تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: ابراهیم تهامی: من 7،8 نفر را دریبل میکنم مسی 4،5 نفر! :دی

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

6 ابراهیم تهامی: من 7،8 نفر را دریبل میکنم مسی 4،5 نفر! :دی

سایت گل-ابراهیم تهامی کشف جدیدی است .
    مهاجم سابق تیم ملی که حتی استاد اسدی را در خوش مصاحبگی پشت سر می گذارد .
    آخرین مصاحبه مسی خوزستان در دهه قبل را بخوانید ...

شنیده ایم دنبال فیلم دریبل 14 بازیکن بوده ای تا ادعایت را ثابت کنی .
    به امام حسین 14نفر را دریبل کردم ، اما از شانس بد من این اتفاق در سال 1368افتاد.البته این را بگویم که بعضی بازیکنان را 2بار دریبل کردم.من این حرف را بعد از این هم می زنم و 100 سال دیگر هم می زنم. در آن دنیا هم می زنم.چند روز پیش به یکی از دوستان در صدا و سیمای خوزستان گفتم فیلم آن بازی را پیدا نکردی گفت هرچه گشتم پیدا نشد شانس من است دیگر...اما باز هم می گویم به جان بچه ام این اتفاق افتاد ؛من برای خودم اعجوبه ای بودم.

فقط ان بازی بود یا باز هم چند نفر را دریبل کرده ای؟

در یک بازی دیگر هم بازی صنعت نفت آبادان و پاتریس ارومیه که اتفاقاً داور آقای رودنیل بود از وسط نیمه همه را دریبل کردم و روی من پنالتی شد که علی فیروزی آن را گل نکرد.فردوسی پور عزیز می تواند از آقای رود نیل بپرسد.

اگر الان بازی می کردی چه قدر قیمت داشتی؟

باور کنید یک روز که فرهاد داشت می رفت مس کرمان که شایعه شده بود 3میلیارد و 700 میلیون می گیرد از داوود مهابادی پرسیدم من چه قدر می ارزم؟ گفت 10 میلیارد می ارزم.در یک بازی دوستانه هم که با سایپا داشتیم از خرمگاه پرسیدم محمد من اگر الان بودم چه قدر می ارزیدم گفت 10 میلیارد .این را خودم نمی گویم ها ...

جوری حرف می زنی که انگار از مسی بهتری
    .
    من 7،8 نفر را دریبل می کنم مسی 4،5 نفر اما چون من در ایران بازی می کردم ،دیده نشدم.اگر من هم در اروپا بودم خیلی معروفتر از او می شدم.باور کنید زمانی که با تیمهای فیروز کریمی بازی داشتیم به بازیکنانش می گفت زمانی که تهامی پا به توپ شد به سمت دروازه خودمان با سرعت بدوید چون به سمت او بروید دریبل می خورید.

2. 4 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

جدای از اعراق گویی هاش اما انصافا به خیلی از بازیکنای حال حاضر ما می ارزه ...

4. 3 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من کمی از بازی های تهامی رو یادم میاد اینجوری هم که میگه نبود شاید یکی دو نفر رو دریبل میزد اما 3 یا 4 نفر رو نه!!!!

6. 2 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آره هم خیلی خوشگلی هم بازیت قشنگه !

والا ما حتی زمانی که بازی میکرد چیزه خاصی ازاین بنده خدا ندیدیم شاید تو بازی 10 بار خودشو دریبل میزده واسه همین ما متوجه نمیشدیم که بشماریم !

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

آره هم خیلی خوشگلی هم بازیت قشنگه !

والا ما حتی زمانی که بازی میکرد چیزه خاصی ازاین بنده خدا ندیدیم شاید تو بازی 10 بار خودشو دریبل میزده واسه همین ما متوجه نمیشدیم که بشماریم !
    به چهره کسی توهین نکنید لطفا ...

9. 4 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

«خیلی دلگیر نشو مرد! بیشتر از این نشکن که شانه‌های شکسته تو خیلی سال است دیگر توان این حرف‌های اینها را ندارد. تو را چه به تلویزیون ابرام؟ تو که نه موهایت را کاشته بودی و مدل داده بودی نه ابروهایت را برداشته بودی...

ابرام، د لامصب تو که همان ابرام چارپای خودمان بودی که به ولله راست گفتی همه را دریبل می‌زدی و توی زمین خاکی‌ها به عشق بچه‌های آبادان با آنها فوتبال بازی می‌کردی و دریبل می‌کردی و ما عشق می‌کردیم با تو! کدام یکی از بچه‌های تانکی دو آبادان است که دریبل‌های تو را یادش رفته باشد؟ د لاف کجا ابرام؟ حداقل من که می‌دانم چطور نابودت کردند ولی تو که هنوز ساده‌ای برادر! بابا یادبگیر مثل کسانی باش که نابودت کردند! خیلی چیزها عوض شده‌... انگار نبودی اینجا!

نمی‌دانستی؟ کسی به تو نگفته بود اینها خیلی سال است دیگر به امثال من و تو می‌خندند؟ اینها به همه چیز می‌خندند‌ به همه کس می‌خندند! اینها حتی به بدبختی‌های خودشان هم می‌خندند چه برسد به من و تو‌...

ابرام، کـوکا فکر کردی همه آدم‌ها همان بچه‌های با عشق تانکی دو آبادان هستند که بفهمند چه می‌گویی؟ اینجا خودت باشی می‌شکنندت! باید برای همه شان نقش بازی کنی...

زمین‌هایت را خرج استقلال اهواز کردی یا نکردی ابرام؟ چرا اینها را نگفتی؟ چرا از آن پسر بچه فلج نگفتی که بغلش می‌کردی و فوتبال بازی می‌کردی که دلش شاد شود؟ دوربین نبود از تو عکس بگیرد، فیس بوک نبود که آپلود شود عکس‌هایت.ابرام تو که حتی توی شهرت یک خانه نداری و مجبوری توی شیراز زندگی کنی!

دلگیر نشو ابرام که اینها خیلی وقت است عادت کرده‌اند به خندیدن! جوک ساختن‌... اینها برای خودشان هم جک می‌سازند! اینها برای حسین فهمیده‌ها هم جوک ساختند... برای جهان‌آرا‌ها هم جوک ساختند! من و تو که هیچ! عمق فاجعه را ببین ابرام! برای این ناراحت شو مشکل اینها دریبل کردن‌های چهارده نفره تو نیست ابرام... دلگیر نشو! اینها به لهجه ما خندیدند! به سادگی ما خندیدند! به دل پاک تو خندیدند! که چقدر نجیبی‌...

اینجا خیلی وقت است دیگر مردم به سادگی‌ها و مردانگی‌ها می‌خندند! همین‌ها سال‌هاست دارند به لهجه صمد مرفاوی‌ها می‌خندند ... به لهجه پرویز مظلومی‌ها می‌خندند ... به لهجه ابراهیم‌های قاسمپور می‌خندند! اینها حتی به حرف زدن مادر مظلوم جهان آرا هم خندیدند چند سال پیش! درد اینها این بود که تو خوزستانی بودی که حرف‌هایت را باز به شوخی گرفتند! که اگر مال آن شهر بالایی‌ها بودی که الان بعد از 15 سال در تلویزیون پیدایت نمی‌شد! هر شب کارشناس بودی! که حتی فردوسی‌پور به خودش اجازه بدهد با طعنه به تو بگوید دیگر خیلی آبادانی هستی! آره آقای فردوسی‌پور! ما همه مان خیلی آبادانی هستیم... اما نه به آن تعبیر زشت و زننده شما...

آبرام کـوکا اینها قهرمان خارجی دلشان می‌خواهد! پتروس‌های خیالی خودشان را می‌خواهند توی کتاب‌هایشان تا دریاقلی‌های واقعی ما را...
    تو هم اگر‌ توی تلویزیون شان یک ته ریش می‌گذاشتی‌! موهایت اینطور از قحطی روزگار نریخته بود! به جای مــو گفتن‌هایت چهار بار، مـَن مـَن می‌کردی! یکم زبان داشتی امروز قهرمان فیس بوکی شان بودی! که افشاگری کرده بود. دلگیر نشو برادر ... که سهم من و تو و ما خوزستانی‌ها خیلی سال است پیش این جماعت شده خندیدن به ما! به همه چیز! اینها همان موقع که پول نفت زمین خاکی‌های شهر تو را بردند و ورزشگاه‌های آزادی و نقش جهان و یادگار امام‌ها ساختند هم پشت سرشان به ما خندیدند! دلگیر نشو همشهری ... غصه نخور به حرف‌های اینها! که حرف تو را ما خوب فهمیدیم! زبان نداشتی که اگر داشتی الان ابراهیم تهامی نبودی... زیرنویس می‌کردند ژنرال ابرام، امپراتور ابرام، شوالیه ابرام،و ...دلگیر نشو که من و تو دردی عمیق داریم! دردی به وسعت تمام بشکه‌های نفت! و تمام زمین خاکی‌هایی که توی آن فوتبال بازی کردی‌...».

منبع:روزنامه جهان صنعت

................................

پ.ن

این متنو صرفا برای تاثیری که روی من گذاشت گذاشتمش نه برای حمایت از تهامی چون تاحالا 20 ثانیه از یه بازیشم ندیدم که بخوام قضاوت کنم خوب بوده یا نه.....
    البته چند قسمتشو که قابلیت انتشار نداشتو حذف کردم.این متن بعد از اون برنامه 90 توسط یه نویسنده خوش ذوق ابادانی نوشته شده بود

11. 7 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •