تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل تنظیم نور صفحه در لنوو Z500

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض مشکل تنظیم نور صفحه در لنوو Z500

سلام، سری i7 این مدل رو خریداری کردم و در مورد کم و زیاد کردن نور صفحه به مشکل خوردم ، در جواب هم گفتن که این مشکل در تمام این سری از لپ تاپ ها وجود داره و ممکن بعدا برطرف بشه، و تنها راه تنظیم نور صفحه از محیط داس هست.حالا نور صفحه کم شده و از طریق کیبرد و کنترل پنل تغییر نمیکنه. میخوام ببینم این جوابی که به من دادن درسته یا نه؟ نیازی به گارانتی هست یا با برنامه ای میشه این مشکل رو برطرف کرد؟

2. این کاربر از mostafamrm1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه m0fidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

دوست عزیز شما باید این سوال رو در بخش مشکلات لپ تاپ ها یا کلوپ هواردان z500مطرح کنید

4. این کاربر از m0fidi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام، سری i7 این مدل رو خریداری کردم و در مورد کم و زیاد کردن نور صفحه به مشکل خوردم ، در جواب هم گفتن که این مشکل در تمام این سری از لپ تاپ ها وجود داره و ممکن بعدا برطرف بشه، و تنها راه تنظیم نور صفحه از محیط داس هست.حالا نور صفحه کم شده و از طریق کیبرد و کنترل پنل تغییر نمیکنه. میخوام ببینم این جوابی که به من دادن درسته یا نه؟ نیازی به گارانتی هست یا با برنامه ای میشه این مشکل رو برطرف کرد؟
    دوست عزیز من با اینکه جای این تاپیک درست نیست اما جواب شما رو میدم.باید بگم که علت این مشکل فقط نصب نبودن درایو کارت گرافیک اینتل میباشد.یعنی شما با نصب درایور گرافیک اینتل می تونید دوباره این مشکل رو برطرف کنید.

6. 3 کاربر از Capital بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

منم همین لپ تاپ. رو دارم

مشکل درایور INTEL HD 4000 هست!

درایور ورژن 8 رو دانلود کن درست میشه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

منم همین لپ تاپ. رو دارم

مشکل درایور INTEL HD 4000 هست!

درایور ورژن 8 رو دانلود کن درست میشه!
    در مورد z500 اینطور که تو رویوها خوندم گفته میشه که روشنایی صفحه نمایش به طور کلی پایینه ...آیا این حرف درسته ؟ شما که این مدل رو دارید نظرتون در مورد صفحه نمایش چیه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض مشکل نور صفحه لبتاپ لنوو ضد500

[QUOTE=velvet revoulver;7957740]در مورد z500 اینطور که تو رویوها خوندم گفته میشه که روشنایی صفحه نمایش به طور کلی پایینه ...آیا این حرف درسته ؟ شما که این مدل رو دارید نظرتون در مورد صفحه نمایش چیه ؟[/QUO
    منمم یک لبتاپ لنوو ضد 500 دارم که متاسفانه بعد از نصب
    ویندوز با زدن کلید کلید اف11 جهت کم کردن نور زمینه چنان نورزمینه کم شد که دیگه نه ار داخل پنل و نه با زدن کلیدها درست شد...حتی درایورها رو عوض کردم باز هم این مشکل مرتفع نشد...بنظرتون این مشکل از کجاس؟
    راهنمایی بفرمایید ضروریه؟والبته من خیلیا رو هم دیدم که این مشکل رو داشتن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض ⛔⛔ مشکل روشنایی لنوو z500

جوابش ساده است ، لپ تاپ شما ورژن جدید درایور را ساپورت نمی کنید باید ورژن قدیمی ،یعنی سالی که لپ تاپ
    تولید شده رو دانلود کنید ، وقتی ویندوز رو آپدیت میکنید جدیدترین ورژن درایور رو دانلود میکنه ، که مشکل همین جاست ،
    راه حل : توی گوگل سرچ کن. Lenovo z500 driver
    بعد برو تو سایت لنوو قسمت ؛ drivers & software
    بعد از تو شماره سریال لپ تاپ رو میخواد که زیر لپ تاپ نوشته. S/N 13344566788 یه چی تو این مایه ها
    وارد کن ، بعدش لیست درایورها میاد ، دانلود کن و نصبش کن
    ⛔⛔⛔ توجه لپ تاپ شما باید فاقد درایور باشه یعنی همه درایورها رو uninstall کن بعد کامپیوتر رو ریستارت کن،
    بعد مراحل بالا رو انجام بده
    ⛔ در ضمن آنتی ویروس هم غیر فعال باشه
    Last edited by wayseye; 21-02-2017 at 00:54.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

[QUOTE=الی بهارراد;8813569]
    در مورد z500 اینطور که تو رویوها خوندم گفته میشه که روشنایی صفحه نمایش به طور کلی پایینه ...آیا این حرف درسته ؟ شما که این مدل رو دارید نظرتون در مورد صفحه نمایش چیه ؟[/QUO
    منمم یک لبتاپ لنوو ضد 500 دارم که متاسفانه بعد از نصب
    ویندوز با زدن کلید کلید اف11 جهت کم کردن نور زمینه چنان نورزمینه کم شد که دیگه نه ار داخل پنل و نه با زدن کلیدها درست شد...حتی درایورها رو عوض کردم باز هم این مشکل مرتفع نشد...بنظرتون این مشکل از کجاس؟
    راهنمایی بفرمایید ضروریه؟والبته من خیلیا رو هم دیدم که این مشکل رو داشتن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

با سلام این فایل رو از سایت لنوو دریافت کنید و نصب کنید انشالله درست میشه(1hvi01ww.exe)

در آغاز فعالیت playboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

جوابش ساده است ، لپ تاپ شما ورژن جدید درایور را ساپورت نمی کنید باید ورژن قدیمی ،یعنی سالی که لپ تاپ
    تولید شده رو دانلود کنید ، وقتی ویندوز رو آپدیت میکنید جدیدترین ورژن درایور رو دانلود میکنه ، که مشکل همین جاست ،
    راه حل : توی گوگل سرچ کن. Lenovo z500 driver
    بعد برو تو سایت لنوو قسمت ؛ drivers & software
    بعد از تو شماره سریال لپ تاپ رو میخواد که زیر لپ تاپ نوشته. S/N 13344566788 یه چی تو این مایه ها
    وارد کن ، بعدش لیست درایورها میاد ، دانلود کن و نصبش کن
    ⛔⛔⛔ توجه لپ تاپ شما باید فاقد درایور باشه یعنی همه درایورها رو uninstall کن بعد کامپیوتر رو ریستارت کن،
    بعد مراحل بالا رو انجام بده
    ⛔ در ضمن آنتی ویروس هم غیر فعال باشه
    سلام ؛ رفیق خواستم یک تشکر کنم ازت بخاطر این راهنمایی دقیق و کامل

شاید نزدیک 20 دقیقه دنبال پسورد این یوزر قدیمی گشتم تا فقط لاگین کنم و یک تشکر ویژه داشته باشم

دوستانی که این مشکل رو با لنوو زد 500 دارند، همین کاری که این عزیز فرموده رو انجام بدین مشکلتون حل میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •