تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 54

نام تاپيک: علت وصل نشدن لپ تاپ به مودم wire lessچی میتونه باشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوستان . من چند وقتی هست که مشکل عجیب و اعصاب خورد کنی دارم . مودمم zyxel 660 هست . داستان از اونجایی شروع میشه که پسورد مودم رو از wep به wpa تغییر دادم برای افزایش امنیت . حالا از اون موقع وقتی برای مدت زیادی از وای فای استفاده نمیشه گوشی وقتی متصل هست هیچ سایتی رو باز نمیکنه و ارتباط برقرار نمیشه . همیشه شب تا صبح که استفاده ای نداریم 3 تا گوشی این اتفاق میافته براشون وصل هستن به وای فای ولی دسترسی به نت ندارن (کنار علامت آمتن وای فای ! ظاهر میشه ) تنها راه حل هم ریست کردن و خاموش روشن کردن مودم هست . دوستان نظری دارن ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام دوستان راستش من یه مشکل تقریبا مشابه دارم ...میخوام از اینترنت گوشیم استفاده کنم ولی لپ تاپم به اینترنت وصل نمیشه....یعنی گوشی رو پیدا می کنه ولی نمی تونه به اینترنت وصل بشه ...به نظرتون ایرادش آی پی آدرس هستش؟ البته من زیاد وارد نیستم ولی هر کاری تونستم انجام دادم ولی درست نشد....میشه لطفا راهنمایی کنید

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان راستش من یه مشکل تقریبا مشابه دارم ...میخوام از اینترنت گوشیم استفاده کنم ولی لپ تاپم به اینترنت وصل نمیشه....یعنی گوشی رو پیدا می کنه ولی نمی تونه به اینترنت وصل بشه ...به نظرتون ایرادش آی پی آدرس هستش؟ البته من زیاد وارد نیستم ولی هر کاری تونستم انجام دادم ولی درست نشد....میشه لطفا راهنمایی کنید
    درود بر شما.
    اسم گوشیتون که با مودم یکی نیست؟

Sent from my K00E using Tapatalk

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

شما میخاین از اینترنت گوشی در لبتاب استفاده کنید؟؟

اگر اینو میخاین کافیه در تنظیمات موبایل دنبال wifi hotspot بگردید و فعالش کنید تا لبتاب اونو بشناسه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

خیر یکی نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

درود بر شما.
    اسم گوشیتون که با مودم یکی نیست؟

Sent from my K00E using Tapatalk
    خسته نباشید ....نه یکی نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

سلام

شما میخاین از اینترنت گوشی در لبتاب استفاده کنید؟؟

اگر اینو میخاین کافیه در تنظیمات موبایل دنبال wifi hotspot بگردید و فعالش کنید تا لبتاب اونو بشناسه
    بله میخوام از اینترنت گوشی استفاده کنم ولی لپ تاپم بعد از اینکه آیدی و پسورد گوشی رو شناسایی کرد نمی تونه به اینترنت وصل بشه و روی آیگون اینترنت علامت هشدار میاد

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بله میخوام از اینترنت گوشی استفاده کنم ولی لپ تاپم بعد از اینکه آیدی و پسورد گوشی رو شناسایی کرد نمی تونه به اینترنت وصل بشه و روی آیگون اینترنت علامت هشدار میاد
    میشه پیام هشدار رو بنویسید

اینطوری بهتر میشه راهنمایی کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

میشه پیام هشدار رو بنویسید

اینطوری بهتر میشه راهنمایی کرد

هیچ پیام هشداری نمیاد به جز اینکه بعد از پیدا کردن گوشی سرچ میکنه ولی به اینترنت وصل نمیشه و روی آیکون اینترنت اونجایی که کنار ساعته علامت زرد میاد توی لیست هم میزنه limited access

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

هیچ پیام هشداری نمیاد به جز اینکه بعد از پیدا کردن گوشی سرچ میکنه ولی به اینترنت وصل نمیشه و روی آیکون اینترنت اونجایی که کنار ساعته علامت زرد میاد توی لیست هم میزنه limited access
    وای فای گوشی خاموشه؟یعنی فقط دیتا گوشی روشنه؟

تو این تایپیک چند راه حل به غیر از wifi hotspot پیشنهاد شده.اگر خواستید این راه ها رو تست کنید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by محمد7966; 18-06-2017 at 00:23.

11. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •