تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 107 از 278 اولاول ... 75797103104105106107108109110111117157207 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,061 به 1,070 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

من وقتی باش بتلفیلد 2 بازی میکنم سمت بالای کیبورد سمت چپ یکم زیادی داغ میکنه در حالی که قبلا اینطور نمیشد.
    دوستانی که دارن لطفا یه تست دما بزارن ببینیم داغ کردن تا چه حد برای این لبتاب متعارفه چون من فک میکنم فن لبتابم خراب شده که اینطور داغ میکنه

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk
    شما لازمه چه برای بازی و چه غیر اون راهکار شرح داده شده در تاپیک زیر رو اجرا کنید
    کاهش دمای لپ تاپ (بیش از 25 درجه)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول راهنمای بالا رو بخونید بعدش قبل از اقدام، این چند نکته درباره ی راهنمای فوق رو هم لحاظ کنید:

• بهتره بجای ساختن Plan جدید که در راهنمای مورد نظر گفته شده، Plan های پیش فرض موجود یعنی Power Saver و Balanced ، هر دو رو ویرایش کنید . پلان اولی رو روی %15 و دومی رو روی %50 قرار بدید
    • Plan مربوط به High Performance رو هم تغییری ندید
    • بعد از اعمال ویرایش ها، برای وبگردی، تماشای ویدئو و... از پلان Power Saver استفاده کنید . در صورتیکه موقع اجرای گیم ها در این پلان با لگ و تاخیر مواجه شدید اونوقت Balanced رو انتخاب کنید
    • در شرایط عادی یک کاربر معمولی، بندرت سروکارتون به High Performance (که باعث داغی دستگاه میشه) میفته
    • گجت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مربوط به سایدبار ویندوز رو هم دانلود و نصب کنید تا تغییر دادن این پلانها در مواقع نیاز بسادگی میسر باشه

2. 2 کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

EMI and Safety که تو درایورهای سایت ایسوس هستش چی هست؟ چجوری و کدومش رو باس نصب کنیم؟
    Last edited by mostafagh70; 18-01-2014 at 09:58.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

3800 گرفتم
    قربونت
    N550jv corei7(Haswell) 15.6 touch 8g ram 750gt iT HDD
    داداش دقیق میشه بگی کدوم از درایورارو باید نصب کنم آخه سی دی درایورو که میذارم ریستارت میشه و تا سی دی رو درنیارم ویندوز بالا نمیاد
    خوب گرفتی!
    من دقیق نمیدونم پست های قبلی دوستان رو که میخوندم دیدم این مشکل رو داشتن رفتن توی سایت asus توی قسمت suppot و درایور هاش رو دانلود کرده بودن...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.این بلوتوثش هی قطع و وصل میشه.درایورشم ریختم باز درست نشد.رو اعصابه
    Last edited by chemist10; 17-01-2014 at 23:59.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hacker13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    Root

پيش فرض

قیمت مدل 4 گیگ بدون لمسش چنده ضروری لازم دارم ؟؟ از کجا بگیرم تو تهران تا معتبر باشه ؟؟ چه گارانتی بگیرم ؟؟کولپد چی بگیرم براش که هم جمو جور باشه هم خوب خنک کنه که خیلی مهمه ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

بچه ها ببخشيد آخرش من متوجه نشدم..وقتي تو خونه ميخوام باهاش كار كنم بزنم شارژ؟؟؟حتي اگه فول شارژ باشه؟؟؟؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

بچه ها ببخشيد آخرش من متوجه نشدم..وقتي تو خونه ميخوام باهاش كار كنم بزنم شارژ؟؟؟حتي اگه فول شارژ باشه؟؟؟؟؟
    درسته.به برق وصل باشه. مشکلی نیست
    وقتی شارژ کامل باشه از مدار خارج میشه و اورشارژ نمیشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم ... اول اینکه نمی دونم چی کار باید بکنم تا برای اجرای بازی دستگاه از کارت گرافیک آنبورد اینتل استفاده نکنه و از کارت گرافیک جی فورس استفاده بکنه؟؟؟
    دوم اینکه همه جا خوندم که 4 تا بلند گو داره ... برای من دو تای پایین مشکلی نداره ولی از دو تای بالا صدایی نمیاد!!! چی کار باید بکنم؟؟؟

داره خودمونی میشه par_haam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

قیمت مدل 4 گیگ بدون لمسش چنده ضروری لازم دارم ؟؟ از کجا بگیرم تو تهران تا معتبر باشه ؟؟ چه گارانتی بگیرم ؟؟کولپد چی بگیرم براش که هم جمو جور باشه هم خوب خنک کنه که خیلی مهمه ؟؟
    حدود ۳۲۰۰ الی ۳۴۰۰ باید باشد اما تو بازار کم است. برای کولپد هم Deepcool مدل های مختلفی دارد.

Sent from my iPhone

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم ... اول اینکه نمی دونم چی کار باید بکنم تا برای اجرای بازی دستگاه از کارت گرافیک آنبورد اینتل استفاده نکنه و از کارت گرافیک جی فورس استفاده بکنه؟؟؟
    دوم اینکه همه جا خوندم که 4 تا بلند گو داره ... برای من دو تای پایین مشکلی نداره ولی از دو تای بالا صدایی نمیاد!!! چی کار باید بکنم؟؟؟
    آخرین درایور گرافیک رو از انویدیا دانلود و نصب کن تا بطور خودکار خودش بره روی گرافیک قویتر
    برای پیکربندی بلندگوها هم روی آیکن بلندگو در Task bar کلیک راست کرده و Playback devices و داخل پنجره ی باز شده روی بلندگوی دستگاه کلیک راست کرده و بزن روی Configure Speakers و هم پیکربندی رو درست کن و هم بلندگوها رو تست کن (اگر درست نشد یک عکس از پنجره بذار)

12. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •