تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 278 اولاول ... 4147484950515253545561101151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

داره خودمونی میشه juice's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    021

پيش فرض

دوستان امروز رفتم نمایندگی ایسوز پاساژ پایتخت شمارمو گرفت گفت تا 2 یا 3 هفته دیگه میاد و با شما تماس میگیریم.
    همچنین گفت که نمایندگی از خیلی وقته وارد کرده اما گمرک گیر داده و اجازه نداده وارد بشه.
    و خبر خوش دیگه اینه که گفت n450jv هم وارد میکنن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان امروز رفتم نمایندگی ایسوز پاساژ پایتخت شمارمو گرفت گفت تا 2 یا 3 هفته دیگه میاد و با شما تماس میگیریم.
    همچنین گفت که نمایندگی از خیلی وقته وارد کرده اما گمرک گیر داده و اجازه نداده وارد بشه.
    دوست عزیز ایشالا که مثل بقیه موارد حرفشون سر کاری نباشه.البته اگه هم بیاد قیمتش همین طور بمونه نیاد بهتره!!!راستی n450jv همون n550jv هست با صفحه 14؟اینو مطمئنید ک این لپ تاپ وارد میشه؟؟؟؟والله این لپ تابی که گفتید اصلا وجود نداره گمون کنم
    Last edited by daniyele_68; 18-10-2013 at 18:25.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tabrez

پيش فرض

من صبح به یک مغازه خرید لپتاپ زنگ زدم.گفت این مدل رو الان نداره هفته دیگه میاره وقتی از حدود قیمت این لپتاپ پرسیدم گفت حدود 3900اگر اینم بگیریم که 300تومن اینور اونور شه 4200میشه تقریبا.
    اگه اینطوره 1.5 هم جم میکنم یک لب تاب قویتر asus g75vwمیخرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این مدل n450jv تو هیچ سایتی نبود شاید منظور شما n46jv و 14 اینچ هست که IPS و لمسی نیست و سایر مشخصات مثل N550JV هست

داره خودمونی میشه 147milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

[QUO
    TE=sahand. sh;7934082]اگه اینطوره 1.5 هم جم میکنم یک لب تاب قویتر asus g75vwمیخرم [/QUOTE]

منم دنبال سری جی بودم g74sxاما تو ایران خیلی کم شده.همین فروشگاه گفت اصلا سری جی نداره.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

[QUO
    TE=sahand. sh;7934082]اگه اینطوره 1.5 هم جم میکنم یک لب تاب قویتر asus g75vwمیخرم
    منم دنبال سری جی بودم g74sxاما تو ایران خیلی کم شده.همین فروشگاه گفت اصلا سری جی نداره.
    این دو دستگاهی که اسم بردید از لحاظ سخت افزاری دیگه جزو نسلهای قبل حساب میشن و بهتره بحثش رو اینجا پیش نکشید
    همین G75 با سخت افزاری در حد کانفیگهای بالای N550 قیمتی که برای فروش داره 9.5 میلیون تومان هست!!! قابل توجه دوستانی که قیمت N550 رو بالا میدونند.
    اینم خود وارد کننده ی کالا:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

این دو دستگاهی که اسم بردید از لحاظ سخت افزاری دیگه جزو نسلهای قبل حساب میشن و بهتره بحثش رو اینجا پیش نکشید
    همین G75 با سخت افزاری در حد کانفیگهای بالای N550 قیمتی که برای فروش داره 9.5 میلیون تومان هست!!! قابل توجه دوستانی که قیمت N550 رو بالا میدونند.
    اینم خود وارد کننده ی کالا:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    9.5 هست ک هست یعنی چی؟مسئله اینه ک با هیچ حساب کتابی این لپ تاپ نباید این قیمت باشه.به اینم که راضی باشیم 2 روز دو برابر میکنن.حالا شما دوست دارید گرون تر شه میتونید ب مسئولان پیشنهاد بدین

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

3

9.5 هست ک هست یعنی چی؟مسئله اینه ک با هیچ حساب کتابی این لپ تاپ نباید این قیمت باشه.به اینم که راضی باشیم 2 روز دو برابر میکنن.حالا شما دوست دارید گرون تر شه میتونید ب مسئولان پیشنهاد بدین
    اولا که توی فضای مجازی عصبی پست نده عزیز . عصبی هم جواب میگیری . دعوا که نداری؟
    دوما مثل اینکه شما خودت به حرفهات دقت نکردی . شما داری یک لپتاپ قدیمی تر 9.5 میلیونی رو با یک لپتاپ جدیدتر با همون قدرت اما نصف قیمت مقایسه میکنی و بازم مینالی !!! درک مطلب خیلی مشکله نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

آل دیجیتال آورده 4460 ...
    ram 8
    geforce 750m
    full hd ips
    blueray
    Windows 8

انصافا خیلی گرونه ... تازه نه صفحه لمسی داره نه ssd

10. 2 کاربر از amin1373n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

آل دیجیتال آورده 4460 ...
    ram 8
    geforce 750m
    full hd ips
    blueray
    Windows 8

انصافا خیلی گرونه ... تازه نه صفحه لمسی داره نه ssd
    این گرونی به خاطره بلوری و ویندوزش هستش

12. این کاربر از ACROBATIK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •