تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: خرید cpu cori5

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

اینم لینک اون صحبتی که یکی از دوستان گفتن پردازنده مجتمع در صورت استفاده از گرافیک مجزا از کار میفته: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    به دو پست آخر این لینک در همون صفحه اول مراجعه کن...فکر میکنم باید مادر برد قابلیت سوئیچ داشته باشه...

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما باید دنبال پردازنده ای باشین که پرفرمنس و کاراییش متناسب با نیاز و کاربردتون باشه.
    قدرت پردازنده در اولویت انتخاب هست و در صورتیکه از گرافیگ داخلی پردازنده استفاده نکنین مشکلی بوجود نمیاد و اینطور نیست که از تمام ظرفیت پردازنده استفاده نشه.
    مادربورد انتخابیتون هم چون خروجی گرافیک داره میتونین از گرافیک داخلی پردازنده هم استفاده کنین و یا بین این و گرافیک مجزا چنج کنین.
    همونطور که گفتم با توجه به بودجتون پردازنده های 3470 و یا 3450 از سوکت 1155 بهترین گزینه ها هستند.

3. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

حرفت درست علیرضا جان...منظور من ظرفیت پردازنده نیست اصلا...فقط میخوام بدونم با توجه به مادربردی که من دارم اگه با سوار کردن گرافیک مجزا،هسته گرافیک سی پی یو از کار میفته پس دلیلی نداره بخوام بخاطر وجود هسته گرافیک روی پردازنده پول بیشتری بدم...پس به نظرت asus p8b75-v قابلیت چنج کردن رو داره درسته؟

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بله قابلیت چنج کردن رو داره.
    وجود گرافیک داخلی پردازنده در واقع یک قابلیت هست که روی پردازنده وجود داره و استفاده نکردن از اون مشکلی بوجود نمیاره.
    در عوض پردازنده ای که انتخاب میکنین ( مثلا 3470 ) به مراتب قدرتمندتر از پردازنده ای خواهد بود که قبلا انتخاب کرده بودین ( مثلا 3350P ).

6. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

درسته حق با شماست علاوه بر آپشن گرافیک از قدرت بیشتری هم برخورداره...پس دیگه مشکلی واسه خرید این نوع سی پی یو ندارن...
    فقط علیرضا جان شما قیمت 3570 رو حدودا داری؟البته منظورم 3570k نیست بلکه 3570 خالی...چون قدرت پردازنده برام مهمه شاید بیش از 500 براش هزینه بکنم..
    در ضمن عذرخواهی میکنم این سوالو اینجا میپرسم...از بین گرافیک asus gt640 DDR3 و Sapphire 7790 DDR5 از لحاظ قدرت و کارایی کدوم رو پیشنهاد میکنی؟
    بازم سپاس از پاسخگو بودنت...

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پردازنده 3570 قیمتش حدودا 640 هست.
    در مورد گرافیک هم مسلما 7790 بهتره.

9. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •