تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 278 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

حـــــرفـه ای ramingsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان کسی رفته بازار این مدلو قیمت بگیره؟منظورم قیمت سایتا نیستا....قیمت کف بازار را میخوام همین مدل تاچ را
    ممنون

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

ممنون
    واسه منكه فقط يه دونه دفترچه داشت كه اونم گارانتي رو توضيح داده..دفترچه راهنما نداشت :(
    ببخشيد.اول بزارم باطري خالي بشه بعد شارژ كنم..يا اينكه بدون استفاده اول شارژ كنم؟؟؟
    دفترچه راهنما نداره تو قوطی ولی تو سایت خود ایسوس کنار درایورها به چندین زبان هست ... بدون استفاده همین الان بزار شارژ تا 3 ساعت تمام !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

کلا سه تا کانفیگ اومده ایران ( فکر کنم )

یکیش با رم 12 گیگ و بلوری که 500 600 تومن گرونتر درمیاد
    یکیش با گرافیک 4 که تاچ هم هست ولی بدون بلوری N550jv-CM198
    یکیش هم که مات هست و بدون صفحه لمسی

زیاد رو بلوری حساس نشو ... DVD کم کم داره دیگه از دور خارج میشه همه چی میره رو cloud و حافظه های NAND
    این کانفیگ هم خوبه اما بلوری داشت بهتر بود! از طرفی هم درست میگین همه دیگه هارد اکسترنال دارن!
    ممنون
    core I7 , 8GB RAM , GT750 4GB l , FHD IPS touch رو خريدم 3895 گارانتي آواژنگ
    همین کانفیگو تا 3.820 هم قیمت دارم بیشتر میگشتین میتونستین پیدا کنین ولی دیگه گذشت!
    ببخشيد.اول بزارم باطري خالي بشه بعد شارژ كنم..يا اينكه بدون استفاده اول شارژ كنم؟؟؟
    نه احتیاجی به خالی شدن نداره در ضمن نذارین باتری از حدود 20 درصد کمتر بشه. بنظرم بیشتر برای این گفته شده که باطری از حالت ship mode به حالت نرمال بیاد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

ببخشيد اينقد سوال ميپرسم.. اگه هميشه موقع استفاده شارژر تو برق باشه مشكلي بوجود مياد؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

خیر این مطلب رو بار ها جناب 3274 گفتن که هیچ مشکلی نداره و بعد شارژ کامل باطری اتوماتیک باطری از مدار خارج میشه و مشکلی براش پیش نمیاد

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

خیر این مطلب رو بار ها جناب 3274 گفتن که هیچ مشکلی نداره و بعد شارژ کامل باطری اتوماتیک باطری از مدار خارج میشه و مشکلی براش پیش نمیاد
    مگه در این حالت هم زمان هم باتری شارژ نمیشه هم دشارژ؟(که اصولا سرعت شارژ بیشتره)پس تا وقتی میاد شارژ کامل بشه و از مدار خارج بشه هم داره شارژ میشه هم دشارژ که تا جایی که من میدونم این برای باتری ضرر داره آیا اشتباه میکنم یا درسته؟(به خصوص وقتی ازش سنگین کار بکشی و در واقع نرخ دشارژ زیاد باشه)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان یه سوال دیگه:
    این صفحه تاچ واقعا کاربرد آنچنانی داره؟
    می‌ارزه که 400 تومن پول بیشتر بدیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوستان یه سوال دیگه:
    تاچ خوبه ، هم تجربه کار کردن با ویندوز 8 به وسیله تاچ خوبه ، هم بالاخره لپ تاپت لمسی هست و شیک تره ، هم گاها استفاده ازش راحت میشه و حتی مهم تر به نظر من رنگ ها و کیفیت توی براق خیلی بهتر از مات هست

به نظر من که ارزشش رو داره چون دیگه همه چی میل می کنه به لمسی

9. این کاربر از samibeig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

مگه در این حالت هم زمان هم باتری شارژ نمیشه هم دشارژ؟(که اصولا سرعت شارژ بیشتره)پس تا وقتی میاد شارژ کامل بشه و از مدار خارج بشه هم داره شارژ میشه هم دشارژ که تا جایی که من میدونم این برای باتری ضرر داره آیا اشتباه میکنم یا درسته؟(به خصوص وقتی ازش سنگین کار بکشی و در واقع نرخ دشارژ زیاد باشه)
    نه ببینید باطری های لیتیوم یون/پلیمر یه منحنی شارژی دارن که مدار شارژ لپ تاپ طبق الگوریتم های پیچیده ای(انتگرال گیری از متغیر هایی مثل ولتاژ و جریان و دماو... چون شارژ باطری های لیتیومی پیچیده تر از بقیه باطری هاست) وقتی باطری به حداکثر خودش رسید باطری رو از مدار خارج میکنه و تغذیه لپ تاپ از اداپتور تامین میشه و باطری مثل UPS انلاین عمل میکنه و شارژ نمیشه دیگه. نمیدونم چیجوری دیگه توضیح بدم نخواستم برم توی بحث الکترونیک
    ولی از این بابت خیالتون راحت باشه اصلا لازم نیست اینقدر روی باطری ها حساس باشین مگه شما اینقدر برای باطری موبایلتون حساس هستین!؟ این هم همونه! لپ تاپ های 8 ملیونی اپل هم مثل این باطریش جدا نمیشه و توی سایتش توضیحات خوبی برای شارژ و دشارژ کردن باطری های لیتیومی نوشته اگه خواستین برین بخونین جالبه مطالبش
    دوستان یه سوال دیگه:
    همونطور که samibeig جان گفت تاچ بهتره (البته سلیقه ای هست)
    من خودم اول نظرم روی کانفیگ صفحه مات غیر لمسی بود اما نظرم عوض شد و تاچش رو میخوام بگیرم چون از ویندوز 8 به بعد مایکروسافت روی اینترفیس تاچ تمرکز کرده و قاعدتا ورژن های بعدی ویندوز هم تاچ رو پشتیبانی خواهند کرد و با همین قابلیت ویندوز خیلی user friendly تر شده که منم خیلی دوست دارم. دوما طبق بررسی هایی که خوندم دیدم شفافیتی که صفحه تاچ داره مقداری بهتر از مات هست و رنگ ها زنده تره اما چون براقه ممکنه توی فضای باز کمی بازتاب کنه که با مقداری بیشتر کردن نور صفحه این مشکل حل میشه و کسی شکایتی از صفحه براق نکرده بود به اون صورت. یه مورد دیگه که هست میگن صفحه تکون میخوره هنگام لمس کردنش و روی اعصابه. ولی همه ی لپ تاپ هایی که تاچ هستند این موضوع درموردشون صادقه و بنظر من اصلا ایراد بزرگی نیست. وقتی اروم لمس کنید انچنان لرزشی هم نداره و هم این که میتونین با گرفتن صفحه با دست چپ موقع کار کردن با تاچ جلوی تکون خوردن صفحه رو بگیرین. کلا به نظر من عیب محسوب نمیشه و من تصمیمم روی کانفیگه صفحه لمسی هست در ضمن انچنان تفاوت قیمتی ندارن همونطور که توی پست های قبلی گفتم کانفیگ صفحه لمسی با گرافیک 4 رو 3.820 هم قیمت گرفتم که مناسبه کاملا
    Last edited by mahdi@7; 15-01-2014 at 01:30.

11. 4 کاربر از mahdi@7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان بهترین کولپد برای این مدل چیه؟من امتحانو را بدم میخوام برم بخرم میخوام یه کول پد هم براش بگیرم که بازی میکنم گرم نشه بهترین کولپد چه مدلیه براش؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •