تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 116 از 118 اولاول ... 1666106112113114115116117118 آخرآخر
نمايش نتايج 1,151 به 1,160 از 1172

نام تاپيک: مشكلات اجراي بازيهاي پلي استيشن 1 و 2

آخر فروم باز Squall Leonhart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

اوپس! پس که این طور!

2. این کاربر از Squall Leonhart بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    قائمشهر

پيش فرض

دوستان یه سوال:

همونطور که میدونید بازیهای قدیمی ps1دیگه پیدا نمیشه و باید دانلودش کنیم.
    منم این کارو انجام دادم و با نرم افزاهای مربوطه تو سی دی با سرعت بسیار کم 8 رایت کردم منتهی دستگاه من بازی در میاره این باز ها رو یکی در میون اجرا میکنه اونم بعضی وقتها گیر میکنه یعنی در واقع بازیهایی که خودم رایت میکنم رو یا اجرا نمیکنه یا به زور اجرا میکنه ولی این سی دی به اصلاح ارجینال که شرکتهای داخلی میدن بیرون رو به راحتی هر چه تمامتر اجرا میکنه.برای مثال درایور 1 رو که از شرکت لوح زرین بود راحت اجرا میکرد ولی من همین درایور 1 رو برا تست که دانلود کردم اجرا نمیکنه و یه بار که سی دی رو در میارم و دوباره میزارم سر جاش شاید اجرا بشه ولی همین سی دی رایتی که خودم رایت کردم رو داخل ps2 خودم میزارم به راحتی اجرا میکنه

به طور خلاصه میشه ps1 من بازیهایی که خودم رایت میکنم رو به سختی اجرا میکنه یا اصلا" اجرا نمیکنه ولی همین سی دی های رایتی منو ps2 من به راحتی اجرا میکنه

دستگاه رو پیش تعمیرکار ماهر بردم و گفت دستگاهت عالیه و سالمه سالمه و هیچ مشکلی نداره.حتی بقول خودش بازی هایی به اصلاح شرکتی مثل کراش و شورش در شهر و کشتی و مرتال کمبات و تیکن رو تست کرد و به راحتی اجراشد و گفت فقط و فقط مشکل از سی دی هاته و میگفت بازی های ps1 رو باید با سرعت 2x رایت کرد که خود دستگاه مربوطه بتونه راحت اجراشون کنه ولی خب همونطور که میدونید هم رایتر ها و هم نرم افزارهای رایت و سی دی ها مینیمم سرعتشون 8 هست حتی یه نرم افزار سرعت 1 داشت ولی موقع رایت یک تبدیل به 8 شد

و این تعمیرکار درباره اجرای همین بازی های رایتی من داخل ps2 میگفت چون لنز ps2 قویتره و سرعت خوندنش هم بالاتره واسه همینه که راحت اجراشون میکنه

حالا میخواستم نظر شما دوستان رو بدونم که مشکل از چی میتونه باشه؟

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

چرا من با هر شبیه سازی رو اجرا میکنم نمیتونه تنظیمات دسته و گرافیک و صدا و غیره رو تو خودش سیو کنه یعنی بعد از هر ریستارتی باید دوباره از نو همه چی رو تنظیم کنم

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

چرا من با هر شبیه سازی رو اجرا میکنم نمیتونه تنظیمات دسته و گرافیک و صدا و غیره رو تو خودش سیو کنه یعنی بعد از هر ریستارتی باید دوباره از نو همه چی رو تنظیم کنم
    کسی علتش رو میدونه؟خلی نیازم هست

در آغاز فعالیت Alban's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    ...Loading

پيش فرض

کسی علتش رو میدونه؟خلی نیازم هست
    احتمالـا پچ هـای جدید احتیاج داری
    اگه از ePSX استفاده می کنــی و ویندوزت Xp هست نسخه 1.7.0 رو استفاده کن ... پچ هاشم مقه علف ریخته تو نِت ..

8. این کاربر از Alban بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

احتمالـا پچ هـای جدید احتیاج داری
    اگه از ePSX استفاده می کنــی و ویندوزت Xp هست نسخه 1.7.0 رو استفاده کن ... پچ هاشم مقه علف ریخته تو نِت ..

والا هر نسخه ای رو امتحان کردم جواب نمیده و نمیتونه تنظیمات دسته رو سیو کنه تو خودش هر بار باید هی تنظیمات دسته رو از نو انجام بدم

10. این کاربر از روانپریش بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Alban's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    ...Loading

پيش فرض

والا هر نسخه ای رو امتحان کردم جواب نمیده و نمیتونه تنظیمات دسته رو سیو کنه تو خودش هر بار باید هی تنظیمات دسته رو از نو انجام بدم
    دیگه والا نمی دونم ... :(

12. این کاربر از Alban بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال arash2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Abayland

پيش فرض

سلام من هرجی برنامه برای پی اس وان دانلود میکنم اجرا نمیکنه بازی هارو
    معمولا میزنه اینسرت سی دی رام من حتی سی دی رامو غیر فعالم کردم از درایو مجازی استفاده میکنم اونجا مونت کردم ولی بازم اجرا نشد
    قبلا میشد الان نمیشه نمیدونم مشکل از کجاست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    من نسخه کامش رو از اینترنت گرفتم.اما با epsxe نمیتونم برم مرحله دوم. با PSXFin هم امتحان کردم نشد.
    فکر می کنم چند سال سی دی هم خریده بودم اجرا نشد.
    بازی قشنگیه..راهی نیست که بتونم تو کامپیوتر مرحله دو رو هم ببینم؟ شاید اگر شما ذخیره مرحله دو توی epsxe رو بذارید بشه.
    نمیدونم ممکنه ایمیج خراب باشه؟چون Win Iso و Nero نتونستند ایمیج ازش بگیرند ولی CloneCD خیلی راحت و سریع تونست.(فایل فشرده ای که دانلود کردم حاوی تعدادی فایل bin بود که توی Virtual Clone Drive به صورت یه سی دی باز میشد!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •