تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 45

نام تاپيک: ► چند سؤال در مورد Wi-Fi تلویزیون سامسونگ ◄

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ای بابا... من چی می پرسم، شما چی میگی؟!!

بالاخره فهمیدم Soft AP چه میکنه!!!

ولی هنوز هم نمی تونم از Wi-Fi Direct چیزی منتقل کنم... لطفا راهنمایی کنید...
    دوست عزیز
    در پست بالا توضیح دادم

2. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mg74's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کمک.......

چطوری از وای فای دایرکت فایل بفرستم رو TV؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    وقتی با گوشی می زنم تا یه فایل از طریق وای فای دایرکت منتقل شه... میگه در حال انتقاله و بعد از 1 دقیقه میگه Failed... وروی تلویزیون هیچ چیزی نمیاد، حتی پیام تایید!

چه کنم؟!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

کمک.......

وقتی با گوشی می زنم تا یه فایل از طریق وای فای دایرکت منتقل شه... میگه در حال انتقاله و بعد از 1 دقیقه میگه Failed... وروی تلویزیون هیچ چیزی نمیاد، حتی پیام تایید!

چه کنم؟!
    دوست عزیز
    مثله اینکه شما مطلب را متوجه نشدید وای فای دایرکت بخود خود نمی تواند فایل یا عملی را انجام دهد بلکه باید بوسیله نرم افزاری که فیلم -عکس -و موسبقی را در آن نرم افزار به اشتراک می گذارید و آن را ارسال می کنید در آن صورت است که وای فای آن را دریافت و در تلویزیون به نمایش در می آورد مثل این می مانند که شما انتظار دارید هیچ امواجی برای تلویزیونتان ارسال نشود ولی شما برنامه های تلویزیون را تماشا کنید. همانطور که قبلا هم گفتم به این تایپیک بروید و آن را مطالعه کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    امیدوارم که دیگر مطلب را متوجه شده باشید.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز
    مثله اینکه شما مطلب را متوجه نشدید وای فای دایرکت بخود خود نمی تواند فایل یا عملی را انجام دهد بلکه باید بوسیله نرم افزاری که فیلم -عکس -و موسبقی را در آن نرم افزار به اشتراک می گذارید و آن را ارسال می کنید در آن صورت است که وای فای آن را دریافت و در تلویزیون به نمایش در می آورد مثل این می مانند که شما انتظار دارید هیچ امواجی برای تلویزیونتان ارسال نشود ولی شما برنامه های تلویزیون را تماشا کنید. همانطور که قبلا هم گفتم به این تایپیک بروید و آن را مطالعه کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    امیدوارم که دیگر مطلب را متوجه شده باشید.
    جناب مهندس ما رو دیگه خیلی پایین در نظر می گیری!!!
    من می دونم که باید Share رو بزنم بعد Wi-Fi Direct رو انتخاب کنم و بعد از لیستی که میاره، TV رو انتخاب کنم...!
    ولی بعد از همه ی این کار ها و در حالی که داره فایل رو به TV منتقل می کنه، اتصال قطع میشه... می نویسه Failed.
    یعنی بعد از اینکه TV هم متصل میشه به گوشی، دیگه هیچی نمیشه و فایل روش اجرا نمیشه و Fail میشه...

حالا اگه ماجرا رو گرفتید، راهنمایی کنید... لطفاً.

داره خودمونی میشه hamedheidary's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

کمک.......

چه کنم؟!
    دوست عزیز برای استفاده از طریق وای فای دایرکت شما باید حتما گزینه soft app تلویزیون خود را خاموش کنید.

نکتش همینه.

7. این کاربر از hamedheidary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز برای استفاده از طریق وای فای دایرکت شما باید حتما گزینه soft app تلویزیون خود را خاموش کنید.

نکتش همینه.
    دستت واقعا درد نکنه...
    به این میگن راهنمایی...
    ممنون...
    الان میرم امتحان کنمش...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

من يك سوال داشتم ايا ميشه اينترنت وايرلس رو به ال اي دي وصل كرد بعد با رسيور از طريق پخش واي فايش دريافت كرد

يعني رسيور ميتونه از واي فاي ال اي دي استفاده كنه؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من يك سوال داشتم ايا ميشه اينترنت وايرلس رو به ال اي دي وصل كرد بعد با رسيور از طريق پخش واي فايش دريافت كرد

يعني رسيور ميتونه از واي فاي ال اي دي استفاده كنه؟
    دوست عزیز
    wifi در تلویزیون کارش ارتباط با وسایلی مانند کامپیوتر - لپ تاپ - گوشی همراه و وسایلی از این دست است که به وسیله آن می شود از آن وسایلی که نام بردم اطلاعات مانند فیلم - عکس - و موسیقی را دریافت و در تلویزیون به نمایش در بیاورد پس در تلویزیون فقط می تواند دریافت کننده باشد نه ارسال کننده و در مورد آن دستگاهی که شما سوال کردید آن دستگاه هم از wifi می شود فقط برای ارتباط با اینترنت استفاده کرد ولی نمی توانید با دستگاه دیگری ارتباط برقرار کنید. ولی وقتی که شما از اینترنت وایر لس استفاده می کنید در یک زمان هم تلویزیون تان و هم ریسیور تان می توانند از آن استفاده کنند به شرطی که هردوی آنه دارای wifi و فعال باشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام من 6 ماهی هست که یک سامسونگ 55ES8880 خریدم و با اینترنت وایرلس آن تا یه هفته پیش مشکلی نداشتم . ولی از یه هفته قبل یکدفه وایرلس قطع شده و دیگه مودم رو نمی شناسه در صورتیکه لپ تاپ و موبایم هیچ مشکلی نداره و مودم دیگری رو نیز امتحان کردم ولی بازم نمی شناسه . رفتم قسمت تظیمات و اونرو از اول تنظیم کنم . اما اونجا هم نشناخت . از طریق کابل به مودم وصل کردم اینترنت وصل شد ولی همچنان قسمتهای WiFi Direct و Soft AP غیر فعال است و با مویل و لپ تاپ به آن وصب نمی شود . لطفاٌ راهنمایی فرمایید .

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من 6 ماهی هست که یک سامسونگ 55ES8880 خریدم و با اینترنت وایرلس آن تا یه هفته پیش مشکلی نداشتم . ولی از یه هفته قبل یکدفه وایرلس قطع شده و دیگه مودم رو نمی شناسه در صورتیکه لپ تاپ و موبایم هیچ مشکلی نداره و مودم دیگری رو نیز امتحان کردم ولی بازم نمی شناسه . رفتم قسمت تظیمات و اونرو از اول تنظیم کنم . اما اونجا هم نشناخت . از طریق کابل به مودم وصل کردم اینترنت وصل شد ولی همچنان قسمتهای WiFi Direct و Soft AP غیر فعال است و با مویل و لپ تاپ به آن وصب نمی شود . لطفاٌ راهنمایی فرمایید .
    دوست عزیز
    با کنترول معمولی تان
    دسترسی به منوی سرویس
    این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.

کد:
    info > menu > mute > power

و وقتی وارد منوی مخفی شدید از قسمت
    control---> sub option---> network را روی int-wifi وای فای داخلی بگذارید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •