تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 70

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در ایتالیا

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ده روسی: افسوس می‌خورم که فقط یک بار می‌توانم خود را وقف رم کنم
    چقدر خوبه. حیف اینجور بازیکنا روز به روز کمتر میشن. تعصب دیگه معنی نداره و براحتی تیم عوض می کنن

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ایتالیا علیه رونالدو؛ او بدترین بازیکن یووه بود

روز گذشته یوونتوس به زحمت و با گل دقیقه 67 پائولو دیبالا موفق شد در زمین بولونیا به پیروزی برسد و باخت 2-0 برابر اتلتیکو را تا حدی فراموش کند.

در بازی دیروز، کریستیانو رونالدو نیز از ابتدا در ترکیب یووه قرار داشت ولی نتوانست کار خاصی انجام دهد.

نشریات ایتالیایی متفق القول رونالدو را به عنوان بدترین بازیکن یووه مقابل بولونیا معرفی کردند. گاتزتا دلو اسپورت، نشریه چاپ میلان، به رونالدو نمره 5 داد. نشریه رمی کوریره دلو اسپورت و حتی توتواسپورت چاپ تورین هم به رونالدو نمره 5 دادند.

نشریات اجتماعی چون کوریره دلاسرا، لا استامپا و لا رپوبلیکا نیز نمره ای بهتر از 5 به فوق ستاره پرتغالی ندادند و تنها ایل جورناله بود که به رونالدو نمره 5.5 داد. در این بین نشریه "لیبه رو"، پایین ترین نمره یعنی 4.5 را به رونالدو داد.

این ضعیف ترین بازی رونالدو با پیراهن یوونتوس پس از بازی با کیه وو بود. هواداران یووه چشم امید خود را به رونالدو دوخته اند تا به کمک او دو هفته بعد بتوانند شکست برابر اتلتیکو را جبران کرده و راهی یک چهارم لیگ قهرمانان شوند؛ ولی قطعا با رونالدوی کنونی، رسیدن به چنین هدفی دور از دسترس است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

باتیستوتا: در فوتبال به جام‌های زیادی نرسیدم اما حس یک قهرمان را دارم؛ براى ماندن در فيورنتينا، پيشنهاد رئال مادريد، ميلان و منچستريونايتد را رد كردم

باتى گل از دوران حرفه اى خود و ماندن به پاى ويولا كاملا راضى است.

گابریل عمر باتیستوتا، یکی از خاص ترین مهاجمان فوتبال که اخیرا تولد 50 سالگی اش را جشن گرفت، در اوج دوران بازی اش به شهر فلورانس و فیورنتینا وفادار ماند و به مدت 9 سال با رد پیشنهادات متعدد تیم های بزرگ، با پیراهن ویولا به میدان رفت. در کارنامه او در رده باشگاهی فوتبال اروپا، فقط یک اسکودتو، دو سوپرکاپ ایتالیا و یک کوپا ایتالیا به چشم می خورد که برای بازیکنی در سطح باتیستوتا ناچیز است اما مهاجم سابق تیم ملی آرژانتین از دستاوردهای خود کاملا راضی است و موفقیت را تعداد جام ها نمی بیند.

به نقل از وبسایت جانلوکا دی مارتزیو، باتیستوتا که با فیورنتینا بازی در سری بی ایتالیا را نیز تجربه کرده است؛ به خبرنگار مارکا گفت:

با بازیکنان فوتبال همچون یک کالا و محصول برخورد می شود. وقتی در فلورانس بودم، تیم های بزرگی چون میلان، رئال مادرید و منچستریونایتد برای جذب من وارد عمل شدند اما در نهایت من آرامش و زندگی در جو فلورانس را به همه این پیشنهادها ترجیح دادم. اگر به عقب برگردم، بازهم همین تصمیم را می گیرم. اگر به رئال مادرید می رفتم می توانستم جام های زیادی ببرم و شاید بیش از 200 گل برای این تیم به ثمر برسانم اما قطعا بعد از مدتی خسته می شدم. در مورد میلان نیز همین طور.

در فوتبال به قهرمانی ها و جام های زیادی نرسیدم اما همین حالا هم حس یک قهرمان و انسان برنده را دارم چراکه در راهی قدم برداشتم که باعث شد فیورنتینا با تیمی هایی که از خودش قوی تر بودند، بجنگد و رقابت کند.

عشق باتی گل به ویولا، پس از جدا شدن تقریبا اجباری او از این تیم و پیوستن به رم نیز ثابت شد؛ جاییکه او در اوج رقابت جالوروسی برای کسب اسکودتو در دقیقه 83 تک گل تیمش را به زیبایی وارد دروازه فیورنتینا کرد اما در عین ناباوری پس از گلزنی به جای خوشحالی، گریه کرد.

پی نوشت: مقایسه کنید با شادی بعد از گل کریستیانو رونالدو به منچستر یونایتد. چقدر تفاوت هست

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

وقتی هیچ تیمی مهاجم آرژانتینی را نمی خواهد!

گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی چلسی، احتمالا در تابستان امسال دوباره باید به یوونتوس بازگردد.

شرایط هرگز بر وفق مراد ایگواین نیست و وی در ماه های اخیر در هر تیمی بازی کرده، نمایش چندان درخشانی نداشته است. بعد از ورود کریستیانو رونالدو به ترکیب یوونتوس، این تیم با میلان برای انتقال قرضی مهاجم 31 ساله به توافق رسید، اما ایگواین در میلان نیز روزهای خوبی نداشت و در نهایت با انتقال کریستوف پیاتک به جمع بازیکنان روسونری، او راهی چلسی شد.

ایگواین در حدود دو ماه بازی کردن برای چلسی تا به حال فقط موفق به زدن سه گل برای این تیم شده است و به نظر می رسد کادر فنی آبی های لندن تمایل چندانی به حفظ او نداشته و ایگواین باید طبق قرارداد دوباره به یوونتوس بازگردد.

البته بعید به نظر می رسد بیانکونری نیز علاقه ای به نگه داشتن ایگواین در رختکن داشته باشند و اخباری در مورد احتمال مهاجرت مهاجم باتجربه به آسیا و یکی از تیم های متمول چینی شنیده شده است اما به هر حال افت عجیب ایگواین در یک سال اخیر باعث شده او هیچ خواهانی در بین بزرگان اروپا نداشته باشد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سران کمیته داوران سری آ بابت اشتباهات داوری دیدار یوونتوس-میلان از گتوزو و لئوناردو عذرخواهی می‌کنند

نیکولا ریتزولی، داور مشهور سابق ایتالیایی که اکنون انتخاب کننده داوران مسابقات سری آ است، ملاقاتی با سرمربی و مدیر ورزشی میلان خواهد داشت.

با قضاوت ضعیف میکله فابری، جنجال‌های زیادی در دیدار یوونتوس-میلان به وجود آمد. در شبی که بیانکونری توانست 2-1 پیروز شود، داور صحنه برخورد توپ به دست الکس ساندرو در محوطه جریمه یوونتوس را پنالتی نگرفت و این موضوع در کنار خشونت‌های مانژوکیچ باعث خشم میلانی‌ها شده است.

به گزارش اسکای ایتالیا، مارچلو نیکی، رییس کمیته داوران سری آ و نیکولا ریتزولی، برنامه ریز داوران سری آ روز دوشنبه با جنارو گتوزو و لئوناردو، سرمربی و مدیر ورزشی میلان ملاقات خواهند کرد تا بابت اشتباهات داوری میکله فابری عذرخواهی کنند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یوونتوس 341 میلیون یورو (انتقال و دستمزد) برای رونالدو هزینه کرد و دوگانه داخلی که 4 سال اخیر بهش رسیده بود رو هم از دست داد

7. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کوین پرینس بواتنگ: فکر کردم قرار است به اسپانیول بپیوندم

بواتنگ ۳۲ ساله، ژانویه گذشته در انتقالی شوکه کننده از ساسولو به بارسلونا پیوست. او که به عنوان بازیکنی جانشین به نیوکمپ رفته است، در جدیدترین مصاحبه خود در این باره اظهار شگفتی کرد.

(انتقال به بارسلونا) برای من هم خیلی سریع اتفاق افتاد. من بهترین مدیر برنامه دنیا را در اختیار دارم. روزی با من تماس گرفت و گفت: «باید مقابل اینتر خوب بازی کنی؛ یک نفر به تماشای بازی تو خواهد نشست». اما نگفت آن نفر کیست. حتی روبرتو دی زربی، سرمربی ساسولو، قبل بازی سراغم آمد و گفت باید خوب بازی کنم چون بازی اهمیت بالایی داشت. خلاصه این که از همه جهت فشار روی من وارد بود. ولی من زیر فشار بهترین بازی را انجام می‌دهم. من بهترین بازیکن زمین بودم و پس از بازی مدیر برنامه‌ام سراغم آمد و گفت: «به بارسلونا خواهیم رفت!». فکر کردم منظورش اسپانیول است ولی بلافاصله گفت: «نه، اصل کاری را می‌گویم!». باورنکردنی بود. نمی‌توانستم آن را باور کنم تا این که مدیر ورزشی تیم با من تماس گرفت.

در فصلی که بارسلونا به دنبال کسب سه گانه است، بواتنگ تنها ۳ بار برای تیمش بازی کرده ولی از نقش خود رضایت دارد.

از همان ابتدا واضح بود که من یک یار جانشین خواهم بود. وقتی به بازی می‌روم که مثلا سوارز خسته باشد. به تازگی چند مورد در ترکیب تیم قرار نداشتم چون همه آماده بودند. این را درک می‌کنم. البته که از این شرایط راضی نیستم چون اگر راضی بودم، از فوتبال بازی کردن دست می‌کشیدم. در ابتدا اوضاع برایم خیلی اذیت کننده بود چون حس می‌کنم کاملا آماده هستم. اما نمی‌توان گله‌ای داشت. بارسلونا بهترین تیم دنیا است. هم تیمی‌های من عثمان دمبله، فیلیپه کوتینیو، لوییس سوارز یا پادشاه لیونل مسی هستند. آیا باید توصیه کنم این افراد به جای من در سکوها بنشینند؟ باشگاه سرمایه‌ گذاری زیادی روی این بازیکنان انجام داده است. تنها کاری که از دستم بر می‌آید این است که آماده باشم و تمام توانم را بگذارم.

هدف نهایی بواتنگ در بارسلونا قهرمانی در لیگ قهرمانان است.

کسب سه گانه هدف ما است و هر روز در مورد آن صحبت می‌شود. تنها چیزی که اینجا ارزشمند است، بازی کردن، برنده شدن و کسب هر سه جام است. خیلی هم واقع بینانه است. می‌توانیم در فینال کوپا دل ری مقابل والنسیا برنده شویم. لیگ قهرمانان خیلی خاص است و هر کس برای این بازی‌ها انگیزه بیشتری پیدا می‌کند. خیلی از باشگاه‌های بزرگ حذف شده‌اند و بنابراین ما شانس قهرمانی در آن رقابت‌ها را داریم. در صورت قهرمانی در لیگ قهرمانان، قطعا می‌روم. آنگاه دو-سه سال دیگر در تیمی دیگر بازی خواهم کرد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جدیدترین درخواست تجدیدنظر یوونتوس در مورد اسکودتوی 2005/06 رد شد؛ اسکودتوی آن فصل نزد اینتر باقی می‌ماند

پس از ماجرای کالچوپولی، اسکودتوی فصل 2005/06 از یوونتوس گرفته شد و با حکم دادگاه به اینتر رسید.

باشگاه یوونتوس پس از این اتفاق، بارها از مراجع قانونی مختلف به دنبال بازپس گیری اسکودتو از اینتر شد و حداقل درخواست کرد اسکودتوی آن فصل همچون فصل 2004/05 بدون قهرمان باقی بماند.

جدیدترین درخواست تجدیدنظر آنها، ساعتی پیش از سوی دادگاه عالی ورزشی المپیک ایتالیا رد شد تا اسکودتوی فصل 2005/06 همچنان نزد اینتر باقی بماند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آ اس رم 2-0 یوونتوس؛ فلورنتزی تمسخر رونالدو را با یک گل چیپ پاسخ داد!

در یکی از بازی های هفته سی و ششم لیگ سری آ ایتالیا، آ اس رم میزبان یوونتوس بود؛ در نیمه اول این دیدار آنتونیو میرانته سه فرصت مسلم گلزنی را از یوونتوس گرفت. در نیمه دوم هم گل رونالدو با VAR آفساید اعلام شد تا رم با دو گل دقایق پایانی، سه امتیاز شیرین را به دست آورد.

جالوروسی در 9 بازی اخیرش در المپیکو مقابل یوونتوس فقط یک بار مغلوب شده است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بهترین‌های فصل 2018/19 فوتبال ایتالیا از نگاه لگا سری آ

فصل 2018/19 فوتبال ایتالیا، هفته آینده به پایان می رسد؛ لگا سری آ با بررسی آمار و عملکرد بازیکنان در پست های مختلف، بهترین های این فصل فوتبال ایتالیا شامل رقابت های سری آ، کوپا ایتالیا و سوپرکاپ ایتالیا را مشخص کرد.

ارزشمندترین بازیکن فصل (MVP): کریستیانو رونالدو
    بهترین دروازه بان فصل: سمیر هندانوویچ
    بهترین مدافع فصل: کالیدو کولیبالی
    بهترین هافبک فصل: سرگی میلینکوویچ ساویچ
    بهترین مهاجم فصل: فابیو کوالیارلا
    بهترین بازیکن جوان فصل: نیکولو زانیولو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •