تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدوم دوربین بهتره ؟

راي دهنده
12. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Sony DCR-DVD405

7 58.33%
  • Sony DCR-SR80

5 41.67%
صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: راهنمایی در مورد خرید دوربین فیلمبرداری سونی هندی کم

پروفشنال cyrus_achamenian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض راهنمایی در مورد خرید دوربین فیلمبرداری سونی هندی کم

می خواستم نظر و راهنمایی شما رو در مورد خرید یکی از دوربین های زیر که ( در سایت شرکت سونی ) هم قیمت هستند رو بدونم :

Sony DCR-DVD405

Sony DCR-SR80

و یه سوال دیگه...من تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درست یه چیزی رو متوجه نشدم ؛ اینکه اگه با مدل DCR-DVD405 فیلمو ضبط کنی رو دی وی دی ( ولی نه تا آخر دیسک ) اونوقت میشه تا همون جایی رو که ضبط کردی تو خود دوربین یا دستگاه دیگه دید یا اینکه حتما باید تا آخر دیسک ضبط کنی ( finalize کنی ) ؟؟؟؟؟

پیشاپیش ازتون ممنونم...

پ.ن : یه سوال دیگه هم داشتم...اینکه دیسک های دی وی دی که در مدل DCR-DVD405 استفاده میشه خاصه؟و حتما باید همون شکلی که در عکسش هست رو خرید؟؟؟؟ و اینکه آیا نمیشه رو دیسک های با ظرفیت بیشتر ضبط کرد؟؟؟ ( اونی که تو عکس هست 1.4 گیگا بایت هست )

اگه ممکنه تو نظر سنجی هم شرکت کنید و ( حتی از نظر ظاهر ) یکی رو انتخاب کنید...ممنون می شم
    Last edited by cyrus_achamenian; 17-08-2006 at 12:23.

2. این کاربر از cyrus_achamenian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض

مثل اینکه کسی تو کار دوربین نبوده و نتونسته به من کمک کنه!!
    مشکلی نیست چون من خودم بیشتر نظرم رو مدل DCR-DVD405 هست...ولی فقط یه چیزی هست که دودلم کرده :

من تو سایت سونی درست یه چیزی رو متوجه نشدم ؛ اینکه اگه با مدل DCR-DVD405 فیلمو ضبط کنی رو دی وی دی ( ولی نه تا آخر دیسک ) اونوقت میشه تا همون جایی رو که ضبط کردی تو خود دوربین یا دستگاه دیگه دید یا اینکه حتما باید تا آخر دیسک ضبط کنی ( finalize کنی ) ؟؟؟؟؟
    تو سایت خود سونی نوشته ولی من گیج شدم ؛ ممنون می شم اگه شما بخونید و منو مطمئن کنید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سوال دیگه هم که اینه :

اینکه دیسک های دی وی دی که در مدل DCR-DVD405 استفاده میشه خاصه؟و حتما باید همون شکلی که در عکسش هست رو خرید؟؟؟؟ و اینکه آیا نمیشه رو دیسک های با ظرفیت بیشتر ضبط کرد؟؟؟ ( اونی که تو عکس هست 1.4 گیگا بایت هست )
    با تشکر فراوان...

پروفشنال XFXForce's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    XFX Company

پيش فرض

آقا همون Sony DCR-DVD405 بهتره البته خودم Sony DCR-DVD703 و ازون باریک هاست. بعد از گرفتن فیلم تو خود دوربین میشه دید و پشت سرش هم میشه دوباره فیلم گرفت ولی برا دیدن تو دستگاه یا پی سی باید فینالایز بشه که خودش انجام میده.حتما باید مینی دی وی دی بخوره و ظرفیت هاش مختلفه و 30 دقیقه و 60 دقیقه داره. من خودم 5 تا Rewiritable گرفتم مارک Ul-tran و شد 25.000 تومن و مارک سونی هر کدومش 20.000 تومنه. البته دومی هم یه برتری داره و هارد داره و دیگه نیازی به مینی دی وی دی نیست.
    اینم مال من:

5. این کاربر از XFXForce بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mehdi_Full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    تــهرانـــ

پيش فرض

دوست عزيز من با Sr80 موافقم چون هارد ديسك يه چيز ديگس البته بستگي داره با چه فرمتي ضبظ كنه
    اگه ميشه يه توضيح در مورد اس آر 80 بهم بده چون تا 1 ماه پيش كه از مغازه دارهاي جمهوري در مورد هندي كم هاي هارد دار سوني سوال ميكردم اظهار بي اطلاعي ميكردن ميخواستم بدونم كه آيا خودت تو جمهوري اين مدل رو ديدي يا نه اگه ديدي يه قيمت هم ازش بزاري خيلي ممنون ميشم .

7. این کاربر از Mehdi_Full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mehdi_MaX
    دوست عزيز من با Sr80 موافقم چون هارد ديسك يه چيز ديگس البته بستگي داره با چه فرمتي ضبظ كنه
    اگه ميشه يه توضيح در مورد اس آر 80 بهم بده چون تا 1 ماه پيش كه از مغازه دارهاي جمهوري در مورد هندي كم هاي هارد دار سوني سوال ميكردم اظهار بي اطلاعي ميكردن ميخواستم بدونم كه آيا خودت تو جمهوري اين مدل رو ديدي يا نه اگه ديدي يه قيمت هم ازش بزاري خيلي ممنون ميشم .
    درسته که هارد دیسک خوبه ( البته تقصیر این سونی لامصبه کارو سخت کرده ) کیفیت دی وی دیِ بهتره ؛ هم تصویرش که 3.3 مگاپیکسلِ و هم صداش که Dolby Digital 5.1 هستش...انتخاب سخته
    در ضمن ایران نیستم که بدونم تو جمهوری هم هست یا نه!
    ممنون ازتون

9. این کاربر از cyrus_achamenian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط XFXForce
    آقا همون Sony DCR-DVD405 بهتره البته خودم Sony DCR-DVD703 و ازون باریک هاست. بعد از گرفتن فیلم تو خود دوربین میشه دید و پشت سرش هم میشه دوباره فیلم گرفت ولی برا دیدن تو دستگاه یا پی سی باید فینالایز بشه که خودش انجام میده.حتما باید مینی دی وی دی بخوره و ظرفیت هاش مختلفه و 30 دقیقه و 60 دقیقه داره. من خودم 5 تا Rewiritable گرفتم مارک Ul-tran و شد 25.000 تومن و مارک سونی هر کدومش 20.000 تومنه. البته دومی هم یه برتری داره و هارد داره و دیگه نیازی به مینی دی وی دی نیست.
    اینم مال من:

سوالی که از شما دارم اینه که نمیشه از دیسک های معمولی استفاده کرو و حتما باید ReWrite باشه؟؟؟اینجوری باید ریخت رو هارد و دوباره رو دی وی دی رایت کرد! یکی از دلایلی که من می خوام DVD بگیرم اینه که دیگه مستقیم روی دیسک ضبط کنه و من دیگه زیاد وقت نذارم از دیسک بریزم رو هارد و از هارد دوباره رایت کنم رو یه دیسک دیگه!!!

11. این کاربر از cyrus_achamenian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال XFXForce's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    XFX Company

پيش فرض

نه خیر عادیش هم میشه و ارزون تره حدود 1500 تومن. در ضمن نیازی نیست حتما بریزید رو هارد ولی برا من که همه ی فیلمها رو دستکاری و اوپتیمایز می کنم ریرایت خوبه چون می ریزم رو هارد و بعد مینی دیوی دی رو پاک می کنم.

Banned lovergod14amorousand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

1 آخرشه

Dcr-dvd405 تایید شد...

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض

فقط خواستم بگم که مدل DCR-DVD405 در ایران ( و فکر کنم آسیا ) با نام DCR-DVD805 موجود هست...البته تا اینجا که فهمیدم دوربین هارد دیسکی هنوز در ایران نیومده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می تونید ببینید

پروفشنال andyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

ميگم قيمت اين مدلها چقدره؟
    Dcr-dvd905 كه تو سايت سوني معرفي كرده بالاتر از مدل Dcr-dvd805 است؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •