تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: یک کار گروهی - 50 شخصیت برتر تاریخ بازی های ویدئویی

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض یک کار گروهی - 50 شخصیت برتر تاریخ بازی های ویدئویی

یک کار گروهی - 50 شخصیت برتر تاریخ بازی های ویدئویی

سلام
    خیلی وقت پیش بود که تصمیم گرفتم تا یک لیست از برترین کاراکترهای دنیای گیم رو قرار بدم اما اینبار به ذهنم رسید که این کار رو به صورت گروهی به همراه کاربران انجمن انجام بدیم تا به نتیجه ای بهتر از یک کار فردی برسیم. ما در انجمن تیم تحریریه نداریم و این باعث میشه تا نتونیم مثل سایر انجمن ها و سایت های گیمینگ فارسی زبان، لیست ها و مقاله های گروهی ارائه بدیم و اگر هم همچین اقدامی تا الان صورت گرفته به صورت فردی بوده. مطمئنا کیفیتی که کار فردی دارد به مراتب پایین تر از یک کار گروهی است.
    بعد از تجربه ای که از لیست ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) به دست اوردم به این نتیجه رسیدم که اگر بتونیم ما هم یک تیم تحریریه تشکیل بدیم و مقاله ها و ترین های مختلف را در زمان های مختلف ارائه بدیم که باعث بالا بردن سطح کیفی فروم و تالار بازی های ویدئویی و مهم تر از همه باعث افزایش شوق حضور و فعالیت در انجمن میشه.
    تقریبا یک سالی میشه که در حال برنامه ریزی برای تشکیل یک تیم تحریریه هستم و در اینده با جزییات زیاد فراخوانی برای تشکیل این تیم خواهیم داد اما قبل از ایجاد این تیم نیازمند همکاری های بچه های حاضر در فروم هستیم و به نظرم این کار گروهی استارتی عالی برای تشکیل تیمی اینده نگرانه خواهد بود.

حالا اینجا باید چه کنیم؟

من لیست 50 کارکتر رو اماده کردم و قرار هست تا برای هر شخصیت توضیحاتی مختصر و مفید در لیست ارائه بشه تا لیست فقط به صورت خشک و خالی از نام شخصیت نباشه، بنابراین در اینجا دعوت می کنم از دوستانی که تمایل دارن برای شخصیت محبوب خودشون که باهاش زندگی کردن، دوستش دارن و اونو لایق قلم خودشون میدونن اعلام حضور کنن و شروع به نوشتن برای کارکتر محبوب خودشون بکنن تا با اسم خودشون در داخل تاپیک و در کنار نام شخصیت قرار بگیرند.
    این کار نکات مثبت خیلی خوبی داره که مهمترینش اینه که یک کار گروهی است و مطمئنا اگر قرار باشه من تنها برای همه شخصیت ها مطلب بنویسم ممکنه که نتونم برای اکثر کارکترها اون طور که لایقشون هست معرفی کنم و ازشون یاد کنم.
    پس اگر مایل به همکاری هستید و مهم تر شخصیت محبوب خودتون رو دوست دارید و می خواهید که به بهترین شکل ممکن مطلبی در خور نامش بنویسید آستین هارو بالا بزنیم و در این کار گروهی شرکت کنیم تا یک اثر بزرگ، به یادگار ماندنی را ارائه بدیم.

مطلب نوشته شده به چه شکلی باشه؟

هر شخصی میتونه کارکتر محبوب خودش رو هر طور که دلش می خواد معرفی کنه، میتونه از یک جا ترجمه کنه، یا از خودش و تجربیاتی که ازش داشته دربارش بنویسه، میتونه به صورت یک بیوگرافی معرفیش کنه یا به شکلی قهرمانانه اونو بالا ببره، از اتفاقاتی که در طی بازیی بوده بنویسه و حتا چند خط از دیالوگ های به یادگار ماندیش رو به متنش اضافه کنه
    فقط مطلب باید کمتر از 10 خط نبوده و بیشتر از 15 خط نیز نباشد.

ویرایشک این نکته رو اضافه کنم که ممکنه این تعداد خط بعد از قرار گرفتن در فروم متفاوت باشد بنابراین تقریبا یک پاراگراف یا یک بند توضیح کفایت میکند.

چند نکته:

1- دوستانی که تمایل به شرکت کردن دارن فقط به صورت پیغام خصوصی خودشون رو معرفی کرده و با من در اتباط باشن.

2-ابتدا قصد داشتم که لیست 50 کارکتر رو قرار بدم تا هر کسی هر کارکتری را دوست داشت انتخاب کرده و مطلب رو برای من ارسال کنه اما این مورد باعث لو رفتن حضور 50 شخصیت میشه بنابراین دوستانی که به من پ خ میکنن ابتدا اون کراکتری که مد نظر دارن رو معرفی کنن و در صورت حضور نداشتن در بین 50 نفر من خودم نسبت به باب میلشون براش کارکتر معرفی میکنم.

3- دوستان هیچ نگران نباشید باب میل همه کارکتر وجود داره و هر کسی میتونه نسبت به ذائقه ای که داره مطلبشو بنویسه.

4- دوستان بعد از ارائه مطلب رتبه ای که برای کاراکترشون مد نظر دارن و فکر میکنن اون شخصیت لایق چه رتبه ای است رو نیز اعلام کنن.

5- دوستانی که شرکت می کنن دقت داشته باشن تا موقعی که لیست تمام و کمال ارائه نشده به هیچ وجه نباید نسبت به شخصیت هایی که بهشون معرفی شده تا مطالبشون رو بنویسن با کاربرهای دیگه صحبت کنن لذا در صورت مشاهده این نکته با کاربر مورد نظر برخورد خواهد شد.

-- قصد دارم تا یک ویدئو Opening برای این تاپیک ایجاد کنم. دوستانی که در این کار تبحر دارن و تمایل به همکاری دارن عالی میشه که در ساخت این ویدئو همکاری کنن تا یک اثر به یادماندنی را درست کنیم.

مهلت ارسال مطالب یک هفته یا 7 روز خواهد بود. و تاپیک تا روزی که لیست اماده شود باز میمونه که نهایتا 20 روز طول میکشه.
    Last edited by Layken; 30-09-2013 at 02:58.

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

حامد این لیست رتبه بندی داره؟؟

بر چه اساس رتبه بندی میشن؟؟

3. این کاربر از Turok-71 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

حامد این لیست رتبه بندی داره؟؟

بر چه اساس رتبه بندی میشن؟؟
    اره البرز رتبه بندی داره

مهم ترینشون پختگی شخصیتی که دارن هستش، چه کارهایی کردن، چه نفوذی در دل گیمرها داشتن یعنی همون محبوبیت، قدیمی بودشون، حتا دیالوگ هاشون، نوع ارتباطی که با شخصیت های اطرافشون داخل بازی داشتن، اگر بازیی چند قسمت ازش اومده و کارکتر نسبت به اون قسمت ها افت داشته یا نه و خیلی موارد دیگه که تو این مدت دارم روشون تحقیق و بررسی انجام میدم.

اینجا هم با این کار گروهی تصمیم دارم تا نظرات دوستان نسبت به رتبه ای که برای شخصیت محبوبشون دارن هم بدونم و حتما تاثیر گذار هستش ( فعلا اندک دوستانی که شرکت کردن همشون به شخصیت هاشون گفتن شماره 1 )

ویرایش: یادم رفته بگم گه بین کارکترها شخصیت های غیر قابل بازی هم حضور دارن و این که همه شخصیت ها مرد هستن و فقط روی کارکترهای مرد مانور میدیم.
    Last edited by Layken; 13-09-2013 at 13:16.

5. 4 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

ممنون بابت تاپيك و مهمتر از اون اينكار ارزشمند

فقط يه انتقاد بزرگي كه دارم اينه كه تو فروم ما حركتي مثه ايجاد اعضاي تحريريه يا راي گروهي خيلي جواب نميده....چون مثلا واسه همين " 50 شخصيت برتر"كاراكتري مثه joel يا master chief كه فوق العاده غني هستن به خاطر تجربه و تماس كم اعضاي ما چقدر راي ميارن؟؟؟يا مثلا gordon freeman كه تو خيلي از ليستا برترين اينجا به خاطر حتي نشناختن و تجربه نكردنش چقدر راي ميداره?
    در نتيجه رايها بيشتر حول كاراكتراي pc حداكثر 5 سال اخير خواهد چرخيد كه چقدر اعتبارخواهد داشت؟؟؟

دركل خواستم اين نكته مهم رو گوشزد كرده باشم...موفق باشيد.....

.

7. 4 کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

دوستانی که زحمت کشیدن مطلب بنویسن و اعلام امادگی کرد لطفا زود تر مطالبشون رو برام ارسال کنن، 10 خط مطلب نوشتن که 10 روز طول نمیکشه

منتظرم

ممنون بابت تاپيك و مهمتر از اون اينكار ارزشمند

فقط يه انتقاد بزرگي كه دارم اينه كه تو فروم ما حركتي مثه ايجاد اعضاي تحريريه يا راي گروهي خيلي جواب نميده....چون مثلا واسه همين " 50 شخصيت برتر"كاراكتري مثه joel يا master chief كه فوق العاده غني هستن به خاطر تجربه و تماس كم اعضاي ما چقدر راي ميارن؟؟؟يا مثلا gordon freeman كه تو خيلي از ليستا برترين اينجا به خاطر حتي نشناختن و تجربه نكردنش چقدر راي ميداره?
    در نتيجه رايها بيشتر حول كاراكتراي pc حداكثر 5 سال اخير خواهد چرخيد كه چقدر اعتبارخواهد داشت؟؟؟

دركل خواستم اين نكته مهم رو گوشزد كرده باشم...موفق باشيد.....

.
    اینجا دوستان در مورد شخصیتی که دوست دارن مطلب می نویسن و در کنار اون رتبه ای که براش در نظر دارن رو هم میگن، اما قرار نیست این رتبه مستقیم وارد لیست بشه بلکه یک نظرخواهی هست تا کاربران بتونن نظر خودشون رو نسبت به شخصیتی که دوست دارن بیان کنن.اینجا بیشتر هدف اینه که کاربرانی که شرکت می کنن برای شخصیت محبوب خودشون مطلب مورد نظر رو بنویسن و همون طور که بالا گفتم جهت همکاری برای سرعت بخشیدن به تمام کردن کار و با کیفیت کردن کار هستش.
    تا الان فقط چند تا از دوستان اعلام امادگی کردن که سرجمع 10 شخصیت شده، چون با استقبال کمی روبرو شدیم من مجبورا باید برای بقیه شخصیت هامطالب رو بنویسم که این باعث میشه که تموم شدن کار کمی طول بکشه.
    پس نگرانی از بابت شخصیت های قدیمی و نداشته باشید
    +
    و البته همچنان منتظر استقبال هستیم دوستانی که دوست دارن شرکت کنن فقط یک پیغام خصوصی کافیه من هم کمکتون خواهم کرد.

9. 2 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

تمام.
    لیست امادست و رتبه بندی ها انجام شد.
    چه شخصیت هایی که در اخرین لحظات حذف شدن و چه شخصیت هایی که وارد 20 نفر برتر هم نشدن، بوی خون می اید!
    تاپیک شنبه شب ساعت 22 زده خواهد شد.
    لیست 50 نفر به شکل گروهی 10-10-10-10-5-5 نفری و به ترتیب زمانی 24-24-24-48-48-48 ساعته راس ساعت 22 هر شب قرار خواهد گرفت.

تقریبا 2 ماه میشه که روی لیست و ترتیب بندیش کار کردم و حدود 6 گیگ از حجمم رو مصرف کردم.
    ویدئویی که ترتیب دادم نزدیک 100 مگ حجمش میشد که هر موقعی سعی کردم تا اپلود بشه نشد فردا میرم کافی نت اگه اونجا بتونم اپلودش کنم بهتر میشه اگر نشد سعی میکنم
    مقدار حجمشو کم کنم که اگه به کیفیت کار لطمه وارد کنه کلا از قرار دادن ویدئو منصرف میشم.

تاپیک در انجمن P30 داغ خواهد شد.
    پس تا شنبه، 50 شخصیت مرد برتر تاریخ بازی های ویدئویی

11. 7 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •