تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: پراید تر و تمیز یا 206 مدل پایین ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض پراید تر و تمیز یا 206 مدل پایین ؟

با درود.
    بنظر شما یه پراید تر و تمیز بهتره یا بگردیم 206 (تیپ 2 ؟ ) مدل پایین یا مثلا یه جاهاییش رنگ شده باشه پیدا کنیم....؟
    بودجه : حدود 12 م
    پ ن : اگه پیشنهاد دیگه هم دارید بگید ... با این حدود قیمت (حالا یکم بالا و پایین) بهترین گزینه چی هست؟
    البته یک فکر دیگه هم دارم یه پراید بگیرم باهاش مسافرکشی هم بکنم بعد از مثلا یک سال پول 206 یا مثلا تندر رو درآرم ... (صفر)
    Last edited by ahmad0120; 01-09-2013 at 20:52.

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan ghobadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

با درود.
    بنظر شما یه پراید تر و تمیز بهتره یا بگردیم 206 (تیپ 2 ؟ ) مدل پایین یا مثلا یه جاهاییش رنگ شده باشه پیدا کنیم....؟
    بودجه : حدود 12 م
    پ ن : اگه پیشنهاد دیگه هم دارید بگید ... با این حدود قیمت (حالا یکم بالا و پایین) بهترین گزینه چی هست؟
    البته یک فکر دیگه هم دارم یه پراید بگیرم باهاش مسافرکشی هم بکنم بعد از مثلا یک سال پول 206 یا مثلا تندر رو درآرم ... (صفر)
    به نظر من:
    همون پراید بهتره.چون 206 مدل پاین خیـــــــلی هزینه داره (متاسفانه تجربشو دارم که میگم) به علاوه اگه پشت کاره مسافر کشیم داشته باشی و اینجور که میگی باهاش کار کنی بدون شک برو همون پراید رو بگیر.
    موفق باشی

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

به نظر من:
    همون پراید بهتره.چون 206 مدل پاین خیـــــــلی هزینه داره (متاسفانه تجربشو دارم که میگم) به علاوه اگه پشت کاره مسافر کشیم داشته باشی و اینجور که میگی باهاش کار کنی بدون شک برو همون پراید رو بگیر.
    موفق باشی
    حالا من یه چیزی گفتم ولی نه روزی 5 4 ساعت رو میتونم اختصاص بدم به مسافرکشی ... البته حتما که نباید به نیت مسافرکشی برم ... مثلا مسیر خونه تا دانشگاه یا اصلا یه جای دیگه ای کار دارم همون خیابونی که مسیرمه 4 تا مسافر هم میزنم ... روزانه چندهزار تومن میتونم دربیارم ؟ بنزینی میصرفه یا باید گازسوز باشه ماشین ؟

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    لطفا از ایجاد تاپیک جداگانه خودداری نمائید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •