تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 11 اولاول ... 7891011
نمايش نتايج 101 به 103 از 103

نام تاپيک: نژاد پرستی

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

من از 2 قوم ترک و کرد بسیار بدم میاد و از هیچ قومی هم خوشم نمیاد الان من نژاد پرست به حساب میام؟
    البته دشمنی باهاشون ندارم فقط احساس میکنم اگه بعضی از قوم ها نبودن ایران الان خیلی پیشرفته تر بود.

مهمتر اینکه ما چطور نباید این آزادی رو داشته باشیم که از یه قوم بدمون بیاد؟ (البته بدون توهین) یا اینکه نژاد پرست بودن چرا موضوع شخصی نیست و حتما بده؟
    صرف اینکه یک موضوع شخصیه دلیل بر این نیست از نظر اخلاقی خنثی باشه. البته هیچ محدودیتی برای داشتن یک عقیده وجود نداره ولی اگر بیان عمومی اون باعث ایجاد خشونت و تعارضاتی بشه که آثار زیانباری داشته باشه اونوقت محدودیت براش وضع میشه. به نظر شما حالا که تو کشور قومیت های کرد و ترک دارن زندگی میکنن با ابراز تنفرتون از اونها کشور به جای بهتری میشه یا صرفا تعارضات اجتماعی رو ایجاد میکنه؟ این نوع نژادپرستی ها تو ادبیات اقتصاد خودش یک عامل عدم توسعه نیافتگیه (نه وجود یک قوم یا نژاد در کشور)

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

2. این کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

من از 2 قوم ترک و کرد بسیار بدم میاد و از هیچ قومی هم خوشم نمیاد الان من نژاد پرست به حساب میام؟
    البته دشمنی باهاشون ندارم فقط احساس میکنم اگه بعضی از قوم ها نبودن ایران الان خیلی پیشرفته تر بود.

مهمتر اینکه ما چطور نباید این آزادی رو داشته باشیم که از یه قوم بدمون بیاد؟ (البته بدون توهین) یا اینکه نژاد پرست بودن چرا موضوع شخصی نیست و حتما بده؟
    شما نژاد پرست نیستید نژاد ستیز هستید و تا وقتی یک نظر شخصی هست مشکلی نداره حتی باید این حق رو داشته باشید که آزادانه این نظر نفرت انگیز رو نشر بدهید ولی جایی که رفتار و گفتار شما به شحصی آسیب بزنه اونجا شما عمل مجرمانه مرتکب شدید که قابل پیگرد قضائی هست. خیلی وقت ها در مباحث نژادی مرز بین عقیده و عمل کاملا مشخص نیست برای همین بهتره مواظب خودتون باشید.

4. این کاربر از Captain_America بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Masoud-2014's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اگه واقعا رنگ پوست بخاطر میزان تابش آفتابه پس چرا در کشورهایی مثلا اروپایی که تابش آفتاب زیادی هم دارن بازم سفید پوست اروپایی رو میبینیم یعنی اکثرا سفید پوست هستن

از طرفی شکل ظاهری هم فرق میکنه مثلا سفید پوست اروپایی با سفید پوست مثلا آسیایی تفاوت چهره دارن انگار اونا رو جور دیگه ای تراش دادن مگر افتاب همون آفتاب نیست یا حتی خود روس ها هم قیافه هاشون با خود اروپایی ها کمی فرق میکنه...

یا مثلا فلسفه وجود چشم بادامی ها چیه ؟؟؟ یعنی طبیعت عشقش کشیده؟!!!
    Last edited by Masoud-2014; 19-04-2018 at 17:02.

صفحه 11 از 11 اولاول ... 7891011

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •