تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 118 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1172

نام تاپيک: مشكلات اجراي بازيهاي پلي استيشن 1 و 2

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط M E H D I
    اما بازي ‍Crash Team Racing رو نمي تونه باز كنه كلا. يعني من نتونستم
    چه عجيب.....آخه براي من ميتونه بازكنه

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط the crazy nfs
    چه عجيب.....آخه براي من ميتونه بازكنه
    مال تو 1.52 هستش يا 1.60؟ من كه با 1.52 هر بلايي سرش آوردم نشد. شايد مشكل از من بوده

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

اين رو من نفهميدم! بيشتر توضيح ميدين لطفا؟

نقل قول نوشته شده توسط reza5872000
    وقتي يک بازي PS2 را اجرا ميکنم 2 گزينه ظاهر ميشه
    1_Browser
    2_System Configuration
    اولي وارد Memory ميشه که داخلش هيچي نيست دومي هم وارد تنظيمات ميشه.حالا چطور ميشه بازي را بالا آورد.
    در ضمن من همه کارها مثل کپي کردن memcards را انجام دادم
    من هم بازی shadow of the colossus رو گرفتم و وقتی بازی رو از دی وی دی اجرا کردم فقط همین گزینه ها میاد و خبری از منوهای بازی نیست ....
    اصلا شاید دلیلش اینه که شبیه ساز نمی تونه بازی رو اجرا کنه ! حالت اجرای این بازی که گفتم تو compat_list به صورت Ingame تعیین شده بود ( رنگ آبی ) .

مهدی جون امیدوارم متوجه مشکل شده باشی . راستی در مورد این compat_list که داخل شبیه ساز بود بیشتر توضیح بده . منظورم در مورد حالت هایی که در مورد اجرای بازی تعریف شده Playable _Ingame_Menus_Intro_Nothing و اینکه در هر حالت بازی چطوریه ؟ ویه سوال دیگه اینکه تکلیف بازی هایی که تو این لیست نیست چیه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ARASH BAHAL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    جنوب کرمانشاه

پيش فرض

دليل اومدن
    system configuration
    اين است كه يا بايد ازپلاگين
    s.p.u peopes1.2
    براي خواندن dvd استفاده كني و يا بايد از dvdبازي يك imageبگيري.

براي imageگرفتن از بازي برنامه ي DELTA رااز سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود كني

بعد از نصب برنامه برو به داخل پوشه ي نصب بازي و اون فايلي كه شبيه CD است را اجرا كن و از بازي يكimage بگير.

arash bahal

اگه نباشه جاش خالی می مونه ARASH BAHAL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    جنوب کرمانشاه

پيش فرض

آقا بي زحمت يكم درباره ي برنامه يpcsx2 0.9.1 بیشتر صحبت کنید.

آرش باهال در خدمتم

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

مال تو 1.52 هستش يا 1.60؟ من كه با 1.52 هر بلايي سرش آوردم نشد. شايد مشكل از من بوده

نه عزيزم من ازورژن 1.60 استفاده ميكنم....پس نتيجه ميگيريم مشكل ازشمانبوده

من هم بازی shadow of the colossus رو گرفتم و وقتی بازی رو از دی وی دی اجرا کردم فقط همین گزینه ها میاد و خبری از منوهای بازی نیست ....
    اصلا شاید دلیلش اینه که شبیه ساز نمی تونه بازی رو اجرا کنه ! حالت اجرای این بازی که گفتم تو compat_list به صورت Ingame تعیین شده بود ( رنگ آبی ) .

مهدی جون امیدوارم متوجه مشکل شده باشی . راستی در مورد این compat_list که داخل شبیه ساز بود بیشتر توضیح بده . منظورم در مورد حالت هایی که در مورد اجرای بازی تعریف شده Playable _Ingame_Menus_Intro_Nothing و اینکه در هر حالت بازی چطوریه ؟ ویه سوال دیگه اینکه تکلیف بازی هایی که تو این لیست نیست چیه ؟
    سلام

بله شبيه سازنميتونه بازي رواجراكنه.... اين شبيه ساز فقط بازي هايي روكه قبل ازساخته شدنش به بازاراومدن روميتونه اجراكنه.....اونم تازه فقط بعضي هاشونو....چون من يه جاخوندم كه پي اس 2 يك جوري بازي هاروساخته كه هيچكسي نتونه به راحتي سورس بازي هاروهك كنه....چون اگه غيراين بودهمه ميرفتن اين مبدلوميگرفتن ديگه كسي كه پي اس 2 نميخريد.....اونوقت بود كه سوني ضرر ميداد

ممكنه به اين حرف من كسي گوش نده چون باورواقعيت يكم به آدم فشارمياره! ولي به نظرمن حالاحالاها قيداين مبدلوبزنيد.....بريد سراغ مبدلاي كنسولاي قديميتركه بهترجواب ميدن بااوناحال كنيد....خودتونوخسته نكنيد....كافيه 3-4 سال وايستيدتايه مبدل درست وحسابي براي اين كنسولم(play station 2) بياد....بيخودزورندين

حالااگه بازم ميخواي تلاش كني ازپلاگين اول گرافيك(اسمشونميدونم) وازبايوس ورژن اروپاكمك بگيروايميج بازي رم ميتوني بابرنامه الكل بگيري

قرمز يعني نميشه حتي داخل بازي رفت

نارنجي يعني فقط تو لودينگ اولاي بازي ميتوني بري

زرد يعني ميتوني فقط تومنوهاي بازي اونم به صورت ضايع بري

سبزيعني ميتوني داخل لودينگ هاي آخريه بازي بشي ولي نميتوني خودبازي روبه رووني انجام بدي

و آبي هم يعني اگرتنظيمات روبه خوبي انجام بدي ميتوني بري داخل بازي وبه راحتي بازي كني(كه اونم تقريبا بعيدميبينم)

موفق باشي
    Last edited by the crazy nfs; 19-08-2006 at 20:33.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اگه بويز هاي شماره ي pcsx2 0.9.1 با بويز هاي شماره ي قبليش (0.8.1) فرق مي كنه لطفا بويز هاي جديد رو براي ما بذار چون لينك بويز هايي كه گذاشتي دانلود نمي شه(خرابه) .

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

لينك رو تست كردم مشكلي نداشت. اين لينك غير مستقيم هست يعني مستقيما نمي تونين اين لينك رو توي Download Manager داونلود كنين.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

وقتي آدرس پلاگين هايي رو كه از اين سايت دانلود كردم رو مي دم پلاگين ها رو نمي شناسه(پلاگين هاي صدا و گرافيك براي برنامه ي pcsx2 0.9.1 )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بابا وقتی روی لینک دانلود کلیک می کنم (با اپرا )یه صفحه مبنی بر خراب بودن لینک باز می شه وقتی هم که با نرم افزار های دانلود دانلودش می کنم همون صفحه رو دانلود میکنه اگه می شه یه لینک دانلود دیگه واسه ی بویز های پی سی اس ایکس 2 بزار با تشکر.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •