تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: مشکلات دستگاه HP CP1025

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    بندرانزلی

12 مشکلات دستگاه HP CP1025

با سلام
    این دستگاه، کاعذ رو پیکاپ نمیکنه. بعد از کلی دردسر فهمیدم موتورش کار نمیکنه. موتورش سالم هست ولی دستور بهش داده نمیشه. وقتی دستور پرینت بهش میدم، دستگاه شروع میکنه به گرفتن چاپ. سلنوئید هم کار میکنه ولی موتور کار نمیکنه. مشکل از کجای برد هست؟ آیا اصلا مشکل از برد هست؟ کابلش رو هم تست کردم و سالمه. اگه میشه دوستان کمکم کنن تا از تجربیاتشون استفاده کنم. با تشکر

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

یه بلایی سرش اوردی وگرنه مگه می شه کاغذ نکشه و سنسورش فرمان بده که کاغذ هست و شروع کنه به پرینت.
    به حق چیزای نشنیده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

یه بلایی سرش اوردی وگرنه مگه می شه کاغذ نکشه و سنسورش فرمان بده که کاغذ هست و شروع کنه به پرینت.
    به حق چیزای نشنیده
    ببخشید. من خودم تعمیرکار پرینتر هستم. من بلایی سرش نیاوردم. مشتری اینو آورده داده درستش کنم. باید خدمتت بگم این دستگاه اصلا سنسوری به عنوان سنسور وجودکاغذ نداره. یعنی حتی کاغذ هم نداشته باشه پیکاپ میکنه. الان فهمیدم مشکلش چیه. مشکلش از آی سی درایور موتور پیکاپ هست و این آی سی پیدا نیست تو بازار. آی سی 32 پایه ای با کد AN44602A. همچین میگی به حق چیزای نشنیده آدم فکر میکنه تازه کاری.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ببخشید من علم غیب نداشتم بدونم مال مشتریت هست یا ماله خودته، تو هم که اشاره نکرده بودی
    می دونم سنسور کاغذ نداره دقیقا مثل 1018 هستش.
    ولی بعد از image transfer سنسور داره

حالا بعد از این که اشاره کردی مال مشتریت هست و اگر ناراحت شدی، حالا می گم مشتریت یه بلای سرش اوردی
    ولی فراموش کن اون ای سی رو عوض کنی یه برد کامل بخری راحت تری.
    نه قربونت برم من تازه کار نیستم. من این راهی که تو داری می رو 10 سال پیش برگشتم ازش.
    تو هیچ وقت پرینتر HP LaserjetII دیدی، من اونا رو تعمیر می کردم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

من ناراحت نشدم عزیزم. اشاره کردم که مال مشتریه. من جسارت نکردم خدمتت. با نظرت موافقم که برد رو عوض کنم. چون واقعا این آی سی پیدا نیست. در ضمن من حتی اسمش رو هم نشنیدم چه برسه به اینکه دیده باشم

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

البته می تونی یه پرینتر نو بخری
    کارتریج ها و درام کیتش رو جداگانه بفروشی
    تقریبا پرینتر مجانی می افته
    بردشو برای این مشتری مصرف کنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

با سلام مجدد خدمت اساتید و دوستان محترم. خدمت شما عرض کنم که این پرینتر رو درست کردم. یعنی برد فرمتر رو عوض کردم و مشکل حل شد. حالا میرسیم به مشکل بعدی این دستگاه. ظاهرا این پرینتر رو به دلیل سفید زدن به تعمیرگاه بردن و تعمیرکار هم گفت که دستگاهتون باطله و اسقاطیه. دستگاه رو میارن پیش من میبینم اصلا پیکاپ نمیکنه. میخواست چشمو درست کنه زد ابرو رو هم خراب کرد. حالا باید بگردم دنبال اینکه چرا سفید میزنه. از چی میتونه باشه؟ لیزر؟ درام؟ بلت؟ اگه از هرکدوم از اینا بخواد باشه چجوری باید تستشون کنم. و اگر احتمال خرابی اینها وجود نداره از چیه؟
    Last edited by hosein56b; 20-10-2013 at 00:29.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام عزیزم خسته نباشی
    اولا که میان ابرو رو درست کنن میزنن چشم کور می کنه نه برعکس
    سفید سفید پرینت گرفتن برای همچین دستگاهی می تونه مشکل لیزر باشه البته نه این که لیزر خراب هست. اگر لیزر دسنتگاه خراب باشه ارور می ده. من حدس می زنه که یه چیزی بین لیزر و درام مانع تابش می شه مثلا یه تکه شکسته از یه چیزی یا یه تیکه کاغذ.
    اگر این نبود میتونه درام کیت یه مشکلی داشته باشه.
    پیشنهاد اول منو اگر گوش می کردی الان راحت بودی یه دونه نو می خریدی و کارتریج هاشو سوا می فروختی.
    در حین پرینت گرفتن دستگاه رو خاموش کن و ببین تونر روی درام نشسته و طرح رو ساخته یا نه اگر روی درام می آد ولی روی کاغذ نمی اد می تونه اتصال ولتاژ بالای دستگاه باشه که تونر رو سوا نمی کنه از درام.یا ترانسفر
    البته بدون این دستگاه قبلا دستکاری شده و شاید خیلی اتصالا قطع باشه
    تو در واقع با یه دستگاه عالی طرف نیستی
    این تست ها رو بکن به من یه اماری بده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

باسلام خدمت دوستان
    من تو نصب این پرینتر به مشکل برخورد کردم یعنی از قرار معلوم نصب شده اما کار نمیکنه میشه راهنمایی بفرمایین مچکر میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •