تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام یک از این دو گوشی رو انتخاب می کنید؟

راي دهنده
4. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • T

2 50.00%
  • TX

2 50.00%
صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: نقد و بررسی دو گوشی T و TX از شرکت SONY

آخر فروم باز AMIR MOHAMMAD . M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهــــــران

پيش فرض

باطریش چجوریاست؟؟؟ چون خیلی از باطریش بد گفتن..من معمولا عادت دارم روزی ۱-۲ ساعت بازی کنم با گوشیم
    باطریش بد نیست اونطور که میگن
    تو حالت استند بای که یه گزینه برای کاهش مصرف باطری داره که وقتی صفحش خاموشه همه برنامه ها رو Stop میکنه ( البته به جز کارهایی مثل دانلود و این چیزا که باید فعال باشن )و در این حالت مثلا وقتی صفحش از 10 شب تا 10 صبح خاموش بود فقط 2% باطری کم کرد
    در مورد بازی هم من فقط یه روز داشتم برنامه و بازی های مورد نیازش رو نصب و تست میکردم که هرکدومو حداقل 15 دقیقه تست میکردم آخر سر هم کلی نشستم بازی کردم بازم 20% شارژ داشت
    تو استفاده نرمال رو به بالا باید روزی یه بار شارژ بشه.

دوست عزیز اگه شما هم بین خرید t , txمرددین به خاطر باتریش

باتری xperia t 1850 میلی آمپره باتری xperia tx1750 میلی آمپر تفاوتی ایجاد نمیکنه - نزدیکترین دوستم یک ماه میشه txگرفت مشکلی باهاش نداره از هیچ نظر
    من خودم میخواستم TX بگیرم رفتم بازار دیدم وقتی اختلاف قیمت TX یه چیزی حدود 180.000 ( با گارانتی )باشه فکر نمیکنم با اندک تفاوتی که با T داره صرف به خریدش باشه ( بدون گارانتیهم حدود 110.000 اختلاف قیمت)
    Last edited by AMIR MOHAMMAD . M; 14-09-2013 at 11:55.

داره خودمونی میشه vatanema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من TX خریدم. باتری در حد روزی 2 ساعت وب گردی و 20 دقیقه مکالمه تا شب می رسونه خودش رو.کیفیت صفحه عالیه اما رنگ ها براق هستند اما طبیعی نیستند.جستجوی کانتکت ها مثل اچ تی سی بر اساس اولویت تماس نیست فقط بر اساس اولویت الفبایی است یکه اصلن خوب نیست.تاچ هم حساس هست اما روون نیست.حرکت صفحات وب نرم نیست و کمی آزار میده.ساختار گوشی در کل به نظر شکنننده میاد و برای آدمهایی خوبه که خیلی مراعات می کنند. یک ایراد دیگه اینه که کل پشت گوشی رو برای تعویض سیم یا مموری یا باطری باید باز کنی یعنی مثل نوکیا 1100 دل و روده اش بیرون میاد اما خیلی از گوشی های پیشرفته فقط قسمت کمی از پایین گوشی باز میشه. پین های درش هم خیلی خیلی ضعیفه یعنی با فشار مختصری یه دفعه میبینی گوشی پشتش باز شد. در کل من از اینکه حدود یک میلیون پول این رو دادم راضی نیستم.در نهایت یک نکته خیلی مهم رو بد نمی دونم تذکر بدم اگر خواستید از دیجی کالا خرید کنید (جنس مطمئن می فرسته حرفی نیست) اما کامنت های مثبت رو فقط منتشر می کنند. من یک سری از ایرادات این گوشی رو کامنت گذاشتم اما منتشر نکردند. بنابراین دوستان سعی کنند به اون نظرات اصلن توجه نکنند و از منابع مستقل مثل همین انجمن اطلاعات کسب کنند.

3. 2 کاربر از vatanema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهــــــران

پيش فرض

بعداز یه مدت کارکردن با T این نکات رو توش دیدم
    1. دوربین
    کیفیت بسیار بالایی داره و در مقایسه با P که بین 8 مگاپیکسلی ها معروف هست بسیار نویز کمتری دارهو در هر شرایطی رنگها بسیار زنده و طبیعی هستند.
    فیلم برداری در شب بسیار عالی هست و در جاهای تاریک که حتی چشم خود من هم به سختی داخل اونجا رو میدید با فلش خاموش به خوبی فیلمبرداری می کرد و البته واضحه که کیفیتش میاد پایین.
    فلش بسیار کارآمده و تافاصله حدود 2 متری که بهترین روشنایی رو داره ، فضای تاریک رو روشن میکنه و به راحتی میشه فیلم یا عکس گرفت.البته بانورش چشم طرف رو کور میکنه.
    فکوس یه مقدار دیر عمل میکنه و خیلی جلو و عقب میکنه تا فاصله رو تشخیص بده و گاهی اوقات حدود 3 الی 4 ثانیه طول میکشه که تثبیت بشه ولی در دقت عملش حرفی نیست.
    در هنگام فیلم برداری نویز و سرو صدای اضافی رو به حداقل میرسونه و بیشتر روی صداهای نزدیک ویا مثلا فردی که دارین باهاش صحبت میکنید تمرکز میکنه.( من رفته بودم حرم حضرت معصومه که خودم صدای طرف مقابل رو نمیشنیدم وداشتم فیلم میگرفتم و با کمال تعجب تو فیلمی که ضبط کردم دیدم که صداها کامل واضح شنیده میشه ) در کل کیفیت صدای ضبط شده عالی هست .
    2. بدنه
    به خاطر انحنای پشتش با توجه به اندازش به راحتی در دست جا میگره و اصلا احتمال اینکه از دست بیفته نیست . برخلاف SP که وقتی دستم گرفتم هر لحظه میترسیدم که ازدستم بافته.
    تقریبا ضد خش هست و به این راحتی ها خط نمیفته روش.
    میشه گفت جا گذاری کلید ها خوبه و بدون نگاه کردن میشه عمل کرد کلید رو تشخیص داد.
    محل جک هدفون خوبه و در هنگام کار کردن مزاحم نیست.
    خروجی USB اگه از بالا یا پایین بود بهتر بود چون وقتی به شارژه خیلی سخت میشه باهاش کار کرد به خصوص اینکه سیمی که رو گوشی هست نرم نیست.
    محل قرار گرفتن بلندگو اصلا خوب نیست چون در هر حالت صدای بلندگو با دست خفه میشه مگر اینکه با یک دست بالای گوشی رو بگیرید و با دست دیگه باهاش کارکنید.موقع کوش دادن آهنگ هم باید حتما باید گوشی رو پست به رو بزارید تا صداش خفه نشه.
    3.صفحه نماش
    روشنایی و کیفت صفحه در حد خودش عالیه.
    زاویه دید بسیار مناسبه. من که افت کیفیت و تاری و تغییر رنگ توش ندیدم.
    دقت لمس با توجه به 4 لامس بودنش عالیه .ولی توبعضی برنامه ها یا بازی ها یه مقدار کار کردن باهاش سخت میشه که فکر کنم مشکل از خودبرنامه هاس.
    در کارکردن زیاد با گوشی ( حداقل 1.5 ساعت ) صفحه نمایش داغ میکنه که فکر میکنم حرارتش از باطری باشه.
    4.پردازنده و سخت افزار
    من تا به حال برنامه یا بازی های سنگین روش نریختم ولی توهمین چیزایی که توش ریختم که حجم بعضی هاشون حدود 400مگ هست اصلا مشکلی در اجرا نبوده و بدون تاخیر یا مکسی اجرا شدن.
    تابه حال هنگ نکرده . فقط یک بار یه برنامه ریختم که اون باعث هنگش شد( مشکل از برنامه بود )
    چرخش صفحه هم بر خلاف P بسیار سریع هست
    5.بلندگو
    صداش زیاد بلند نیست ولی همون قدرم خیلی با کیفیته. در عوض تو هدفون صدا بسیار بلند و با کیفیته
    6.باطری
    در حد خودش خوبه ولی به درد زیاد بازی کردن نمیخوره. چون هم با حدود 1.5ساعت بازی داغ میکنه و هم زود شارژ خالی میکنه
    فکر کنم با حدودا 5 ساعت بازی سبک شارژش از 100 به صفر برسه

دیگه چیزی یادم نمیاد اگه سوالی بود درخدمتیم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان

واقعا من گيج شدم

براي من باطري و دوربين مهم هست و اهل بازي با موبايل هم نيستم و برنامه هم خيلي ساده مثل ويچت و تانگو و وايبر و اينا نصب مي كنم و بس

حالا در كل T بهتره يا TX ؟؟؟؟

با تشكر

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهــــــران

پيش فرض

سلام دوستان

واقعا من گيج شدم

براي من باطري و دوربين مهم هست و اهل بازي با موبايل هم نيستم و برنامه هم خيلي ساده مثل ويچت و تانگو و وايبر و اينا نصب مي كنم و بس

حالا در كل T بهتره يا TX ؟؟؟؟

با تشكر
    من هم خودم گیج بودم و در نهایت به دلیل اینکه باطری TX جدا میشه و 10 لمسه ( تنها فرق های سخت افزاری برای این دوگوشی که پیدا کردم ) تصمیم گرفتم که TX بگیرم ولی وقتی رفتم بگیرم با گارانتیش 180.000 گرونتر از T بود که دیدم اصلا صرف نمیکنه به خاطر این دو فرق کوچیک TX بگیرم و آخر سر هم T گرفتم و راضیم.

7. این کاربر از AMIR MOHAMMAD . M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوست عزيز

پس نتيجه اين شد كه Tx به خاطر جدا شدن باطري و اون نقاط لمسي بهتر از T هست . درسته؟؟؟ ديگه هيچ فرقي با هم نمي كنن!!!

با تشكر

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهــــــران

پيش فرض

سلام دوست عزيز

پس نتيجه اين شد كه Tx به خاطر جدا شدن باطري و اون نقاط لمسي بهتر از T هست . درسته؟؟؟ ديگه هيچ فرقي با هم نمي كنن!!!

با تشكر
    سلام
    T چهار لمسه-----TX ده لمس
    T باطریش درنمیاد----TX درمیاد
    T باطریش 1850 میلی آمپره-------TX باطریش 1750 میلی آمپر که اونم میگن خیلی توفیرش هست
    میگن صفحه نمایش TX بهتر هست ولی دلیلی وجود نداره و تجربی میگن
    و درنهایتش هم اکثر قریب به اتفاق افراد در انجمن ها و سایت های مختلف میگن T بهتره ولی اونم دلیل موجهی نداره و تجربی هست

و اینم محض اطلاع شما بگم که چند جا به صورت نکته ای من خوندم که این گوشی هایی که باطریشون در نمیاد اگه بیفتن تو آب باید مرگشو جلو چشمات ببینی که البته فکر کنم همون طور که برای برطرف کردن مشکل هنگ این گوشی ها که باطریشون در نمیاد راه حلی گذاشتن برای این هم باید راه حلی باشه.

10. این کاربر از AMIR MOHAMMAD . M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهــــــران

پيش فرض

فکر کنم بهتره یه مورد رو راجع به بلندگو اصلاح کنم .
    گفته بودم وقتی گوشی رو روی زمین میزاریم صداش خفه میشه ولی حواسم به انحنای پشتش نبود که باعث ایجاد فاصله بین بلندگو و زمین میشه البته تا زمانی این امر صداقه که برای گوشی کیف نگیرید چون کیف این انحنا رو پر میکنه و صدای گوشی خفه میشه.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •