تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 45

نام تاپيک: ► چند سؤال در مورد Wi-Fi تلویزیون سامسونگ ◄

اگه نباشه جاش خالی می مونه mg74's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

14 ► چند سؤال در مورد Wi-Fi تلویزیون سامسونگ ◄

سلام دوستان.
    یه چندتا سوال اساسی از تلویزیون دارم... ممنون میشم اگه جواب بدید...

- مدل تلویزیون: ES7770 (یا همون ES7500).

خب. حالا سوالاتمو می پرسم:

1- من از منوی تلویزیون "Soft AP" رو فعال کردم و حالا یه کانکشن جدید (وای فای) رو روی گوشیم می بینم که وقتی وصل میشم بهش هیچ اتفاقی نمیفته... اسم کانکشنش هم اینه: DIRECT-03[TV]SAMSUNG که اون SAMSUNG همون اسم تلویزیونه. حالا لطف کنید بگید که اصلا چه فایده ای داره؟ چه کاری باید باهاش بکنم؟!

2- توی گوشی سامسونگ S4 برای ارتباط با تلویزیون دوتا گزینه داریم دیگه: Wi-Fi Direct , All Share Play. وقتی هم تلویزیون و هم گوشی به مودم وای فای خونه وصله می تونم به راحتی از All Share Play استفاده کنم. ولی تا الان نتونستم از طریق Wi-Fi Direct یه فایل رو روی تلویزیون نشون بدم... لطفا راهنمایی کنید. برای استفاده از وای فای دایرکت چه کارایی لازمه؟

پیشاپیش متشکرم...

2. این کاربر از mg74 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

کار زیادی نمیخواد شما برای بخش محتوای رسانه کافیه برید تو گالری یا موزیک اون فایلی که میخواید بخش کنید رو انتخاب وسبس گزینه شبیه dlna یا شاید allshare داشته باشید بعدش اونو میزنید وبقیه کارها هم که معلومه درضمن اگر شما روتر دارید نیازی به هات اسبات کردن تی وی نیستش!

4. این کاربر از silverbios بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما سوالای منو جواب ندادید!!!

1- Soft AP چیه؟ و چرا یه کانکشن وای فای درست می کنه؟ و چطور باید ازش استفاده کرد؟

2- با Wi-Fi Direct چطور کار کنم؟

6. این کاربر از mg74 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

عزیز جان گفتم که!
    soft ap همون hotspot هست!
    دوم اینکه وای فای دایرکت در واقع بدرد کسانی میخوره که مودم وایرلس ندارن و میخوان یه جوری بین تی وی و گوشیشون ارتباط برقرار کنن!!!
    اگر توضیحات تکمیلی خواستید یه سر به ویکی بدیا بزنید!

8. این کاربر از silverbios بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

شما سوالای منو جواب ندادید!!!

1- Soft AP چیه؟ و چرا یه کانکشن وای فای درست می کنه؟ و چطور باید ازش استفاده کرد؟

2- با Wi-Fi Direct چطور کار کنم؟
    دوست عزیز
    با استفاده از این عملکرد می توانید تلویزیون را به دستگاه های موبایل وصل کنید در صورتیکه دستگاه موبایل شما ازWi-Fi Direct پشتیبانی نمی کند. صفحه عملکرد Soft AP به شما امکان می دهد تا گزینش ها را برای اتصال دستگاه های. Wi-Fi تنظیم کنید

عملکرد: Soft AP عملکرد Soft AP را روشن یا خاموش می کند. هنگامیکه عملکرد Soft AP روی روشن تنظیم شده، دستگاه های موبایل نمی توانند اسم شبکه تلویزیون را در فهرست اتصال خود. Wi-Fi پیدا کنند

Wi-Fi Direct
    منو ← شبکه ← Wi-Fi Direct
    تلویزیون را برای اتصال به دستگاه های موبایل بی سیم تنظیم کنید. با استفاده از این عملکرد می توانید دستگاه های موبایل بی سیم را مستقیماً و بدون راتر به تلویزیون وصل کنید. برای استفاده از این عملکرد، دستگاه تلفن همراه شما باید توسط Wi-Fi Direct پشتیبانی شده باشد. برای LED سری4500- 5600 می توانید از این عملکرد هنگام اتصال Samsung Wireless LAN Adapter استفاده کنید. )ممکن است بستگی به کشور شما موجود نباشد.(
    برای اتصال دستگاه موبایل به تلویزیون با استفاده از Wi-Fi Direct این مراحل را اجرا کنید: ،
    . 1 دستگاه Wi-Fi Direct را روشن کرده و عملکرد . Wi-Fi Direct آنرا فعال کنید
    . 2 به صفحه Wi-Fi Direct بروید ) . شبکه← Wi-Fi Direct) تلویزیون شروع به جستجوی دستگاه ها کرده و سپس دستگاه ها را در صفحه Wi-Fi Direct نمایش می دهد.
    . 3 دستگاه . Wi-Fi مورد نظر را انتخاب کنید
    . 4 در دستگاه:Wi-Fi برای PBC :دکمه WPS(PBC) را روی دستگاه Wi-Fi در ظرف 2 دقیقه فشار دهید. پاپ آپ در حال اتصال و سپس پاپ آپ وصل شد ظاهر می شود. هنگامیکه بسته می شود، بایستی دستگاهی که در
    صفحه Wi-Fi Direct لیست شده را به عنوان وصل شده مشاهده کنید. – –برای کد: کد نشان داده شده را روی دستگاه وارد کنید. پاپ آپ در حال اتصال و سپس پاپ آپ وصل شد ظاهر می شود. هنگامیکه بسته می شود، بایستی
    دستگاهی که در صفحه Wi-Fi Direct لیست شده را به عنوان وصل شده مشاهده کنید. اگر می خواهید دستگاه را قطع کنید، دستگاه Wi-Fi وصل شده را انتخاب کرده و سپس قطع اتصال را انتخاب کنید.

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از همه متشکرم... ولی بازم هم از وای فای دایرکت نتونستم فابلب رو روی تی وی اجرا کنم... همه کارایی رو که گفتید کردم... به ترتیب.
    یعنی هم از روی گوشی نوشت: Connected و هم توی منوی TV.
    بعد وقتی می زنم تا یه فایل از طریق وای فای دایرکت منتقل شه... میگه در حال انتقاله و بعد از 1 دقیقه میگه Failed... وروی تلویزیون هیچ چیزی نمیاد، حتی پیام تایید!

بعد وقتی با گوشی به Soft AP وصل میشم، چطوری باید فایل منتقل کنم؟ یعنی نرم افزار می خواد؟؟؟؟

دیگه ببخشید... هِــی مزاحم میشم!!!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

از همه متشکرم... ولی بازم هم از وای فای دایرکت نتونستم فابلب رو روی تی وی اجرا کنم... همه کارایی رو که گفتید کردم... به ترتیب.
    یعنی هم از روی گوشی نوشت: Connected و هم توی منوی TV.
    بعد وقتی می زنم تا یه فایل از طریق وای فای دایرکت منتقل شه... میگه در حال انتقاله و بعد از 1 دقیقه میگه Failed... وروی تلویزیون هیچ چیزی نمیاد، حتی پیام تایید!

بعد وقتی با گوشی به Soft AP وصل میشم، چطوری باید فایل منتقل کنم؟ یعنی نرم افزار می خواد؟؟؟؟

دیگه ببخشید... هِــی مزاحم میشم!!!
    دوست عزیز
    آن ها وسیله ارتباط تلویزیون شما با کامپیوتر با نرم افزار allshera هستند به این تایپیک رفته و از این نرم افزار استفاده کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    آن ها وسیله ارتباط تلویزیون شما با کامپیوتر با نرم افزار allshera هستند به این تایپیک رفته و از این نرم افزار استفاده کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ای بابا... من چی می پرسم، شما چی میگی؟!!

بالاخره فهمیدم Soft AP چه میکنه!!!

ولی هنوز هم نمی تونم از Wi-Fi Direct چیزی منتقل کنم... لطفا راهنمایی کنید...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

ايا ال اي دي سامسونگ ua46f6400كه واي فاي داره فقط گيرنده هست يا پخش كننده هم هست مثلا ميتونم اينترنت پخش كنم و با گوشيم استفاده كنم!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ايا ال اي دي سامسونگ ua46f6400كه واي فاي داره فقط گيرنده هست يا پخش كننده هم هست مثلا ميتونم اينترنت پخش كنم و با گوشيم استفاده كنم!
    دوست عزیز
    wifi در تلویزیون رابط بین تلویزیون با لب تاب - تبلت - موبایل - pc است که باید در این وسایل برنامه allshera نصب باشد تا بتوانید از آن برای پخش و اشتراک گذاشتن فیلم - عکس - موسیقی استفاده کنید و شما اگر می خواهید از اینترنت استفاده کنید اگر مودم وایرلس داشته باشید از طریق آن می توانید با موبایل و تلویزیون و تبلت ار مودم وایر لس برای استفاده از اینترنت استفاده کنید ولی بوسیله موبایل نمی توانید از طریق تلویزیون اینترنت استفاده کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •