تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 79

نام تاپيک: آرشیو / NBA | فصل 14-2013

آخر فروم باز REZAHOSEYNGANI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض آرشیو / NBA | فصل 14-2013

یک سری اطلاعات در مورد لیگ NBA:
    قهرمان فعلی:Miami Heat(سه قهرمانی)
    نائب قهرمان:SanAntonio
    پرافتخار ترین تیم:Boston Celtics(هفده قهرمانی)
    شروع این فصل:29 اکتبر 2013-16 آپریل 2014
    فصل دوم:19 آپریل 2014-می یا ژوئن 2014
    فینال:ژوئن 2014
    برخی آمار فصل 2012/13
    بهترین بازیکن:LeBron James
    بهترین مدافع:Marc Gasol
    بهترین مربی سال:George Karl

2. این کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

ارسلان كاظمي به ايران بازگشت

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، لژيونر بسكتبال‌ ايران كه در تيم دانشگاه رايس آمريكا بازي مي‌كند، پس از مدتها به ايران بازگشت.

ارسلان كاظمي كه پيش از اين از حضور در تركيب ايران در جام ملت‌هاي آسيا به دليل تداخل با كلاس‌هاي دانشگاهي‌اش عذرخواهي كرده بود، به احتمال زياد تنها در اردوهاي داخلي با تيم ملي بسكتبال‌ تمرين خواهد كرد.

4. این کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

پایان کار تریسی مک گریدی در بسکتبال NBA

تریسی مک گریدی با سابقه ۷ بار حضور در آل استار NBA،روز دوشنبه اعلام کرد که از بسکتبال ان بی ای بازنشسته شده است و پس از این در خارج از کشور بازی خواهد کرد.
    مک گریدی در برنامه First Take شبکه ESPN گفت:”من ۱۶ سال بازی ای رو انجام دادم که دوست داشتم.من تا به حال دوران خوبی داشتم،اما حالا وقتشه که این دوران به یه پایانی ختم بشه.”
    مک گریدی در طول دوران حرفه ای خود در لیگ که از سال ۱۹۹۷ و با درفت شدن او از دبیرستان آغاز شد،متوسط ۱۹٫۶ امتیاز،۵٫۶ ریباند و ۴٫۴ پاس منجر به گل را به دست آورد.
    این بازیکن پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت ها،در ماه آوریل با سن آنتونیو اسپورز قرارداد امضا کرد اما دقایق بسیار بسیار ناچیزی برای این تیم که به فینال NBA رسید بازی کرد.
    McGrady گفت هنوز فکر می کند که می تواند بسکتبال بازی کند و هنگامی که شانس کمک به سن آنتونیو به او داده نشد،نا امید شد.
    او گفت:”وقتی ما تو بازی فینال بودیم و مانو [جینوبلی] سخت تلاش می کرد،من احساس کردم که می تونم کمک کنم.”
    با این حال او اذعان کرد که مدیریت تیم اسپورز به او گفته بود که او یک بازیکن برای تضمین بیشتر است و به احتمال زیاد بازی نخواهد کرد.
    هنگامی که از او خواسته شد که این مساله را روشن کند که آیا به بازی کردن در چین فکر می کند،مک گریدی پاسخ داد:”رسما از ان بی ای بازنسشته شدم.اما درها هنوز باز هستن.”
    مک گریدی پیش از این و قبل از آغاز فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ نیز یکبار از NBA خداحافظی کرده بود،اما به نظر می رسد این بار،شاهد پایان کار او در ان بی ای خواهیم بود و بازگشتی در کار نخواهد بود.

6. این کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

توافق فینیکس سانز و مایکل بیزلی برای فسخ قرارداد این بازیکن

تیم فینیکس سانز و مایکل بیزلی برای فسخ قرارداد این بازیکن به توافق رسیدند.
    این توافق که در روز سه شنبه انجام شد،هزینه ای ۷ میلیون دلاری برای سانز خواهد داشت.اما جدایی این فروارد از فینیکس به صورت توافقی،باعث صرفه جویی ۲ میلیون دلاری در هزینه های این تیم می شود و کاهش قابل توجهی در سقف دستمزدهای پرداختی این تیم روی خواهد داد.
    مایکل بیزلی یک ماه پیش به دلیل در اختیار داشتن ماری جوانا و لوازم استعمال آن،در حومه شهر اسکاتسدیل بازداشت شد.پس از انتخاب شدن به عنوان بازیکن دوم درفت در سال ۲۰۰۸،این چندمین بار بود که بیزلی در طول دوران حرفه ای خود در بسکتبال NBA درگیر حوادث مربوط به مواد مخدر می شد.
    Lon Babby،رئیس بخش عملیاتی بسکتبال فینیکس در بیانیه ای که توسط این تیم منتشر شد گفت:”تیم سانز برای موفقیت مایکل بیزلی در فینیکس حاضر بود هر کاری بکند.با این حال ضروری است که ما خواهان بالاترین استانداردها در رفتار شخصی و حرفه ای هستیم تا فرهنگ قهرمانی را گسترش دهیم.اقدام امروز ما بیانگر تعهدمان به آن استانداردهاست.”
    تیم سانز با وجود سابقه مشکلات خارج از زمین مایکل بیزلی به این بازیکن یک شانس داد.
    در ماه جوئن سال ۲۰۱۱ بیزلی به دلیل در اختیار داشتن ماری جوانا و سرعت غیر مجاز در حومه مینیاپولیس اخطاریه قانونی دریافت کرد.او اذعان کرد در زمانی که عضور تیم میامی هیت بوده است دو بار قوانین NBA در مورد مواد مخدر را نقض کرده است و در سال ۲۰۰۹ وارد یک مرکز بازپروری شد.
    بیزلی در کنفرانس خبری که در آن امضای قرارداد ۳ ساله این بازیکن با فینیکس سانز اعلام شد،قول داد که روزهای هم نشینی او با ماری جوانا به سر آمده است.
    او در آن کنفرانس خبری گفته بود:”من می دونم که ۱۰ دقیقه احساس شنگولی،واقعا ارزش نداره که من زندگی،کار و میراثم رو به خطر بندازم.بنابراین با اعتماد به نفس میگم اون قسمت از دوران زندگی و کارم به سر اومده و دیگه بر نمی گرده.”
    اما در ۶ آگوست امسال مرسدس بنز او توسط پلیس ترافیک متوقف شد و یک افسر پلیس شهر اسکاتسدیل گفت که او بوی ماری جوانا می داده است.پلس اعلام کرد که آنها در ماشین بیزلی ۳ سیگار ماری جوانا پیدا کرده اند.
    در زمین بسکتبال،یک فصل حضور بیزلی در سانز نا امید کننده بود.او با متوسط ۱۰٫۱ امتیاز،۳٫۸ ریباند و به ثمر رساندن ۴۰٫۵ درصد شوت هایش در ۷۵ بازی که برای سانز انجام داد،بدترین رکورد دوران حرفه ای خود را به ثبت رساند.
    بیزلی ۲۴ ساله در ۵ فصل حضورش در لیگ،۲ فصل برای میامی،۲ فصل برای مینسوتا و ۱ فصل برای فینیکس بازی کرده است و در این ۵ فصل متوسط ۱۴٫۱ امتیاز در هر بازی را به ثبت رسانده است.
    انتقال اخیر کارن باتلر از سانز به میلواکی،باعث صرفه جویی ۶ میلیون دلاری در دستمزهای این باشگاه شد که ضربه مالی وارده به این تیم را کمی تلطیف کرد.

8. این کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

گری پیتون،برنارد کینگ و ریک پیتینو به تالار مشاهیر پیوستند

مراسم Hall of Fame 2013 روز هشتم سپتامبر برگزار شد تا ۱۲ نفر دیگر به جمع مشاهیر تاریخ بسکتبال اضافه شوند.
    شروع مربیگری ریک پیتینو به عنوان یک فرد ناشناخته،پایه و اساس دوران حرفه ای مربیگری او را فراهم کرد که منجر شد او در دو تیم NBA و سه تیم دانشگاهی مربیگری کند.این مربی به همراه تیم های دانشگاهی آمریکا بارها به جمع ۴ تیم برتر راه یافته است و ۲ بار نیز قهرمانی لیگ دانشگاه های آمریکا را به دست آورده است.
    این مربی در سخنرانی خود در مراسم پیوستنش به تالار مشاهیر گفت:”مربی ها وارد تالار مشاهیر نمی شوند.این بازیکنان هستند که آنها را وارد این تالار می کنند و من در طول دوران مربیگریم سفر خوبی داشته ام.”

دوران سرمربیگری پیتینو از سال ۱۹۷۸ آغاز شد و در کالج بوستون آغاز شد.او مجبور بود در دانشگاه بوستون حرفه مربیگری را از رده پایین شروع کند.این مربی ۵ سال در کالج بوستون سرمربیگری کرد و قبل از اینکه به عنوان سرمربی به کالج پرویدنس بپیوندد دو فصل را به عنوان کمک مربی در نیویورک نیکس گذراند.در دو سال مربیگریش در پرویدنس با رساندن این تیم به جمع ۴ تیم برتر دانشگاه های آمریکا شگفتی آفرید.پس از آن دو سال سرمربی نیویورک نیکس بود،۸ سال در کالج کنتاکی سرمربیگری کرد و ۴ سال نیز سرمربی بوستون سلتیکس بود.پیتینو ۱۲ سال اخیر را نیز مشغول سرمربیگری در کالج لوییویل بوده است.درست ۵ ماه پیش بود که این تیم را به قهرمانی بسکتبال NCAA رساند.
    پیتینو در قسمتی از سخنرانی اش گفت:”در دانشگاه بوستون شما یاد می گیرید که چگونه راه درست را برای خود بسازید.در پرویدنس من آموختم که چگونه رویا پردازی کنم.بعد از مربیگری این تیم من همیشه فکر می کردم که هر چیزی شدنی و امکان پذیر است.در دانشگاه کنتاکی من همه چیز را در مورد اینکه هر روز تحت فشار باشی فهمیدم.چنان فشاری غیرقابل باور و خیلی سخت بود و باعث می شد هر کس بهترین عملکردش را داشته باشد.”
    به جز پیتینو،دو مربی سابق دانشگاهی نیز در این مراسم به جمع اعضای تالار پیوستند.جری تارکانیان ۸۳ سال که در سال ۱۹۹۰ تیم بسکتبال UNLV را به قهرمانی NCAA رساند یکی از این افراد بود.گای لوئیس نیز که دانشگاه هیوستون را ۵ بار به جمع ۴ تیم برتر NCAA رساند دیگر مربی ای بود که وارد تالار شد.

دیگر فردی که در مراسم امسال وارد تالار مفاخر بسکتبال نای اسمیت شد گری پیتون بود.پیتون تنها بازیکن NBA است که توانسته ۲۰۰۰۰ امتیاز،۸۰۰۰ پاس منجر به گل،۵۰۰۰ ریباند و ۲۰۰۰ توپ ربایی به دست آورد.برنارد کینگ که در ۱۵ فصل حضورش در بسکتبال NBA با ۵ تیم،متوسط ۲۲٫۵ امتیاز را کسب کرد نیز به جمع دیگر بازیکنان تالار پیوست.سیلویا هاچل مربی تیم بسکتبال دانشگاه کارولینای شمالی،داون استیلی بازیکن NBA زنان با ۵ بار حضور در آل استار،ریچی گارین گارد سابق نیکس،راس گرانیک معاون سابق کمیسیونر ان بی ای و اسکار اشمیت برزیلی که در ۵ المپیک برای تیم ملی کشورش بازی کرده است دیگر افرادی بودند که در مراسم امسال وارد تالار مشاهیر شدند.
    گری پیتون که در زمان بازیش به خاطر قابلیت های دفاعی،پرخاشگری ها و کل کل هایش با دیگر بازیکنان معروف بود در این مراسم درباره ۱۷ فصل حضورش در NBA که نزدیک به ۱۳ سال آن با سیاتل سوپر سونیکس بود،گفت:”من سخت بازی می کردم چون می خواستم همیشه برنده باشم.همه آن چیزها به خاطر عشق دیوانه واری بود که من به این بازی داشتم.”

رنارد کینگ که برای بسکتبال بازی کردن در زمان کودکی،گاهی زمین بسکتبالی در بروکلین را از برف پاک می کرد گفت:”وقتی برای اولین بار توپ رو وارد سبد بسکتبال کردم احساس کردم عاشق بسکتبالم.”
    ریک پیتینو،ده روز قبل از تولد ۶۱ سالگی اش،با هوبیو براون که در زمان مربیگری پیتینو در نیکس سرمربی این تیم بود و دیک ویتال که توسط خود او برای همراهی اش در این مراسم انتخاب شده بود،روی صحنه حاضر شد.
    پیتینو هرگز در بسکتبال حرفه ای نتوانست به موفقیت هایی که در کالج به دست آورده بود نزدیک شود.او در ۵ فصل از ۶ سال حضورش در NBA رکوردهای بدی بر جای گذاشت.
    پیتینو در ۱ مارس سال ۲۰۰۰ و پس از آنکه تیمش (بوستون) مقابل تورنتو شکست خورد با هیجان از مردم خواست که روی آینده تمرکز کنند و به گذشته نپردازند.او گفت:”طرفدارن؛لری برد از آن در وارد نمی شود [تا به ما کمک کند].کوین مک هیل از آن در وارد نمی شود و رابرت پریش نیز از آن وارد نمی شود.اگر شما انتظار دارید که آنها به اینجا بیایند باید بگویم که آنها در حال پیر و قدیمی شدن هستند.”
    لری برد نیز در این مراسم اجرای بخش مربوط به اشمیت را به عهده داشت.اشمیت در این مراسم گفت که او بازی نکردن در NBA را انتخاب کرده است چراکه این کار مانع بازی او در تیم ملی کشورش میشده است.او گفت:”این آسان است که بازیکنانی مثل مایکل جردن و کوبی برایانت را به عنوان بت در نظر بگیرید؛کسانی که [در زمین] پرواز می کنند و هر کاری دلشان می خواهد انجام می دهند.اما بازیکن مورد علاقه من (لری برد) نمی دوید و نمی پرید و بهتر از هر کس دیگری بسکتبال بازی می کرد.”

10. این کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

تصاویری از مراسم

محتوای مخفی: تصاویر 

12. این کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

فرمت مسابقات فینال ان بی ای به ۲-۲-۱-۱-۱ تغییر یافت

پس از گذشت حدود ۲۵ روز از رای کمیته برگزاری لیگ ان بی ای مبنی بر تغییر فرمت مسابقات فینال،مالکان تیم های NBA نیز با اکثریت آرا به این طرح رای مثبت دادند تا سیستم برگزاری مسابقات فینال ان بی ای به ۲-۲-۱-۱-۱ تغییر یابد.
    این تصمیم روز چهارشنبه و در جریان جلسه پیش فصل مالکان گرفته شد.این تغییرات در فینال امسال اجرا می شود.لیگ همچنین بین بازی های ششم و هفتم فینال،یک روز استراحت اضافه کرد.
    دیوید استرن در این مورد گفت:”این احساس در میان تیم ها وجود دارد که در سیستم ۲-۳-۲،این مورد که تیم با رکورد بهتر،باید بازی پنجم را در خانه حریف به میدان برود،عادلانه نیست.این منصفانه نیست که تیمی که رکورد بهتری دارد ۸ روز خارج از خانه سپری کند.”
    به این ترتیب فرمت برگزاری بازی های فینال بعد از نزدیک به ۳۰ سال تغییر کرد.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

آمار پاس های الی-اوپ تیم های NBA در دو فصل گذشته

بخش آمار سایت NBA.com به تازگی تعداد پاس های الی-اوپ تیم های حاضر در لیگ،در دو فصل گذشته را منتشر کرده است و جای تعجب نیست که نام تیم های کلیپرز و ناگتز در صدر این لیست دیده می شود.
    کلیپرز که پس از جذب کریس پاول در سال ۲۰۱۱ عنوان “Lob City” را به دست آورد (اشاره به ترکیب پاول و گریفین) با ۲۵۵ پاس الی اوپ در صدر فهرست قرار دارد که مسلما این رتبه را وام دار پاس های کریس پاول و دانک های بلیک گریفین و دی آندره جردن است.پس از این تیم نیز دنور ناگتز قرار دارد که بیشتر ال اوپ های این تیم نتیجه همکاری مشترک آندره میلر و جوال مک گی است.
    سن انتونیو اسپورز،فینالیست فصل گذشته نیز در دو فصل گذشته تنها ۵ پاس الی اوپ موفق داشته است.

15. این کاربر از REZAHOSEYNGANI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز danielo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

زمان اغاز بازی ها کی هست و اگر میتونید کانال هایی که در هاتبرد این بازی ها را پخشش میکنند بگید.کانالهایی که با سی سی کم بازی میشند هم بگید؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تــــــــهران

پيش فرض

زمان اغاز بازی ها کی هست و اگر میتونید کانال هایی که در هاتبرد این بازی ها را پخشش میکنند بگید.کانالهایی که با سی سی کم بازی میشند هم بگید؟؟
    سلام
    بازی ها شروع شده
    متاسفانه کانالی که روی هاتبرد باشه رو من نمیشناسم
    ولی روی نایلست الجزیره اسپورتHD بازیها رو پخش میکنه

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •