تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 278 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 2775

نام تاپيک: کلوپ لپ تاپ ASUS N550

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

خب تجربه من بعد چند ساعت کار کردن...

-کیفیت ساخت و بدنه قابل رضایته
    -بهتره برای استفاده طولانی از صفحه لمسی با یک دست کناره مانیتور کنترل شه و با یک دست کار کنیم ، اینجوری هم کنترل بهتری روی صفحه دارین هم اون لرزش صفحه که به دلیل شدت ضربه به وجود میاد کنترل میشه
    -سیستم صوتی عالیه ، واقعا انتظار همچین صدای با کیفیتی رو نداشتم.
    - تفاوت صفحه مات و براق انچنان من رو اذیت نکرد . من مانتیور دسکتاپم LG و مات هست و دقیقا لپ تاپ رو که کنارش میذاشتم انچنان ذهن رو درگیر نمیکرد. تصاویر کاملا زنده تر بود و واقعا برتری IPS به چشم میاد.
    - همونطور که دوستمون گفتن اون جریان الکتریکی ضعیف کمی اذیت میکنه ، امیدوارم که قابل حل باشه.
    - کیبورد و فاصله دکمه ها خوبه ، قسمت استراحتگاه دست هم به دلیل جایگیری تاچ پد به نظر کافی میرسه و دست موقع تایپ حالت خوبی داره.
    ضمن اینکه خوشحالم که خود لپ تاپ کیبورد فارسی هم داشت و نیاز به اون برچسب های بی کیفیت نیس ، که این مورد بستگی به شرکت وارد کننده و گارنتی تون داره. من با گارانتی آواژنگ گرفتم.

در کل من به شدت راضیم ، امیدوارم در آینده بهمون بیشتر ثابت بشه که ارزش پول بیشتری رو که نسبت به لپ تاپ های رقیب دادیم داشته باشه.

دوستان کیا به 8.1 ارتقا دادن؟ میخواستم ببینم آیا ارتقا بدیم برنامه ها ایرادی پیدا نمیکنه
    منظورتون از برنامه چیه؟
    اگه منظورتون درایور ها هست باید بگم که با درایور های موجود بر روی دی وی دی و سایت ایسوس مشکل حل میشه و سیستم تمام دیوایس ها رو می شناسه.
    اگرم نرم افزار های دیگه است منظورتون خب باید دید اون نرم افزار خاص با ویندوز 8.1 سازگاری داره یا نه. من خودم روش با فتوشاپ cs5 قدیمی و cc v14 جدید کار کردم که هیچکدوم مشکلی نداشت.

2. این کاربر از saeed.zn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Iman Summaray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه ویندوز 8 نصب کردی همه ی درایورهای توی DVD رو نصب کن ( فکر کنم اصلا برای پد درایور نمی خواد و همینجوری ام کار می کنه )
    اگر هم 8.1 نصب کردی باز هم همه درایورهای توی DVD رو نصب کن به غیر او درایورهایی که تو سایت ایسوس مخصوص 8.1 هست .
    برای این که اون chekbox گوشه آیکون ها رو برداری برو تو my computer fun بعد بالا زبانه view و تو اون قسمت تیک chekbox که بالایی هست رو بردار

اون تغییر نام هم احتمالا به عادت نکردنت بر می گرده ( باید دابل کلیک رو خیلی ود انجام بدی و نمی دونم میدونی یا نه لازم نیست حتما روی قسمت مخصوص کلیک پد برای چپ کلیک کلیک کنی و می تونی تو تمام پد با ضربه کوچیک کلیک کنی )

در مورد شارژ هم اونطوری که دوستان میگن و قبلا هم بحث شده چون پس با وصل کردن آداپتور پس از شارژ کامل جریان باتری قطع میشه و اینکه هر بار پر و خالی شدن باتری می تونه از عمر مفید سلول هاش کم کنه پس بهترین راه برای استفاده از باتری کار کردن با برق در صورت امکان هست .

ایشین اؤلسا گینه وارام خیدمتینده
    دوست عزیز لینک درایور های ویندوز 8.1 رو بذاری ممنون میشم.
    در ضمن تنظیمات خاصی باید انجام داد که وقتی باطری پر شد دیگه شارژ شدن قطع بشه یا خودش این کارو انجام میده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

خب تجربه من بعد چند ساعت کار کردن...

-کیفیت ساخت و بدنه قابل رضایته
    -بهتره برای استفاده طولانی از صفحه لمسی با یک دست کناره مانیتور کنترل شه و با یک دست کار کنیم ، اینجوری هم کنترل بهتری روی صفحه دارین هم اون لرزش صفحه که به دلیل شدت ضربه به وجود میاد کنترل میشه
    -سیستم صوتی عالیه ، واقعا انتظار همچین صدای با کیفیتی رو نداشتم.
    - تفاوت صفحه مات و براق انچنان من رو اذیت نکرد . من مانتیور دسکتاپم LG و مات هست و دقیقا لپ تاپ رو که کنارش میذاشتم انچنان ذهن رو درگیر نمیکرد. تصاویر کاملا زنده تر بود و واقعا برتری IPS به چشم میاد.
    - همونطور که دوستمون گفتن اون جریان الکتریکی ضعیف کمی اذیت میکنه ، امیدوارم که قابل حل باشه.
    - کیبورد و فاصله دکمه ها خوبه ، قسمت استراحتگاه دست هم به دلیل جایگیری تاچ پد به نظر کافی میرسه و دست موقع تایپ حالت خوبی داره.
    ضمن اینکه خوشحالم که خود لپ تاپ کیبورد فارسی هم داشت و نیاز به اون برچسب های بی کیفیت نیس ، که این مورد بستگی به شرکت وارد کننده و گارنتی تون داره. من با گارانتی آواژنگ گرفتم.

در کل من به شدت راضیم ، امیدوارم در آینده بهمون بیشتر ثابت بشه که ارزش پول بیشتری رو که نسبت به لپ تاپ های رقیب دادیم داشته باشه.

دوستان کیا به 8.1 ارتقا دادن؟ میخواستم ببینم آیا ارتقا بدیم برنامه ها ایرادی پیدا نمیکنه
    دقیقا من هم همین توصیه ها و تجربیات رو توصیه می کنم !

اول اینکه من از همون اول 8.1 نصب کردم روش با درایورهای موجود تو سایت asus که مخصوص 8.1 بودن و بعد هم اینکه من تا حالا نرم افزاری نصب نکردم که ایراد بده همه رو قبول کرده و فکر هم نکنم ایرادی بده

----------------------------------------------------------

اما یه سؤال اینجا در مورد باتری که بحث می شد دوستان می گفتن تا 96 پر میشه بعد دیگه پر نمیشه ... من الان لپ تاپ تا 94 که که پر میشه چراغه نارنجی هست بعد اون چراغ باطری سبز میشه ولی همچنان میره تا 100 درصد و همونجا تو 100 درصد می مونه و مینویسه fully charge ... ماله همه به این حالته ؟؟

5. این کاربر از samibeig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوست عزیز لینک درایور های ویندوز 8.1 رو بذاری ممنون میشم.
    در ضمن تنظیمات خاصی باید انجام داد که وقتی باطری پر شد دیگه شارژ شدن قطع بشه یا خودش این کارو انجام میده؟
    این درایورها خدمت شما

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد دومی خودم هم مشکل دارم تو پست بالای بهش اشاره کردم

7. این کاربر از samibeig بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

اما یه سؤال اینجا در مورد باتری که بحث می شد دوستان می گفتن تا 96 پر میشه بعد دیگه پر نمیشه ... من الان لپ تاپ تا 94 که که پر میشه چراغه نارنجی هست بعد اون چراغ باطری سبز میشه ولی همچنان میره تا 100 درصد و همونجا تو 100 درصد می مونه و مینویسه fully charge ... ماله همه به این حالته ؟؟
    همون %100 درسته دوست عزیز. باتری وقتیکه پر شد که دیگه هیچوقت OverCharge نمیشه!
    کلا به قضیه ی شارژ باتری حساس نباشید.
    قبلا صحبتهای لازم در زمینه ی مراقبت از باتری در همینجا زیاد گفته شده ... درست مثل باتری گوشی هست. همونقدر که ملاحظه ی اون رو می کنید ملاحظه ی این رو هم به همون شکل بکنید فقط سعی کنید زیر 20 درصد نرسه.
    Last edited by 3274; 09-01-2014 at 22:02.

9. این کاربر از 3274 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

من تا حالا امتحان نکرده بودم ... امروز متوجه شدم بلوتوث با ویندوز 8.1 مشکل داره و نمی تونه درست کار کنه ( کلا موقع نصب درایور بلوتوث همی خیلی غیر عادی طول کشید نصبش )

اولا نمیشه خاموشش کرد وقتی خاموش می کنی دوباره برمیگرده ( گاها حتی restart رو هم مشکل دار می کنه ... وقتی ریستارت می کنی زمان زیادی طول می کشه ریستارتش )... بعد هم نمی تونی اصلا چیزی ارسال و دریافت کنی ( گوشی رو پیدا می کنه ولی وقتی تو گوشی ارسال می کنی تو همون connect می مونه و کمی بعد field میشه

کسی از دوستان به این مشکل برخورده ؟؟
    Last edited by samibeig; 10-01-2014 at 15:06.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان میشه عملکرد کلید فانکشن (fn) رو طوری تغییر داد برعکس عمل کنه ، مثلا بدون نگه داشتنش بشه صدا رو کم و زیاد کرد و با نگه داشتنش از f1 تا f12 استفاده کرد ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

من تا حالا امتحان نکرده بودم ... امروز متوجه شدم بلوتوث با ویندوز 8.1 مشکل داره و نمی تونه درست کار کنه ( کلا موقع نصب درایور بلوتوث همی خیلی غیر عادی طول کشید نصبش )

اولا نمیشه خاموشش کرد وقتی خاموش می کنی دوباره برمیگرده ( گاها حتی restart رو هم مشکل دار می کنه ... وقتی ریستارت می کنی زمان زیادی طول می کشه ریستارتش )... بعد هم نمی تونی اصلا چیزی ارسال و دریافت کنی ( گوشی رو پیدا می کنه ولی وقتی تو گوشی ارسال می کنی تو همون connect می مونه و کمی بعد field میشه

کسی از دوستان به این مشکل برخورده ؟؟
    درایور های ویندوز 8 نه 8.1 رو از روی سایت ایسوس و نه از روی دی وی دی، دانلود و نصب کنید. من با این کار مشکلم حل شد.

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

همون %100 درسته دوست عزیز. باتری وقتیکه پر شد که دیگه هیچوقت OverCharge نمیشه!
    کلا به قضیه ی شارژ باتری حساس نباشید.
    قبلا صحبتهای لازم در زمینه ی مراقبت از باتری در همینجا زیاد گفته شده ... درست مثل باتری گوشی هست. همونقدر که ملاحظه ی اون رو می کنید ملاحظه ی این رو هم به همون شکل بکنید فقط سعی کنید زیر 20 درصد نرسه.
    میزان شارژ باطری های پلیمریون باید بین 40 تا80 درصد نگه داری بشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    گارانتي اصلي اين لپ تاپ تو بازار چيه؟؟؟؟؟
    Last edited by asmir1; 11-01-2014 at 20:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •