تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 22 اولاول ... 91516171819202122 آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 217

نام تاپيک: iPhone 5S | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو اس

داره خودمونی میشه slim_shady71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم 5s بخرم ولی چند نفر از دوستام که دارن میگن کاربرد اندروید بیشتره و با توجه به اینترنت ایران اپل جواب نمیده به طور مثال میگن سرعت هووایی بیشتره تو پیج باز کردن و کار با اینترنت. با توجه به اینکه کار با اینترنت داده گوشی برام مهمه میخواستم ببینم ایا جواب میده یا نه و خرید این گوشی با این قیمت منطقی هست یا نه.با تشکر

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم 5s بخرم ولی چند نفر از دوستام که دارن میگن کاربرد اندروید بیشتره و با توجه به اینترنت ایران اپل جواب نمیده به طور مثال میگن سرعت هووایی بیشتره تو پیج باز کردن و کار با اینترنت. با توجه به اینکه کار با اینترنت داده گوشی برام مهمه میخواستم ببینم ایا جواب میده یا نه و خرید این گوشی با این قیمت منطقی هست یا نه.با تشکر
    میشه بپرسم پیشرفته ترین گوشی که دوستات داشتن چی بوده؟ احتمالا همون هواوی[emoji6]

نه دوست من از این خبرا نیست ایفون هم مثل هر گوشی دیگه نقاط ضعف خودش رو داره ولی نه اینایی که به تو گفتن

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه SAEED 120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان خسته نباشید ببخشید یه تاپیکی بود سوال میکردن قیمت رو.... پیداش نکردم خدایی.گفتم تو تاپیک خود گوشی بپرسم.

میخواستم بپرسم 5s 16 gb سفید با پشت طلایی اینجوری که خریدن 2 و 90 قیمتش درسته؟ یکی از بستگانم خریده از مشهد میخواستم بپرسم قیمتش درسته؟ 2 میلیون 90 هزار تومن سفید پشت طلایی . از مشهد

آخه تو اینترنت 1 میلیون 900 دیدم ..میخواستم ببینم گرون نخریده؟ ممنون میشم پاسخ بدید

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض iPhone 5S | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو اس

دوستان خسته نباشید ببخشید یه تاپیکی بود سوال میکردن قیمت رو.... پیداش نکردم خدایی.گفتم تو تاپیک خود گوشی بپرسم.

میخواستم بپرسم 5s 16 gb سفید با پشت طلایی اینجوری که خریدن 2 و 90 قیمتش درسته؟ یکی از بستگانم خریده از مشهد میخواستم بپرسم قیمتش درسته؟ 2 میلیون 90 هزار تومن سفید پشت طلایی . از مشهد

آخه تو اینترنت 1 میلیون 900 دیدم ..میخواستم ببینم گرون نخریده؟ ممنون میشم پاسخ بدید
    سایت اپل نیست که قیمت تک باشه بالاخره بستگی به شهر و فروشگاه های مختلف قیمت حدود ۲۰۰ تومن بالا پایین میشه
    الان رنج قیمت بین ۱۹۰۰ تا ۲۰۵۰ هست و با توجه به شهر شما بد نخریده هرچند اگه یکم صبر میکرد یا از سایتی مثل ال دیج.ی میخرید میتونست تا ۲ تومن هم بگیره

Sent from my iPad using Tapatalk

6. این کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali-1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان 5s دست دوم خریدم برای اینکه هیچ اطلاعاتی از قبل نباشه مثل آپل ایدی یا هرچیز دیگه برای امنیت چه کار هایی باید انجام بدم؟ ریست کردن کافیه؟ بخوام همه چی رو تست کنم چه نکاتی رو پیشنهاد میکنید؟ خیلی ممنون

کاربر فعال iOS hormozan m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

دوستان 5s دست دوم خریدم برای اینکه هیچ اطلاعاتی از قبل نباشه مثل آپل ایدی یا هرچیز دیگه برای امنیت چه کار هایی باید انجام بدم؟ ریست کردن کافیه؟ بخوام همه چی رو تست کنم چه نکاتی رو پیشنهاد میکنید؟ خیلی ممنون
    سلام ... اگر جیلبریک نیست میتونید reset all setting and content رو بزنید .

دقت کنید در آیکلود find my iphone غیر فعال باشه . میتونید هم به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ریستور کنید .
    Last edited by hormozan m; 18-09-2014 at 11:08.

9. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali-1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام ... اگر جیلبریک نیست میتونید reset all setting and content رو بزنید .

دقت کنید در آیکلود find my iphone غیر فعال باشه . میتونید هم به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ریستور کنید .
    خیلی ممنون عزیز. جیلبریک نیست. رستور کنم اگر قبلا آپل آیدی ست شده باشه مشکلی پیش نمیاد؟ iOS8 تقریبا ۶گیگ فضا برای نصب میخواد؟ یعنی من الان ۱۶ گیگ دارم کلا چقدر آزاد میمونه؟ و یه سوال تقریبا بی ربط رنگ گلد کلا یه مقدار کدر هست؟ چون الان ۳-۴ ماه کار کرده اما حس میکنم کدره رنگ گوشی. خیلی ممنون.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

خیلی ممنون عزیز. جیلبریک نیست. رستور کنم اگر قبلا آپل آیدی ست شده باشه مشکلی پیش نمیاد؟ iOS8 تقریبا ۶گیگ فضا برای نصب میخواد؟ یعنی من الان ۱۶ گیگ دارم کلا چقدر آزاد میمونه؟ و یه سوال تقریبا بی ربط رنگ گلد کلا یه مقدار کدر هست؟ چون الان ۳-۴ ماه کار کرده اما حس میکنم کدره رنگ گوشی. خیلی ممنون.
    خواهش ... اول چك كنيد find my iphone و icloud خاموش باشه بعد ريستور كنيد ... اگر روشن باشن موقع اكتيو كردن پسورد اپل آيدي قبلي رو ميخواد ! ( راه برگشتي هم نداره !) مثل ios7 هست ... اول حجم براي نصب از طريق otaهست ... يك مقدار كدر هست ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. این کاربر از hormozan m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ariayii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    من قصد خرید ایفون رو دارم
    حداکثر بودجم 2200 هست
    فکر میکنید ایفون 6 تا یکی دو ماه آینده به این قیمت برسه؟

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    AHWAZ

پيش فرض

با سلام
    من قصد خرید ایفون رو دارم
    حداکثر بودجم 2200 هست
    فکر میکنید ایفون 6 تا یکی دو ماه آینده به این قیمت برسه؟
    سلام . اگر قيمت دلار تغييري نكنه بله به قيمت 5S ميرسه .

Sent from my iPad using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •