تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 277 از 278 اولاول ... 177227267273274275276277278 آخرآخر
نمايش نتايج 2,761 به 2,770 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

آخر فروم باز MOSTAFA_ABBASI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

اینم فکر خوبیه میتونید انجامش بدید در سرعت ssd هم تغییر محسوسی اصلا مشاهده نمیشه تنها مورد اینه که باید یه دی وی دی رام اکسترنال هم بخرید که دور و بر 100 تومنه
    برای بهرهمندی از سرعت ssd حتما و حتما باید ویندوز روش نصب بشه وگرنه برای آرشیو اطلاعات اگر بخواید استفاده کنید همون هارد رو داشته باشید!
    پیشنهادم اینه که از ویندوز اورجینالتون بکاپ بگیرید و روی ssd بریزید.

آخر فروم باز MOSTAFA_ABBASI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

اگه جای دی وی دی رایتر ssd بزارم بعد دوباره میتونم برشگردونم حالت قبلی؟؟؟ ثانیا از نظر ظاهر بیرونی لپتاپ هیچ فرقی نمیکنه؟؟؟ ثالثا خودم میتونم انجامش بدم یا بایستببرم بیرون؟؟؟
    1- بله میتونید
    2- اطلاعی ندارم اما فکر میکنم تغییر ایجاد بشه باز هم میگم مطمئن نیستم باید این رو از دوستانی که انجام دادن بپرسید.
    3- بله کار خیلی راحتیه و میتونید انجام بدید اما گارانتی لپ تاپ به دلیل باز شدن درب پشتی باطل میشه؛ برای باطل نشدنش میتونید به نمایندگی گارانتی مراجعه کنید تا براتون انجام بدن.
    اگر به گارانتی نیازی ندارید من پیشنهادم اینه که خودتون انجام بدید خیلی راحته آموزشش هم سرچ کنید تو ی.و.تیوب زیاده

3. این کاربر از MOSTAFA_ABBASI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه misagh8900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اسپکه

پيش فرض

سلام.
    من مدل n550jx که دو ترابایت هارد و صفحه نمایش 4K داره رو خریدم و چندتا سوال دارم.
    لپتاپ دوتا اسپیکر پایین داره و دوتا بالا ولی موقع پخش آهنگ یا فیلم، صدا فقط از دوتای پایینی میاد و دوتای بالایی اصلا صدا نمیاد

ساب ووفر رو وصل کردم ولی از اونجا هم صدا نمیاد. مشکل از چیه؟؟

آیکون ها و نوشته ها هم یه نظر م کوچیک هستن. چجوری میشه برطرفش کرد؟؟

ویندوز 8.1 دارم و درایورها رو از سی دی که همراهش بود نصب کردم
    .

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سلام.
    من مدل n550jx که دو ترابایت هارد و صفحه نمایش 4K داره رو خریدم و چندتا سوال دارم.
    لپتاپ دوتا اسپیکر پایین داره و دوتا بالا ولی موقع پخش آهنگ یا فیلم، صدا فقط از دوتای پایینی میاد و دوتای بالایی اصلا صدا نمیاد

ساب ووفر رو وصل کردم ولی از اونجا هم صدا نمیاد. مشکل از چیه؟؟

آیکون ها و نوشته ها هم یه نظر م کوچیک هستن. چجوری میشه برطرفش کرد؟؟

ویندوز 8.1 دارم و درایورها رو از سی دی که همراهش بود نصب کردم
    .
    مدل N550 فقط پایینش بلندگو داره و اگه منظورتون اون طرح دور دکمه پاوره، اونا بلندگو نیستن

چون صفحه 4K هست مسلماً ایکون و نوشته ها کوچیک بنظر میاد تو قسمت اسکرین رزولویشن میتونین رزولویشن کمتر کنین

6. این کاربر از Amir-Rainman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام بر همگی.

بنده پریروز این لپ تاپ رو به صورت دست دوم از سایت دیوار تهیه کردم و از فوشنده مهلت تست 48 ساعته هم گرفتم.

لپ تاپ مشکل خاصی نداره ولی وقتی با AIDA64 ازش تست پایداری می گیرم، دمای cpu تا 92 درجه هم میرسه. و سرعت فن هم تا 4400rpm. (در این حالت cpu روی فرکانس 2900 مگاهرتز کار میکنه)
    همچنین وقتی با نرم افزار furmark هم ازش تست پایداری گرافیک میگیرم، روی رزولوشن 1080*1920، (که همون رزولوشن صفحه نمایشه) دمای cpu و gpu به 94 درجه هم میرسه.

میخواستم بپرسم آیا این دما عادیه برای این لپ تاپ؟

(ناگفته نمونه بنده سیستم خنک سازی اش را هم چک کردم و مشکل خاصی ندیدم. خاک گیری هم انجم شده و خمیر سیلیکون را هم عوض کردم اما بیش از چند درجه تاثیری نداشت!)

کاربر فعال اینترنت آسیاتک android500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوستان این چند روزه گاها لپتاپو روشن میکنم بعد چند ثانیه از بالا اومدن ویندوز صفحه نمایش قاطی میکنه و آخرش کلا سیاه میشه مجبورم یا ریستارت کنم یا دکمه های fn+f7 رو بگیرم و با تغییر دادن زاویه نمایشگر مشکلو حل کنم نمیدونم مشکل از کجاست اگه سخت افزاری باشه یا باید کارت گرافیک مشکل داشته باشه که بعیده چون بازی انجام میدم مشکلی نداره و یا اگه کابل فلت مشکلی داشته باشه چرا وقتی ویندوز بالا میاد همه چی تو همون زاویه صفحه نمایش اکیه یه چند ثانیه بعد این مشکل ایجاد میشه. ویندوزم عوض کردم مشکل حل نشد. هر چی هست این مشکل چه نرم افزاری چه سخت افزاری کاملا به زاویه نمایشگر عکس العمل نشون میده.

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

دوستان من لپتاپم سوخته، کسی اطلاع داره از کجا میتونم مادربرد این لپتاپ رو برای خرید پیدا کنم؟
    خیلی ممنونتون میشم کمکم کنین

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان من لپتاپم سوخته، کسی اطلاع داره از کجا میتونم مادربرد این لپتاپ رو برای خرید پیدا کنم؟
    خیلی ممنونتون میشم کمکم کنین
    در اثر چی سوخته

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان این چند روزه گاها لپتاپو روشن میکنم بعد چند ثانیه از بالا اومدن ویندوز صفحه نمایش قاطی میکنه و آخرش کلا سیاه میشه مجبورم یا ریستارت کنم یا دکمه های fn+f7 رو بگیرم و با تغییر دادن زاویه نمایشگر مشکلو حل کنم نمیدونم مشکل از کجاست اگه سخت افزاری باشه یا باید کارت گرافیک مشکل داشته باشه که بعیده چون بازی انجام میدم مشکلی نداره و یا اگه کابل فلت مشکلی داشته باشه چرا وقتی ویندوز بالا میاد همه چی تو همون زاویه صفحه نمایش اکیه یه چند ثانیه بعد این مشکل ایجاد میشه. ویندوزم عوض کردم مشکل حل نشد. هر چی هست این مشکل چه نرم افزاری چه سخت افزاری کاملا به زاویه نمایشگر عکس العمل نشون میده.
    برید تو ستاپ بایوس و تنظیمات رو ریست کنید اگر درست نشد مشکل باید گرافیک باشد البته ممکنه با اپدیت نرم افزار گرافیک حل بشه
    اگر فلت ..مانیتور خراب بود همین رو هم نشون نمیداد

یک راه دیگه هم هست با کابل hdوصلش کن به یک tv led

12. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت آسیاتک android500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

برید تو ستاپ بایوس و تنظیمات رو ریست کنید اگر درست نشد مشکل باید گرافیک باشد البته ممکنه با اپدیت نرم افزار گرافیک حل بشه
    اگر فلت ..مانیتور خراب بود همین رو هم نشون نمیداد

یک راه دیگه هم هست با کابل hdوصلش کن به یک tv led
    تنظیمات بایوس رو به حالت دیفالت قرار دادم و لپتاپو با hdmi به تلویزیون وصل کردم اونجا مشکل ندیدم درایور گرافیکام هم آخرین نسخه هستن نمیدونم امروز بازم این مشکل پیش اومد خیلی میترسم متاسفانه تو شهر ما هم تعمیرکار درست درمون با انصاف کم پیدا میشه وگرنه میبردم یه نگاه مینداختن

--------------------------------

امروز که لپتاپو روشن کردم تو همون لوگوی ایسوس کلا نمایشگر قاط زد و سیاه شد
    تو یه جایی دیدم میگفتن لپتاپو باز کنید کابل نمایشگر رو قطع و وصل کنید درست میشه! انجام بدم اینکارو؟
    Last edited by android500; 23-03-2017 at 15:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •