2001)، آیفون (2007) و آیپد (2010) معرفی نکرده که فکر کنیم الان چون 3 سال گذشته پس اپل اون اپل همیشگی نیست.

مشکلی در سیستم عامل نیست. ولی سیستم عامل پیشرفتش نسبت به رقیب اصلیش بسیار کمه، بسیار کم آپشن تره و البته تنها چیزی که اپل با توسل به اون میخواد برتریش رو نشون بده موضوع آپدیت هست
    پیشرفت خاصی در اندروید هم وجود نداره. هر دو سال هر کاری که قبلا کرده بودن رو میریزن دور و از ابتدا دوباره شروع می کنن، در این دو سال تغییرات ساختاری خوبی داشته ولی هنوز بطور محسوس عقب هست.

به علاوه این موضوع آپدیت بسیار مهم است چون وقتی حدود یک سوم کاربرها از نسخه ای استفاده می کنن که سال 2010 عرضه شده و بیشتر از نصف از نسخه هایی که بیشتر از 1.5 سال از عرضه شون می گذره استفاده می کنن، هیچ وقت برنامه نویس ها نمی تونن برنامه هاشون رو با جدیدترین امکاناتی که در سیستم عامل هست به روز کنن چون خود به خود اکثریت مشتری هاشون رو از دست میدن. الان نسخه ای از اندروید که 10 ماه پیش عرضه شد کمتر از 10 درصد دیوایس ها رو شامل میشه. تمام اکوسیستم بر اساس اکثریت می چرخه و کیفیت پایین اکوسیستم اندروید (چه نرم افزاری و چه لوازم جانبی) هم به همین خاطر است.

الان اکثر برنامه های اندروید دارن با API level 10 نوشته میشن در حالی که تا 18 هم عرضه شده. در عمل وقتی در اون برنامه ها هستید اندرویدتون فرقی با اون نسخه ای که سال 2010 عرضه شده نداره، هر چقدر هم نسبت به اون زمان بهتر شده باشه.

6. 12 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

جناب h!tman ، شما انتظار چه چیزی داشتید که معرفی نشد؟ گوشی 5 اینچی؟ شش گوشی مختلف برای سلیقه های مختلف؟ چیزی که صرفا از دور داد بزنه متفاوت هست با گذشته (حتی اگه این تفاوت هیچ کاربردی نداشته باشه) ؟

من نمی فهمم اپل باید چکار کنه تا امثال شما راضی باشن
    بازاری که به بلوغ رسیده دیگه با یک محصول زیر و رو نمیشه.
    نه نیازی به گوشی 5اینچی نیست،چون کار کردنش با یک دست راحت نیست و این با فلسفه اپل جور در نمیاد.
    نیازی هم حتما تفاوتی که داد بزنه نیست، اما تفاوتی که بتونه گوشی رو فلگشیپ 1سال یک تلفن کنه و به کاربر بقبولونه که آیفون 5،باید با 5اس تعویض بشه. یا کسی که گوشی مثل نکسوس 4 رو با 200دلار خریده رو ترغیب به خرید آیفون 5 کنه.
    شما حرف از بلوغ میزنی ، ولی کدوم یک از پست پی سی ها ، الان جای پی سی هایی رو گرفتند که سالهاست در بین ما هستند ؟!

سادگی همراه با کاربردی کار اپل هست. اکثر قابلیت های سامسونگ پیچیدگی بسیار زیاد و بدون کاربرد هستند مثل دنبال حرکت چشم گشتن برای بالا و پایین کردن اتوماتیک صفحه (که دیدیم چطور دنیای موبایل رو متحول کرد) ! به علاوه فروش 38 میلیون نسخه همچین نشون دهنده چیزی نیست (و درصد بالایی هم از بازار اسمارت فون دنیا نیست)، طرفدار داره ولی اپل هیچ وقت در طول تاریخش نگفته قراره محصولاتش همه سلیقه و همه جور کاربر رو پوشش بده.
    وقتی یک ماهی دیدش تنگ باشه،توی دریا دووم نمیاره
    هرچقدر هم بخواید از قابلیت های سامسونگ،سونی،اچ تی سی یا هر شرکت دیگه بد بگید ،چیزی هست که وجود دارند ، چیزی هست که حداقل یک کاربر از اون استفاده میکنه و این یعنی هدف نهایی یک شرکت ،مثل حرف هایی که پشت سر گوگل ناو زده میشد!
    در مورد قسمت bold شده میتونم به جمله خودتون استناد کنم :
    چون شما فکر می کنید اصلا بهش نیازی نبوده؟ این اصلا کاربرد نداره؟

آتریکس هم سنسور اثر انگشت داشت ولی اگه به یه ویدیو نگاه کرده باشید استفاده ازش سخت تر از پسورد وارد کردن است در حالی که در آیفون اینطور نیست. شاید تصورش براتون سخت باشه ولی شیوه انجام یک کار در کاربردی بودن اون خیلی مهمه! یادتون باشه آیفون هم اولین گوشی لمسی نبود و وقتی اومد دقیقا همین حرف شما رو امثال نوکیا می زدند که بقیه هم گوشی لمسی زدن و به هیچ کاری هم نیومد. واقعیت دنیا قراتر از یک لیست مشخصات روی یک کاغذ است.
    من هم ربطی بین مثال یک صفحه لمسی و چیزی مثل سنسور اثر انگشت نمیبینم.
    این قابلیت هم چیزی شبیه به تشخیص چهره اندروید هست، مورد هایی اشکال دار پیش خواهد آمد و البته مثل تشخیص چهره همیشه یک رمز برای بک آچ خواهد خواست!
    و در این که واقعیت فراتر از یک لیست مشخصات یا "یک ویدئو"هست ،شکی نیست.

چیزی که توی این پردازنده مهم هست 64-بیت بودنش نیست، پشتیبانی از ARM v8 ISA هست که کاربردهای عملی بسیار زیادی داره و فقط در پردازنده های 64-بیت ممکنه و حرف شما صحیحه که دلیل اینکه هیچ کس نساخته اینه که بستر لازم براش
    در اندروید وجود نداره، ولی الان iOS به نسل بعدی رفته و کرنل و ... همه 64-بیت شدن. پردازنده و GPU نسبت به سال قبل دو برابر سریعتر شدن و اضافه کردن Open GL ES 3.0 هم ادامه راهی است که شما در بقیه محصولات هم خواهید دید.
    بله وجود نداره ،چون نیازی بهش نبوده و در حال حاضر هم نیست. OpenGl Es3.0 هم در حال حاضر در اندروید 4.3 زودتر حاضر شده و البته نسل آینده بازی های تلفن های همراه رو رقم خواهد زد.
    I-OSای که عرض میفرمایید در نسل بعدی هست، بهتره که از این قسمت استفاده کنه.
    ارتباطی با بحث ما نمی بینم.
    ادامه جمله اینه که
    این چطور؟!
    کاملا مشخصه برندش اهمیت بسیار زیادی برای شما و افرادی مثل شما داره چون وقتی اپل محصولی رو معرفی می کنه شما همیشه در جبهه آنتی اپل هستید، البته شاید در جبهه آنتی سامسونگ هم باشید من نمی دونم ولی این رفتار آنتی اپل که بعد از معرفی محصولات میشه یعنی کاملا مشخصه برندش اهمیت داره، برای یک عده مثبت و برای یک عده منفی.
    تعهد خاصی به برندی ندارم و از محصولات برند اپل لذت میبرم،بهترین موزیک پلیر ها رو داره. چه تاچ- چه 160 کلاسیک. کل آرشیو موزیک هام هم توی این دو خلاصه شده.

من در جبهه آنتی اپل نیستم، ولی مثل این که شما در جبهه اپل اسنایپر هستی
    ولی نمیدونم چرا کسی نمیتونه انتقاد کنه و البته به جای جواب سربالا،یک جواب درست بگیره ؟
    سامسونگ در بدنه مشکل داره ، سونی صفحه و رام ، ال جی ساپورت و ... ، ولی جالب اینه بعضی ها اهل قبول کردنش نیستند .

خب هنوز کسی پستی نداده و چیزی نگفته شما پیشاپیش توهین ها رو شروع کردید و از طرف خودتون نظر "بعضی کاربرها" رو بطور تمسخر آمیز گفتید.
    احتمالا به دلیل این که خارج از ایران هستید، دچار اشتباه در تشخصی لحن تمسخر آمیز به جای لحن انتقادی شدید ،
    بعضی از کاربران دقیقا به همین شکل هستند ، همونطور که گفتم به چند سایت فارسی زبان یا حتی انگلیسی زبان بزنید و متوجه منظور من میشید.
    جی اس ام آرنا رو چک کنید
    پست Iphone 5C
    It's better than Crappy plastic of samsung
    و دقیقا امسال این ها ، بعضی از کاربر ها با عینک تعصب به همه چیز نگاه میکنند و بعضی کاربر ها خیر
    همیشه همین بوده ؛ از سال 2007 تا الان. آیفون عرضه شده، به بازار اومده و اونجا خوب و بدش سنجیده شده
    و نتایجش این میشه که با گذشت هر سال، یک شعار بنیادین ،تبدیل به یک شعار روتین بشه؟

8. 9 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

نه نیازی به گوشی 5اینچی نیست،چون کار کردنش با یک دست راحت نیست و این با فلسفه اپل جور در نمیاد.
    نیازی هم حتما تفاوتی که داد بزنه نیست، اما تفاوتی که بتونه گوشی رو فلگشیپ 1سال یک تلفن کنه و به کاربر بقبولونه که آیفون 5،باید با 5اس تعویض بشه. یا کسی که گوشی مثل نکسوس 4 رو با 200دلار خریده رو ترغیب به خرید آیفون 5 کنه.
    شما حرف از بلوغ میزنی ، ولی کدوم یک از پست پی سی ها ، الان جای پی سی هایی رو گرفتند که سالهاست در بین ما هستند ؟!
    چون روال آپگرید در دنیا یک روال دو ساله است (قرارداد ها) و قرار نیست کسی آیفون 5 رو با 5S عوض کنه و هدف اپل هم این نیست. برای آپگرید آیفون 4S با 5S دلایل خیلی زیادی وجود داره مفهوم پست پی سی هم در جایگزینی پی سی نیست بلکه در اینه که اکثر کارها رو در اکثر مواقع برای اکثر کاربرها بهتر و ساده تر انجام بدن که همینطور هم هستن. همونطور که ماشین سواری اسپرت دو نفره هیچ وقت جایگزین کامیون 18 چرخ نمیشه دنیای پست پی سی هم برای این نیومده که جای پی سی رو بگیره.

به علاوه شما هدف نهایی رو با شرایط فعلی اشتباه می گیرید. شرایط فعلی به دلیل یک سری محدودیت (مثل باتری/سیلیکون) اجازه پیشروی سریع رو نمی ده و این در اختیار یک کمپانی نیست که چیزی رو عوض کنه. بر اساس واقعیت های تکنولوژی امروز دنیا اسمارت فون ها به اون بلوغ نسبی رسیدن و شما در هیچ محصولی بین یک نسل و نسل بعد فرق عمده و انقلابی نمی بینید.

وقتی یک ماهی دیدش تنگ باشه،توی دریا دووم نمیاره
    هرچقدر هم بخواید از قابلیت های سامسونگ،سونی،اچ تی سی یا هر شرکت دیگه بد بگید ،چیزی هست که وجود دارند ، چیزی هست که حداقل یک کاربر از اون استفاده میکنه و این یعنی هدف نهایی یک شرکت ،مثل حرف هایی که پشت سر گوگل ناو زده میشد!
    در مورد قسمت bold شده میتونم به جمله خودتون استناد کنم :

گرچه من برعکس شما به کسی توهین نمی کنم، حرف شما درست است که هر چیزی بالاخره کاربردی داره و من هم یک مثال زدم از عدم سادگی و در حین حال عدم کاربردی که دقیقا برعکس چیزی بود که شما گفتید / قطعا سامسونگ برندی نیست که به سادگی و کاربردی بودن امکاناتش در دنیا معروف باشه و پرچمدار این طرز تفکر باشه و فکر می کنم شما هم موافق باشید.

من هم ربطی بین مثال یک صفحه لمسی و چیزی مثل سنسور اثر انگشت نمیبینم.
    این قابلیت هم چیزی شبیه به تشخیص چهره اندروید هست، مورد هایی اشکال دار پیش خواهد آمد و البته مثل تشخیص چهره همیشه یک رمز برای بک آچ خواهد خواست!
    و در این که واقعیت فراتر از یک لیست مشخصات یا "یک ویدئو"هست ،شکی نیست.
    ربطش این است که شما دلیل آوردید چون آتریکس یک جور سیستم اثر انگشت در گوشیهاش داشته و نتیجه نداده، پس در آیفون هم این امکان جواب نمی ده که من براتون توضیح دادم این نوع طرز تفکر و استدلال صحیح نیست چون شیوه بکارگیری و کارکرد بسیار مهمه و یک مثال نقض برای این نوع استدلال آوردم.

تشبیه اثر انگشت آیفون به تشخیص چهره اندروید و مقایسه عملکردی و پیش بینی میزان دقتشون هم در حیطه سواد من نیست، شاید در حیطه پیشگویی و علم غیب شما باشه (چون قطعا شما نمی تونید آزمایش و تست عملی کرده باشید!) ، من وارد این بحث نمی شم.

بله وجود نداره ،چون نیازی بهش نبوده و در حال حاضر هم نیست. OpenGl Es3.0 هم در حال حاضر در اندروید 4.3 زودتر حاضر شده و البته نسل آینده بازی های تلفن های همراه رو رقم خواهد زد.
    I-OSای که عرض میفرمایید در نسل بعدی هست، بهتره که از این قسمت استفاده کنه.
    اندروید 4.3 هنوز حتی در مارکت هم وارد نشده و در حال حاضر OpenGL ES 3.0 در گوشی های اندروید استفاده نمیشه (در این لینک که اطلاعاتش 6 روز پیش آپدیت شده می بینید که 100 درصد گوشی های اندروید نهایتا OpenGL ES 1.1/2.0 دارند، و از نسخه 4.3 هم خبری نیست. یعنی میزان استفاده بسیار پایین است چون حتی برای 0.1 درصد هم آمار ارائه شده).

مهم این نیست که چه کسی بار اول اسمش رو میاره چون در هر صورت این امکان وارد دو سیستم عامل خواهد شد (طراحی نسخه های جدید OpenGL در دست Khronos است و بعد از اون طراح های GPU اضافه می کنن) ، مهم اینه که این امکان چه موقع در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که پاسخ این سوال واضح است.

تعهد خاصی به برندی ندارم و از محصولات برند اپل لذت میبرم،بهترین موزیک پلیر ها رو داره. چه تاچ- چه 160 کلاسیک. کل آرشیو موزیک هام هم توی این دو خلاصه شده.

من در جبهه آنتی اپل نیستم، ولی مثل این که شما در جبهه اپل اسنایپر هستی
    ولی نمیدونم چرا کسی نمیتونه انتقاد کنه و البته به جای جواب سربالا،یک جواب درست بگیره ؟
    سامسونگ در بدنه مشکل داره ، سونی صفحه و رام ، ال جی ساپورت و ... ، ولی جالب اینه بعضی ها اهل قبول کردنش نیستند .
    شما انتقادی نکردید، فقط بی دلیل اعتراض کردید و مشخص هم نیست اعتراضتون به چی هست! در ابتدای پست قبلی هم از شما سوال کردم و شما براش پاسخی نداشتید و فقط گفتید "اپل باید چیزی ارائه می کرد که بعد از 1 سال ارزش آپگرید داشته باشه!" ، که اصلا اکثریت کاربرها به خاطر قراردادهای 2 ساله قادر به آپگرید نیستن.

سامسونگ در بدنه مشکل داره (دلایلش مشخص و مستنده).
    LG در ساپورت مشکل داره (دلایل مشخص و مستند داریم).
    سونی در ... ، موتورولا در ...

شما میشه یه مثال اینطوری برای اپل بیارید؟ بگید به دلایل A و B و C و D ، مثلا صفحه نمایش های اپل اشکال دارن، ساپورت اپل اشکال داره و ...

ما چیزی از این انتقادات نشنیدیم. Perfection (نسبی) در این محصولات باعث میشه این اشکالات و انتقادات وارد مسائل فلسفی بشن که در عمل بی معنی هستن مثل همون اشکال شما که چرا طوری نیست که من بعد از یک سال توجیه بشم که آپگرید کنم.

احتمالا به دلیل این که خارج از ایران هستید، دچار اشتباه در تشخصی لحن تمسخر آمیز به جای لحن انتقادی شدید ،
    بعضی از کاربران دقیقا به همین شکل هستند ، همونطور که گفتم به چند سایت فارسی زبان یا حتی انگلیسی زبان بزنید و متوجه منظور من میشید.
    جی اس ام آرنا رو چک کنید
    پست Iphone 5C
    It's better than Crappy plastic of samsung
    و دقیقا امسال این ها ، بعضی از کاربر ها با عینک تعصب به همه چیز نگاه میکنند و بعضی کاربر ها خیر

و نتایجش این میشه که با گذشت هر سال، یک شعار بنیادین ،تبدیل به یک شعار روتین بشه؟
    من زبان فارسی یادم نرفته، 21 سال از عمرم رو ایران بودم

کاربر بی منطق همه جا هست ولی مثلا اگه اپل طرفدار بی منطق و متعصب داره (که خیلی برندها دارن / و طرفدار متعصب موفقیت محصول رو در بازار تضمین نمی کنه، بلکبری و نوکیا بیشتر از اپل طرفدار متعصب داشتن و ...) ، این قضیه ربطی به بررسی محصولات نداره. ما اینجا طرفداران و کاربران اپل رو نقد و بررسی نمی کنیم، جای اون انجمن های روانشناسی است!

10. 10 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

ویدیو Hands-on آناندتک هم در اومد:

سرعت سنسور اثر انگشت بی نظیره و کاملا مثل اینه که اصلا سنسوری وجود نداره! این هم ریویو سایت ورج هست از سنسور اثر انگشت که ویدیو هم داره:

تکنولوژی مثل اینکه بسیار بسیار خوب کار می کنه. Typical Apple

+

TechCrunch هم گفته بعد از اینکه اثر انگشت رو ست کردند هر تستی که در هر شرایطی و هر زاویه و هر صورتی که انجام دادند با موفقیت همراه بود.

12. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

14. این کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

تا كي بايد روي گل ايفون رو با اين طراحي تحمل كنيم
    الان حتي ميان رده هاي شركت هاي ديگه هم حاشيه نمايشگرشون كمتر از ايفونه (گلكسي ٤ ميني فقط يه ميل بزرگتر از ايفونه با نمايشگر ٤.٣ اينچي)
    قبول دارم كه هنوزم طراحي كنارها و پشت ايفون يه سر و گردن از بهترين گوشي هاي بازار بهتره
    ولي طراحي جلو و نسبت اندازه نمايشگر به كل صفحه واقعا ديگه غيرقابل تحمله

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

سلام به دوستان

به عنوان یه فردی که گجت از برندهای مختلف داشتم و به اپل هم علاقه ی خاصی داره ، چند تا سوال توی حرف های دوستان واسم پیش اومد .

امروز دنیا اسمارت فون ها به اون بلوغ نسبی رسیدن و شما در هیچ محصولی بین یک نسل و نسل بعد فرق عمده و انقلابی نمی بینید.
    هیچ بحثی سر سخت افزار ندارم و منتظر انقلاب هم نبودم توی این کنفرانس

ولی داداش گلم یه شرکت باید تکلیف مشتری های خودش رو مشخص کنه ، نمیشه یه جا بگه این از سیاست های همیشگی ماست و از خط مشی های استیو جابز هست و جای دیگه بخاطر منافع مالی و سود بیشتر یا وارد شدن به مارکت چین ، حاضر بشه هر کاری بکنه
    میدونم هدف اول و اخر هر کمپانی همین درامد هست ، پس اگه اینطوری هست که حتما هم هست پس سر مساله هایی مثل دیزاین تکراری ، ایفون ۴ اینچی و ... دیگه نیاد حرف از اصالت های گذشته بزنه ، چون تصمیم سختی بود ولی توسط تیم کوک گرفته شد که قرار نیست نقشه راه اپل همون بمونه و تغییرش دادن

به این تیکه از حرفم خوب دقت کنید اصل حرفم هست :

پس بیان بگن اقایون صفحه ی ۴ اینچی اندازه ی خوبی داره از نظر ما ( فقط از نظر ما چون ۸۰ درصد خواهان افزایش هستن ) و از اون مهمتر هنوز تا میتونیم این رو بفروشیم و به سود بیشتر برسیم چرا بخوایم به سلیقه مشتری اهمیت بدیم ؟؟؟ . پس نیان قضیه ی راحت بودن و یک دست و اینا رو بگن اینا منو اذیت میکنه چون میدونم سال دیگه صفحه رو بزرگ میکنن ، استیو از این دروغ ها نمیگفت ، اگر هم میگفت ، حرفه ای تر میگفت

شما که می فرمایین به بلوغ نسبی رسیده دقیقا درست میگین پس باید الان چیکار کرد ؟ روی طراحی و نرم افزار های مفید کار کرد ، دومی به خوبی داره انجام میشه . ولی طراحی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iphone 4
    iphone 4S
    iphobe 5
    iphone 5s
    iphobe 5c

هر چقدر هم طراحی زیبا باشه ولی ۴ سال ؟؟؟ تازه اگه بخوایم فرونت دیزاین رو بگیم که میشه ۶ سال تکرار و تکرار

حالا که جاهای دیگه به بلوغ رسیده ، باید روی سلیقه ی مشتری کار بشه ، اونها دوست ندارن گوشی گرون قیمت بخرن و ظاهرش مثل گوشی های ۳ سال پیش باشه و به زور بشه تشخیص داد ، مردم صفحه ی بزرگتر دوست دارن ، از حاشیه و بازل های اضافی متنفر شدن و زشت میدونن و .......

سامسونگ فهمیده و بدون شک سال اینده روی بدنه کار میکنه

اپل هم فهمیده ، مثل روز برام روشنه که ایفون ۶ صفحه ی بزرگتری داره و تغییر در طراحی حداقل در حد ادیت ، چون اگه نداشته باشه ......سقوط

سال دیگه میان روی سن و میگن برای راحتی شما صفحه رو فلان کردیم....

و کسی هم یادش نمی مونه بگه اقا پس........

17. این کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamsoddin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

قيمت 5c فوق العاده است ، retina ،چيپ A6 , دوربين عالي ،99 دلار
    به نظرتون برسه ايران چقد ميشه ؟

19. این کاربر از shamsoddin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •