تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 69

نام تاپيک: آموزش allshare

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

من با هم که می اضافه می کنم فایل و زیرنویس رو باز هم تو تلویزیون نمایش داده نمی شن!
    راهی هست؟
    دوست عزیز
    شما باید فایل فیلم و زیر نویس را که با هم هم نام شدن را در پوشه My Videos قرار دهید تا در هنگام پخش با هم اجرا شود. که در تلویزیون سامسونگ قابل اجرا است ولی در تلویزیونهای دیگر من امتحان نکردم.

2. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    من با موفقیت لپ تاپ و تلویزیون سامسونگ رو به هم وصل کردم اما یه مشکلی دارم و اونم اینه که وقتی یه فیلم باکیفیت و 3D رو پخش میکنم، خیلی تیک و لگ داره و هر چند ثانیه تصویر متوقف میشه و Loading میزنه!
    این احتمالا به خاطر این هست که سرعت وایرلس برای انتقال تصاویر با بیت ریت بالا جواب نمیده (هرچند من از روتر وایرلس 150Mb استفاده میکنم و سرعت اینترنت من هم 3مگ هست!)

راهی داره بشه از کابل HDMI بجای وایرلس برای پخش استفاده کرد؟ لینک آموزشی در این زمینه سراغ دارید؟

منون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    من با موفقیت لپ تاپ و تلویزیون سامسونگ رو به هم وصل کردم اما یه مشکلی دارم و اونم اینه که وقتی یه فیلم باکیفیت و 3D رو پخش میکنم، خیلی تیک و لگ داره و هر چند ثانیه تصویر متوقف میشه و Loading میزنه!
    این احتمالا به خاطر این هست که سرعت وایرلس برای انتقال تصاویر با بیت ریت بالا جواب نمیده (هرچند من از روتر وایرلس 150Mb استفاده میکنم و سرعت اینترنت من هم 3مگ هست!)

راهی داره بشه از کابل HDMI بجای وایرلس برای پخش استفاده کرد؟ لینک آموزشی در این زمینه سراغ دارید؟

منون
    دوست عزیز
    اگر شما بخواهید لپ تاپ تان را با تلویزیون به وسیله کابل hdmi ارتباط بدهید اصلا نیازی به هیچ برنامه ای ندارید و کافیست که کابل را به لپ تاپ و تلویزیون وصل و از درگاه مربوطه به مانند اینک روی tv یا av می روید بروید

5. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوست عزیز
    اگر شما بخواهید لپ تاپ تان را با تلویزیون به وسیله کابل hdmi ارتباط بدهید اصلا نیازی به هیچ برنامه ای ندارید و کافیست که کابل را به لپ تاپ و تلویزیون وصل و از درگاه مربوطه به مانند اینک روی tv یا av می روید بروید
    بله عزیز..در جریان هستم..با اینکار صفحه دسکتاپ رو روی LCD می بینیم، در واقع، تلویزیون تبدیل به مانیتور کامپیوتر میشه اما مشکل اینجاست که برای دیدن فیلمهای 3D نیاز به برنامه های خاص روی کامپیوتر هست که من چیز خوبی پیدا نکردم که بتونه ارتباط خوبی با تلویزیون برقرا کنه..قبلا یکی از دوستان تو همین فروم یه برنامه معرفی کرده بود که هرچی گشتم پیدا نکردم
    گفتم از طریق ALlshare اقدام کنم که اونم متاسفانه فقط از طریق WiFi قابل انجام هست و با HDMI نمیشه

7. این کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

بله عزیز..در جریان هستم..با اینکار صفحه دسکتاپ رو روی LCD می بینیم، در واقع، تلویزیون تبدیل به مانیتور کامپیوتر میشه اما مشکل اینجاست که برای دیدن فیلمهای 3D نیاز به برنامه های خاص روی کامپیوتر هست که من چیز خوبی پیدا نکردم که بتونه ارتباط خوبی با تلویزیون برقرا کنه..قبلا یکی از دوستان تو همین فروم یه برنامه معرفی کرده بود که هرچی گشتم پیدا نکردم
    گفتم از طریق ALlshare اقدام کنم که اونم متاسفانه فقط از طریق WiFi قابل انجام هست و با HDMI نمیشه
    دوست عزیز
    از برنامه KM PLAYER استفاده کن که قابلیت خوبی برای 3D دارد من هم خودم از این برنامه استفاده می کنم

9. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام و درود
    من هرکاری کردم نشد که نشد لپ تاپ به وایرلس وصل بود تلویزیون رو هم با کابل وصل کردم نشد IP هم دستی انداختم نشد اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

مدل : Samsung Smart S5500 هست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام و درود
    من هرکاری کردم نشد که نشد لپ تاپ به وایرلس وصل بود تلویزیون رو هم با کابل وصل کردم نشد IP هم دستی انداختم نشد اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو در کامپیوتر چک کن. آنتی ویروست رو هم غیر فعال کن.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام و درود

دوست عزیز
    اگر مطالب پست اول را نکته به نکته عمل کنید یقینا مشگلی نخواهید داشت چون تمامی مراحل بارها در لپ تاپ ها و PC ها تست شده و مشگلی در اجرای آن نبوده است.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

با سلام متین جان مثل اموزش پیش رفتم ولی فقط نفهمیدم که اولش گفته :
    به سایت سامسونگ رفته و نرم افزار مربوطه را دانلود می کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینو نفهمیدم چی باید ئانلود کنم منظور نرم افزار allshare هست؟
    نرم افزار allshare نصب هست ولی هر کاری میکنم نمیشه تو لپ تاپ تو نرم افزار allshare فولدر های music picture video میاره فیلم هم add کردم ولی هرکاری میکنم تلویزیون رو پیدا نمیکنه !!!

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام متین جان مثل اموزش پیش رفتم ولی فقط نفهمیدم که اولش گفته :

اینو نفهمیدم چی باید ئانلود کنم منظور نرم افزار allshare هست؟
    نرم افزار allshare نصب هست ولی هر کاری میکنم نمیشه تو لپ تاپ تو نرم افزار allshare فولدر های music picture video میاره فیلم هم add کردم ولی هرکاری میکنم تلویزیون رو پیدا نمیکنه !!!
    دوست عزیز
    بله برنامه allshare را دانلود و نصب کنید و
    اگراتصال برقرار نباشد اخطار میدهد که پخش کننده راه دور نمی تواند محتوا را پخش کند وضعیت شبکه خود را بررسی کنید وروی دکمه تائید کلیک می کنید. و از بالای صفحه آن را مینی مایز یا صفحه را کوچک می کنید. و دردکستاب کنارآیکون ساعت روی آیکون شبکه وایرلس تان کلیک راست کرده و از منوی باز آن
    View available wireless networks را انتخاب می کنید. در صفحه باز شده شبکه ای که اسم تلویزیون شما را دارد را انتخاب می کنید وروی آن دوبار کلیک می کنید تا صفحه ای نمایان می شود که باید رمز تلویزیون تان را به آن بدهید که برای پیدا کردن رمز از این مسیر در تلویزیون تان می روید
    منوی----> شبکه---> عملکرد soft AP آن را روشن و کد کلید ایمنی را یادداشت می کنید و آن را درقسمت خواسته شده دوبار وارد وتایید میکنید حالا دیگر لب تاب شما و تلویزیون تان همدیگر را شناسایی کردند و آن قسمت را بسته و صفحه allshare تان را که کوچک کرده بودید رابزرگ و از روی مدیا پلیر آن فیلم را تماشا کنید خواهید دید که تلویزیون تان هر برنامه ای که در حال اجرا دارد را متوقف و فیلم مورد نظر شما را نمایش میدهد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •