تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 45

نام تاپيک: ► چند سؤال در مورد Wi-Fi تلویزیون سامسونگ ◄

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوست عزیز
    با کنترول معمولی تان
    دسترسی به منوی سرویس
    این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.

کد:
    info > menu > mute > power

و وقتی وارد منوی مخفی شدید از قسمت
    control---> sub option---> network را روی int-wifi وای فای داخلی بگذارید

سلام دوست عزیز
    امتحان کردم ولی در قسمت control---> sub option گزینه ای به نام network وجود ندارد
    که عکس اونرو براتون گذاشتم .

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    امتحان کردم ولی در قسمت control---> sub option گزینه ای به نام network وجود ندارد
    که عکس اونرو براتون گذاشتم .
    دوست عزیز
    منوی شما بطور کامل باز نشده باید با کنترول مخصوص منو را بطور کامل باز کنید بعد آن آیتم نمایان می شود.

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohsensh1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام من تلویزیون سامسونگ 5960 دارم میخام به موم وایرلسم وصلش کنم وقتی شبکه رو جست وجو میکنم اسم مودمو پیدا میکنه - انتخاب میکنم - رمزو میزنم - مرحله بعد که میره میچرخه اما وصل نمیشه دیگه به مودم نمیدونم باید پیکار کرد به تنظیمات آی پی مربوط میشه روی TVمیزارمش رو حالت دریافت خودکار تنظیمات ...نمیدونم باید چیکار کنم تا TV به مودم وصل بشه واس همین که وصل نمیشه ALLSHARE هم دیگه کار نمیکنه لطفا کمک کنید ... با تشکر و دیگه این که این منوی مخفی دیگه چیه چه کارایی میشه انجام داد اینجا ؟ هرکسی نباید دست بزنه به این تنظیمات؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز :

وقتی وارد منوی سرویس می شوم

بعد وارد منوی control شدم . عکس زیر

بعد وارد منوی sub option شدم . عکس زیر

این قسمت بنا به گفنه جنابعالی بایستی network رو تغییر دهم ولی گزینه ای بنام network وجود ندارد .
    Last edited by Arash552; 24-09-2013 at 18:57.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز :

وقتی وارد منوی سرویس می شوم

بعد وارد منوی control شدم . عکس زیر

بعد وارد منوی sub option شدم . عکس زیر

این قسمت بنا به گفنه جنابعالی بایستی network رو تغییر دهم ولی گزینه ای بنام network وجود ندارد .
    دوست عزیز
    با نشان دادن این عکسها معلوم که شما کنترول مخصوص را ندارید تا منوهایت تان بطور کامل باز شود برای همین هم شما آن آیتم را نمی توانید ببینید و تغییر دهید
    بعضی از آیتم ها ممکن است خاموش باشد و برای روشن کردن آن نیاز به کنترول مخصوص می خواهد این تایپیک روشساخت را توضیح می دهد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من تلویزیون سامسونگ 5960 دارم میخام به موم وایرلسم وصلش کنم وقتی شبکه رو جست وجو میکنم اسم مودمو پیدا میکنه - انتخاب میکنم - رمزو میزنم - مرحله بعد که میره میچرخه اما وصل نمیشه دیگه به مودم نمیدونم باید پیکار کرد به تنظیمات آی پی مربوط میشه روی TVمیزارمش رو حالت دریافت خودکار تنظیمات ...نمیدونم باید چیکار کنم تا TV به مودم وصل بشه واس همین که وصل نمیشه ALLSHARE هم دیگه کار نمیکنه لطفا کمک کنید ... با تشکر و دیگه این که این منوی مخفی دیگه چیه چه کارایی میشه انجام داد اینجا ؟ هرکسی نباید دست بزنه به این تنظیمات؟
    دوست عزیز
    هشدارها به هنگام کار کردن با شبکه های بی سیم
    ● ● این تلویزیون با پشتیبانی از پروتکل های IEEE 802.11a/b/g/n ارتباطات. سامسونگ استفاده از
    IEEE 802.11n
    را می دهد. در غیر این صورت زمانی که شما بازی های ویدئویی بیش از یک اتصال به شبکه ویدئو داشته باشید، ممکن است بازی انجام نشود.
    ● ●
    برای استفاده از شبکه های بی سیم، تلویزیون باید به یک روتر بی سیم و یا مودم متصل شده باشد. اگر روتر بی سیم پشتیبانی از DHCP داشته باشد، تلویزیون می تواند یک DHCP و یا آدرس IP استاتیک به اتصال به استفاده از شبکه های بی سیم بدهد.
    ● ●
    انتخاب یک کانال که در حال حاضر در استفاده از روتر بی سیم نیست. این به این منظور است که روتربی سیم در حال حاضر توسط یک دستگاه دیگر استفاده می شود، نتیجه این است که معمولا دخالت و / یا شکست ارتباطات بوجود می آید.
    ● ●
    شبکه های بی سیم دارای یک سیستم امنیتی اختیاری است. برای فعال کردن امنیت شبکه های بی سیم سیستم، شما نیاز به ایجاد یک کلید امنیتی با استفاده از کاراکتر و اعداد دارید. این کلید امنیتی است و مورد نیاز برای اتصال به شبکه های بی سیم
    ● ● شبکه های بی سیم آداپتور سامسونگ با پروتکل های ارتباطی از IEEE 802.11a/b/g/n پشتیبانی میشود.
    سامسونگ با استفاده از IEEE 802.11n را بدهند. در غیر این صورت زمانی که شما بازی های ویدئویی بیش از یک اتصال به شبکه ویدئو داشته باشید، ممکن است بازی انجام نشود.
    ● ●
    برای استفاده از شبکه های بی سیم، تلویزیون باید به یک روتر بی سیم و یا مودم متصل شده باشد. اگر روتر بی سیم پشتیبانی از DHCP داشته باشد، تلویزیون می تواند یک DHCP و یا آدرس IP استاتیک به اتصال به استفاده از شبکه های بی سیم بدهد.
    ● ●
    انتخاب یک کانال که در حال حاضر در استفاده از روتر بی سیم نیست. این به این منظور است که روتربی سیم در حال حاضر توسط یک دستگاه دیگر استفاده می شود، نتیجه این است که معمولا دخالت و / یا شکست ارتباطات بوجود می آید.
    ● ●
    شبکه های بی سیم دارای یک سیستم امنیتی اختیاری است. برای فعال کردن امنیت شبکه های بی سیم سیستم، شما نیاز به ایجاد یک کلید امنیتی با استفاده از کاراکتر و اعداد دارید. این کلید امنیتی و مورد نیاز برای اتصال به شبکه های بی سیم است.
    پروتکل های امنیت شبکه
    تلویزیون تنها پشتیبانی از پروتکل های امنیتی شبکه های بی سیم زیررا دارد و قادر به اتصال به روترهای بی سیم غیر گواهی شده نیست:
    ● ●
    تایید مدلهای : WEP، WPAPSK، WPA2PSK
    ● ●
    انواع رمزگذاری WEP، TKIP، AES
    اگر روتر بی سیم به توان بالا خالص سبز802.11n و مد تنظیم شده باشد. نوع رمزگذاری WEP یا TKIP، تلویزیون های هوشمند سامسونگ اتصال در انطباق را با مشخصات جدید صدور گواهینامه Wi-Fi را پشتیبانی نمی کند. اگر روتر بی سیم از راه اندازی حفاظت شده WPS (Wi-Fi پشتیبانی کند ، برای اتصال به شبکه با استفاده از PBC آن را ممکن می سازد. دکمه پیکربندی را فشاریا PIN شماره شناسایی شخصی را وارد کنیدWPS). تنظیم SSID و WPA و کلید تنظیمات آن را به صورت خودکار انجام می دهد.
    تنظیمات شبکه سیمی
    صفحه منو <--- شبکه--- >تنظیمات شبکه

تنظیمات خودکار شبکه های سیمی
    اتصال به شبکه سیمی تلویزیون به طور خودکار زمانی است که آن را به یک شبکه متصل پیکربندی شده که از DHCP پشتیبانی کند با شد.
    1- تنظیم نوع شبکه سیمی و سپس اتصال را انتخاب کنید.
    2- تلویزیون تلاش برای اتصال به شبکه. پیام تایید میدهد و سپس یک بار نشان داده می شود که اتصال برقرار شد است. انتخاب کنید OK به ادامه. اگرنشد، دوباره امتحان کنید یا دستی اتصال را برقرار کنید.
    راهنمای تنظیمات شبکه سیمی
    اگر شبکه نیاز به آدرس آی پی استاتیک، آی پی آدرس، ماسک زیر شبکه، دروازه و مقادیر DNS را دارد وارد کنید
    برای اتصال به شبکه به صورت دستی. برای به دست آوردن آی پی آدرس، ماسک زیر شبکه، دروازه و مقادیر DNS،
    تماس با ارائه دهنده سرویس(ISP) اینترنت شما. برای اطلاعات بیشتر به" IP پویا در مقابل استاتیک آدرسهای ". مراجعه کنید
    1- تنظیم نوع شبکه سیمی و سپس اتصال را انتخاب کنید
    .

2- زمانی که تلویزیون تلاش برای اتصال به شبکه توقف را انتخاب کنید. پس از آن اتصال به شبکه قطع می شود، تنظیمات IPرا انتخاب کنید

3- از صفحه تنظیمات IP، تنظیم تنظیمات IPبه صورت دستی وارد کنید، وارد کنید آدرس آی پی، ماسک زیر شبکه،
    دروازه، و ارزش DNS سرور، و سپس OK را بزنید

4- تلویزیون تلاش برای اتصال به شبکه با استفاده از تنظیمات مشخص شده می کند .تایید پیام و سپس نشان داده میشود یک بار اتصال برقرار شد .OK را به ادامه انتخاب می کنید

اتصال سیمی ناموفق
    کابل شبکه پیدا نیست
    اطمینان حاصل کنید که کابل شبکه وصل شده. اگر آن متصل است، مطمئن شوید که روتر روشن است. ، سعی کنید روتر را دوباره روشن و خاموش کنید.

تنظیمات خودکار IP ناموفق
    موارد زیر را انجام یا تنظیم دستی آدرس IP از تنظیمات IP.
    1- اطمینان حاصل کنید که DHCP سرور بر روی روتر فعال و روتر را تنظیم مجدد کنید.
    2- اگر کار نمی کند، برای اطلاعات بیشتر با ارائه دهنده سرویس اینترنت تان تماس بگیرید.

ناتوان در اتصال به شبکه
    موارد زیر را بررسی کنید:
    1- بررسی تنظیمات IP.
    2- اطمینان حاصل کنید که DHCP سرور بر روی روتر فعال است و آن وقت روترتان را جدا و سپس به برق وصل کنید.
    3- اگر کار نکرد، برای اطلاعات بیشتر با ارائه دهنده سرویس اینترنت تان تماس بگیرید.

اتصال به یک شبکه محلی، اما نه به اینترنت
    1- اطمینان حاصل کنید که کابل های شبکه اینترنت به پورت های خارجی شبکه روتر متصل شده است.
    2- بررسی تنظیمات DNS در تنظیمات IP.
    3- اگر مشکل همچنان ادامه دارد، با ارائه دهنده سرویس اینترنت تان تماس بگیرید.

تنظیمات شبکه کامل است، اما قادر به اتصال به اینترنت نیست
    اگر مشکل ادامه یابد، با ارائه دهنده سرویس اینترنت تان تماس بگیرید.

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    هشدارها به هنگام کار کردن با شبکه های بی سیم
    ● ● این تلویزیون با پشتیبانی از پروتکل های IEEE 802.11a/b/g/n ارتباطات. سامسونگ استفاده از
    IEEE 802.11n
    را می دهد. در غیر این صورت زمانی که شما بازی های ویدئویی بیش از یک اتصال به شبکه ویدئو داشته باشید، ممکن است بازی انجام نشود.
    ● ●
    ● ●
    ● ●
    شبکه های بی سیم دارای یک سیستم امنیتی اختیاری است. برای فعال کردن امنیت شبکه های بی سیم سیستم، شما نیاز به ایجاد یک کلید امنیتی با استفاده از کاراکتر و اعداد دارید. این کلید امنیتی است و مورد نیاز برای اتصال به شبکه های بی سیم
    ● ● شبکه های بی سیم آداپتور سامسونگ با پروتکل های ارتباطی از IEEE 802.11a/b/g/n پشتیبانی میشود.
    سامسونگ با استفاده از IEEE 802.11n را بدهند. در غیر این صورت زمانی که شما بازی های ویدئویی بیش از یک اتصال به شبکه ویدئو داشته باشید، ممکن است بازی انجام نشود.
    ● ●
    ● ●
    ● ●
    شبکه های بی سیم دارای یک سیستم امنیتی اختیاری است. برای فعال کردن امنیت شبکه های بی سیم سیستم، شما نیاز به ایجاد یک کلید امنیتی با استفاده از کاراکتر و اعداد دارید. این کلید امنیتی و مورد نیاز برای اتصال به شبکه های بی سیم است.
    پروتکل های امنیت شبکه
    تلویزیون تنها پشتیبانی از پروتکل های امنیتی شبکه های بی سیم زیررا دارد و قادر به اتصال به روترهای بی سیم غیر گواهی شده نیست:
    ● ●
    تایید مدلهای : WEP، WPAPSK، WPA2PSK
    ● ●
    انواع رمزگذاری WEP، TKIP، AES
    اگر روتر بی سیم به توان بالا خالص سبز802.11n و مد تنظیم شده باشد. نوع رمزگذاری WEP یا TKIP، تلویزیون های هوشمند سامسونگ اتصال در انطباق را با مشخصات جدید صدور گواهینامه Wi-Fi را پشتیبانی نمی کند. اگر روتر بی سیم از راه اندازی حفاظت شده WPS (Wi-Fi پشتیبانی کند ، برای اتصال به شبکه با استفاده از PBC آن را ممکن می سازد. دکمه پیکربندی را فشاریا PIN شماره شناسایی شخصی را وارد کنیدWPS). تنظیم SSID و WPA و کلید تنظیمات آن را به صورت خودکار انجام می دهد.
    تنظیمات شبکه سیمیصفحه منو <--- شبکه--- >تنظیمات شبکه

تنظیمات خودکار شبکه های سیمی
    اتصال به شبکه سیمی تلویزیون به طور خودکار زمانی است که آن را به یک شبکه متصل پیکربندی شده که از DHCP پشتیبانی کند با شد.
    1- تنظیم نوع شبکه سیمی و سپس اتصال را انتخاب کنید.
    2- تلویزیون تلاش برای اتصال به شبکه. پیام تایید میدهد و سپس یک بار نشان داده می شود که اتصال برقرار شد است. انتخاب کنید OK به ادامه. اگرنشد، دوباره امتحان کنید یا دستی اتصال را برقرار کنید.
    راهنمای تنظیمات شبکه سیمی
    اگر شبکه نیاز به آدرس آی پی استاتیک، آی پی آدرس، ماسک زیر شبکه، دروازه و مقادیر DNS را دارد وارد کنید
    برای اتصال به شبکه به صورت دستی. برای به دست آوردن آی پی آدرس، ماسک زیر شبکه، دروازه و مقادیر DNS،
    تماس با ارائه دهنده سرویس(ISP) اینترنت شما. برای اطلاعات بیشتر به" IP پویا در مقابل استاتیک آدرسهای ". مراجعه کنید
    1- تنظیم نوع شبکه سیمی و سپس اتصال را انتخاب کنید
    .

2- زمانی که تلویزیون تلاش برای اتصال به شبکه توقف را انتخاب کنید. پس از آن اتصال به شبکه قطع می شود، تنظیمات IPرا انتخاب کنید

3- از صفحه تنظیمات IP، تنظیم تنظیمات IPبه صورت دستی وارد کنید، وارد کنید آدرس آی پی، ماسک زیر شبکه،
    دروازه، و ارزش DNS سرور، و سپس OK را بزنید

4- تلویزیون تلاش برای اتصال به شبکه با استفاده از تنظیمات مشخص شده می کند .تایید پیام و سپس نشان داده میشود یک بار اتصال برقرار شد .OK را به ادامه انتخاب می کنید

اتصال سیمی ناموفق
    کابل شبکه پیدا نیست
    اطمینان حاصل کنید که کابل شبکه وصل شده. اگر آن متصل است، مطمئن شوید که روتر روشن است. ، سعی کنید روتر را دوباره روشن و خاموش کنید.

تنظیمات خودکار IP ناموفق
    موارد زیر را انجام یا تنظیم دستی آدرس IP از تنظیمات IP.
    1- اطمینان حاصل کنید که DHCP سرور بر روی روتر فعال و روتر را تنظیم مجدد کنید.
    2- اگر کار نمی کند، برای اطلاعات بیشتر با ارائه دهنده سرویس اینترنت تان تماس بگیرید.

ناتوان در اتصال به شبکه
    موارد زیر را بررسی کنید:
    1- بررسی تنظیمات IP.
    2- اطمینان حاصل کنید که DHCP سرور بر روی روتر فعال است و آن وقت روترتان را جدا و سپس به برق وصل کنید.
    3- اگر کار نکرد، برای اطلاعات بیشتر با ارائه دهنده سرویس اینترنت تان تماس بگیرید.

اتصال به یک شبکه محلی، اما نه به اینترنت
    1- اطمینان حاصل کنید که کابل های شبکه اینترنت به پورت های خارجی شبکه روتر متصل شده است.
    2- بررسی تنظیمات DNS در تنظیمات IP.
    3- اگر مشکل همچنان ادامه دارد، با ارائه دهنده سرویس اینترنت تان تماس بگیرید.

تنظیمات شبکه کامل است، اما قادر به اتصال به اینترنت نیست
    اگر مشکل ادامه یابد، با ارائه دهنده سرویس اینترنت تان تماس بگیرید.
    یا خدا منکه نفهمبدم چی شد الان باید چیکا کنم ؟؟؟ مودم وایرلس روی حالت wpa2psk تنظیمه .... چقد اون صحبتای بالا پیچیدن....

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

یا خدا منکه نفهمبدم چی شد الان باید چیکا کنم ؟؟؟ مودم وایرلس روی حالت wpa2psk تنظیمه .... چقد اون صحبتای بالا پیچیدن....
    دوست عزیز
    شما در تلویزیون تان WIFI داخلی دارید یا بوسیله دانگل با مودم تان در ارتباط هستید

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

دوست عزیز
    شما در تلویزیون تان WIFI داخلی دارید یا بوسیله دانگل با مودم تان در ارتباط هستید
    دانگل دیگه چیه ؟ خب نمیدونم ... تلویزیون یه چی شبیه فلش داره اونو وصل میکنی شبکه های وایرلس رو پیدا میکنه ینی برا این که وایرلسش فعال بشه باید اونی که میگم شکل فلشه رو وصل کنیم شرمنده مهندس خب نمیدونم دانگل چیه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دانگل دیگه چیه ؟ خب نمیدونم ... تلویزیون یه چی شبیه فلش داره اونو وصل میکنی شبکه های وایرلس رو پیدا میکنه ینی برا این که وایرلسش فعال بشه باید اونی که میگم شکل فلشه رو وصل کنیم شرمنده مهندس خب نمیدونم دانگل چیه
    دوست عزیز
    بله همان که مثل فلش می ماند را به تلویزیون وصل کنید و از قسمت شبکه آن را نصب کنید و وقتی که مودمتان را شناخت و اگر مودمتان پسورد داشت از شما پسورد می خواهد که در قسمت تنظیمات وای فای دایرکت رمز را وارد و ادامه مسیر می دهید تا ارتباط مودم با تلویزیون و اینترنت تان بر قرار شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •