تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 65

نام تاپيک: آموزش استخراج و ویرایش فایل های بازی Mortal Kombat komplete Edition (MK9) 2013

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11 آموزش استخراج و ویرایش فایل های بازی Mortal Kombat komplete Edition (MK9) 2013

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    یادش بخیر زمان های قدیم و سال های خیلی پیش که هنوز بچه بودیم و دوتا دسته سگا دستمون بود و این بازی رو میکردیم.
    اون موقع ها زیاد حالیمون نبود ولی یه چیزایی میفهمیدیم در مورد شخصیت های این بازی.
    این بازی هم مثل بقیه بازی ها طرفدارای بسیار زیاد و خاص خودشو داره اما همیشه باعث اعتراض ما ایرانی های مظلوم و مسلمان بوده که چرا همیشه کاراکتر های زن این بازی حجاب درست درمونی ندارن.همیشه آدم میترسه یکی بیاد توی اتاق ببینه داری با کی مبارزه میکنی.من همش رفرش میکردم بازی رو که مبادا با زن جماعت درگیر بشم.
    این بازی و مخصوصا این ورژن واقعاً معرکست و حد و حساب نداره.
    من کارم ویراش بازی ها نیست اما داداش کوچیکترم این بازی رو خیلی دوست داره و منم تصمیم گرفتم یه کاری برای این کاراکتر ها بکنم تا یوقت چشم و گوشش وا نشه!!!! خواستم با تغییر و ویرایش بازی حجاب کاراکتر های زن این بازی رو بیشتر کنم.

-----------------------
    در این تاپیک اموزش استخراج فایل ها و ویرایش اونا در بازی Mortal Kombat Komplete Edition رو به شما بزرگواران یاد میدیم.
    نرم افزار های مورد نیاز:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش در پست های بعدی ان شاالله.

2. 9 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

خدا بگم چیکارت کنم انصافا این کارکتر زن رو راست می گی خیلی ناجورن....

4. 3 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    سوال و آموزش:
    نرم افزار های مورد نیاز:

چگونه تکسچر یا لباس کاراکتر ها رو عوض کنیم؟
    اول باید بدونیم که فایل های بازی در کدام مسیر قرار دارند و قرار هست چه فایلی را ویرایش کنیم.
    توصیه میکنم قبل از ویرایش و جایگزینی فایل از فایل اورجینال خود که دستکاری نشده بک آپ بگیرید.یعنی از اون یک کپی بذارید در جای محفوظ بعداً برای بازگردانی به حالت قبل لازمتون میشه.
    مسیر فایل های بازی اینجاست:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حال ما میخوایم تکسچر کاراکتر Sub Zero رو عوض کنیم.
    شما باید در پوشه بالا دنبال همچین فایلی بگردید:
    CHAR_SubZero.xxx

حالا توی درایو C یک پوشه test بسازید و اون فایل رو در اون پوشه کپی کنید.
    سپس....نرم افزار های
    decompress
    extractor
    umodel_win32
    MK9.DDSInjectorV1.5
    توی اون پوشه بذارید.همه رو از حالت فشرده در بیارید و براشون جای مخصوصی در نظر بگیرید.
    نرم افزار decompress.exe فایل شما رو از حالت فشرده خارج میکنه.
    فایل CHAR_SubZero.xxx را روی فایل decompress.exe بکشید.

یک پوشه به نام unpacked همونجا ساخته میشه که داخلش فایل CHAR_SubZero.xxx هست.سپس فایل unpack شده رو از پوشه unpack کپی کنید در پوشه ای که فایل CHAR_SubZero.xxx (یعنی بیرون پوشه unpack آدرس c:\test)حالا CHAR_SubZero.xxx رو توی فایل extract درگ کنید.پوشه ای با نام همون فایل یعنی CHAR_SubZero ساخته میشه.وارد پوشه بشید و با حدود زیادی پوشه و فایل استخراج شده مواجه میشید.دنبال پوشه Textures بگردید سپس فایلی با نام CyberZero_Diff.Texture2D وجود داره(مطابق شکل).اون رو در جای بخصوصی کپی کنید همونجایی که نرم افزار MK9.DDSInjectorV1.5 رو قرار دادید.
    بخش بعدی:
    حالا نرم افزار cmd ویندوز رو اجرا کنید و متن زیر رو ابتدا توی cmd اجرا کنید.
    دقت کنید که مسیر زیر همونجایی هست که نرم افزار umodel.exe در اون قرار داره.یعنی باید اونو قبلاً از حالت فشرده خارج کرده باشید. و در پوشه C:\test ریخته باشید.
    در cmd تایپ کنید:
    کد:
    سپس enter بزنید و متن زیر رو تایپ کنید:
    کد:
    enter بزنید.
    پوشه ای با نام CHAR_SubZero ساخته شد.
    شما در این پوشه دنبال پوشه Texture2D بگردید سپس فایلی با نام CyberZero_Diff.dds وجود داره.
    شما نمیتونید این فایل رو اجرا کنید مگر اینکه پلاگین Photoshop_Plugins_x64_8.55.0109.1800 رو نصب کرده باشید.
    حالا میتونید فایل dds رو با فتوشاپ باز کرده و ویرایش کنید.
    وقتی سیو میزنید پنجره زیر نمایش داده میشه دقت کنید که پارامتر ها رو مثل عکس ذخیره کنید:

حال فایل شما ویرایش شده و امدست که شما اون به حالت اول برگردونید و در پوشه بازی جایگزین کنید و بازی رو اجرا کنید.
    حال چطور ما فایل رو دوباره فشرده کنیم.باید از نرم افزار MK9.DDSInjectorV1.5 استفاده کنیم.دقت کنید که این نرم افزار با جاوا نوشته شده و برای استفاده از اون باید java runtime 1.7.0.25 روی سیستم شما نصب باشه که اگر نصب نیست میتونید از لینک های زیر مطابق سیستم عامل خودتون دانلود کنید:

خوب حالا وارد پوشه ای بشید که MK9.DDSInjectorV1.5 در اون قرار داره.
    در این پوشه باید سه فایل وجود داشته باشه(فایل هایی که ویرایش کردیم):
    CHAR_SubZero.xxx --->فایل اصلی بازی
    SubZero_Diff.dds ----> فایل ویرایش شده شما
    SubZero_Diff.Texture2D -----> فایل اورجینال دست نخورده

خوب حالا فایل run.bat رو مطابق شکل باز کنید.

توی خط اول نام فایل CHAR_SubZero.xxx رو بدون پسوند وارد کنید.
    سپس enter بزنید.
    بعد توی خط بعدی SubZero_Diff رو بدون پسوند وارد کنید.enter بزنید
    و باید مطابق شکل پیغام File injected رو دریافت کنید.فایل شما ساخته شد.یعنی روی همون CHAR_SubZero.xxx ذخیره شد.

حالا فایل CHAR_SubZero.xxx رو در مسیر بازی کپی کنید و Replace کنید.دقت کنید که از فایل اصلی بازیتون بک آپ گرفته باشید.
    کد:
    موفق و سربلند باشید در پناه حق.
    Last edited by عــــلی; 30-08-2013 at 10:22.

6. 5 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mahdi_591's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض مدهای کارکترها

اینم چندتا مد جالب برای تنوع که تو نت دیدم بعضی هاشو کاربران ایرانی ساختن میزارم برا دوستان استفاده کنید فایلهای با پسوند XXX رو کپی کنید توی پوشه Asset اونجایی که بازی نصب کردید فقط کپی از قایلهای اصلی خودتون که تو پشه Asset هست رو یادتون نره تا یه وقت خواستین با همون کارکتر قبلی هم بازی کنید اصل داشته باشید

اینم برای اونهایی که میخوان با زنها تو لباس مناسب تری بازی کنن

Last edited by Mahdi_591; 31-08-2013 at 15:22.

8. 2 کاربر از Mahdi_591 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    من هفت تا از کاراکتر های زن که توی بازی بود رو ویرایش کردم و تمامی تکسچر هاشو تغییر دادم.
    شما میتونید از لینک های زیر اونارو دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کرده.و در مسیر نصب بازی در پوشه Asset بریزید:
    کد:
    اگرم خواستید میتونید از فایل ها بک آپ بگیرید.
    تصاویری از فایل های ویرایش شده در بازی:

در صورتی که مد خاصی روی بازی نصب کرده اید که فایل ui_ps_vs_jpegs یا ui_ps_ladder رو تغییر داده دو فایل زیر رو دانلود نکنید.

فقط مونده زن های مرحله آخر بازی که واقعاً داغونه و همینطور فیلم ها.ان شالله اگر فرصت کنم اونارو هم درست میکنم.
    موفق و سربلند باشید در پناه حق.
    Last edited by عــــلی; 04-09-2013 at 15:09.

10. 5 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mahdi_591's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

علی جان عزیز گل کاشتی خیلی مدهای قشنگی شده خودم همه رو لباساشونو سیاه کردم ولی شما خوش ذوقی کردی لباساشانو خوب دراوردی
    یه خواهشی ازت دارم مبتونی قسمت ui_ps_ladder و ui_ps_vs_jpegs تو ضیح بدی چه جور میشه ادیت کرد اگر برات مقدور هست کامل توضیح بده شاید روش شما با بنده فرق کنه چون بعداز استخراج فایلها به همون روش پست اول فایلهای ui_ps_vs_jpegs پسوندشون عوض میکنم به jpegs بعدش ادیت میکنم ولی بعدش نمیتونم بزارم داخل فایل اصلی شما روشتون چه جور هست
    راستی پیروزی شائو کان رو یاد نره اون زنه که به پای شائوکان میفته خیلی خلاصه آره... فایلش ShaoKahn_Victory.xxx هست البته شما بهتر میدونی حتما داری روش کار میکنی فقط برای یادآوری گفتم
    یه چیز دیگه هم بررسی کن اگر مبتونی بهم بگو اسکورپین اونجا که نقابش ورمداره سرش اسکلت میشه این میتونی یه کار کنی بشه باهاش بازی کردی یعنی هم موفع انتخاب سرش اسکلتی و آتیشی باشه هم تو بازی سرش اسکلتی و آتیشی باشه به جای خونم ازش آتیش بریزنه
    خیلی ممنون موفق باشی

12. این کاربر از Mahdi_591 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammd1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    NeverLand

پيش فرض

رسما به همه طرفدارای این سری فحش دادید ولی برام جالبه چکار کردید که به کیفیت بازی لطمه نخورده؟؟

14. 4 کاربر از mohammd1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

علی جان واقعا گل کاشتی این بازی به همچنین چیزی واقعا نیاز داشت چون واقعا زن ها تو این بازی واقعا ناجوراند...
    تکچستر هم خیلی خوب طراحی شدند اگرچه هنوز مدل های کم ناجورن اما خیلی تغییرات تکسچر به حل این تکچستر کمک می کنه.
    راجع بردارتون خیلی کار خوبی کرده اما خیلی زود رفیقاش با هم بحث اینجوری میکنه

در کل گل کاشتی

16. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    علی جان عزیز گل کاشتی خیلی مدهای قشنگی شده خودم همه رو لباساشونو سیاه کردم ولی شما خوش ذوقی کردی لباساشانو خوب دراوردی
    یه خواهشی ازت دارم مبتونی قسمت ui_ps_ladder و ui_ps_vs_jpegs تو ضیح بدی چه جور میشه ادیت کرد اگر برات مقدور هست کامل توضیح بده شاید روش شما با بنده فرق کنه چون بعداز استخراج فایلها به همون روش پست اول فایلهای ui_ps_vs_jpegs پسوندشون عوض میکنم به jpegs بعدش ادیت میکنم ولی بعدش نمیتونم بزارم داخل فایل اصلی شما روشتون چه جور هست
    راستی پیروزی شائو کان رو یاد نره اون زنه که به پای شائوکان میفته خیلی خلاصه آره... فایلش ShaoKahn_Victory.xxx هست البته شما بهتر میدونی حتما داری روش کار میکنی فقط برای یادآوری گفتم
    یه چیز دیگه هم بررسی کن اگر مبتونی بهم بگو اسکورپین اونجا که نقابش ورمداره سرش اسکلت میشه این میتونی یه کار کنی بشه باهاش بازی کردی یعنی هم موفع انتخاب سرش اسکلتی و آتیشی باشه هم تو بازی سرش اسکلتی و آتیشی باشه به جای خونم ازش آتیش بریزنه
    خیلی ممنون موفق باشی
    ممنون مهدی جان ان شالله آموزش بعدی رو اگه خدا بخواد امشب میگم. در مورد شائوکان هم ممنون نمیدونستم اونجاست باید جستجو میکردم که شما بهم گفتی.ولی اون بنده خدا خیلی ناجوره میخوام کلاً برش دارم بجای اینکه تکسچر بذارم.متاسفانه مشکلم اینه که هر بار بخوام تستش کنم باید تا مرحله آخر بازی کنم.کمی زمان میبره.

رسما به همه طرفدارای این سری فحش دادید ولی برام جالبه چکار کردید که به کیفیت بازی لطمه نخورده؟؟
    من حقیقتش با طرفدارای بازی کاری ندارم چون خودم یکی از طرفدارای این بازی هستم.از بچگی بازی میکردم.ولی باور کن دیگه سازندهاش خیلی پر رو شده بودن.با زنای لخت سگاه و پلی استیشنش ساخته بودیم ولی دیگه این یکی واقعاً خیلی بد بود.حتی بعضی وقت ها زن هاش توی بازی برقص هم میوفتن.اگرر اونا صد نفری فکر میکنن میتونن مارو مثل خودشون کنن ما یه نفری هم میتونیم فکرشون رو خراب میکنیم.

علی جان واقعا گل کاشتی این بازی به همچنین چیزی واقعا نیاز داشت چون واقعا زن ها تو این بازی واقعا ناجوراند...
    تکچستر هم خیلی خوب طراحی شدند اگرچه هنوز مدل های کم ناجورن اما خیلی تغییرات تکسچر به حل این تکچستر کمک می کنه.
    راجع بردارتون خیلی کار خوبی کرده اما خیلی زود رفیقاش با هم بحث اینجوری میکنه

در کل گل کاشتی
    ممنونم.اره سعیم رو میکنم.
    بعد از اینکه تونستم اینارو تموم کنم میخوام سه بعدی هاشو تغییر بدم.اگر برام ممکن شد تن همه زناشون یا شلوار کردی میکنم یا چادر سرشون میکنم.
    ----------------------

اینم زمین شائوکان که دو تا زن پشتش زندانی هستن تن اونا هم بی زحمت لباس کردیم.

18. 4 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

علی این کار واقعا خوبه چرا درسته شما بازی برای سرگرمی می کنید اما لباس های این چنینی بروی روحیه و جسمتون اثر نامطلوبی می زاره .که خیلی گرون تموم میشه.

20. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •