تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 37 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 367

نام تاپيک: آموزش ضبط فیلم از تلویزیون روی فلش مموری

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

من این برنامه رو که اجرا میکنم یه سری ارور میده که عکسهاشو گذاشتم و بعد که روشون اوکی میکنم تو قسمت پایین صفحه پی سی بصورت ناتیفیکیشن هی تند و تند پیغامهای جورواجور میده و آخر سر میره تو همون قسمت و اجراهم نمیشه.

بعد از حدود یک دقیقه این برنامه بصورت یه کادر باز میشه و تو اون قسمت من آی پی رو وارد کردم و جالب اینکه بعد از چند لحظه همون کادر باز شدو آی پی رو نشون داد و درکنارش اسم تلوزیون رو نوشت یعنی میدونست مدل تلوزیونم چیه

اما بعدش هیچ اتفاقی نمیفته و برنامه باز نمیشه و بسته میشه و بعد که میرم تو حالت سرویس مود تلوزیون برنامه رو که از نو اجرا میکنم اجرا نمیشه و همون ارورهای اول رو میده.نمیدونم مشکل از کجاست؟ویندوزمم 7 و 64 بیتی هستش.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بعد از 10 دقیقه دوباره نرم افزار رو اجرا کردم اینبار اجراشد!!!!
    اما وقتی رو factory و 3speed کلیک میکنم پایین failure میده و اتفاق خاصی نمیفته!!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من این برنامه رو که اجرا میکنم یه سری ارور میده که عکسهاشو گذاشتم و بعد که روشون اوکی میکنم تو قسمت پایین صفحه پی سی بصورت ناتیفیکیشن هی تند و تند پیغامهای جورواجور میده و آخر سر میره تو همون قسمت و اجراهم نمیشه.

بعد از حدود یک دقیقه این برنامه بصورت یه کادر باز میشه و تو اون قسمت من آی پی رو وارد کردم و جالب اینکه بعد از چند لحظه همون کادر باز شدو آی پی رو نشون داد و درکنارش اسم تلوزیون رو نوشت یعنی میدونست مدل تلوزیونم چیه

اما بعدش هیچ اتفاقی نمیفته و برنامه باز نمیشه و بسته میشه و بعد که میرم تو حالت سرویس مود تلوزیون برنامه رو که از نو اجرا میکنم اجرا نمیشه و همون ارورهای اول رو میده.نمیدونم مشکل از کجاست؟ویندوزمم 7 و 64 بیتی هستش.
    دوست عزیز
    آن اخطار مر بوط به این است که شما باید فایر وال و آنتی ویروس تان را بطور موقت خاموش کنید تا نرم افزار بتواند به درستی کار کند. ووقتی که آی پی آدرس تلویزیون تان را خواند باید نرم افزار را ببندید و همچنین تلویزیونتان را خاموش کنید و بعد از روی کنترول همان چهار کلید روی کنترول را بترتیب بزنید تا وارد منوی مخفی بشوید
    دکمه کنترول info-menu-mute-power وارد سرویس منو میشی ......به هیچی دست نزنید
    حالا پنل داخل سرویس منو است نرم افزا را در کامپیوتر اجرا نمائید
    10. نرم افزار بالا امد روی دکمه factory بعد 3Speed کلیک کنید.... یک بار کلیک کنید
    11. حالا متوانی داخل سرویس منو پنل مانور بدی همه اپشنهای فعالند حالش ببرید
    بعد از اتمام کار داخل نرم افزا دکمه پاور را کلیک کنید تا پنل خاموش شود
    سعی کنید چیزی که ازش سر در نمیاری دستکاری نکنید

4. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوست عزیز من آنتی ویروس نصب ندارم و فایروالمم همیشه خاموشه.نمیدونم چرا اما یه ویدیو نگاه کردم تو یوتیوب دقیقا همون ارورهارو میداد و بعد نرم افزار اجرا میشد مثل همون حالتی که برای من رخ داد.برنامه برای من هم اجرا شد اما نتونست کدهای
    factory و 3speed رو به تی وی بفرسته.حالا مشکل کجاست نمیدونم!!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز من آنتی ویروس نصب ندارم و فایروالمم همیشه خاموشه.نمیدونم چرا اما یه ویدیو نگاه کردم تو یوتیوب دقیقا همون ارورهارو میداد و بعد نرم افزار اجرا میشد مثل همون حالتی که برای من رخ داد.برنامه برای من هم اجرا شد اما نتونست کدهای
    factory و 3speed رو به تی وی بفرسته.حالا مشکل کجاست نمیدونم!!
    دوست عزیز
    معمولا این روش را برای سری D به پایین استفاده می کنند و احتمالا آن فایل یا در این نرم افزار موجود نیست یا غیر قابل استفاده است و یا سیستم شما با این برنامه سازگار نیست و شما بهتر است از همان روش کنترول دست ساز استفاده کنید که قابل استفاده و بدون هیچ مشگلی است.

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

شما اول باید درحالت عادی کابل لن رو به تی وی وصل کنید تا تی وی مجوز ارتباط رو بگیره!
    که برای این کار باید از منو ستینگ گزینه شبکه سپس لن بعدش باید قسمت ای پی ست بشه!
    بعدش که فعال کنید باید مجوز ریموت رو بهش بدید!
    ---------------------------------------------------------------------
    اموزش جدیدی جهت ایمپورت و اکسپورت کردن اپ ها پیدا کردم که انشاالله در اولین فرصت قرار میدم!

9. 2 کاربر از silverbios بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

همه این کارهارو انجام دادم اما نشد.ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

همه این کارهارو انجام دادم اما نشد.ممنون.
    یه نکته!
    تو اون صفحه کدوک گزیینه رو میزنید!؟
    مورد بعدی اینکه ای بی رو درست ست کردید؟

داره خودمونی میشه mohsensh1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام من یه TV سامسونگ 5960دارم وقتی فلشو وصل میکنم میگه باید فرمت بشه فرمتش میکنه اما آخرش هم پیغام میده سرعت فلشتون پایینه ضبط نمیشه ... دوم این که من میخام بتونم فیلم ضبط کنم بریزم رو PC اما وقتی میخای رو PC استفاده کنم میگه باید فلش فرمت بشه چیکار کنم بتونم فیلمارو بریزم رو PC>?

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام من یه TV سامسونگ 5960دارم وقتی فلشو وصل میکنم میگه باید فرمت بشه فرمتش میکنه اما آخرش هم پیغام میده سرعت فلشتون پایینه ضبط نمیشه ... دوم این که من میخام بتونم فیلم ضبط کنم بریزم رو PC اما وقتی میخای رو PC استفاده کنم میگه باید فلش فرمت بشه چیکار کنم بتونم فیلمارو بریزم رو PC>?
    دوست عزیز
    وقتی که با این روش مموریتان را فرمت کردید و به وسیله تلویزیون فیلم ضبط کردید برای دیدن آن از طریق کامپیوتر می توانید از مطالب و آموزش این تایپیک استفاده کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by matinpour; 24-11-2013 at 23:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •