تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 62

نام تاپيک: یک بهترین لپ تاپ هایی که میتونم بخرم چیه؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

لمسی رو یه چیز بی معنی میدونم ! مخصوصا تو این بازه زمانی که هنوز تازه داره رو میشه این فناوری ! تجربه بدی خواهد بود یقینا
    من خودم که اینقدر به آپدیت بودن لوازم اهمیت میدم؛هنوز نتونستم با فناوری تاچ گوشی ها برای اس ام اس نوشتن کنار بیام؛ولی وقتی اینو بخرم؛یعنی دیگه کلا نمیشه بهش موس وصل کرد؟؟!!همش قراره باهاش تاچش کار کنم؟
    من تو دیجی کالا داشتم نیگا میکردم ندیدم بلو-ری دارش هم موجو باشه؛و اینکه شما میگی هارد SSD رو بعدا خودت میتونی بهش اضافه کنی یعنی چی؟؟یعنی هارد اصلی رو بکنه بندازه دور یه SSD بذاره روش؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حرف زدنم باید یاد میگرفتی تو این 8 سال !
    سال 89 تو مرحله پایانی مسابقات المپیاد کامپیوتر که تو قزوین برگزار شد بودی ؟
    ای وای ناراحت شدین.چقدر روح لطیفی دارین شما خوب ببخشید.

پروفشنال Alireza-Khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

من خودم که اینقدر به آپدیت بودن لوازم اهمیت میدم؛هنوز نتونستم با فناوری تاچ گوشی ها برای اس ام اس نوشتن کنار بیام؛ولی وقتی اینو بخرم؛یعنی دیگه کلا نمیشه بهش موس وصل کرد؟؟!!همش قراره باهاش تاچش کار کنم؟
    من تو دیجی کالا داشتم نیگا میکردم ندیدم بلو-ری دارش هم موجو باشه؛و اینکه شما میگی هارد SSD رو بعدا خودت میتونی بهش اضافه کنی یعنی چی؟؟یعنی هارد اصلی رو بکنه بندازه دور یه SSD بذاره روش؟
    اینجا رو بخون : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این لپ تاپ رو من چند ساعت پیش باهاش کار کردم تو فروشگاه یکی خریده بود و تست میکرد ! به قدری اثر انگشت میموند رو پشت لپ تاپ که واقعا چهره ی لپ تاپو زشت میکرد ! صفحه رو اینقدر شفاف ساختن بخاطر تاچ بودنش که اصلا معنی فول اچ دی رو نمیشه فهمید ! یکم نور میفتاد خیلی اذیت میشد آدم ! انگار آینه بود ! لولا هاشم همونطور که تو سایت بالا هم اشاره کرده وقتی صفحه رو تاچ میکنی صفحه تکون میخوره و اصلا لذت بخش نبود ! هارد ssd محل مخصوصی داره که اونجا قرار میدن ! مازاد بر هارد ساتایی که روش هست ! تاچ پد هم داره و موس هم میشه وصل کرد ! مسئله اینه بخاطر تاچ بودن پول الکی میدی و کیفیت صفحه به دلیل شفافیت کمه ! امیدوارم تصمیم خوبی بگیرید ! آقای علی آقا جواب شما رو نباس داد ! برو خوش باش عمو !

4. این کاربر از Alireza-Khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

الان تاچ بودم خیلی نمی ارزه چون اولاً نرم افزار های رابط کاربری مترو واسه ایران بستس و نمیشه دانلود کرد
    تو اینترفیس اصلی ویندوز که کار کردن سخته و عملا نمیشه
    استفاده کرد
    و مدت زیادی نمیشه با لپ تاپ کار کرد دست خسته میشه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینجا رو بخون : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این لپ تاپ رو من چند ساعت پیش باهاش کار کردم تو فروشگاه یکی خریده بود و تست میکرد ! به قدری اثر انگشت میموند رو پشت لپ تاپ که واقعا چهره ی لپ تاپو زشت میکرد ! صفحه رو اینقدر شفاف ساختن بخاطر تاچ بودنش که اصلا معنی فول اچ دی رو نمیشه فهمید ! یکم نور میفتاد خیلی اذیت میشد آدم ! انگار آینه بود ! لولا هاشم همونطور که تو سایت بالا هم اشاره کرده وقتی صفحه رو تاچ میکنی صفحه تکون میخوره و اصلا لذت بخش نبود ! هارد ssd محل مخصوصی داره که اونجا قرار میدن ! مازاد بر هارد ساتایی که روش هست ! تاچ پد هم داره و موس هم میشه وصل کرد ! مسئله اینه بخاطر تاچ بودن پول الکی میدی و کیفیت صفحه به دلیل شفافیت کمه ! امیدوارم تصمیم خوبی بگیرید ! آقای علی آقا جواب شما رو نباس داد ! برو خوش باش عمو !
    بخدا من اصلا برام مهم نیست که این لپ تاپ بده یا خوب انقد وقتتونو گذاشتین که اینارو به من بگین.وای که الان نمیدونین چقد ناراحتم.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

داداش من اینا رو واسه شما نمینویسم ! به خودت نگیر ! با پزشک انجمن جناب SORN4 دارم بحث میکنم !

8. این کاربر از Alireza-Khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

الان تاچ بودم خیلی نمی ارزه چون اولاً نرم افزار های رابط کاربری مترو واسه ایران بستس و نمیشه دانلود کرد
    تو اینترفیس اصلی ویندوز که کار کردن سخته و عملا نمیشه
    استفاده کرد
    و مدت زیادی نمیشه با لپ تاپ کار کرد دست خسته میشه
    دقیقا ! اصلا لذت بخش نیست واسه آدم ! واقعا پول بیخودی میده آدم !

10. این کاربر از Alireza-Khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 3aman021's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم زیاد با لمسی حال نمیکنم!اما با n550 حال میکنم به شرطی که با کانفیگ بدون صفحه لمسی وارد شه.به نظرتون بدون صفحه لمسی این مدل وارد میشه؟

12. این کاربر از 3aman021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

تو سایت آمازون که اصلا به صفحه لمسی اشاره نشده ! نمیدونم قضیه چیه !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

من امروز عصر میخوام لپ تاپ بخرم ..
    کمک کنید لطفا

بین z500
    hp 4540
    e530

مشکلم با دو تای آخری گارانتی شونه ... که ویستا هست
    مدلی از asus یا لنوو یا ... توی رنج 2 میلیون سراغ ندارید ؟؟؟
    برای کارای مهندسی برق و کامپیوتر ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •