تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 57

نام تاپيک: ایده های شغلی شما ؟

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بطور کلی بگم از طرف معلم شدن در اموزش پرورش که باید بیخال بشید چون یک قانون امده که قراره از امسال هر چی معلم هست از طریق دانشگاه تازه تاسیس که کنکور سراسری دانشجو می گیره استخدام بشند و بقیه دانشجو های دانشگاه های دیگر باید به فکر استخدام در مراکز خصوصی بشند که حقوقی در این مراکز میدن بدرد زندگی مجردی میخوره نه تشکیل یک زندگی
    استخدام در شرکت هایی که مثل بانک ها,سازمان نفت,برق ,گاز اینا در این دوره ازمون هایی که برگزار میشه 90 درصد فرمالیته هست و کاملا از طریق پارتی بازی مگر اینکه شما خیلی نابغه باشید و با معدل 19 20 و سابقه بسیج فعال 5 تا 6 سال بعضی از نهاد ها شانسی معادل 10 درصد داشته باشید.سه نفر دیدم با مدرک زبان با معدل پایین یکی تو اتش نشانی ,یکی صندوق دار بانک و دیگری حسابدار معدن شده که مشخصا هیچ ربطی به مدکشون نداشت فقط و فقط با بند پ استخدام شدند.اگر خواستید پول بدید در ازمون های بانک های خصوصی شرکت نکنید که 100% پارتی بازی هست
    موارد بالا رو گفتم که بدونید مدرک جز سرگرم کردن جوان ها به علت نبود شغل فایده ایی دیگه هم نداره.مطمئن باشید شغل های ایرانی اونقدر حرفه ایی نیستند که بخواهند از مدرک کارشناسی ارشد بخواهند.یک نگاه به سایت ها اشتغال دولتی اینترنتی بندازید متوجه میشید
    شغل ازاد سرمایه وتجربه می خواهد همینطوری نمیشه رو هوا یک شغل ازاد باز کرد.شما باید حداقل شغل که می خواهید باز کنید 1 تا 2 سال شاگردی کنید که تازه به شما کار یاد بده و اینکه خودتون هم زرنگ باشید و خم و چم کار بقاپید نه اینکه فقط برده گی صاحب کار انجام بدهید.مثل اینکه جنس کی خوبه ,بیشتر تخفیف میده,باز هم با تمامی این تفاسیر باید سرمایه داشته باشید که بتونید یا مغازه رو بخرید یا رهن چند ساله کنید چون هر مغازه ایی هم باز کنید 1 سال اول باید کاملا از جیب بخورید سر سال هم که میشه صاحب مغازه یا اجاره نجومی می خواهد یا میندازت بیرون که خودش اون کاره بزنه.اصولا باید تو شغل ازاد در نبود سرمایه حدود 7 تا 8سال شاگردی کنید بدون ولخرجی تا سرمایه اولیه رو کسب کنید
    از این مملکت هم نمیشه رفت مگر 60 میلیون داشته باشی تازه انطرف هم همچین اش دهن سوزی برای برای مهاجر هاش نیست برای این هم می تونید یک سرچ اینترنتی تو سایت ها بکنید,طبع اونا سرد و تک گرا و ما ایرانی گرم و جمع گرا هست.اونطرف خوبیش اینکه قوانین اجتماعی دارند نه قوانین اسلامی.الان استرالیا که مهاجر خیلی سخت می گیره(یعنی نمیگیره),کانادا حرفه ایی میگیره,امریکا روادیدش با داشتن سرمایه 3 سال طول می کشه.فقط می تونید با ادامه تحصیل پولی در کشورهای مثل المان(دانشجو حق کار نداره) و سوئد(20 خورده ایی ساعت در هفته) به اشتغال مشغول بشید که اگر پولی رو گفتم داشته باشید عالی هست.
    کلا اینطرف فقط با باند بازی و داشتن رابطه پولدار میشید یا اینکه حلال حروم براتون معنی نداشته باشه اگر نه زندگی بخور نمیره دارید
    اونطرف هم پولدار شدن اصلا راحت نیست(به فیلم ها امریکایی دقت نکنید) مگر اینکه مغز باشید ولی باز هم زندگی در اونطرف باعث میشه زندگی کنید نه اینکه زنده باشید

2. 8 کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

بطور کلی بگم از طرف معلم شدن در اموزش پرورش که باید بیخال بشید چون یک قانون امده که قراره از امسال هر چی معلم هست از طریق دانشگاه تازه تاسیس که کنکور سراسری دانشجو می گیره استخدام بشند و بقیه دانشجو های دانشگاه های دیگر باید به فکر استخدام در مراکز خصوصی بشند که حقوقی در این مراکز میدن بدرد زندگی مجردی میخوره نه تشکیل یک زندگی

استخدام در شرکت هایی که مثل بانک ها,سازمان نفت,برق ,گاز اینا در این دوره ازمون هایی که برگزار میشه 90 درصد فرمالیته هست و کاملا از طریق پارتی بازی مگر اینکه شما خیلی نابغه باشید و با معدل 19 20 و سابقه بسیج فعال 5 تا 6 سال بعضی از نهاد ها شانسی معادل 10 درصد داشته باشید.
    سه نفر دیدم با مدرک زبان با معدل پایین یکی تو اتش نشانی ,یکی صندوق دار بانک و دیگری حسابدار معدن شده که مشخصا هیچ ربطی به مدکشون نداشت فقط و فقط با بند پ استخدام شدند.اگر خواستید پول بدید در ازمون های بانک های خصوصی شرکت نکنید که 100% پارتی بازی هست

موارد بالا رو گفتم که بدونید مدرک جز سرگرم کردن جوان ها به علت نبود شغل فایده ایی دیگه هم نداره.مطمئن باشید شغل های ایرانی اونقدر حرفه ایی نیستند که بخواهند از مدرک کارشناسی ارشد بخواهند.یک نگاه به سایت ها اشتغال دولتی اینترنتی بندازید متوجه میشید

شغل ازاد سرمایه وتجربه می خواهد همینطوری نمیشه رو هوا یک شغل ازاد باز کرد.شما باید حداقل شغل که می خواهید باز کنید 1 تا 2 سال شاگردی کنید که تازه به شما کار یاد بده و اینکه خودتون هم زرنگ باشید و خم و چم کار بقاپید نه اینکه فقط برده گی صاحب کار انجام بدهید.مثل اینکه جنس کی خوبه ,بیشتر تخفیف میده,باز هم با تمامی این تفاسیر باید سرمایه داشته باشید که بتونید یا مغازه رو بخرید یا رهن چند ساله کنید چون هر مغازه ایی هم باز کنید 1 سال اول باید کاملا از جیب بخورید سر سال هم که میشه صاحب مغازه یا اجاره نجومی می خواهد یا میندازت بیرون که خودش اون کاره بزنه.اصولا باید تو شغل ازاد در نبود سرمایه حدود 7 تا 8سال شاگردی کنید بدون ولخرجی تا سرمایه اولیه رو کسب کنید

از این مملکت هم نمیشه رفت مگر 60 میلیون داشته باشی تازه انطرف هم همچین اش دهن سوزی برای برای مهاجر هاش نیست برای این هم می تونید یک سرچ اینترنتی تو سایت ها بکنید,طبع اونا سرد و تک گرا و ما ایرانی گرم و جمع گرا هست.اونطرف خوبیش اینکه قوانین اجتماعی دارند نه قوانین اسلامی.

الان استرالیا که مهاجر خیلی سخت می گیره(یعنی نمیگیره),کانادا حرفه ایی میگیره,امریکا روادیدش با داشتن سرمایه 3 سال طول می کشه.فقط می تونید با ادامه تحصیل پولی در کشورهای مثل المان(دانشجو حق کار نداره) و سوئد(20 خورده ایی ساعت در هفته) به اشتغال مشغول بشید که اگر پولی رو گفتم داشته باشید عالی هست.

کلا اینطرف فقط با باند بازی و داشتن رابطه پولدار میشید یا اینکه حلال حروم براتون معنی نداشته باشه اگر نه زندگی بخور نمیره دارید
    اونطرف هم پولدار شدن اصلا راحت نیست(به فیلم ها امریکایی دقت نکنید) مگر اینکه مغز باشید ولی باز هم زندگی در اونطرف باعث میشه زندگی کنید نه اینکه زنده باشید

راجع به استخدام در بانک ها و سازمان هایی مثل نفت و گاز ، من به شخصه نسبت به مواردی که دیدم میگم شانس استخدام اونقدر که فکر میکنید کم نیست .
    توی آزمون استخدامی یک بانک خصوصی 2 نفر از اشناهای بنده با مدرک دانشگاه ازاد و البته معدل بالای 16 استخدام شدند .
    و میشناسم کسی رو که با مدرک کارشناسی بعد از 2 بار ازمون توی شرکت نفت جنوب پذیرفته شد . پس همه ی همش رابطه بازی نیست ، یعنی میخوام بگم امید هست اگر واقعا چیزی از خودتون داشته باشید .

راجع به شغل ازاد هم چیزهایی که گفتی درست بود . کسایی که توی بازار سرک کشیدن میدونن که واقعا پیچیدگی های خاص خودش رو داره . حتی اگر یک هفته هم تجربه داشته باشید توی بازار ، متوجه خیلی چیزها میشید .

راه هایی هم هست برای رفتن ، که بحث جدا و مفصلی داره..

پس شما جزء دسته ای هستین که موندن و کار و کاسبی رو ترجیح نمیدین به رفتن .

ممنون از نظرت

4. 2 کاربر از payam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

منم گفتم 10 درصد هم جای برای کارای دولتی بدون پارتی بازی هست.بیشتر اخبار رو از طریق سایت استخدام.کام مشاهد می کنم.وقت ازمون صنعت نفت برگزار شد همه بعدش گفتن ازمون اصلا ازمون نبوده چون سوال ها اصلا اون چیزی قرار بوده بیاد نیومده و مراقب ها هم در جلبک نظارت داشتند.نتایج که اعلام شده کسایی که در صد بالا زده بودند خیلی شاکی بودند.کلا داستان زیاد بود.این یک نمونه بود که گفتم.
    اگر می تونستم همین الان مهاجرت به المان یا کانادا رو می دادند فلنگ میبستم که به یکی بیشتر یارانه برسه ولی نمیتونم بخاطر خانواده ام وهمینطور 60 میلیون هم ندارم.فعلا که اگر بخواد با دعای شما داره اتفاق ها خوبی برام میفته
      محتوای مخفی: امضا شما 
    Camel بکش نظرت عوض میشه

6. 2 کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه غول مرحله اخر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

منم گفتم 10 درصد هم جای برای کارای دولتی بدون پارتی بازی هست.بیشتر اخبار رو از طریق سایت استخدام.کام مشاهد می کنم.وقت ازمون صنعت نفت برگزار شد همه بعدش گفتن ازمون اصلا ازمون نبوده چون سوال ها اصلا اون چیزی قرار بوده بیاد نیومده و مراقب ها هم در جلبک نظارت داشتند.نتایج که اعلام شده کسایی که در صد بالا زده بودند خیلی شاکی بودند.کلا داستان زیاد بود.این یک نمونه بود که گفتم.
    اگر می تونستم همین الان مهاجرت به المان یا کانادا رو می دادند فلنگ میبستم که به یکی بیشتر یارانه برسه ولی نمیتونم بخاطر خانواده ام وهمینطور 60 میلیون هم ندارم.فعلا که اگر بخواد با دعای شما داره اتفاق ها خوبی برام میفته
      محتوای مخفی: امضا شما 
    Camel بکش نظرت عوض میشه
    سلام. پست های شما حقیقتا عینه واقعیته
    منم مهندسی صنایع دارم از دانشگاه دولتی. بچه شهرستانم. الان یک ساله و نیم هس بیکارم به هر دری میزنم نمیشه که نمیشه. مملکتی که همه چیش رابطه بازی و قومیو خویشی باشه همینه
    دیگه مخم هنگ کرده چه کار کنمممممممممممم
    شما رشتتون چی هس؟ میتونید بیشتر اینجا از تجربیاتتون بگید و کمکمون کنید؟؟؟

Last edited by غول مرحله اخر; 19-01-2014 at 14:05.

8. این کاربر از غول مرحله اخر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام. پست های شما حقیقتا عینه واقعیته
    منم مهندسی صنایع دارم از دانشگاه دولتی. بچه شهرستانم. الان یک ساله و نیم هس بیکارم به هر دری میزنم نمیشه که نمیشه. مملکتی که همه چیش رابطه بازی و قومیو خویشی باشه همینه
    دیگه مخم هنگ کرده چه کار کنمممممممممممم
    شما رشتتون چی هس؟ میتونید بیشتر اینجا از تجربیاتتون بگید و کمکمون کنید؟؟؟

این که مدرک گرفتید اصلا ناراحت نباشید چون دانشگاه هم اخلاقیات ادمو پیشرفت میده و هم اینکه به خودتون ثابت کردید مثل خیلی جوان ها توانایی دارید ولی به خاطر شرایط حال حاضر موقعیتش رو ندارید.سعی کنید یک کار موقت ابرومند تا موقعی یک جایی استخدام میشید برای خودتون پیدا کنید که هم دستتون تو جیب خودتون باشه,فکرتون مشغول هست و فکر های بی خود نمی کنید و هم از فامیل نپرسند داری چی کار می کنی(عزت نفس میده)!نگران سن نباشید تا 27 و بعضی جاها تا 30 استخدام هست,به هیچ وجه سمت نیروهای نظامی نرید که با چندر غاز زندگی خودتون رو نابود می کنید.سعی کنید اگر از طریق فامیل یا چیز می تونید سر یک کار ازاد برید که تجربه کسب کنید اما سر کار قوم و خویش نرید
    من لیسانس زبان انگلیسی دارم

10. 2 کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه غول مرحله اخر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

همون دنباله کار موقت هستم که پیدا نمیکنم. لامصب از تنهایی و پوچی دربیام. آدم ها دورو برم هم هی سوال میکنن کارت چی میشه اعصابم بیشتر خورد میشه کاری از دسشون بر نمیاد که فقط حرف میزنن یه سریا تا منو میبینن میگن ازدواج کن دیگه. ازدواج کن دیگه. تو اعصاب من راه میرن.
    البته دور برهایم رو میبینم که با دیپلم چند سال از من کوچیکتر رفتن تو محیط های نظامی الان صاحب خونه هستن. ماهی 20روز کار و 10روز استراحت دارن.... من خودم امسال خیلی دنبال این بودم برم تو نظام بالاخره یه بار نیروی انتظامی رشته ما رو میخواست امتحان بین اون همه آدم قبول شدم رفتم معاینه پزشکی به دلیل خرابی دندون و زانو پرانتزی و صافی کفه پا رد شدم. اینقدر حالم گرفته شد که نگووووو. الانم چند ماههه دیگه باید برم وزارت دفاع تهران که اونحا هم همین تست های پزشکی داره ولی کارمون مطابق با رشتمون هست و کارمندی هست مثله نیروی انتظامی نیست. اینجا حقوقش بالاست ولی اینجا هم تست پزشکی رد میشم
    من داییم هم رشتتش مترجمی زبان دانشگاه آزاد تهران بود. البته 10سال پیش تهران تو بانک بارسیان مشغول شد الانم انتقالی گرفته آمده تو یکی از شهرستان های استانمون. الته الان کار گفتن با مدرک لیسانس زبان خیلی سخته. نمیدوتم میگفت پارتی نداشتم شانسی استخدام شد
    بنظرت ارشد ادامه بدم؟ یا کلن بی خیال درس شم؟
    Last edited by غول مرحله اخر; 04-09-2013 at 17:20.

تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اگر اعصاب رانندگی رو داری و ماشین تر و تمیز در دسترست هست می تونی تو اژانس کار کنی ,خوب کار کنی ماشین رو به خرابی نکشونی ماهی 450 ,500صافی میندازه.اگر حافظه خوبی داری برو دارخونه بگو نسخه پیچ نمی خواین؟(40 روز اموزشی اگر کارت خوب باشه اونم 480 بهت میدن تمام وقت).منشی جالب نیست فرسایش روحت میشه.بعضی شرکت ها اگر گواهینامه داشته باشی کارپرداز می خواهند.لوستر فروشی ها درسته حقوقشون کمه 150 تا 200 ولی اکثرا شاگرد قبول می کنن اگر بتونی 15 تومان سرمایه جمع کنی خوب توش نون داره
    زیاد حرف مردم رو گوش نکن,بیشتر با رفیقت دم خور شو تا فامیل.یکی بود میگفت من تو اموزشی وزارت دفاع چند سال قبل 15 کیلو کم کردم.همون فرد میگفت از 100 نفر که استخدام شدن 20 نفر ظرف 2 سال اول انصراف دادن.باشرایط که بوش همه جا میاد یکم ریسک هست این پست ها
    دیگه الان بازار پر از لیسانس هست و کلا از همه رشته ها اشباع شده.به نظر من با این اوضاع کسی بتونه کار گیر بیاره کارشناسی و ارشد فرقی نمی کنه,اگر خودت به رشته ات علاقه داری حتما برو چون 2 سال دیگه از زندیگت لذت میبری اگر نه هم یک کار پیدا کنی برجی 450 بدست بیاری میشه 10 تومان طی 2 سال جلویی
    در مورد ازدواجم بگم اگر فامیل کم توقعی دارید,خودت انتظار بالایی از همسر ایندت نداری و پول عروسی هست,فکر می کنی بعد از 2 سال تو عقد می تونی کار پیدا کنی که زندگیت رو راه ببری,ازدواج کن یکی از غم های بزرگ زندگیت کم میشه اگر نه اصلا ازدواج نکن که زندگیت به کاملت زهر میشه.چون بخواهی چند میلیون خرج عروسی ,اجاره خونه,خانم پر توقع =افسردگی و تا خرخره بدهی=طلاق=ارزوی مرگ

13. 8 کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال 8nights&7days's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    nella citta

پيش فرض

خوب شما جزء اون دسته هستی که کار ثابت و یک حقوق بدون دردسر و تضمین شده در آخر ماه میخوان .
    حالا فکر کردی که با رشته ی تجربی ، در آینده مثلا چه کاری با این رشته میکنی ؟ دنبال پزشکی هستی ؟ هوشبری؟ یا چی ؟

مرسی از نظرت رفیق

نمی دونم چی زندگیم فعلا بی هدفه!

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

بجه ها لطفا از این جمله
    مملکتی که همه چیش رابطه بازی و قومیو خویشی باشه همینه
    و نظیرش استفاده نکنید ( دلیلش هم واضح هست) تا اجازه بدیم بحث هدف دار و مفید پیش بره .

مرسی کلی

+

بچه ها ببینید ، افرادی هستند که دنبال هدف های بزرگ هستن ، و خروج از کشور و مسائل دیگه . این دسته رو کاری ندارم ،

اما دسته ای هم هستن که دوست دارن ازدواج کنن ، تو همین مملکت بمونن و یک کار آبرومند و ساده هم داشته باشن . این دسته اگر بتونن توی نیروی هوایی و انتظامی که استخدامی با معدل بالای 14 داره استخدام بشن ، بد هم نیست ! حقوق خوبی داره ، چند وقت یک بار حقوق بالا میره ، درجه بالا میره ، مزایا همینطور ، شغل همینطور..
    فروشگاه های رفاه ، وام های کارمندی ، اجناس اقساط و کلی مزایای دیگه . ساعت کاری هم که مشخصه .
    از طرفی همین فرد میتونه حساب کنه که خانوم کارمند هم داشته باشه و در اینصورت زندگی خوبی میتونه داشته باشه !

این هم ایده ی خوبی میتونه باشه .

16. 2 کاربر از payam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان این 60 میلیون که گفتی واسه کانادا و آلمان ، داستانش چیه ؟ توضیح میدی ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •