تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 65

نام تاپيک: آموزش استخراج و ویرایش فایل های بازی Mortal Kombat komplete Edition (MK9) 2013

داره خودمونی میشه Mahdi_591's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.

ممنون مهدی جان ان شالله آموزش بعدی رو اگه خدا بخواد امشب میگم. در مورد شائوکان هم ممنون نمیدونستم اونجاست باید جستجو میکردم که شما بهم گفتی.ولی اون بنده خدا خیلی ناجوره میخوام کلاً برش دارم بجای اینکه تکسچر بذارم.متاسفانه مشکلم اینه که هر بار بخوام تستش کنم باید تا مرحله آخر بازی کنم.کمی زمان میبره.
    خیلی زحمت میشه ولی بازم تشکر
    اگر اون ینده خدارو برداری که خیلی بهتره بعدش عزیز لازم نیست تا مرحله آخر بری این مد دانلود کن تمام باس هارو برات میاره بعدش دیگه راحته برو قسمت آپشن بازی راند بازیو بزا 1 رانده بعدش vs برو دونفره شائوکانو بردار باهاش که پیروز بشی اون صحنه میاد
    فقط چند نکته اگر کسی مثل من مد باسها رو ریخته باشه بعدش فایل ui_ps_vs_jpegs که حاوی عکس سر کارکترها هنگام انتخاب هست بریزه هنگام انتخاب باسها بازی هنگ میکنه میندازه بیرون چون فایل ui_ps_vs_jpegs که شما گذاشتی سر کارکترهای باس رو نداره یادآوری کن که کسی که میخواد این فایل بریزه مدی روی بازیش نصب نباشه یا مد بازیشو دوباره نصب کنه که در این صورت عکس ها برمیگرده به حالت قبلیش به غیراز اسکارلت که فایل سرش جداست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Mahdi_591; 04-09-2013 at 14:48.

2. این کاربر از Mahdi_591 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11

آموزش دوم:
    چگونه عکس های کاراکتر های بازی را تغییر دهیم؟
    نرم افزار های مورد نیاز:

دقت کنید که jpg fixer در بالا نسخه 1.1 هست.حتماً همینو دانلود کنید.
    فایلی که باید از توی پوشه Asset بگیرید ui_ps_vs_jpegs.xxx هست.
    خب مطابق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با decompress ابتدا فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx رو از حالت فشرده خارج کنید.سپس با extract.exe فایل های داخل اونو استخراج کنید.
    فایل هایی که مشاده میکنید مانند لیست زیر هستند:

میخواهیم برای مثال عکس کاراکتر Sub Zero رو تغییر بدیم.
    فایل BD_subzero_Color.BinaryBlobJPEG رو کپی کنید و یک بک اپ داشته باشید.
    بدین صورت که همه رو در یک پوشه بذارید.اسم فایل رو به BD_subzero_Color.BinaryBlob.JPEG تغییر بدید.یعنی فقط یک نقطه قبل از JPEG بذارید.حالا میتونید اونو توی فتوشاپ ویرایش کنید:

خوب بعد از اینکه تصویر خودتون رو ویرایش کردید.تنظیمات رو بصورت زیر ذخیره کنید:

در نظر داشته باشید که حجم فایلی که ذخیره کردید باید کمتر از فایل اورجینال بازی شده باشه.در غیر اینصورت باید دوباره فایل رو با فتوشاپ ذخیره کنید و با انتخاب کیفیت پایینتر حجمش رو کمتر کنید.

خوب بعد از ذخیره فایل نرم افزار MKKEJpgFix.exe رو اجره کنید سپس توی کادر اول اسم فایل ویرایش شده و سپس در کادر دوم اسم فایل اصلی بازی رو بدید.فایل ها باید کنار فایل MKKEJpgFix.exe باشند.

روی دکمه fix it کلیک کنید.با دریافت پیغام done فایل جدیدی کنار نرم افزار با پسوند fixed ساخته میشه.حالا نرم افزار MKKEGenericInjector.exe رو اجرا کنید.
    در کادر اول فایل اورجینالی که از بازی کپی کردید ui_ps_vs_jpegs.xxx رو بذارید.
    در کادر دومفایل اورجینال درست نخورده و تغییر نام داده نشده Sub zero به نام BD_subzero_Color.BinaryBlobJPEG رو بذارید:
    در کادر سوم فایل BD_subzero_Color.BinaryBlob.JPEG.fixed شده رو بذارید.
    Inject it رو بزنید. باید پیغام File Injected رو دریافت کنید.

حالا میتونید فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx رو توی پوشه Asset بازی بریزید و از تغییرات خودتون لذت ببرید.
    موفق و سربلند باشید در پناه حق.

4. 4 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

علی جان تمام مراحل رو مو به مو انجام دادم فقط بعداز File Injected فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx که کپی میکنم تو بازی ارور زیر میده از بازی میندازه بیرون

به خاطر همین دوباره بک آپی که از فایل اصلیو داشتم آوردم دوباره همه مراحل از اول رفتم مو به مو و متوجه شدم که وفتی قسمت آخر کار و انجام میدم یعنی File Injected فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx خراب میشه چون با umodelGUI.exe که میخواستم فایلهاشو بیینم باز نکرد اومدم با extract.exe باز کنم بازم باز نکرد به نظرت مشکل کجاست

6. این کاربر از Mahdi_591 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام.
    علی جان تمام مراحل رو مو به مو انجام دادم فقط بعداز File Injected فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx که کپی میکنم تو بازی ارور زیر میده از بازی میندازه بیرون

به خاطر همین دوباره بک آپی که از فایل اصلیو داشتم آوردم دوباره همه مراحل از اول رفتم مو به مو و متوجه شدم که وفتی قسمت آخر کار و انجام میدم یعنی File Injected فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx خراب میشه چون با umodelGUI.exe که میخواستم فایلهاشو بیینم باز نکرد اومدم با extract.exe باز کنم بازم باز نکرد به نظرت مشکل کجاست
    مطمئن بشید که از jpeg fixer نسخه 1.1 که در بالا گذاشتم استفاده میکنید.اونی که در صفحه اول گذاشتم نسخه قبلش هست و کار نمیکنه همچنین اینکه فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx رو decompress کرده باشید.

8. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام.

مطمئن بشید که از jpeg fixer نسخه 1.1 که در بالا گذاشتم استفاده میکنید.اونی که در صفحه اول گذاشتم نسخه قبلش هست و کار نمیکنه همچنین اینکه فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx رو decompress کرده باشید.
    تمام فایلهای شمارو دانلود کردم از مال خودم استفاده نکردم حتی decompress و extract شمارو دانلود کردم و البته MKKEJpgFix1.1 و MKKEGenericInjector
    فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx رو decompress شده شو استفاده کردم ولی باز مشکل مییزنه نمیدونم اشکال کجاست از اون گیرهای عجیب غریبه

ببین اول یه پوشه درست میکنم مثلا به نام Test و فایلهای decompress و extract و MKKEJpgFix1.1 و MKKEGenericInjector میزارم داخل پوشه Test بعدش فایل اورجنیال بازی یعنی ui_ps_vs_jpegs.xxx کپی می کنم تو پوشه Test و با decompress آنپکت میکنم یه فایل جدید هم اسم فایل اصلی بازی میده که تو پوشه unpacked هست از تو پوشه unpacked میارمش میزارم تو پوشه Test اون فایل اصلی بازیو ui_ps_vs_jpegs.xxx هم قبلش یا پاک میکنم یا یه جای دیگه جابجا میکنم بعدش فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx دکمپرس شدرو که از تو پوشه unpacked کپی کردم تو پوشه Test رو درگ میکنم روی فایل extract بعدش حاصلش میشه یه پوشه به اسم ui_ps_vs_jpegs که فایلها کارکترها با پسوند BinaryBlobJPEG توش هست بعدش یه کارکتر مثلا BD_scorpion_Color.BinaryBlobJPEG از تو پوشه ui_ps_vs_jpegs.xxx کپی میگیرم میازم تو پوشه Test کنار بقیه فایلها بعداز کیی پسوندشو تغییر میدم که میشه اینجوری BD_scorpion_Color.BinaryBlob.JPEG بعدش میگرم میندازم تو فتوشاب باز میشه بعداز ادیت موقع سیو یه کاری میکنم که حجم فایل ادیت شده کمتر از خود فایل بشه مثلا اگر حجم کارکتر 200K بود کاری میکنم که فایل ادیت شده کارکتر زیر 200تا بشه مثلا 190 اینا بعدش فتوشاب میبندم و حالا نوبت MKKEJpgFix1.1 هست قبلش میرم تو پوشه ui_ps_vs_jpegs و فایل BD_scorpion_Color.BinaryBlobJPEG که دست کاری نشد کپی میکنم تو پوشه Test کنار فایل ادیت شده یعنی BD_scorpion_Color.BinaryBlob.JPEG بعدش MKKEJpgFix1.1 اجرا میکنم تو قسمت بالایی فایل ادیت شده رو میدم یعنی BD_scorpion_Color.BinaryBlob.JPEG تو قسمت پایینی فایل اصلی کارکتر که دست کاری نشده یعنی BD_scorpion_Color.BinaryBlobJPEG رو میدم بعدش دکمه fix it میزنم و وقتی عملیات با موفقیت کامل شد جمله Done میاد و یه فایل جدید میسازه به اسم BD_scorpion_Color.BinaryBlob.JPEG.fixed دیگه قسمت آخر کار میرسه MKKEGenericInjector اجرا میکنم تو قسمت اول بالا اسم فایل آنپک شده یعنی ui_ps_vs_jpegs.xxx میدم تو قسمت دوم کادر وسطی اسم کارکتر دست نخورد رو یعنی BD_scorpion_Color.BinaryBlobJPEG میدم تو قسمت آخر کادر پایینی اسم فایلی جدیدرو یعنی BD_scorpion_Color.BinaryBlob.JPEG.fixed میدم و در آخر هم دکمه Inject it میزنم که بعد یه نوشته میاد File Injected که میگه کار با موفقیت انجام شد بعدش فایل آنپک شده یعنی ui_ps_vs_jpegs.xxx الان ادیت شده وباید کپی کرد تو پوشه Asset در اونجایی که بازی نصب کردی تا ادیت که انجام دادید تو بازی مشاهده کنید
    مشکل درست همین جاست این فایل ui_ps_vs_jpegs.xxx که ادیت شده برا بنده بعد از این همه کار خرابه ونمیدونم مشکل کجاست و از این گیرهای عجیب غربیه که خودمم گیج شدم

خلاصه بیخشید نوشته طولانی شد

10. این کاربر از Mahdi_591 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    مهدی جان من تمام مراحلی که انجام دادی رو طی کردم برای من راحت اجرا شد.
    ببین مطمئنی که فایلی که کپی کردی اورجینال بود و قبلاً مدی روش نصب نکرده بودی؟
    این رو هم تست کن.
    بعد از اینکه اینجکتش کردی اکسترکتش کن ببین همون تغییراتت اعمال شده روی فایل و همچنین چک کن ببین عکسه سالم هست یا نه.
    فعلاً برای تست فقط یه براش قرمز یا رنگی روی عکس اسکرپیون بکش ببین کار میکنه یا نه.

12. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    مهدی جان من تمام مراحلی که انجام دادی رو طی کردم برای من راحت اجرا شد.
    ببین مطمئنی که فایلی که کپی کردی اورجینال بود و قبلاً مدی روش نصب نکرده بودی؟
    این رو هم تست کن.
    بعد از اینکه اینجکتش کردی اکسترکتش کن ببین همون تغییراتت اعمال شده روی فایل و همچنین چک کن ببین عکسه سالم هست یا نه.
    فعلاً برای تست فقط یه براش قرمز یا رنگی روی عکس اسکرپیون بکش ببین کار میکنه یا نه.
    عزیز آره فایل اورجینال هست از تو دی وی دی کپی کردم

علی جان دقیقا مشکل همینجاست وقتی اینجکت میکنم دیگه فایل رو نمیشناسه فایل باز نمییشه نه میشه اکسترکش کرد نه با umodel_win32 هم باز نمیشه مثل اینکه فایل خراب میشه و تا قبل از اینجکت همه مراحل سالمه فقط اینجکت که میکنم مشکل میخوره یه کاری کردم من یه پروژ درست کردم و تا قبل از مرحله اینجک رو رفتنم فقط مونده اینجک آپلود کردم برای شما دانلود کن و اینجکت کن ببین اینکی من دارم مشکل داره یا مشکل جایی دیگست راستی اگر برات امکان داره شما هم یه پروژه درست کن از فایلهای خودت و تا قبل از مرحله اینجکت رو انجام بده بعدش بزار من دانلود کنم ببینم مال شما برای من کار میکنه

14. این کاربر از Mahdi_591 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    مهدی جان مشکل شما ذخیره سازی عکستون در فتوشاپ هست.
    شما وقتی عکس رو با JpegFixer فیکس میکنی بازم باید توی فتوشاپ نمایش داده بشه.من نتونستم فایل BD_scorpion_Color.BinaryBlob.fixed شما رو توی فتوشاپ نمایش بدم چون خراب بود.ولی با همون فایل های شما با فتوشاپ خودم ذخیره کردم و فیکس کردم و درست کار کرد.
    شما ببین موقع ذخیره تنظیمات فتوشاپ رو درست قرار میدی.سعی کن کیفیتش پایین ترم بیاد اشکالی نداره فقط تست کن ببین میتونی درست درش بیاری یا نه.
    موقعی که فیکس کردی فایل فیکس شده رو هم پسوندشو jpeg کن و توی فتوشاپ بیار باید بیاد.
    به تنظیمات عکسی که برای ذخیره در فتوشاپ گذاشتم در قسمت آموزش قبل دقت کن:

16. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    مهدی جان مشکل شما ذخیره سازی عکستون در فتوشاپ هست.
    شما وقتی عکس رو با JpegFixer فیکس میکنی بازم باید توی فتوشاپ نمایش داده بشه.من نتونستم فایل BD_scorpion_Color.BinaryBlob.fixed شما رو توی فتوشاپ نمایش بدم چون خراب بود.ولی با همون فایل های شما با فتوشاپ خودم ذخیره کردم و فیکس کردم و درست کار کرد.
    شما ببین موقع ذخیره تنظیمات فتوشاپ رو درست قرار میدی.سعی کن کیفیتش پایین ترم بیاد اشکالی نداره فقط تست کن ببین میتونی درست درش بیاری یا نه.
    موقعی که فیکس کردی فایل فیکس شده رو هم پسوندشو jpeg کن و توی فتوشاپ بیار باید بیاد.
    به تنظیمات عکسی که برای ذخیره در فتوشاپ گذاشتم در قسمت آموزش قبل دقت کن:

حرف شما درسته فایل fixed شده من مشکل داره
    چند بار با انواع مختلف کیفیتها سیو کردم ولی باز مشکل میزنه دقیقا مثل تنظیمات شما عمل کردم حتی گفتی کیفیت بیار پایین آوردم حتی رفتم تو ویندوزهای دیگم یه فتوشاب چدید نصب کردم با یه فتوشاپ ورژن قدیمی تر با همشون تست کردم موثر نبود من فتوشاپم cs6 هست ولی باز وفتی fixed میکنه باز نمیشه امکان دار مشکل از نرم افزار JpegFixer باشه من همینی که تو تاپیک گذاشتی استفاده میکنم

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    حرف شما درسته فایل fixed شده من مشکل داره
    چند بار با انواع مختلف کیفیتها سیو کردم ولی باز مشکل میزنه دقیقا مثل تنظیمات شما عمل کردم حتی گفتی کیفیت بیار پایین آوردم حتی رفتم تو ویندوزهای دیگم یه فتوشاب چدید نصب کردم با یه فتوشاپ ورژن قدیمی تر با همشون تست کردم موثر نبود من فتوشاپم cs6 هست ولی باز وفتی fixed میکنه باز نمیشه امکان دار مشکل از نرم افزار JpegFixer باشه من همینی که تو تاپیک گذاشتی استفاده میکنم
    سلام مهدی جان من فکر نمیکنم مشکل شما از jpeg fixer باشه.چون من همون عکس شمارو فیکس کردم برای من هم مشکلدار شد.ولی وقی با فتوشاپ خودم ذخیره کردم دیگه همچین خطایی ندیدم.و با فیکسر شما راحت فیکس شد.تنها کاری که کردم درست شد فقط عکس اورجینال شمارو با فتوشاپ خودم تغییر دادم و ذخیره کردم.
    من الان یه نمونه از مال خودم میفرستم شما تست کن ببین:

19. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •