تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: اسپیکر های قابل حمل، وایرلس و بلوتوث

اگه نباشه جاش خالی می مونه Faraz_sm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

11 اسپیکر های قابل حمل، وایرلس و بلوتوث

با توجه به رشد روزافزون استفاده از گوشی های هوشمند، تبلت ها و لپ تاپ ها به عنوان سورس اصلی پخش موزیک در داخل یا خارج از خانه و نیز عدم توانایی بلندگو های کار شده در این ابزارک ها برای تولید صدای رسا و با کیفیت؛ توجه بسیاری از کاربران به سمت استفاده از بلندگو های کوچک قابل حمل که امکان استفاده به صورت بدون سیم را هم محیا می کنند جلب شده است.
    هم اکنون محصولات بسیاری در رده های کیفیتی و قیمتی مختلف برای سلیقه های مختلف تولید شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد.
    در این تاپیک به بررسی این دست محصولات می پردازیم و مدل های جدید را معرفی می کنیم و سعی می کنیم در هر رنج قیمتی، یک محصول را با بالاترین ارزش خرید معرفی کنیم.

2. 2 کاربر از Faraz_sm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کلا راجع به انواع داک و اسپیکر می خوایم مطلب جمع کنیم....
    یه سوال دارم از خدمتتون.... کریتیو تو ایران 2300 تا زن فروخته که شما 2300 تا داک براش خریدید؟!
    خودتون که دستی بر آتش دارید یه ریویو بنویسید در بارش... اگه صداش خوب باشه حتما خواهان خواهد داشت....

5. این کاربر از Faraz_sm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

کلا راجع به انواع داک و اسپیکر می خوایم مطلب جمع کنیم....
    یه سوال دارم از خدمتتون.... کریتیو تو ایران 2300 تا زن فروخته که شما 2300 تا داک براش خریدید؟!
    خودتون که دستی بر آتش دارید یه ریویو بنویسید در بارش... اگه صداش خوب باشه حتما خواهان خواهد داشت....
    خب یه سری اجناس هست که من بصورت مزایده ای میخرم. حالا یا تو انبارهای خوابیده یا مزایده های شرکتهای دولتی. اینارو یه شرکتی از شاب خریده بود و خودش گذاشته بود مزایده من خریدم. بعد یه تعدادش رو دادم به یه سایت اینترنتی تخفیف. یه تعدادی رو خودم فروختم. یه تعدادی رو علاء الدین فروختم عمده. هنوز یه تعداد زیادی باقیمانده. این جنس 4-5 سال پیش جنس گل بازار بوده ولی خب الان دیگه مشتری نداره و زن میکرو هم دیگه تولید نمیشه که برای اون طراحی شده بود ولی خب line in داره میشه به هر دستگاهی وصلش کرد.
    برای نوشتن نقد و بررسی از یه اسپیکر پورتابل چه مواردی رو مد نظر قرار بدم؟

نمیدونم کریتیو تو ایران چندتا ZEN فروخته ولی 2تاشو که خودم خریده بودم یکی از بهترین پلیرهایی که تابحال داشتم همین زن بوده. محشره پلتفورمش و صداش هم واقعا عالی.

7. این کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض Bose Soundlink Mini

با توجه به فراوانی انتخاب های برای اسپیکر های پرتابل قابل شارژ می تونستم چند تا ریویو از محصولات Jabra، JBL!،Beats و Sony رو بنویسم و در آخر بهترین اسپیکر رو با مقایسه ای که با بقیه انجام می دیم مشخص کنیم. ولی نتونستم سوگولیم رو که فکر می کنم بهترین اسپیکر بلوتوث زیر 200 دلاریه رو بذارم انتهای صف. پس به عنوان اولین ریویوی این تاپیک شما رو با Bose Soundlink Mini آشنا می کنم.

Bose یک کمپانی معتبر آمریکایی تولید محصولات صوتی بسیار با کیفیت هست که همواره طراحی های قابل تحسینی ازش دیدیم. موسس هندی تبار این کمپانی امسال فوت کرد ولی میراث با ارزشی برای صتعت صدا باقی گذاشت.

ساند لینک مینی جدید ترین عضو خانواده ساوندلینک های Bose هست که همگی اسپیکر های قابل حمل با باطری قابل شارژ داخلی با قابلیت برقراری ارتباط با ابزارک های پخش موسیقی با فناوری بلوتوث می باشد.
    در نگاه اول کیفیت ساخت این محصول چشم هر بیننده ای را جذب خود می کند. بدنه ای ساخته شده از آلومینیم یکپارچه مات که بیینده رو یاد مک بوک پروی شرکت اپل می اندازد.
    برخلاف ظاهر کوچک این دستگاه، ساند لینک مینی ابزار سبک وزنی نیست و هنگام بلند کردن آن احساس برداشتن شمش طلا را تداعی می کند. بدنه یکپارچه آلومینومی در خلو د عقب با یک شکستگی تیز به دو صفحه توری فلزی گریل صدا متصل می شود. در گریل جلویی لوگوی بُز خودنمایی می کند. این بدنه سنگین روی پایه ای لاستیکی می نشیند. در بالای دستگاه 6 کلید تعبیه شده که به ترتیب کنترل پاور دستگاه، حالت قطع صدا، کم و زیاد کردن حجم صدا، کلید بلوتوث برای جفت کردن اسپیکر با دستگاه ها و در آخر کلید انتخاب ورودی AUX می باشند که دارای علائم نورانی وضعیت می باشند.
    در کنار دستگاه سوکت پاور دستگاه و ورودی 3.5 میلیمتری AUX تعبیه شده.
    این اسپیکر از یک باتری فقابل شارژ داخلی بهره می گیرد که پس از شارژ کامل می تواند تا 7 ساعت به صورت وایرلس موسیقی بخش کند . برای شارژ کردن مینی می توان از گهواره ای که همراه دستگاه ارائه می شود استفاده کرد.

اگر تا الان ظاهر ساده و کیفیت ساخت این محصول نظر شما رو به خود جلب نکرده، حتما خواندن نظرات در مورد عملکرد این اسپیکر کوچک در بخش موسیقی نظر شما را تغییر خواد داد.
    برخلاف اندازه کوچکش، ساند لینک مینی حجم قابل قبولی از صدا را تولید می کند به طوری که حجم صدا برای اتاق خواب یا نشیمن کاملا کافی به نظر می رسد.
    باز آفرینی اصوات در مید رنج و های رنج فوق العاده خوب است و صدای وکال و ساز ها بسیار شفاف و تاثیرگذار به گوش می رسد. در فرکانس های پایین ، شاید به خوبی برادر بزرکتر خود ساند لینک 2 عمل نکند ولی بی شک تمامی رقبا را در برند های دیگر پشت سر می گذارد. این بیس قوی مدیون استفاده از رادیاتور های پسیو طراحی شده توسط مهندسین بُز می باشد که در جلو و عقب اسپیکر به طور قرینه قرار گرفته اند و جریان هوای پشت دو درایور فول رنج را به بیسی عمیق و دقیق تبدیل می کنند. البته باید در نظر داشت که داریم صدای این اسپیکر را با همتراز های کوچکش مقایسه می کنیم و نباید توقع بیس ارایه شده توسط اسپیکر های بزرگ و یا فراگیری صدایی مانند سری افسانه ای 901 Bose را داشته باشیم.

برای جمع بندی باید بگوییم Bose با ارایه این اسپیکر کوچک رقیبان بسیار فعال مانند لوجیتک و جمباکس را به دردسر بزرگی انداخته است. چون کیفیت و حجم صدا در داخل و خارج خانه یک سر و گردن بالاتر از رقبای هم سایز و حتی بزرگتر از خود هست. همچنین Bose برای محافظت و شخصی سازی ظاهر این اسپیکر، قابل های محافظ در چند رنگ مختلف ارائه کرده که به همراه کیف زیبایی که برای این دستگاه طراحی شده می تواند نظر مشتری هایی که ظاهر صنعتی مینی برایشان خوشایند نیست، جالب باشد.
    در آخر به قیمت این دستگاه اشاره کنیم که با 199 دلار در آمریکا و 240 دلار در استرالیا، درست است که ارزان ترین اسپیکر پرتابل نیست ولی بی شک ارزش خرید بالایی دارد و نمی توان مانند سایر محصولات بُز برچسب گرانفروشی به آن زد.

---------------------------------------------
    پی نوشت: این متن رو خیلی سریع نوشتم و حتما توش چند غلط وجود داره و یک سری نکات از قلم افتاده.... ایشاللا سر فرصت ادیت می کنمش.
    پی نوشت دو: صدای این اسپیکر رو از نزدیک شنیدم. واقعا خوشایند بود. اگه مشکلی پیش نیاد شاید برای تولدم به خودم هدیه بدمش....

9. 3 کاربر از Faraz_sm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب یه سری اجناس هست که من بصورت مزایده ای میخرم. حالا یا تو انبارهای خوابیده یا مزایده های شرکتهای دولتی. اینارو یه شرکتی از شاب خریده بود و خودش گذاشته بود مزایده من خریدم. بعد یه تعدادش رو دادم به یه سایت اینترنتی تخفیف. یه تعدادی رو خودم فروختم. یه تعدادی رو علاء الدین فروختم عمده. هنوز یه تعداد زیادی باقیمانده. این جنس 4-5 سال پیش جنس گل بازار بوده ولی خب الان دیگه مشتری نداره و زن میکرو هم دیگه تولید نمیشه که برای اون طراحی شده بود ولی خب line in داره میشه به هر دستگاهی وصلش کرد.
    برای نوشتن نقد و بررسی از یه اسپیکر پورتابل چه مواردی رو مد نظر قرار بدم؟

نمیدونم کریتیو تو ایران چندتا ZEN فروخته ولی 2تاشو که خودم خریده بودم یکی از بهترین پلیرهایی که تابحال داشتم همین زن بوده. محشره پلتفورمش و صداش هم واقعا عالی.
    من هم محصولات کریتیو رو دوست دارم و به نظرم با توجه به قیمتشون کیفیت مناسبی دارن. عمر مفیدشون هم خوبه بین رقیب هاش. ولی تو بازار ایران متاسفانه محصولات درست معرفی نمی شن و یا دیر وارد می شن که باعث می شه اون طور که باید و شاید فروش نداشته باشند. مثل همین پلیر های ZEN که موقع ارائه شون خیلی ها فقط برای صرفه جویی رفتن سراغ MP4 های تقلبی چینی و یا اگر می خواست هزینه کنن سراغ آیپاد رفتند.
    با داشتن LINE IN اگه باطری داخلی هم داره می تونه جایگزین خیلی مناسبی برای این اسپیکر موبایلی های چینی که بازار رو پر کرده بود، باشن... امیدوارم تا دونه آخرشون رو بفروشین...

11. این کاربر از Faraz_sm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لطفا حذف شود
    Last edited by Faraz_sm; 31-08-2013 at 10:49. دليل: لطفا حذف شود

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

نقد و بررسی Creative TravelDock Zen

تجهیزات:
    TravelDock Zen پاور با اداپتور
    Iriver E40
    رکورد: Flac Lossless

این اسپیکر حدود 6 سال قبل توسط کمپانی Creative برای استفاده با پلیر مدل Creative Zen Micro عرضه شد. قیمت در سال عرضه نامشخص است و بین 129 دلار تا 249 دلار شناور است ولی در حال حاضر 70-80 دلار در سایت های اینترنتی فروخته میشه. اولین چیزی که بعد از باز کردن درب جعبه توجه رو جلب میکنه، کیفیت ساخت بسیار بالای این محصول است. بدنه اسپیکر از پلاستیک سفید لاکی ساخته شده است و کیفیت ساخت بدنه و درب تاشو در حد خوب قرار دارد. لولاهای تیتانیومی با لغزندگی کافی امکان جابجایی درب محافظ را می دهند که هنگام قرار گرفتن در پشت دستگاه، نقش پایه را بازی میکند و دستگاه مثل قاب عکس پایه دار روی سطح قرار میگیرد. دستگاه مجهز به کنترل از راه دور است ولی اکثر فانکشن های ریموت برای استفاده با Crative Zen Micro برنامه ریزی شده اند و در صورت استفاده از پلیرهای متفرقه فقط کلید پاور دستگاه قابل استفاده است. اسپیکر مجهز به line in برای اتصال به هر سورس صوتی می باشد، یک عدد پورت USB و خروجی SUB و فیش آنتن در پشت دستگاه به چشم میخورد. پورت USB پشت دستگاه جهت شارژ انواع دستگاه های USB قابل استفاده است. خروجی ساب امکان استفاده از ساب ووفر اکتیو مجزا را به منظور جبران فرکانس های پایین میدهد.
    اسپیکر با 4 عدد باطری قلمی تغذیه میشود و طبق اظهار سازنده با 4 عدد باطری حدود 24 ساعت بصورت مداوم قادر به کار است که زمان بسیار خوبی به حساب می آید.
    درایورهای بلندگوی بکار رفته در این اسپیکر 4عدد از نوع فول رنج 1.5 اینچی با صفحه تیتانیومی می باشد. رنج فرکانسی قابل پوشش طبق اظهار سازنده 120 هرتز تا 20 کیلوهرتز می باشد که به نظر مناسب است ولی نباید انتظار صدای بیس زیادی داشته باشید چون قوانین فیزیک قابل تغییر نیستند و سطح مقطع موثر این یونیت ها چیزی حدود 10 سانتی متر مربع می باشد که در نتیجه میزان هوای بسیار کمی را جابجا می کنند که باعث لوفرکانسی ناچیز تولید شده می باشد. این یونیت ها در هر کانال 4 وات RMS توان صوتی ایجاد می کنند که برای پر کردن یک اتاق خواب متوسط مناسب می باشد. برای تست صدا از این ترک ها استفاده کردم:

Lynda Gray - Sorry seems to be the hardest word
    Rebecca Pidgeon - Spanish Harlem
    Alive - James Newton Haward
    Sarah Brightman - Herem
    صدای ووکال در تمام رکوردها در حد خوبی قرار داشت و های فرکانسی هم سرجاش بود. لوفرکانسی و بیس خیلی جالب نیست و در صورتیکه ولوم را تا انتها زیاد کنید، براحتی دیستورت میشود. استفاده از اکولایزر دستی روی پلیر باعث کمتر شدن دیستورشن شد.
    بیشتر سعی کردم روکوردهای ووکال رو انتخاب کنم که آهنگ های خلوتی هستند و تنها رکورد شلوغ Onatori De La Gioiosa Marca – Vivaldi Der Winter بود که اسپیکر به خوبی صدای ویولون رو رندر میکرد.
    نکات قابل ذکر دیگه، کیف قابل حمل کیسه ای از جنس جیر می باشد که واقعا دارای کیفیت بالایی است از نظر جنس و دوخت.
    نتیجه گیری کلی: این پلیر کیفیت ساخت بالایی داره و صدایی در حد متوسط داره و در حد و اندازه خودش صدای قابل قبولی داره ولی نباید انتظار حجم صدای خیلی زیادی ازش داشته باشید یا بیس خیلی عمیق ازش بخواید، ولی حجم صدا اونقدری هست که یه اتاق خواب یا اتاق هتل محل اقامت در مسافرت های احتمالی رو پوشش بده، و با در نظر گرفتن قیمتش (45،000 تومان! ) و با وجود اسپیکرهای چینی بی نام و نشان و بی کیفیت در بازار، اسپیکریه که به داشتنش میارزه مخصوصا با طول عمر باطری بالایی که داره و میتونه با 4 عدد باطری 25 ساعت موسیقی رو براتون به ارمغان بیاره. همین الان که این مطلب رو می نویسم دارم موج 104 رادیو اف ام رو گوش میدم که یه رکورد سنتور پخش میکنه و صدا به طرز باور نکردنی خوبه! صدا پیوستگی خوبی داره و هیچ دیستورشنی شنیده نمیشه. در کل برای رکوردهایی که بیس خیلی عمیقی نداشته باشند صدا خیلی عالیه. در کل برای گوش کردن به رادیو بسیار بسیار عالیه و صداش از رادیوهای کوچک و متوسط خیلی بهتره مخصوصا اینکه من از Iriver E40 برای دریافت رادیو استفاده میکنم که کیفیت بسیار خوبی داره و صدای شفاف و بدون نویز ارائه میده.

مزایا:
    قیمت مناسب
    صدای متوسط و قابل قبول
    مصرف باطری بسیار کم
    کیفیت ساخت عالی

معایب:
    بیس ضعیف
    عدم کارکرد ریموت با پلیرهای متفرقه
    Last edited by flipp; 31-08-2013 at 11:46.

14. 4 کاربر از flipp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه abbas3500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    همین دورو برا

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام برای کامپیوترم اسپیکیر بگیرم
    میخواستم بدونم چه اسپیکری خوب هستش؟
    در ضمن اسپیکر قبلیم vieraبود که سوخت
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام .
    به نظر من برند فراسو خوبه ، هم قیمت های مناسبی داره ، هم سخت افزار خوبی داره ، FMS-2066 هم مدلی خوبیه .
    از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم میشه این مدل را پیدا کرد .
    موفق باشید .

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •