تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 70

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در ایتالیا

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هزینه سنگین حمایت از رونالدو برای یوونتوس

با اینکه در تورین نگرانی‌هایی که در مورد قطع همکاری اسپانسر کریستیانو رونالدو، کمپانی نایکی، با او مطرح شده ولی یوونتوس روز شنبه بار دیگر شاهد بازگشت رونالدو به ترکیبش خواهد بود.

بعد از آنکه باشگاه یوونتوس متعاقب بالا گرفتن حرف و حدیثها درباره‌ی متهم شدن رونالدو به آزار جنسی یک زن با انتشار بیانیه‌ای از ستاره‌ی پرتغالی‌اش حمایت کرده و از او با عنوان یک قهرمان بزرگ یاد کرد گری لینه‌کر در واکنش به این بیانیه، باشگاه یوونتوس را یک باشگاه وحشتناک خواند. این درحالی است که همزمان با باز شدن دوباره‌ی تحقیقات پلیسی در مورد این پرونده، دو حامی مالی رونالدو، نایکی و الکترونیک آرتز از او فاصله گرفته‌اند.

روز جمعه سهام باشگاه یوونتوس با افت شدید مواجه شد و قیمت این سهام حدود 10 درصد کاهش یافت. این درحالی است که امروز شنبه میزان کاهش ارزش سهام یوونتوس به 18 درصد رسیده است.

باشگاه سابق رونالدو، منچستریونایتد هم بعد از آنکه با استفاده از لحنی شبیه به لحن بیانیه‌ی یوونتوس، گزارشهایی درباره‌ی خوشحالی باشگاه از بازگشت رونالدو به اولدترافورد در روز 23 اکتبر برای بازی در مسابقه‌ی یونایتد و یوونتوس منتشر کرد به این امید که در فروش بلیت‌های این مسابقه کمک‌کارش باشد، با انتقادهای تند افکار عمومی مواجه شده است.

رونالدو در حال حاضر با اتهامات یک زن مواجه شده که مدعی است در سال 2009 توسط او آزار جنسی شده است. رونالدو این اتهام را رد کرده و یوونتوس قصد دارد برای اولین بار بعد از منتشر شدن این ماجرا او را در ترکیب اصلی خود به میدان بفرستد. رونالدو هفته‌ی پیش روز سه‌شنبه به دلیل محرومیت در دیدار مقابل یانگ‌بویز در لیگ قهرمانان حضور نداشت ولی او امروز شنبه می‌تواند در رقابتهای سری آ در مقابل اودینزه به میدان برود.

سرمربی یوونتوس ماسیمیلیانو آلگری اعلام کرده که ستاره‌ی بزرگ یوونتوس می‌تواند در این بازی به میدان برود. آلگری در این باره گفت:" باید بگویم که من رونالدو را فقط سه ماه است که از نزدیک می‌شناسم ولی من در طول سالهای گذشته و از دور، چه در درون زمین و چه بیرون از زمین، او را فردی جدی دیده‌ام. رونالدو حرفه‌ای است و می‌تواند با وجود همه‌ی حرف و حدیثها در بازی فقط روی بازی‌اش تمرکز کند. او که یک بازی در لیگ قهرمانان حضور نداشت حالا کاملاً آماده است که به ترکیب تیم برگردد. همانطور که در تمرینهای دیروز نشان داد".

باشگاه یوونتوس در پی اوج گرفتن انتقادها در توییتی اعلام کرد:" رونالدو در ماه‌های اخیر نشان داده که چقدر حرفه‌ای است. این مسائل که ظاهراً به حدود 10 سال پیش می‌گردد نظر ما درباره‌ی او را تغییر نخواهد داد. نظری که همه‌ی کسانی که با این قهرمان بزرگ از نزدیک در ارتباط بوده‌اند با آن موافق هستند". گری لینه‌گر جنتلمن فوتبال انگلیس با انتقاد تند از باشگاه یووه به خاطر انتشار این توییت بیانیه‌‌مانند، آن را غیر قابل قبول خواند.

لینه‌کر در پاسخ به این توییت در شبکه‌های اجتماعی نوشت:" نتیجه‌ی روند حقوقی هر چه باشد، انتشار این بیانیه از طرف یوونتوس وحشتناک است".

بانوی پیر فوتبال ایتالیا در کنار این توییت، ویدویی از رونالدو منتشر کرد که او را در تمرینات در حال گلزنی نشان می‌داد و شادی بعد از گل مخصوص او را به تصویر می‌کشید. روز پنج‌شنبه که فهرست بازیکنان دعوت‌شده به تیم ملی پرتغال برای بازی با تیمهای لهستان و اسکاتلند اعلام شد نام رونالدو در این فهرست به چشم نمی‌خورد هر چند تیم ملی پرتغال هم با انتشار یک بیانیه به دفاع از رونالدو برخاست.

اما از سوی دیگر حامیان مالی رونالدو، کمپانی نایکی و الکترونیک آرتز نسبت به این ماجرا به شدت نگران هستند و روند حقوقی آغاز شده در دادگاه را به دقت زیر نظر دارند.

نایکی در بیانیه‌ای اعلام کرد:" ما از اتهام‌های ناراحت‌کننده‌ی منتشر شده به شدت نگران هستیم و وضعیت را همچنان به دقت زیر نظر گرفته و دنبال خواهیم کرد". نایکی از سال 2003 با رونالدو همکاری می‌کند و در سال 2016 اعلام کرد با رونالدو قراردادی مادام‌العمر امضا کرده که ارزش آن ممکن است به چیزی در حدود 1 میلیارد دلار برسد.

الکترونیک آرتز هم دو سال پیاپی در زمان انتشار نسخه‌ی جدید بازی‌های کامپیوتری فیفا برای روی جلد بازی از تصویر رونالدو استفاده کرده بود. این کمپانی هم بعد از این ماجراها اعلام کرد:" ما خبرهای نگران‌کننده و اتهامات مطرح شده علیه کریستیانو رونالدو را دیده‌ایم و ماجراها را به دقت تعقیب می‌کنیم. انتظار ما این است که ورزشکارانی که از تصویرشان روی جلد محصولات‌مان استفاده می‌کنیم، سفیران الکترونیک اسپرتز باشند و رفتاری مطابق با ارزشهای شرکت ما نشان دهند".

اما باشگاه یونایتد برای فروش هر چه بیشتر بلیت های بازی خود با یووه در لیگ قهرمانان، تصمیم گرفته بدون اشاره به این ماجراها، تنها از نام و تصویر رونالدو برای جذب هر چه بیشتر هواداران او استفاده کند. باشگاه یونایتد این هفته با ارسال نامه‌هایی برای هواداران باشگاه خطاب به آنها گفته بود:" برای تماشای بازگشت کریستیانو رونالدو به اولدترافورد تنها تعداد معدودی بلیت باقی مانده. بلیت های این بازی بزرگ را همین امروز خریداری کنید".

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آنچلوتی: دیدار خوب با دوستانم و رد و بدل نظرات در مورد فوتبال

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ژولیو سزار: افت بارسلونا؟ تیمی که مسی را دارد، همیشه خطرناک است؛ مهار پنالتی رونالدینیو بهترین لحظه من در دربی میلان بود

دروازه بان برزیلی سابق اینتر و یکی از عناصر مهم سه گانه تاریخی نراتزوری در مورد شانس های این تیم در لیگ قهرمانان صحبت کرد.

پس از شروع ناامید کننده، شرایط این روزهای اینتر خوب پیش می رود و مخصوصا آنها در لیگ قهرمانان در یک گروه سخت، از دو بازی، شش امتیاز کسب کرده اند. ژولیو سزار در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:

اینتر کنونی؟ شرایط خوب پیش می رود. پیروزی در دو بازی اول لیگ قهرمانان باعث می شود با آرامش خاطر کار کنید، هر چند که هنوز صعود تمام نشده است. حالا دو بازی سخت مقابل بارسلونا در پیش است و شروع خوب اینتر می تواند به آنها کمک کند.

بارسلونا نسبت به قبل ضعیف تر شده؟

نمی دانم اما قطعا نبود ستاره هایی مانند ژاوی، اینیستا و نیمار در هر تیمی حس می شود. با این حال، تیمی که مسی را دارد، همیشه خطرناک است.

هندانوویچ؟

از نظر من سمیر بسیار قدرتمند است. در لیگ قهرمانان او این شانس را دارد تا خودش را بیشتر ثابت کند. بازی در لیگ قهرمانان به شما انگیزه متفاوتی نسبت به بازی در فوتبال ایتالیا می دهد. اگر کاری را که در سری آ انجام داده، در لیگ قهرمانان هم تکرار کند، از نظر من می تواند بین 3 یا 5 دروازه بان برتر جهان باشد. تمام لحظات در پیراهن نراتزوری خاص بود اما زیباترین بعد از ظهر، در مادرید بود. بهترین واکنشم مقابل بارسلونا روی ضربه مسی در نیمه نهایی بود. زیباترین دربی دلامادونینا همان بود که یک پنالتی مقابل رونالدینیو، یکی از بهترین بازیکنان جهان مهار کردم. ما 2-0 جلو بودیم اما 10 نفره شدیم. اگر آن پنالتی گل می شد، نمی دانم سرنوشت بازی چطور رقم می خورد. من 7 سال در اینتر بودم و ما کارهای بزرگی انجام دادیم. هواداران هنوز با من در ارتباط هستند چون ما در آن سال ها 14 جام گرفتیم و من در دربی ها خوشبختانه بیشتر برنده بودم تا بازنده.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اسناد فاش شده در مورد حق السکوت رونالدو معتبرند

پرونده رسیدگی به اتهام تجاوز رونالدو به کاترین مایورگا، وارد ابعاد تازه تری شده است.

اولین بار این نشریه آلمانی اشپیگل بود که در گزارشی مدعی شد کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس در سال 2009 و در شهر لاس وگاس کاترین مایورگا را مورد تجاوز قرار داده است و در ادامه نیز اسنادی در خصوص اعترافات رونالدو و پرداخت حق السکوت 375 هزار دلاری برای مسکوت ماندن این ماجرا با امضای او منتشر کرد اما تیم وکالتی او ادعا می کند این اسناد ساختگی بوده و توسط یک هکر مورد سرقت قرار گرفته است.

در پی این ادعا، لاریسا دروهوبیژر و لزلی استووال، وکلای کاترین مایورگا با انتشار بیانیه ای، صحت اسناد فاش شده در مورد حق السکوت رونالدو را بار دیگر تایید کرده و عنوان داشتند که وکلای رونالدو با دروغ پردازی سعی در منحرف کردن افکار عمومی دارند.

قرار است به زودی بازجویی از رونالدو شروع شود و این کار به دلیل دوری راه، از طریق کنفرانس ویدیوئی انجام خواهد شد. رونالدو نیز آمادگی خود در این زمینه را اعلام کرده است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شب کابوس وار پیپیتا؛ پنالتی هدر رفته، اخراج و دعوا!

اتفاقات برای گونسالو ایگواین، مهاجم آرژانتینی میلان به بدترین شکل ممکن پیش رفت.

گونسالو ایگواین که تابستان سال 2016 جنجالی ترین انتقال تاریخ سری آ را رقم زده و از ناپولی راهی یوونتوس شده بود، در تابستان امسال و بعد از ورود کریستیانو رونالدو به اردوی بیانکونری به نوعی از اردوی این تیم طرد شده و به میلان ملحق شد.

ایگواین که عنوان گران ترین خرید تاریخ یوونتوس را به همبازی سابق خود در رئال مادرید واگذار کرده بود، بعدها در مصاحبه ای عنوان کرد بعد از ورود رونالدو به تورین دیگر کسی خواهان ماندن او نبود و به همین دلیل این مهاجم آرژانتینی و 31 ساله راهی میلان شد.

امشب و در جریان اولین رویارویی ایگواین با تیم سابقش همه چیز بر خلاف میل او پیش رفت. ایگواین در نیمه اول می توانست گل تساوی روسونری را به ثمر برساند اما ضربه پنالتی او بعد از برخورد به دست شزنی به دیرک دروازه هم برخورد کرد و او نتوانست دروازه یوونتوس را باز کند.

اما تراژیک ترین اتفاق در اواخر بازی برای او رقم خورد. برخورد ایگواین با بن عطیه از دید داور مستوجب دادن کارت زرد به مهاجم آرژانتینی بود و این اتفاق به قدری ایگواین را بر آشفت که اعتراض های شدید او در نهایت منجر به دریافت کارت دوم و اخراج از زمین شد.

بعد از دریافت کارت قرمز، ایگواین عصبانی درگیری لفظی شدید با کریستیانو رونالدو داشت و در مسیر خروج تقریبا با هر کسی که سر راهش بود تسویه حساب کرد؛ ایگواین امشب به دنبال انتقام از باشگاهی بود که به زعم خودش با وی بی مهری کرد اما اتفاقات به بدترین شکل ممکن برای او پیش رفت.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بونوچی: احمق خطاب کردن هواداران اشتباه بود و عذرخواهی می‌کنم

لئوناردو بونوچی در جریان تساوی 0-0 ایتالیا مقابل پرتغال از سوی هواداران حاضر در سن سیرو هو شد؛ مشخصا سوت های اعتراضی از طرف هواداران میلان بود و او پس از این دیدار در واکنش به این اتفاق، اعلام کرد همیشه احمق هایی وجود دارند. حالا دو روز پس از این بازی، بونوچی بابت اظهارات اخیرش عذرخواهی کرده است.

به نقل از کالچو مرکاتو؛ بونوچی گفت:

تیم ملی ایتالیا در مسیر صحیح گام برمی دارد؛ مقابل پرتغال، قهرمان اروپا عملکرد مناسبی داشتیم و برابر تیم خوبی چون لهستان نیز مثبت ظاهر شدیم. این یک ماجراجویی زمان بر و طولانی خواهد بود اما مهم این است که در مسیر صحیح پیش می رویم.

سوت ها و اعتراض ها؟ همیشه اعتراض ها را می پذیرم. اما در این مورد خاص چون پیراهن تیم ملی بر تن من بود، این سوت ها مرا آزار داد. وقتی آتزوری به میدان می رود، همه ما در یک سمت هستیم و بحثش با بازی های باشگاهی فرق دارد.

در مورد احمق خطاب کردن هواداران اشتباه کردم و عذرخواهی می کنم. به خاطر انتخاب هایی که انجام داده ام (رفتن به میلان و سپس بازگشت به یوونتوس) می دانستم که هدف هواداران خواهم بود اما من یک فوتبالیست حرفه ای هستم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هشتگ یووه اوت، ترند اول امروز توییتر ایتالیا شد؛ ماجرا از چه قرار است؟

یک کمپین اعتراضی بزرگ در شبکه اجتماعی توییتر علیه یوونتوس ایجاد شده است. استارت این کمپین، بلافاصله پس از قهرمانی بیانکونری در سوپرکاپ ایتالیا زده شد و دلیل این امر، صحنه های داوری دیدار یوونتوس و میلان است.

برخی از هواداران در ایتالیا، معتقدند که موفقیت های یوونتوس به کمک داور به دست می آید. به گزارش کالچومرکاتو، چند صحنه داوری در دیدار یوونتوس و میلان جنجال ساز شد و هواداران میلان به صحنه اخراج کسیه، صحنه تک به تک شدن کوترونه و اعلام آفساید و در نهایت، برخورد مشکوک امره جان و آندره آ کونتی در محوطه جریمه یوونتوس معترض هستند.

در همین راستا، هواداران معترض ایتالیایی از جمله هواداران میلان، اینتر و ناپولی هشتگ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را راه اندازی کردند تا اعتراض خود به یوونتوس را نشان دهند و همچنین خواستار خروج این تیم تورینی از مسابقات داخلی ایتالیا هستند. این دسته از هواداران، معتقدند که یوونتوس از داوری و سیستم کمک داور ویدیویی سود می برد.

در دو روز گذشته، بیش از بیست هزار توییت با هشتگ یووه اوت منتشر شده و امروز، جمعه، این هشتگ به ترند اول توییتر در ایتالیا تبدیل شد. اگرچه هواداران یوونتوس نیز در توییتر، بیکار ننشسته اند و با استفاده از عکس چهره خندان بازیکنان تیم خود، به تمسخر هواداران معترض میلان، اینتر و ناپولی می پردازند. از دیدگاه برخی هواداران یوونتوس، هشتگ یووه اوت، مضحک ترین ترند توییتری است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

طعنه دوباره رونالدو به یوونتوس و کالچوپولی

رونالدو، ستاره سابق و برزیلی اینتر به طعنه در مورد روزهای حضور در سری آ صحبت کرد.

در دهه 90 میلادی و ابتدای هزاره جدید، شایعاتی زیادی در فوتبال ایتالیا مبنی بر حمایت داوران از یوونتوس وجود داشت و در نهایت این اتفاقات منجر به حادثه کالچوپولی در سال 2006 و سقوط بیانکونری به سری بی شد؛ اما به نظر می رسد رونالدوی برزیلی هنوز از آن دوران دلخور است.

رونالدو گفت: "من به بازیکنانم در وایادولید گفته ام زمانیکه در اینتر بازی می کردم، ما مشکلات فراوانی به خاطر دسیسه ها و توطئه های حریف داشتیم اما حالا در اسپانیا دیگر چنین نیست، اگرچه من امیدوارم که برخی از تصمیمات داوری در آینده به نفع ما باشد.

هدف VAR این بود که هر گونه شک و تردید را از بین ببرد و ما هیچ احساسی مبنی بر قربانی یک توطئه بودن در لالیگا نداریم. این تکنولوژی می تواند کمک کند و هنوز هم کامل نیست، اما واقعیت این است که حتی VAR هم خطاهای انسانی را به طور کامل بر طرف نخواهد کرد.

همانند اعتراضات روز یکشنبه در بازی مقابل سلتا، طرفداران ما در ابراز آنچه که فکر می کنند آزاد هستند و می توانند نظر خود را را بیان کنند و شاید باشگاه قادر به انجام هیچ کاری در این زمینه نباشد."

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

چی ؟! چالش تو ایتالیا ؟! اوکی !!! بای...

10. این کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ده روسی: افسوس می‌خورم که فقط یک بار می‌توانم خود را وقف رم کنم

کاپیتان جالوروسی به خوبی می داند به پایان راه نزدیک شده است اما می خواهد تا حد ممکن با بازی های خوب خود به عشق هواداران در زمین پاسخ مناسبی بدهد.

در یکی از بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، آ اس رم میزبان پورتو است. دنیله ده روسی همراه با اوزه بیو دی فرانچسکو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی شرکت کرد.

به عنوان یک کاپیتان و دوست، پس از حواشی اخیر از کولاروف حمایت کردید ...

خوشحالترین فرد جهان خواهم بود اگر تنش ها میان کولاروف و هواداران تمام شود. واقعا در شرایط سخت احساسی قرار گرفته ام. از یک طرف هواداران رم هستند که عاشقشان هستم و همیشه از من حمایت کرده اند و در طرف دیگر کولاروف حضور دارد که همچون برادرم است. در این میان فقط می توانم از طرفداران بخواهم مثل همیشه به من اعتماد کنند. کولاروف یک حرفه ای تمام عیار است که در زمین کم نمی گذارد. به هواداران نمی توانم بگویم کولاروف در کل زندگی اش طرفدار رم بوده چون گذشته اش موجود است اما می گویم حالا که بازیکن رم است، بهترین عملکرد ممکن را از خود نشان می دهد. حتی یک جلسه تمرینی را از دست نمی دهد و اخیرا با مصدومیت برای ما بازی کرد.

بازیکنانی هستند که حرف های قشنگی می زنند، لوگوی باشگاه را می بوسند اما با اولین درد یا مصدومیت درخواست استراحت می کنند. من اصلا آنها را نمی پسندم و کولاروف چنین بازیکنی نیست. او یکی از حرفه ای ترین و متعهدترین بازیکنانی است که در طول عمرم دیده ام. البته که هواداران را همیشه باید در نظر گرفت و به آنها احترام گذاشت. آنها حق دارند که نسبت به نتایج این فصل ناراضی باشند. فردا بهترین فرصت برای حل شدن تنش ها است و اگر این اتفاق بیفتد، با اطمینان به شما می گویم که خوشحالترین فرد جهان خواهم بود.

آیا فصل آینده هم کاپیتان رم خواهید ماند؟ همه از اهمیت شما برای تیم می گویند ...

قبلا هم گفته ام؛ تا زمانیکه از نظر بدنی آماده باشم و بتوانم، ادامه می دهم. همه از اهمیت من می گویند درحالیکه مربی و هم تیمی هایم نمی دانند چه جایگاه مهمی نزد من دارند. آنها کاری کرده اند که حس کنم مهم ترین مقطع دوران بازی ام را سپری می کنم. از آنها واقعا تشکر می کنم. وقتی می دانید برای بقیه چقدر مهم هستید، بازی کردن آسان تر می شود. همچنین از حمایت آنها طی سه ماه و نیم اخیر و دوران مصدومیتم تشکر می کنم. بدون آنها بازگشت میسر نبود.

آیا حس می کنید که اخیرا حضورتان در زمین چقدر مهم است؟ آیا حس می کنید که نزدیک شدن شما به پایان دوران بازی، چقدر می تواند هواداران را آزار بدهد؟

حس می کنم همیشه در خانه ام هستم؛ واقعا گرمای وجود هواداران به من منتقل می شود و حس می کنم همان برخوردی با من می شود که با توتی شد. توتی در طول دوران بازی اش بارها مورد اعتراض قرار گرفت اما در پایان همه برای او اشک می ریختند. به خودم فکر نمی کنم اما حس می کنم که چقدر مردم عاشق من هستند. فقط می توانم روی کارم تمرکز کنم تا جایی که در توانم هست، پاسخ محبتشان را در زمین بدهم. به چیزی دیگر فکر نمی کنم. البته با این واقعیت که به زودی باید کفش هایم را بیاویزم، باید کنار بیایم. آنوقت به این فکر می کنم و افسوس می خورم که فقط یک بار توانسته ام خود را وقف رم کنم.

ادامه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •