تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: آیا خرید Macbook air 2013 13-inch مناسب است؟

حـــــرفـه ای Honradez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

یک سوال درمورد این مک بوک ایری که گفتم مد نظرم هست:

من راستش باید کار برنامه نویسی کنم و نیاز دارم که برنامه های MATLAB و BlueJ (جاوا) رو روش اجرا کنم. آیا مشخصاتش (CPU و رم و اینها) برای اینکار مناسب هست؟ - یا اینکه کند و آهسته خواهد بود؟

پروفشنال fouad-pes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

من راستش باید کار برنامه نویسی کنم و نیاز دارم که برنامه های MATLAB و BlueJ (جاوا) رو روش اجرا کنم. آیا مشخصاتش (CPU و رم و اینها) برای اینکار مناسب هست؟ - یا اینکه کند و آهسته خواهد بود؟
    به راحتی میشه در کنار مک، ویندوز هم نصب کرد. سخت افزار فوق العاده خوبی داره و از این بابت مشکلی نیست

3. این کاربر از fouad-pes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

آهان متشکر همین سخت افزار رو میخواستم مطمئن شم.

بعد اونوقت لینوکس چی؟

اگه نصب کنم،‌ مشکلی یا اختلالی پیش نمیاد؟ (در خود کارکرد mac os و هنگ و اینها کردنش - یا در گارانتی)

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز من در کل در مورد اپل یه چیزی بگم که یکی از علت های اینکه اپل همیشه موفق بوده اینه که سرعت سیستم عامل هاش بالا بوده چه تو لپ تاپ یا ایپدهاش. یعنی اینکه شما با نصب نرم افزارهای مخصوص مک خیلی راحت میتونید کار کنید ولی در مورد ویندوز باید بگم که خوب یک مقدار سرعتش و هنگ کردنش نسبت به مک بیشتره و همچنین اینم بگم که تقریبا 90 درصد با حتی بالاتر بنامه هایی که برای ویندوز وجود دارد برای مک هم موجود هست و در مورد سیستم این لپ تاپ باید بگم که برای نرم افزارهایی که شما میخواین کار کنید جوابگو هست اما خوب سیستم قوی ای نداره پس یه وقت فکر نکنید که کارهای سنگین رو پاسخگو هست ولی در کل برای نرم افزارهایی که نام بردین خیلی خوب جوابگو هست و مشکلی نداره.

6. این کاربر از Capital بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

راستش یه برنامه بخصوصی برای کار دانشگاه هست (Xilinx webpack) که فقط برای لینوکس و ویندوز 7 موجوده - برای مک نیست.

تا اونجایی که میدونم دو راه برای حل این مشکل وجود داره:

1- نصب لینوکس کنار mac os. که میترسم باعث هنگ کردن و مشکل دار شدن mac os بشه - وگرنه لینوکسه اگه درست کار نکنه هیچ عیبی نداره.

2- اجرای اینوکس در یک virtual machine. شنیده ام که سرعت کار با برنامه مذکور (و البته نه کل mac os) رو پایین میبره. باتوجه به مشخصات سخت افزاری مک بوک ایر مذکور، میترسم که این سرعت پایین آزاردهنده بشه.

ممنون میشم منو راهنمایی کنید که با این اوصاف، آیا خرید مک بوک ایر مذکور کار مناسبی هست یا نه.

(و ببخشید اینکه زیاد سوال میپرسم، پول زیادی آدم باید بده و اگه اشتباه کنه تو خریدش خیلی بد میشه.)

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •