تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 37

نام تاپيک: iPhone 5C | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو سی

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض iPhone 5C | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو سی

Apple iPhone 5C

General
    2G Network: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
    CDMA
    3G Network: HSDPA
    4G Network: LTE
    SIM: Nano-SIM
    Announced: 2013, September
    Status: Coming soon. Exp. release 2013, September

Body
    (Dimensions: 124.4 x 59.2 x 9 mm (4.90 x 2.33 x 0.35 in
    (Weight: 132 g (4.66 oz

Display
    Type: LED-backlit IPS LCD, capacitive touchscreen, 16M colors
    (Size: 640 x 1136 pixels, 4.0 inches (~326 ppi pixel density
    Multitouch: Yes

Sound
    Alert types: Vibration, proprietary ringtones
    Loudspeaker: Yes
    3.5mm jack: Yes

Memory
    Card slot: No
    Internal: 16/32 GB, 1 GB RAM

Data
    GPRS: Yes
    EDGE: Yes
    Speed: EV-DO Rev. A, up to 3.1 Mbps, HSPA+, LTE
    WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi hotspot
    Bluetooth: Yes, v4.0 with A2DP
    USB: Yes, v2.0

Camera
    Primary: 8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash
    Features: Simultaneous HD video and image recording, touch focus, geo-tagging, face detection, panorama, HDR
    Video: Yes, 1080p@30fps, video stabilization
    Secondary: Yes, 1.2 MP, 720p@30fps, face detection, FaceTime over Wi-Fi or Cellular

Features
    Chipset: Apple A6
    CPU: Dual-core 1.3 GHz
    (GPU: PowerVR SGX 543MP3 (triple-core graphics
    Sensors: Accelerometer, gyro, proximity, compass
    Messaging: iMessage, SMS (threaded view), MMS, Email, Push Email
    (Browser: HTML (Safari
    Radio: No
    GPS: Yes, with A-GPS support and GLONASS
    Java: No
    Colors: White, Blue, Green, Yellow, Pink

Active noise cancellation with dedicated mic -
    AirDrop file sharing -
    Siri natural language commands and dictation -
    iCloud cloud service -
    Twitter and Facebook integration -
    TV-out -
    Maps -
    iBooks PDF reader -
    Audio/video player/editor -
    Organizer -
    Document viewer -
    Image viewer/editor -
    Voice memo/dial/command -
    Predictive text input -

Battery
    Non-removable Li-Ion battery
    (Stand-by: Up to 250 h (2G) / Up to 250 h (3G
    (Talk time: (2G) / Up to 10 h (3G
    Music play: Up to 40 h
    Last edited by Iloveu-ALL; 10-09-2013 at 22:45.

2. 8 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با توجه به استور اپل
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قیمت این تلفن میان رده (!)
    549دلار برای 16گیگ و 649 دلار برای 32 گیگ

4. این کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این قیمت گذاری آبروریزی بودش
    فقط و فقط صرفا برای افزایش حاشیه سود شرکت ازین تلفن صورت میگرفت.
    اگه قرار نبود این تلفن عرضه بشه،اونوقت اپل باید آیفون 5 رو با همین سخت افزار با بدنه آلومینیومی میداد 549 دلار
    ولی الان با بدنه پلاستیکی که مشخصا ارزونتره، همراه با سخت افزار 5 داره میده 549 دلار که سود شرکت رو نسبت به حالت مشابه عرضه 5 آلومینیومی خیلی بیشتر افزایش میده.حالا به نظرتون خرید یه آیفون 5 کارکرده تمیز بهتره یا خرید یه 5c پلاستیکی؟

6. 2 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

اپل به جای اینکه سنت قبلی خودش رو ادامه بده ( کم کردن قیمت آیفون قبلی ، بعد از معرفی یک آیفون جدید ) ، اومد یه مدل دیگه معرفی کرد که بهبود هایی نسبت به iPhone 5 داشته و البته جنسش هم از پلاستیکه ...
    اگر اپل قیمت این اسمارت فون رو پایین تر انتخاب میکرد ، ممکن بود فروش 5S تحت الشعاع قرار بگیره.
    قاب هایی که براش معرفی کرد ( با ایده ی ترکیب دو رنگ ) میتونست طراحی خیلی خیلی بهتری داشته باشه ...
    در کل از این حرکتش خوشم نیومد
    Last edited by saeed_cpu_full; 10-09-2013 at 23:27.

8. این کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اپل به جای اینکه سنت قبلی خودش رو ادامه بده ( کم کردن قیمت آیفون قبلی ، بعد از معرفی یک آیفون جدید ) ، اومد یه مدل دیگه معرفی کرد که بهبود هایی نسبت به iPhone 5 داشته و البته جنسش هم از پلاستیکه ...
    اگر اپل قیمت این اسمارت فون رو پایین تر انتخاب میکرد ، ممکن بود فروش 5S تحت الشعاع قرار بگیره.
    قاب هایی که براش معرفی کرد ( با ایده ی ترکیب دو رنگ ) میتونست طراحی خیلی خیلی بهتری داشته باشه ...
    فلسفه معرفی 5c از اول این بود که بازار اندروید رو کم بکنه ولی با این قیمت بعید میدونم حتی بتونه به اندازه انگشتای یه دست سهم بازار اندروید رو بگیره
    توی قراردادی که هیچی ولی به نظرت توی آنلاک،کسی که 550 دلار داره بده واسه 5c نمیتونه 100 دلار دیگه بزاره روش 5s بخره؟((ایرانو در نظر نگیر))
    تازه توی بیشتر کشورایی که اپل هم شعبه داره،فایننسای مخصوص چندماهه ارائه میدن که بدون بهره گوشی رو میتونی ظرف 6ماه هزینشو بدی بدون قرارداد
    من نه استراتژیست هستم نه بازاریاب که بگم خیلی حالیمه ولی این از نظر من طرفدار،جالب نبودش.
    واکنش بازار سهام هم منفی بوده و 11 دلار تا الان کم شده از سهام اپل،هرچند این قضیه تو معرفی 4s و 5 هم اتفاق افتاده بود
    Last edited by بردیا; 10-09-2013 at 23:33.

10. 4 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

فلسفه معرفی 5c از اول این بود که بازار اندروید رو کم بکنه ولی با این قیمت بعید میدونم حتی بتونه به اندازه انگشتای یه دست سهم بازار اندروید رو بگیره
    توی قراردادی که هیچی ولی به نظرت توی آنلاک،کسی که 550 دلار داره بده واسه 5c نمیتونه 100 دلار دیگه بزاره روش 5s بخره؟((ایرانو در نظر نگیر))
    تازه توی بیشتر کشورایی که اپل هم شعبه داره،فایننسای مخصوص چندماهه ارائه میدن که بدون بهره گوشی رو میتونی ظرف 6ماه هزینشو بدی بدون قرارداد
    من نه استراتژیست هستم نه بازاریاب که بگم خیلی حالیمه ولی این از نظر من طرفدار،جالب نبودش.
    واکنش بازار سهام هم منفی بوده و 11 دلار تا الان کم شده از سهام اپل،هرچند این قضیه تو معرفی 4s و 5 هم اتفاق افتاده بود
    اینکه اپل بخواد قیمت یه گوشی رو بیاره پایین تا سهم اندروید در میان رده ها رو کم بکنه در واقع گور خودش رو کنده !! به خصوص اینکه شیوه ی سودبردن اپل و گوگل با هم خیلی فرق میکنه ( مراجعه بشه به تحلیل سایت ها برای قیمت عجیب Nexus7 )
    ممکنه به خاطر تنوع رنگ و حساسیت روی سیستم عامل افرادی باشن که سراغش برن ولی در کل منم با کم کردن قیمت iPhone 5 بیشتر موافق بودم

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینکه اپل بخواد قیمت یه گوشی رو بیاره پایین تا سهم اندروید در میان رده ها رو کم بکنه در واقع گور خودش رو کنده !! به خصوص اینکه شیوه ی سودبردن اپل و گوگل با هم خیلی فرق میکنه ( مراجعه بشه به تحلیل سایت ها برای قیمت عجیب Nexus7 )
    ممکنه به خاطر تنوع رنگ و حساسیت روی سیستم عامل افرادی باشن که سراغش برن ولی در کل منم با کم کردن قیمت iPhone 5 بیشتر موافق بودم
    کم کردن قیمت نه اینکه بخواد مثلا بیاد اینو 300 دلار یا 350 بده چون اینجوری به قول تو گورش کنده میشد، ولی به نظرم وقتی میتونست 5 اصلی رو 549 دلار بده،5 پلاستیکی رو 449 دلار هم میتونست بده و منطقی هم بود و اونقدر هم از حاشیه سودش کم نمیشد با توجه به اینکه هم از بدنه زده بودش هم به خاطر بالا رفتن بیشتر تقاضا برای گوشیش،سفارش قطعاتش در حجم بزرگتری میبود و اونوقت با سفارش بیشتر،قیمت محصول هم پایینتر حساب میشد براش یه درصدی.

به هر حال باید دید این گوشی جدید چطوری جواب میده ولی خب نظر شخصی من،اینه که اختلاف 100 دلاری بین این 2تا گوشی،خرید 5C رو حماقت جلوه میده.

13. 2 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

آخه این چ کاری بود برای گرفتن نبض بازار؟!

نمیشد فقط فایو اس معرفی بشه...

خب با این قیمت طرف میره خود فایو رو میگیره با بدنه آلومینیومی نه بده پلاستیک آشغال...!!!

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

کم کردن قیمت نه اینکه بخواد مثلا بیاد اینو 300 دلار یا 350 بده چون اینجوری به قول تو گورش کنده میشد، ولی به نظرم وقتی میتونست 5 اصلی رو 549 دلار بده،5 پلاستیکی رو 449 دلار هم میتونست بده و منطقی هم بود و اونقدر هم از حاشیه سودش کم نمیشد با توجه به اینکه هم از بدنه زده بودش هم به خاطر بالا رفتن بیشتر تقاضا برای گوشیش،سفارش قطعاتش در حجم بزرگتری میبود و اونوقت با سفارش بیشتر،قیمت محصول هم پایینتر حساب میشد براش یه درصدی.

به هر حال باید دید این گوشی جدید چطوری جواب میده ولی خب نظر شخصی من،اینه که اختلاف 100 دلاری بین این 2تا گوشی،خرید 5C رو حماقت جلوه میده.
    فکر کنم اپل هم همین رو میخواست که با عرضه کردن این گوشی فروش 5S رو بیشتر کنه

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

این چیزی که به عنوان فلسفه معرفی 5C قبل از عرضه گفته می شد (محصول ارزان قیمت و برای گرفتن بازار اندروید و بازار چین و هند و ...) خبر اشتباهی بود. کاملا مشخصه 5C محصول ارزون قیمت و برای رقابت با محصولای ارزون قیمت نیست. آنالیز وال استریت ژورنال و بلومبرگ درباره این قضیه اشتباه بود.

کلا فکر می کنم مسئله ای که وجود داشت این بود که اپل سهم زیادی از گوشی های قدیمیش رو می فروخت و سعی در این داشت که حداقل گوشی های ارزون قیمت ترش یک استایل متفاوت باشن تا تنها فاکتور تاثیر گذار بین گوشی های 199 و 99 دلاریش، صرفا تفاوت های ساختاری نباشه و در ظاهر هم متفاوت باشه تا بتونه پتانسیل جذب کاربرهای بیشتری رو به کل اکوسیستم داشته باشه. بحث سودآوری هم فکر نمی کنم تفاوت محسوسی باشه به خصوص که طراحی دوباره این محصولات و شیوه های جدید ساخت و ... هم روال پرهزینه ای هست و پلاستیکش هم یک رویه نازک هست روی بنده فلزی (که آنتن هم هست) که دلیل اصلیش رنگ پذیری بوده و اونقدرها در هزینه ساخت تفاوتی ایجاد نمی کنه.

واکنش بازار سهام همیشه منفی است چون انتظار معجزه از اپل دارن. از نظر سهم بازار هم اپل این مدت خیلی خوب کار کرده و الان نسبتش با اندروید حدود 52-40 است (در آمریکا) که هیچ وقت در سه ماهه قبل از فروش عرضه آیفون جدید این مقدار نبوده. استراتژی های جدید بازاریابی اپل داره خیلی خوب پاسخ می ده.

17. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •