تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 69

نام تاپيک: آموزش allshare

اگه نباشه جاش خالی می مونه roman82's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نمایش زیرنویس از طریق این برنامه روی فیلمی که به اشتراک گذاشته میشهبه چه طریق امکان پذیره؟
    چون وقتی در پنجره نمایش فیلم برنامه آیکون زیرنویس چراغش روشن میشه روی تصویر زیرنویس نمایش داده نمیشه

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نمایش زیرنویس از طریق این برنامه روی فیلمی که به اشتراک گذاشته میشه به چه طریق امکان پذیره؟
    مثلا وقتی محتویات یک دی وی دی (یعنی محتویات فولدر VIDEO-TS)که زیرنویس داره رو به اشتراک میگذارم..زیرنویس رو نمایش نمیده!
    با اینکه در پنجره نمایش فیلم خود برنامه ALLSHARE ,آیکون زیرنویس چراغش روشن میشه ولی روی تصویر زیرنویسی نمایش داده نمیشه در حالیکه در کلیک راستش گزینه های مربوط به زیرنویس مثل اندازه فونت وجود داره؟

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

نمایش زیرنویس از طریق این برنامه روی فیلمی که به اشتراک گذاشته میشه به چه طریق امکان پذیره؟
    مثلا وقتی محتویات یک دی وی دی (یعنی محتویات فولدر VIDEO-TS)که زیرنویس داره رو به اشتراک میگذارم..زیرنویس رو نمایش نمیده!
    با اینکه در پنجره نمایش فیلم خود برنامه ALLSHARE ,آیکون زیرنویس چراغش روشن میشه ولی روی تصویر زیرنویسی نمایش داده نمیشه در حالیکه در کلیک راستش گزینه های مربوط به زیرنویس مثل اندازه فونت وجود داره؟
    دوست عزیز
    اگر آن فیلم را با همان خصوصیات به وسیله usb بتوانید باتلویزیون ببینید قاعدتاً باید با روش گفته شده در پست اول هم خواهید دید.

4. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

من باز هم موفق نشدم زیرنویس فیلم رو نمایش بدم..
    اگر ممکنه راهنمایی کنید به چه صورت محتویات یک دی وی دی که زیرنویس هم داره رو با زیرنویس از طریق این برنامه ذز tvپخش کنم
    با تشکر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من باز هم موفق نشدم زیرنویس فیلم رو نمایش بدم..
    اگر ممکنه راهنمایی کنید به چه صورت محتویات یک دی وی دی که زیرنویس هم داره رو با زیرنویس از طریق این برنامه ذز tvپخش کنم
    با تشکر
    دوست عزیز
    همانطور که در پست اول هم توضیح دادم در موقع انتخاب فیلم زیر نویس دار حتما فیلم و زیر نویس را با هم انتخاب کنید یعنی در موقع انتخاب فیلم در صفحه مربوطه از قسمت منوی کشوی پایین رونده (تمام فایلها) یعنی فایل فیلم و زیرنویس را در یک فولدر انتخاب تا فایل زیر نویس نمایان و آن را انتخاب کنید که در برنامه شما زیر نویس را نمی بینید ولی در موقع اجرای فیلم زیرنویس هم اجرا می شود.
    لازم بذکر است حتما باید فایروال و یا آنتی ویروس غیر فعال شود.
    Last edited by matinpour; 12-03-2015 at 21:38.

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

من یک دی وی دی زیرنویس دار رو در رام لب تاب قرار دادم و از این آدرس کل دو پوشه audio-ts , video-tsرو در پوشه مشترک رایانه وارد کردم و روی گزینه پخش هم چراغ زیرنویس روشن بود.اما در تصویر نمایش داده شده در تلویزیون زیرنویسی نمایش داده نشد
    آیا منظورتون از وارد کردن زیرنویس با فایل اینه که فایل زیرنویس جداگانه با پسوند srtباید باشه؟چون در یک دی وی دی زیرنویس دار فایل srt جداگانه نداره و همه زیرنویسها در درون فایلهای تصویری قرار داده شده و قابل تفکیک نیست

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من یک دی وی دی زیرنویس دار رو در رام لب تاب قرار دادم و از این آدرس کل دو پوشه audio-ts , video-tsرو در پوشه مشترک رایانه وارد کردم و روی گزینه پخش هم چراغ زیرنویس روشن بود.اما در تصویر نمایش داده شده در تلویزیون زیرنویسی نمایش داده نشد
    آیا منظورتون از وارد کردن زیرنویس با فایل اینه که فایل زیرنویس جداگانه با پسوند srtباید باشه؟چون در یک دی وی دی زیرنویس دار فایل srt جداگانه نداره و همه زیرنویسها در درون فایلهای تصویری قرار داده شده و قابل تفکیک نیست
    دوست عزیز
    بله منظور فایل زیر نویس با فرمت srt و جداگانه است.

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

زیرنویس نمایش داده شد اما فونت نامفهوم شده..چطور فایل زیرنویس رو به صورت درست و قابل نمایش تبدیل کنم؟
    همین زیرنویس فارسی در لب تاب درست و فارسی نمایش داده میشه اما وقتی از طریق برنامه پخش میشه فونت نامفهومی داره

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

زیرنویس نمایش داده شد اما فونت نامفهوم شده..چطور فایل زیرنویس رو به صورت درست و قابل نمایش تبدیل کنم؟
    همین زیرنویس فارسی در لب تاب درست و فارسی نمایش داده میشه اما وقتی از طریق برنامه پخش میشه فونت نامفهومی داره
    دوست عزیز
    از این پست بهره ببرید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

13. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام
    من همه کارایی که گفتید رو انجام دادم بلاخره تلویزیون متصل میشه ولی اسمش نمیاد تو قسمت دستگاه مشترک متصل و همچنین تو قسمت پوشه مشترک هم هر چی اضافه میکنم هیچ فایلی دیده نمیشه , تو تلویزیون هم میتونم وارد کامپیوتر بشم ولی باز اونجا هم هیچ عکس یا فیلم یا موزیکی نیست فقط پوشه ها هست
    کلافه شدم لطفا راهنمایی کنید تلویزیون هم UA40H6390AW هست سری 6
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •