تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 65

نام تاپيک: آموزش استخراج و ویرایش فایل های بازی Mortal Kombat komplete Edition (MK9) 2013

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    خیلی جالبه شما یک کتاب رو مرجع همه چیز قرار دادین . یعنی این بازی غنیمت جنگی هست ؟! عجب ...
    پس دی وی دی بازی رو یک پنجمش رو ببریم واسه خدا و پیامبر گرامی و یتیمان !

هر کسی یه بازی رو بازی میکنه خودش تصمیم گرفته بازی کنه پس عواقب احتمالیش ربطی به بازی ساز نداره ! هر بازی سازی هدفی از ساخت بازیش داره و فکر نکنم سازنده های MK اینقدر بیکار باشن به خاطر مبارزه فرهنگی با مسلمانان عزیز مثل شما این بازی رو ساخته باشن !
    دوست خوبم اون ایه برای این بود که بهتون بگم که چیزی که از کافر بدست ما میرسه حرام و نجس نیست.شما چرا همه چیز رو با هم قاطی میکنید!!!من اصلاً در مورد بازی حرف نمیزنم.پساخ سوالات شمارو دادم.
    کافر نه ! نا محرم ... نکنه حلاله ؟ در ضمن دین من نیست بنده اسلام منظورم بود چیزی رو به بنده نسبت ندید لطفا

خب یعنی فیلم هاییشون که موی نامحرم بیرونه با حجاب بشه که کلا محتوا رو عوض میکنه ... !
    برای نمونه امسال شما با این طرز فکر جالبشون گند زدن با اینترنت مملکت به بهانه بومی سازی فرهنگی اینترنت !!!
    نگاه به نامحرمی که کافر باشه در صورتی حرامه که با قصد لذت باشه.کاری ندارم دینت چیه اما اسلام من و مراجع من اینو میگن.پس دیدن موی نامحرم توی تلوزیون حرام نیست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما اگه میتونی خودت تکنولوژی بساز علیهشون استفاده کن من آخرش دلیل این دشمنی ها و یک کلاغ چهل کلاغ کردن مسلمونا رو نفهمیدم . شما چه مشکلی به دنیا دارین فکر نکنم معلوم بشه
    ما از اول کاری به اونا نداشتیم مثل اینکه اونا با ما زیاد کار دارن.مگر اخبار نمیبینی برادر؟

برتراند راسل:
    "مشکل دنیا این است، که نادانان کاملاً به خود یقین دارند در حالی که دانایان، سرشار از شک و تردیدند"
    تمامی آیات کتاب قران داره میگه دانایان و مومنین اصلاً شک ندارن.حالا دانایان شما شک و تردید زیاد دارن خیلی برام جالبه.فکر کنم دانایان ایشون با دانایان ما کاملاً متفاوت هستند.
    لايَزالُ بُنْيانُهُمُ الَّذي بَنَوْا ريبَةً في قُلُوبِهِمْ إِلّا أَنْ تَقَطَّعَ قُلُوبُهُمْ وَ اللهُ عَليمٌ حَكيمٌ (009 | توبه - 110)بنايى را كه آنها ساختند، همواره بصورت وسيله شك و ترديد، در دلهايشان باقى مى ماند; مگر اين كه دلهايشان پاره پاره شود(و بميرند; وگرنه، هرگز از دل آنها بيرون نمى رود); و خداوند دانا و حكيم است.
    آخرین پستم هست به امید روزی که به جای پریدن به کل دنیا و مبارزه با همه به فکر پیشرفت باشید نه مو و سینه لخت فلان زن که چطور بپوشونیدش یا مبارزه بی هدف با ابرقدرت های جهان که بیشتر به جهان خدمت کردن تا ضرر برسونن !
    اونا به خودشون ضرر میزنن و متوجه نمیشن.اما وقتی به ما ضرر میزنن و ما متوجه ایم.
    موفق باشید.

2. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

‌احسان كاش واقعا همين طوري بود....آوازشون تا دلار رفته ...

دوستان بس كنيد

4. 3 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    آره علی جان از اون مشکلای عیجب غربیه خودم متوجه نشدم
    این کارت هم مثل بقیه عالی بود
    بهر حال من میخواستم سر کارکترهای شما رو جایگزین کنم روی این مد باسها چون این مد میریزنم خوب میشینه جای فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx که شما ادیت کردی بر میگرده به حالت قبلیش من یه خواهشی ازت دارم برا من که مشکل میزنه اگر برات امکان داره زحمتی نیست من فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx که حاوی سر باسها هم هست برات آپلود کردم شما این فایل ویراش کن فایلهای ادیت شده خودت بزار داخلش
    یه چیز دیگه تو قسمت Extras بعد تو قسمت Nekropolice همه کارکترها اونجا هستند فایلشون هم اولش AVA داره یعنی همون آواتار مثل AVA_Baraka.xxx یه نگاهی هم به اینا بنداز

خدا قوت همیشه موفق باشی
    سلام مهدی جان برات درستش کردم منتهی نتونستم توی مدیا فایر یا سایت دیگه ای اپلود کنم.
    نمیدونم مدیا فایر چش شده 50 درصد بیشتر نمیره و برمیگرده.
    مجبور شدم فایل رو 10 قسمت کنم و توی یه سایت دیگه اپلود کنم.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ممنون از اینکه گفتی.اون ava ها رو ندیده بودم.ok اونارو هم درست میکنم ان شالله
    موفق باشید.
    Last edited by عــــلی; 13-09-2013 at 19:12.

6. 4 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام بچ ها.این بازی مثل اینکه همه ی استیج هاش fatality نداره...درسته؟
    آیا میشه استیج هاش رو هم ادیت کرد یا اصلا یکی دیگه درست کرد؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام ببخشید تو اون قسمت که فرموده بودید در پست اول باید برنامه cmd رو باز کنیم و گفته بودید در خط اول و دوم دو آدرس رو وارد کنیم.من کد هارو وارد میکنم ولی ارور میده:

چطوری باید از این ارور رد شوم؟
    یکی به دادم برسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در آغاز فعالیت amir 120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.
    مهدی جان من هرچی فکر کردم نفهمیدم مشکلتون از کجاست.
    هنوز به نتیجه ای نرسیدی؟

این هم مد مرحله آخر بازی و مبارزه با شائوخان که بعد از بردنش اون زنه میاد باشو میچسبه.کاملاً حذف شده و اصلاً دیده نمیشه.

من زندگی میکنم برای توجوانان وطنم که افکارشون رو خودشون تقویت کنن و پدر و مادرشون در تربیتشون غفلت نکرده باشن نه اینکه به مشت بیگانه که افکار خودشون رو به دیگران تزریق میکنن بیان و چیزی بسازن که نوجوانان اونو دوست دارن و ازش حمایت میکنن.من دوست ندارم جلوشونو بگیرم چون قدرتشو ندارم اما میتونم تا جایی که در توانم هست بهشون کمک کنم و یاد بدم که سالم زندگی کن و با افکار و ذهنیت خودشون لذت ببرن نه با ذهنیت دیگران.
    نظر لطف شما هم هیچ کمکی به بنده در این راه نکرد.
    موفق باشید.
    سلام بر شما دوست عزیز من مشکل مهدی رو میدونم و میتونم حلش کنم.

به شرطی که شما بگی چه جوری زن زیر پای شوکانو حذف کردی.

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

کجایی پس؟ باو مردم. بیا جواب بده ، مشکل دوست:

اگه هنگام رفتن به لیست کارکترا ارور میده وسایل مود سازیتو تو ویندوز مجازی کپیکن و اونجا کارتو به انجام
    Last edited by amir 120; 07-09-2014 at 19:58.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    کجایی پس؟ باو مردم. بیا جواب بده ، مشکل دوست:

اگه هنگام رفتن به لیست کارکترا ارور میده وسایل مود سازیتو تو ویندوز مجازی کپیکن و اونجا کارتو به انجام
    سلام بزرگوار شرمنده کمی سرم شلوغه...
    دقیقاً یادم نمیاد چون خیلی وقته اینکار رو انجام دادم.
    ولی تا جایی که یادمه توی فایل هایی که با فتوشاپ باز میشه و تکسچر هاش یه سری رنگ ها هستند که خنثی هستند و اگر از اون رنگ ها استفاده کنی اون قسمت طرف نا مرئی میشه.منم زن های توی مرحله شائوخان رو همون رنگی کردم که دیده نشه... یعنی کاراکتر ها و فایل های سه بعدیش رو حذف نکردم فقط رنگ کاراکتر های اون مرحله رو که این زن ها بودن نامرئی کردم.
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام بزرگوار شرمنده کمی سرم شلوغه...
    دقیقاً یادم نمیاد چون خیلی وقته اینکار رو انجام دادم.
    ولی تا جایی که یادمه توی فایل هایی که با فتوشاپ باز میشه و تکسچر هاش یه سری رنگ ها هستند که خنثی هستند و اگر از اون رنگ ها استفاده کنی اون قسمت طرف نا مرئی میشه.منم زن های توی مرحله شائوخان رو همون رنگی کردم که دیده نشه... یعنی کاراکتر ها و فایل های سه بعدیش رو حذف نکردم فقط رنگ کاراکتر های اون مرحله رو که این زن ها بودن نامرئی کردم.
    موفق باشید.
    ببخشید دوباره مزاحم شدم یکم بیشتر توضیح میدی شرمنده

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

با سلام

چه رنگ هایی هستند؟؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدید اصلا بگید کدوم فایلو رنگ کردید؟

لطفا زود تر پاسخ بدید

ممنون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •