تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 45

نام تاپيک: ► چند سؤال در مورد Wi-Fi تلویزیون سامسونگ ◄

داره خودمونی میشه mohsensh1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    بله همان که مثل فلش می ماند را به تلویزیون وصل کنید و از قسمت شبکه آن را نصب کنید و وقتی که مودمتان را شناخت و اگر مودمتان پسورد داشت از شما پسورد می خواهد که در قسمت تنظیمات وای فای دایرکت رمز را وارد و ادامه مسیر می دهید تا ارتباط مودم با تلویزیون و اینترنت تان بر قرار شود.
    همین دیگه مشکل اینجاست مودمو پیدا میکنه رمزو هم میزنم همه این مراحل که شما گفتی رو میرم تا اینجاش که منتهی اینکه failمیشه و به مودم وصل نمیشه نمیدونم باید تنظیمات آی پی خاصی وارد کنم واگه باید وارد بشه این تنظیمات آی پی واس مودم هم لازمه اگه لازمه کجا باید وارد کنم واس مودم .... چرا مودم چیدا میشه رمز اینا رو هم وارد میکنم اما بازم وصل نمیشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

همین دیگه مشکل اینجاست مودمو پیدا میکنه رمزو هم میزنم همه این مراحل که شما گفتی رو میرم تا اینجاش که منتهی اینکه failمیشه و به مودم وصل نمیشه نمیدونم باید تنظیمات آی پی خاصی وارد کنم واگه باید وارد بشه این تنظیمات آی پی واس مودم هم لازمه اگه لازمه کجا باید وارد کنم واس مودم .... چرا مودم چیدا میشه رمز اینا رو هم وارد میکنم اما بازم وصل نمیشه
    دوست عزیز
    باید حتما از مطلبی که در پست بالا گفتم استفاده کنید ببینید مشگلتان کجاست چون با این روشی که گفتم خودم به راحتی با مودم واینترنت ارتباط دارم.

داره خودمونی میشه mohsensh1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    باید حتما از مطلبی که در پست بالا گفتم استفاده کنید ببینید مشگلتان کجاست چون با این روشی که گفتم خودم به راحتی با مودم واینترنت ارتباط دارم.
    ممنون آخه اون خیلی تخصصیه منکه سر رد نیاوردم هیچی از اون توضیحات....

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون آخه اون خیلی تخصصیه منکه سر رد نیاوردم هیچی از اون توضیحات....
    دوست عزیز
    مودم تان را با کابل ارتباط بدهید ببینید وصل می شود و دیکه اصلا آن مطالب تخصصی نیست بسیار راحت است تکه تکه بخوانید و هم زمان مشکلتان را با آن مطلب بررسی کنید تا ببیتید مشگل از کجاست و یا از یک نفر وارد به این امور کمک بگیرید

داره خودمونی میشه mobin555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

من ميخوام تلويزيون سري 6 سامسونگ بگيرم كه در موردر wifi نوشته( wifi داخلي دارد)

تنها كاربري كه من ميخوام اينه كه بتونم براحتي مديا رو از روي گوشيم به تلويزيون انتقال بدم..حالا ميخواستم بدونم اين كه نوشته wifi داخلي يعني چي؟ و فرق اون با wifi معمولي چيست و چگونه ميتونم كارايي بالا رو از wifi داخلي بگيرم؟
    با سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

ارزانترين مدل 40 اينچ led سامسونگ كه wifi جهت ارتباط موبايل داشته باشه چه مدليه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من ميخوام تلويزيون سري 6 سامسونگ بگيرم كه در موردر wifi نوشته( wifi داخلي دارد)

تنها كاربري كه من ميخوام اينه كه بتونم براحتي مديا رو از روي گوشيم به تلويزيون انتقال بدم..حالا ميخواستم بدونم اين كه نوشته wifi داخلي يعني چي؟ و فرق اون با wifi معمولي چيست و چگونه ميتونم كارايي بالا رو از wifi داخلي بگيرم؟
    با سپاس
    دوست عزیز
    اگر شما برنامه سامسونگ لینک را در موبایل تان داشته باشید می توانید به وسیله آن با WIFI تلویزیون ارتباط بر قرار کنید., و فرقی با wifi دیگر ندارد فقط این مثل موبایلتان داخل سیستم قرار دارد و برای خارجی آن باید به وسیله دانگل به سیستم ارتباط برقرار کند . بدین منظور از این تایپک استفاده کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by matinpour; 26-08-2014 at 10:27.

8. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ارزانترين مدل 40 اينچ led سامسونگ كه wifi جهت ارتباط موبايل داشته باشه چه مدليه؟
    دوست عزیز
    معمولا از سری 6 به بالا wifi داخلی دارند ولی سری 5 باید از دانگل برای این منظور استفاده کنید و اگر خواستید سری 5 را بخرید حتما چک کنید که انگل داشته باشد . چون دانگل برای سامسونگ یا نیست یا کمیاب است.به این سایت مراجعه کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

حتما باید کنترل بسازیم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بدون کنترل نمیشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •