تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 78

نام تاپيک: مشاوره خرید لپ تاپ 3 میلیون تومانی ( N46VZ or N56VB )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض مشاوره خرید لپ تاپ 3 میلیون تومانی ( N46VZ or N56VB )

با سلام خدمت تمام دوستان گرامی.
    در حال جستجو و بررسی برای انتخاب یک لپ تاپ هستم.تا 2 هفته آینده لپ تاپ موردنظر را میخوام بخرم.

موارد مصرف :
    از نظر نرم افزاری ، با نرم افزارهای رشته مکانیک از قبیل فلوئنت ، سالید ورکز و... همچنین نرم افزار برنامه نویسی MATLAB سروکار خواهم داشت.همچنین نرم افزارهای مجموعه آفیس.کارهای گرافیکی سنگین انجام نمیدم.اما ساپورت بازی های روز برام اهمیت داره و میخوام که بازی ها را خوب اجرا کنه.

بودجه :
    3 میلیون تومان (حالا حداکثر تا 300 ، 400 تومان هم بیشتر از 3میلیون بشه مشکلی نداره)

لپ تاپ های زیر موردنظر می باشند :

1) ایسوس N56 VB
    2) ایسوس N46 VZ

ازنظر هارد و رم ، دو لپ مشابه هستند.cpuهاشون اختلافشون جزئی هست.
    لپ تاپ اول مزیتی که نسبت به دومی داره اینه که تمام پورت های usbاش از نوع usb3 هستند (4پورت).همچنین صفحه کلیدش ، دارای قسمت مجزا برای اعداد هست...در عوض عیبی که داره اینه که یکم سنگین تر هست.
    صفحه نمایش لپ تاپ اول "15.6 هست و دومی "14 .
    کارت گرافیک هر دولپ تاپ 2G هست اما اولی 740 هست و دومی 650 .

حالا با این تفاسیر کدوم لپ تاپ را به من پیشنهاد میکنید؟؟خواهشا نظراتتونو بدون تعصب بگید...همچنین اگر لپ تاپ دیگری با توجه به مواردی که دربالا اشاره کردم درنظر دارید معرفی کنید.

****لپ تاپ لنوو Z500-G را هم درنظر داشتم اما به دلایل زیر تا حدودی از خریدش منصرف شدم:
    صفحه نمایشگرش نسبت به دو لپ تاپ فوق ضعیف تر هست ; به خصوص در فضای باز در روز - صفحه کلیدش ظریفه و احتمال خرابیش هست - باتری ضعیف تری داره و اینکه باتریش جداشدنی هم نیست - رمش کمتره (البته این زیاد مهم نیست و با 60،70 تومان موقع خرید میشه رمشو مثل دوتا لپ تاپ بالا ارتقا داد).....البته اینم باید درنظر داشت که یکم قیمتش هم نسبت به دو لپ تاپ فوق کمتره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

والا این دو تا که شما گذاشتی،با هم فرقهای زیادی دارند،ولی اینجوری بهت بگم که گرافیک vz حدود 20درصدی قوی تر از VB هستش.
    اما n56vb چون جز سری های جدید ایسوس هستش،و بررسی که من ازش خونده بودم،خیلی خنک تر از n46 میمونه،حتی موقعی که باهاش بازی میکنی یا کار سنگین انجام میدی.
    درضمن تصویر n56vb فول اچدی هستش که با توجه به صفحه بزرگتری هم که داره برتری بیشتری رو نسبت به vz ایجاد میکنه،
    به هرحال من بودم n56vb رو میگرفتم که جدیدتره.
    درضمن این رو رک بهت بگم که گرافیک 650 که روی n46vz هستش،خیلی گرافیک خوبی نیست و فوقش بتونی بازی های جدید رو با medium و رزلوشن HD اجرا کنی.
    من بودم لپ تاپم رو به خاطر گرافیکش انتخاب نمیکردم،یا سعی کن تو اولویت های آخرت قرار بدی.
    Last edited by masoud_5april; 20-08-2013 at 08:32.

3. 2 کاربر از masoud_5april بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

والا این دو تا که شما گذاشتی،با هم فرقهای زیادی دارند،ولی اینجوری بهت بگم که گرافیک vz حدود 20درصدی قوی تر از VB هستش.
    اما n56vb چون جز سری های جدید ایسوس هستش،و بررسی که من ازش خونده بودم،خیلی خنک تر از n46 میمونه،حتی موقعی که باهاش بازی میکنی یا کار سنگین انجام میدی.
    درضمن تصویر n56vb فول اچدی هستش که با توجه به صفحه بزرگتری هم که داره برتری بیشتری رو نسبت به vz ایجاد میکنه،
    به هرحال من بودم n56vb رو میگرفتم که جدیدتره.
    درضمن این رو رک بهت بگم که گرافیک 650 که روی n46vz هستش،خیلی گرافیک خوبی نیست و فوقش بتونی بازی های جدید رو با medium و رزلوشن HD اجرا کنی.
    من بودم لپ تاپم رو به خاطر گرافیکش انتخاب نمیکردم،یا سعی کن تو اولویت های آخرت قرار بدی.
    ممنون دوست عزیز بابت پاسخت.خودمم بیشتر نظرم روی 56vb هست.چون مزیتاش واقعا میچربه به 46vz . چهار عدد پورت usb3 داره ، صفحه نمایشگرش بزرگتره ، کیپوردش کامل تره (قسمت مخصوص اعداد داره) ، سخت افزارش بروز تره .
    اما در مورد صفحه نمایشگر ، شما مطمئنی فول اچ دی هست ؟؟!! آخه من تو سایت لوتوس لپ تاپ دیدم نوشته اچ دی.

راستی همین سایت لوتوس یک کانفیگ جدید آورده با نام N46JV که i7 3630 ، 8g ram ، 1tr Hard ، VGA 2g داره. فقط گرافیکش را در بالای صفحه زده GT750 و در انتهای صفحه زده GT650 ...... حالا با این وجود ، این کانفیگ هم با قیمتی که داره مناسب هست....مخصوصا اگر گرافیکش GT750 باشه که عالیه...
    دوستان لطفا نظراشونو بگن و راهنمایی کنند آخه واقعا انتخاب بین این 3تا برام خیلی دشواره.هرکدوم یک سری مزیت و یک سری عیب نسبت به هم دارند.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

منم الان دقیقا همین مشکلو دارم نمیدونم کدومو انتخاب کنم ولی این n46jv بنظر بهتر میاد قیمت این چنده؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

ممنون دوست عزیز بابت پاسخت.خودمم بیشتر نظرم روی 56vb هست.چون مزیتاش واقعا میچربه به 46vz . چهار عدد پورت usb3 داره ، صفحه نمایشگرش بزرگتره ، کیپوردش کامل تره (قسمت مخصوص اعداد داره) ، سخت افزارش بروز تره .
    اما در مورد صفحه نمایشگر ، شما مطمئنی فول اچ دی هست ؟؟!! آخه من تو سایت لوتوس لپ تاپ دیدم نوشته اچ دی.

راستی همین سایت لوتوس یک کانفیگ جدید آورده با نام N46JV که i7 3630 ، 8g ram ، 1tr Hard ، VGA 2g داره. فقط گرافیکش را در بالای صفحه زده GT750 و در انتهای صفحه زده GT650 ...... حالا با این وجود ، این کانفیگ هم با قیمتی که داره مناسب هست....مخصوصا اگر گرافیکش GT750 باشه که عالیه...
    دوستان لطفا نظراشونو بگن و راهنمایی کنند آخه واقعا انتخاب بین این 3تا برام خیلی دشواره.هرکدوم یک سری مزیت و یک سری عیب نسبت به هم دارند.
    این مدل جدیده ایسوس n56 فول اچدیش وارد شده،البته یحتمل مدلهای دیگشم شاید وارد شه.
    در مورد n46jv من خودم حدود 2 3 ماهی هست که منتظر بودم بیاد ولی قراره cpuش هاسول باشه و تو خوده سایت ایسوز هم همین رو زده،ولی تو لوتوس آیوی بریج هستش،احتمالا اشتباه کرده،باز من خودم نمیدونستم،اگه اون باشه که واقعا واقعا عاااالی میشه،قیمتش هم بهتره.

7. این کاربر از masoud_5april بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان این مدلم الان دیجی کالا زده 3.800 واقعا عالیه،ولی به قیمتش میارزه!!؟؟ ASUS N550jv
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از omidtt1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این مدل جدیده ایسوس n56 فول اچدیش وارد شده،البته یحتمل مدلهای دیگشم شاید وارد شه.
    در مورد n46jv من خودم حدود 2 3 ماهی هست که منتظر بودم بیاد ولی قراره cpuش هاسول باشه و تو خوده سایت ایسوز هم همین رو زده،ولی تو لوتوس آیوی بریج هستش،احتمالا اشتباه کرده،باز من خودم نمیدونستم،اگه اون باشه که واقعا واقعا عاااالی میشه،قیمتش هم بهتره.
    پس اگه صفحه اش هم FHD باشه شکی نیست که از n46vz خیلی سرتره...یعنی میگید که 46jv اگه سی پی یوش هاسول باشه ، از 56vb بهتره؟؟؟!! در یک کلام بگید اگه شما بودید کدومو انتخاب میکردید برای خرید.؟
    دوستان این مدلم الان دیجی کالا زده 3.800 واقعا عالیه،ولی به قیمتش میارزه!!؟؟ ASUS N550jv
    معلومه که میارزه .... تقریبا هم قیممت n56vz هست اما از تمام جنبه ها خیلی خیلی سرتر از n56vz هست.... cpuش بالاتره و مهم تر اینکه بروزتره همچنین 4گیگ گرافیک داره....صفحه نمایشگرش را زده فول اچ دی و لمسی...اگه واقعا فول اچ دی و لمسی باشه ، بی نظیره این لپ تاپ ... فقط باتریش کاش به جای 4سلولی ، 6 سلولی بود

داره خودمونی میشه hamed_wise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Air

پيش فرض

سلام
    تازه اومده و دست کسی نیست. اما امکاناتش گویا فوق العاده عالیه
    صبر کن میاد پایین

12. این کاربر از hamed_wise بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ Capital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز این لپ تاپ واقعا عالیه و همچنین اینکه این مدل دارای پردازنده نسل چهارم هست که به گفته خود اینتل نسل چهارم پردازنده هایش دارای مصرف کمتری میباشد و همچنین اینکه این لپ تاپ دارای گرافیک 750M میباشد که حتی از 650 و 740 خیلی قویتره به نظر من خیلی عالیه مخصوصا اینکه دارای 3 تا پورت USB 3 میباشد و دارای رزولوشن عالی میباشد و در اخر اینکه این لپ تاپ با اینکه 4 سلولی هست اما پلیمری هست که بسیار عالی کار میکنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    تازه اومده و دست کسی نیست. اما امکاناتش گویا فوق العاده عالیه
    صبر کن میاد پایین
    از نظر تست که مطمئنا فکر نمیکنم مشکل خاصی در این لپ تاپ مشاهده بشه...اونچه که فعلا رو کاغذ هست ، همه قطعات سخت افزاریش به روزترین ها هستند... به نظرت تا دو هفته آینده که خوب وارد بازار بشه ، افت قیمت پیدا میکنه؟؟خدا کنه به 3.500 برسه.اگه به 3.500 برسه میزنم تو گوشش در غیر این صورت ، یکی از سه کانفیگ دیگه را انتخاب میکنم.

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •