تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: گرفتن لیسانس دوم با مدرک فوق لیسانس!

داره خودمونی میشه mdi_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض گرفتن لیسانس دوم با مدرک فوق لیسانس!

سلام دوستان، می خواستم در مورد ادامه تحصیلم باهاتون مشورت کنم و ازتون کمک بخوام. از دوستانی که اطلاعات دارن و می تونند کمک کنند خواهش می کنم بنده رو راهنمایی کنند که بد جوری گیجم!؟!من مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک ساخت و تولید از دانشگاه خواجه نصیر دارم و دارم کارای معافیت کفالتم رو ردیف می کنم. به علت مسائل کاری می خواستم یه لیسانس یا فوق لیسانس عمران از یه دانشگاهی تو تهران بگیرم. دانشگاه و نوع مدرکش خیلی مهم نیست ولی اصلا حوصله درس خوندن و کنکور دادن ندارم. در صورتی که فرض کنیم کارای معافیتم ردیف بشه از دوستان می خوام بهترین راه رو برای گرفتن یه مدرک مهندسی عمران معرفی کنند.می خواستم بدونم از اونجایی که مکانیک و عمران واحدهای مشترک زیادی دارند، واحدهای پاس کرده رو دوباره باید پاس کنم؟خلاصه دوستان به نظر شما چه دانشگاهی و در چه مقطعی و چه جوری برم راحتره و بهتره؟پیشاپیش از راهنمایی دوستان ممنونم.

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

سلام
    1: در وحله اول سعی کنید دکترای رشته خودتون رو قبول بشید
    2: سعی کنید از همون رشته خودتون برای کارتون استفاده کنید و 4 سال یا 2 سال وقت خودتونو طلف نکنید
    3: به نظر من ارشد بخونید بهتره چون هم زمانش کمتره و هم مقطع بالاتری هست ولی خب از کارشناسی سخت تره......
    4: اگه کارشناسی رفتید که هیچ ولی اگه ارشد قبول شید باید 12 واحد پیش نیاز رشته عمران رو پاس کنید که با 32 واحد ارشدتون میشه 44 واحد......

3. این کاربر از h-blade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با تشکر از وقتی که گذاشتید.حقیقتش چون پدر من چند سالیه که رفته تو کار ساخت و ساز خونه و اینکه بازاره کاره تولید خیلی خراب شده تصمیم گرفتم یه مدرک عمران بگیرم. یه سوالی که دارم اینه که اگه لیسانس بخونم واحدهای مشترک رو دوباره باید پاس کنم؟ به نظرتون چه دانشگاهی و چجوری برم که کارم راحتر باشه؟ همونجور که گفتم وقت و حوصله واسه کنکور خوندن ندارم! نوع مدرک هم برام مهم نیست که مثلا سراسری و یا از یک دانشگاه معتبر باشه. فقط می خوام تهران باشه و مدرک هم دیگه خیلی بیخود نباشه. باز هم ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

ســلام...
    اگه حوصله کنکور رو ندارید ..خوب باید در دانشگاه های بدون کنکور اسم نویسی کنید که دانشگاه های علمی کاربردی و پیام نور یا مدل های دیگه رشته عمران رو نداره یا در سطح کاردانی دارن..
    اما دانشگاه ازاد عمران داره و بدون کنکور هم میتونید برید اما تهران نیست و بعضی از شهرستانهاست که یادمه زمان ثبت نام بدون کنکور لیست اش رو داده بود من دقیق خاطرم نیست که بگم کدوم دانشگاهش به تهران نزدیک تر بود...اما..رشته زبانش رو که نگاه میکردم بیشتر توی شهر های اطراف شهرستان بود....بازم تحقیق کنید..//

اما نظر شخصی...
    به نظرم توی رشته خودتون سرمایه گذاری کنید موفق تر هستید وقتی که میخوایین بزارید برای 2 یا 4 سال کارشناسی ..اونم با این وضع دانشگاها ..حتما پشیمون میشید..مخصوصا شما که ارشد دارید از دانشگاه سراسری....و نمیشه قاطعانه گفت که دروس پایه تون رو تطبیق بدن و شما دروس تخصصی عمران رو 2 ساله بخونید...چون دانشگاه آزاد اونم از نوع بدون کنکورش دنباله پوله ...یه ماده تبصره ایی درست میکنن تا دروس رو تطبیق ندن....و در کل فکر میکنم اذیت بشین..//

6. این کاربر از Mahdi/s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اینجوری برای نظام مهندسی به مشکل میخوری
    کار خیلی سختی هم هست.

من هم تو فکرش بودم اما منصرف شدم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

8. این کاربر از sharpy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

من نظرم این بود که یه لیسانس یا فوق لیسانس عمران از یه دانشگاه بدون کنکور مثل پیام نور بگیرم. یعنی میگید برای گرفتن نظام مهندسی به مشکل می خورم؟ مدرکش معتبر نیست؟ شهریه اش حدودا چقدره؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان کسی نظر دیگه ای نداره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

من لیسانس عمران دانشگاه آزاد دارم شهریه اش حدود 1میلیون و دویست سیصده البته ترمایی که پروژه داری میزنه بالا 2 میلیون

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من لیسانس عمران دانشگاه آزاد دارم شهریه اش حدود 1میلیون و دویست سیصده البته ترمایی که پروژه داری میزنه بالا 2 میلیون
    اره دیگه یجوری باید بچاپن ملت رو ... ادم فکر میکنه ارزون با اون مبلغ برنامه ریزی میکنی بعد میبینی اه چرا اینطوری شد؟
    البته معمولا در دفاتر توضیح میدن ولی دیگه وقتی میری تو روال میبینی کار از کار گذشته ... هزینه هاشون زیاد از طرفی باید جیبشون هم پر کنن البته حداقل کار آفرینی میکنه ولی خصوصی ها باز اطرافیان خودشون رو میارن بیشتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

به نظرم گرفتن فوق لیسانس بهتر است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •