تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: گذاشتن چند فیلم در فلش

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نرم افزارتون چیه مگه؟ خب این چه کاریه؟ شما فایل فلش import کن. فایل فلش ، خودش خاصیت فول اسکرین داره.

تازه یه خوبی هم داره. flv راحت قابل دانلوده ولی فایل فلش را سخت تر میشه دانلود کرد

یعنی شما ابتدا فایل flv را به swf تبدیل کنید. بعدش import کنید توی نرم افزارتون

2. این کاربر از sara_program بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

نرم افزار Adobe CS3 هسش.
    اون مشکل هم درست شد
    فقط الان مشکل اینجاست که چندتا فایل FLV رو نمیشه تو یه فایل فلش و در چند فریم قرار داد.وارد که میکنم بقیه پاک میشن و در لایبرری فقط یه FLVPlayBack دارم!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه 1w2w3w4w's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

سلام
    ... وسط بحث میپرم تاپیک های قبلی رو نخوندم ولی خوب مشکلتون حل شده شکر خدا
    شما میتونین فایل های flv رو فرا خواتنی بکنید یا از توی library یا از خارج تازه مشکلی نداره که چند فایل flv در یک فایل فلش قرار بدید مشکلی پیش نمییاد قبلا تست کردم

5. این کاربر از 1w2w3w4w بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ممنون آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، چرا من دیشب هرچی فیلم وارد فلش میکردم فقط یه flvPlay داشت و مختص آخرین فیلم میشد!!
    برداشتم اسم FLVPlay هارو تغییر نام دادم دیگه مشکلی پیش نیومد و همه فیلم ها اجرا شد ولی موقعه اجرا تو output خطای warning میده!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

اینکه توی لایبرری یک دونه plvplay هست اشکال نداره شما میتونید موقع کار با اون با دادن instance ameهای متفاوت ازش چند بار استفاده کنید مقل موی کلیپ میمونه که توی لایبرری یک دونس.
    حالا به اون warning در output زیاد گیر ندید در نرم افزارهای مولتی مدییا که زیاد سنگین نیستن مشکلی پیش نمییاد.

ظاهرا مشکلتون حل شده دیگه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یه مشکل دیگه هسش اینکه این فیلم ها فقط در لایبرری فلشم هسش و در پوشه ی خاصی کنار فایلم توی کامپیوتر نیس، براهمین توی سیستم دیگه نشون نمیده.
    باید حتما فیلم هارو بذارم تو پوشه کنار فایل اصلیم ولی من نمیخوام چون اینجوری فیلم هارو کپی میکنن
    راه حل خاصی نداره که با همون روش من فیلم هارو تو هر سیستمی نشون بده؟

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

منظورتون را درست متوجه نشدم. شم اهر جایی که فیلم ها را آپلود کنی قابل دانلوده. مگر اینکه از یه واسطه مثل css یاxml یا htmlاستفاده کنی. من نمی دونم با چه نرم افزاری داری کار می کنی. فقط اینو می دونم که برای اینکه فایل فلشت و فیلمهاش قابل دانلود نباشند باید از یه واسط استفاده کنی. یعنی کاربر نهاییفایل فلشت را مستقیما دریافت نکنه و آموزشت در قالب وب باشه

نمی دونم منظورمو رسوندم یا نه

10. این کاربر از sara_program بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

من دارم یه نرم افزار آموزشی درست میکنم که نمیخوام فیلم های آموزشیم توی پوشه کنار فایل اصلیم باشه
    براهمین تموم فیلم هارو import کردم داخل نرم افزار فلش، اما اینجوری چون فیلم تو پوشه ی اصلی کنار فایل اجرایی من نیس، وقتی فایل اجراییم رو به بیه سیستم دیگه میبرم فیلم هارو نشون نمیده!!!
    نمیدونم چه کار کنم؟خیلی واجبه
    اگه بخوام از xml استفاده باز باید فیلم هارو کنار فایل اجرایی بذارم که نمیشه و اینجوری نمیخوام، چون خیلی راحت فیلم هارو برمیدارن و میفروشن و دیگه به نرم افزار آموزشی نگاه نمیکنن

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    دزفول

پيش فرض

به شما یک راه پیشنهاد میکنمکه خیلی هم جالب نیست ولی خوب

شما میتونید فایل رو که ایمپورت میکنید اونو داخل تایم لاین بریزید و داخل یه موی کلیپ قرار بدید یعنی بعد از import فایل flv گزینه embed flv in swf and play in timline رو انتخاب کنید حالا میتونید اونو بصورت یک فایل swf خارجی قرار بدید یا میتونید اونو داخل یک موی کلیپ قرار بدید و براش دکمه های play , pause و... رو قرار بدید
    ولی در کل کارهایی که روی cd هستن بهتره که داخل چند فایل باشن و خصوصن فایل اصلی که با اتوران میاد بالا کم حجم باشه چون موقع لود اون سی دی روم مجبوره تند تند بچرخه

13. 2 کاربر از 1w2w3w4w بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام
    ممنون فقط این فایل که swf درست میشه براش چجوری دکمه های play ,... بذارم؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •