تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 70

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در ایتالیا

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

در بازی بین دو تیم دسته سومی نوچرینا و سالرنیتانا اتفاق جالبی افتاده:

بخشی از هواداران متعصب تیم نوچرینا باشگاه رو تهدید کرده بودند که در صورتی که در بازی شرکت کنن، به بازیکنان تیم خودشون آسیب می رسونن که
    این باعث شده بود به هواداران نوچرینا اجازه حضور در استادیوم داده نشه و بازی با 40 دقیقه تاخیر آغاز بشه، چون بازیکنان نوچرینا حاضر نبودند اتوبوس
    تیموشن رو ترک کنند و به زمین بیان (احتمالا به خاطر ترس)
    با شروع بازی، بعد از گذشت فقط 60 ثانیه تیم نوچرینا از هر سه تعویض خودش استفاده می کنه و در ادامه بازیکنان نوچرینا یکی یکی به خاطر مصدومیت
    (بخوانید مصلحت!) زمین بازی رو ترک می کنن تا اینکه تعداد این مصدومیت ها(!) به 5 نفر می رسه و داور مجبور میشه در دقیقه 19 بازی رو متوقف کنه
    و سوت پایان بازی رو بزنه!

مسئول لیگ دسته سوم ایتالیا در این مورد گفته: این اتفاق آسیب شدیدی به Lega Pro (لیگ دسته سوم و دسته های پایین تر) وارد کرده، این مسئله فوق العاده جدیست.
    اظهار نظر مدیر ورزشی باشگاه نوچرینا در مورد این اتفاق: "بچه ها بدون گرم کردن به زمین رفتن که باعث مصدومیت شد"

[ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ]

2. 6 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

تیم منتخب هفته چهاردهم سری آ ایتالیا | فصل 2013/14 |

به ترتیب :

دروازه بان : آندرا کونسیلی { آتالانتا }

مدافعین : نِناد توموویچ { فیورنتنیا } - آندرا بارزایلی { یووه } - گابریل پاله تا { پارما } - بوکاری درامه { کیوو }

هافبک ها : پاناگیوتیس کونه { بولونیا } - ریکاردو مونتولیوو { میلان } - بورخا والرو { فیورنتینا }

مهاجمین : خوان ایتوربه { هلاس ورونا } - گونزالو ایگواین { ناپولی } - سیمونه زازا { ساسولو }
    Last edited by B3HZ@D; 10-12-2013 at 02:55.

4. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

تیم منتخب هفته پانزدهم سری آ ایتالیا | فصل 2013/14 |

به ترتیب :

دروازه بان : ماتیا پرین { جنوا }

مدافعین : دومنیکو مایتا { هلاس ورونا } - کامیل گلیک { تورینو } - جورجیو کیلینی { یوونتوس }

هافبک ها : آرتورو ویدال { یوونتوس } - رومولو { هلاس ورونا } - آلسیو سستو { ساسولو } - برونو فرناندز { اودینزه }

مهاجمین : جروینیو { آ.اس . رم } - ماریو بالوتلی { میلان } - مارکو سائو { کالیاری }

6. 2 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

سوپرماریو تنها نماینده سری A در بین 15 فوروارد برتر سال !!

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

تیم منتخب هفته شانزدهم سری آ ایتالیا | فصل 2013/14 |

به ترتیب :

دروازه بان : آنجلو داکوستا { سمپدوریا }

مدافعین : ماتئو دارمیان { تورینو } - مهدی بناتیا { آ.اس رم } - کریستین زاپاتا { میلان } - اوربی امانوئلسون { میلان }

هافبک ها : بورخا والرو { فیورنتینا } - لوکاس ییلیا { لاتزیو } - فردی گوارین { اینتر }

مهاجمین : کارلوس توز { یوونتوس } - میروسلاو کلوزه { لاتزیو } - جوزپه روسی { فیورنتینا }
    Last edited by B3HZ@D; 17-12-2013 at 21:39.

9. این کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود

محرومیت هواداران دو تیم اینتر و رم بخاطر شعارهای نژاد پرستانه ای که سر داده بودن در حال حاضر به حالت تعلیق در آمده .
    از یک منظر بخشش هوداران و اولتراهای کوروا نورد {ضلع شمالی ورزشگاه} اینتر پیش از دربی نکته خوبیه و در هنگام دیدن بازی قسمت شمالی ورزشگاه که به اونا تعلق داره با خالی بودنش توی ذوق نمیزنه .

ولی سوال من اینه که چرا برخوردها دو گانه است ؟!
    بازیکنان میلان تحت تاثیر شعارهای نژاد پرستانه عصبی میشن و کنترل خودشون رو از دست میدن و از اون طرف بخاطر درگیری محروم میشن .

ولی از این طرف هوادارانی که شعار میدن با این که این رفتار رو برای بارها شاهدش بودیم حکمشون به حالت تعلیق در میاد ؟!
    یا همین جریمه های 15 - 20 هزار تایی باشگاه ها چه تاثیری میتونه توی مبارزه با نژاد پرستی در فوتبال داشته باشه ؟!

این هزینه ها و جریمه های در فوتبال در مقابل مبالغی که صرف خرید بازیکن و حقوق اونا میشه مثل پول خرده میمونه و اصلا به حساب نمیاد .

کلا اون جدیت و برنامه درست و حسابی برای مبارزه با نژاد پرستی در ایتالیا دیده نمیشه ! اگه برخورد درست و حسابی صورت نگیره وضعیت از اینی که هست بدتر میشه.

11. 3 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی M E S S I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض ویدیو؛ وقتی باتیستوتا با یادآوری خاطراتش در فلورانس احساساتی می شود

گابریل باتیستوتا که این روزها در فلورانس حضور دارد، در مراسمی که باشگاه فیورنتینا برای قدردانی از او به عنوان یکی از بزرگان تاریخ این باشگاه تدارک دیده بود، با صحبت از گذشته اش در این تیم احساساتی شد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by M E S S I; 08-10-2014 at 13:09.

13. 2 کاربر از M E S S I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز m2stech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

پيش فرض

هفته 14
    واقعا چه بلایی سر سری آ اومده؟!
    میترسم بازهم سهمیه از دست بدیم

يوونتوس 0-0 فيورنتينا

ساسولو 2-2 آاس رم

آث ميلان 0-1 جنوا

اودينزه 2-1 اينترميلان

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ساری: سیمئونه؟ بیشتر از ۳۰ دقیقه نمی توانم چنین سبکی را تحمل کنم!

سرمربی ناپولی می گوید علاقه ای به سبکِ تیم های سیمئونه ندارد.

طرفداری- در حالی که دیگو سیمئونه با سبک مخصوص خود در تیم های کاتانیا، ریسینگ و حالا اتلتیکو مادرید شناخته می شود، سرمربی کنونی ناپولی می گوید علاقه ای به دنبال کردن چنین روشی ندارد.

مائوریتزیو ساری که تیم تحت هدایت او در مسابقات این فصل موفق شده بیش از ۱۰۰ گل به ثمر برساند، در مصاحبه با اسکای در مورد دیگو سیمئونه گفت:

واقعیت این است که اگر قرار باشد تمام بازی را دفاع کنم و ضدحمله بزنم، نهایت پس از سی دقیقه ورزشگاه را ترک خواهم کرد! از چنین فوتبالی لذت نمی برم. هر کسی بر اساس ذهنیتش فکر می کند. برای مثال اگر من ذهنیت هجومی نداشتم، احتمالا هنوز کارمند بانک بودم!

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مارادونا: به چک سفید یوونتوس نه گفتم

دیگو مارادونا در مصاحبه جدید خود یک بار دیگر پیوستن ایگواین از ناپولی به یوونتوس را زیر سوال برد.

به گزارش "ورزش سه"، گونزالو ایگواین تابستان امسال با قراردادی 90 میلیون یورویی از ناپولی جدا و راهی یوونتوس شد تا حاشیه های فراوانی را موجب شود.

مارادونا که اسطوره باشگاه ناپولی محسوب می شود، بارها از این انتقال گلایه کرده است. او در جدیدترین مصاحبه خود گفت: «زمان ما از این اتفاقات نمی افتاد. از پیوستن ایگواین به رقیب مستقیمی چون یوونتوس ناامید شدم؛ ولی او به تنهایی مقصر نیست و باید از آنهایی که برای فروش او وارد مذاکره شدند نیز انتقاد کرد.

زمانی که من برای ناپولی بازی می کردم، آنیلی (مالک فقید یووه) با من مرتب تماس می گرفت و می گفت که به من چک سفید خواهد داد و حاضر است 100 میلیون لیر نیز به ناپولی بدهد؛ اما به او گفتم که حاضر نیستم به هواداران ناپولی خیانت کنم و در ایتالیا پیراهن هیچ تیمی غیر از ناپولی را به تن نخواهم کرد.»

پی نوشت: ورزش سه چه عکسی رو برای مارادونا انتخاب کرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •