تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 50

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی سپاهان اصفهان | طوفان زرد آسیا | فصل ۱۳۹۵-۱۳۹۴

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سپاهان به دنبال جذب مهاجم کامرونی/ احمدی می‌ماند، قول گردان برای تمدید قرارداد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،مسئولان باشگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به دنبال جذب یک مهاجم کامرونی هتسند اما حضور این بازیکن منوط به فسخ قرارداد فندیک دیگر بازیکن خارجی این تیم است. در صورتی که سپاهانی‌ها بتوانند با این مهاجم فسخ قرارداد کنند مقدمات حضور مهاجم کامرونی که البته پیش از آن باید در تست فنی این تیم شرکت کند، در جمع سپاهانی‌ها فراهم خواهد شد.

* رحمان احمدی دروازه‌بان ملی پوش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیز به حفظ این بازیکن تاکید کرده است. شهاب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که قراردادش با سپاهانی ها به اتمام رسیده با مسئولان این باشگاه صحبت کرده و قول تمدید قرارداد را به آنها داده است. قرار است وی هفته آینده به اصفهان برود و با مسئولان این باشگاه مذاکره کند.

*تمرینات تیم فوتبال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از روز 25 خرداد ماه در اصفهان استارت خواهد خورد. قرار است [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صبح روز 25 خرداد ماه به تهران بازگردد.

*مسئولان باشگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در حالی تمرینات خود را از 25 خرداد آغاز می‌کنند که قرارداد مربی بدنساز فصل گذشته خود را تمدید نکرده‌ و قصد دارند به همکاری خود با وی پایان دهند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

شجاع خلیل‌زاده: حقم در تیم ملی خورده شد و هنوز جوابی نگرفته‌ام

مدافع تیم فوتبال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفت: هنوز از جریان تیم ملی ناراحت هستم و نمی‌دانم چرا من را دعوت کردند و بعد خط زدند و حق من و دیگر بازیکنان خورده شد که هنوز در خصوص خط خوردنم جوابی نگرفته‌ام.
    با بیان اینکه در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می‌مانم و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دوست دارم، اظهارکرد: از چند باشگاه پیشنهاد داشتم که آنها را رد کردم، زیرا در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راحت تر هستم و با این باشگاه قرار داد دارم.
    وی با بیان اینکه چه شد کی روش مرا به تیم ملی دعوت کرد و بعد بدون دلیل خط زد، افزود: هنوز از جریان تیم ملی ناراحت هستم و نمی دانم چرا من را دعوت کردند و بعد خط زدند. حق من و دیگر بازیکنان خورده شد که هنوز در خصوص خط خوردنم جوابی نگرفته ام.
    مدافع تیم فوتبال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افزود: هنوز 30 درصد از قراردادم را از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طلب دارم که قرار شده در آینده پرداخت شود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

ینده سپاهان درمراسم حراج پیراهن حمیداستیلی

پیراهن استیلی در جام جهانی به نفع کودکان سرطانی به فروش رفت

پیراهن حمید استیلی که با آن در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه برابر تیم ملی آمریکا گلزنی کرده بود شب گذشته طی مراسمی به نفع کودکان سرطانی به حراج گذاشته شد که در جریان آن مبلغ ۱.۵ میلیارد تومان جمع آوری شد.

این پیراهن شب گذشته در مراسمی با حضور هنرمندان، ورزشکاران، پیشکسوتان و مسئولان باشگاه پرسپولیس وورزش کشوردر تالار ایوان شمس طی مراسمی به حراج گذاشته شد. در این مراسم حاضرین می توانستند به هر مقدار که مدنظر دارند به کودکان سرطانی کمک کنند که در نهایت مبلغ قابل توجه ۱.۵ میلیارد تومان جمع آوری شد.

مجید بصیرت به عنوان نماینده باشگاه فولادمبارکه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نیز در این مراسم حضورداشت.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

بی‌خبری سپاهان از مذاکره ابراهیمی با پرسپولیس

سرپرست تیم فوتبال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از مذاکره هافبک این تیم با مسئولان باشگاه پرسپولیس ابراز بی‌اطلاعی کرد.

رسول [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص وضعیت باشگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: قرار بر این است که اتفاقات نقل‌وانتقالات باشگاه را در صورت نهایی شدن از سایت باشگاه اعلام رسمی کنیم. البته تاکنون حضور وریا غفوری و رسول [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قطعی شده است.
    وی با بیان اینکه مسئولان باشگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در حال مذاکره با هادی عقیلی و امید ابراهیمی برای تمدید قرارداد هستند، افزود: چند روز پیش صحبت‌های خوبی با عقیلی داشتیم اما این مذاکرات هنوز نهایی نشده است. در جلسات بعدی که با این بازیکن خواهیم داشت قطعاً به نتیجه می‌رسیم. ضمن مذاکره با عقیلی، بررسی شرایط ابراهیمی برای تمدید قرارداد را هم در دستور کار خواهیم داشت.
    سرپرست تیم فوتبال [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درباره اینکه گفته می‌شود امید ابراهیمی برای فصل آینده با مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکره کرده و به توافقاتی هم رسیده است، گفت: زمانی که ما با ابراهیمی صحبت کردیم، او از ما دو هفته زمان خواست تا استراحت کند و بعد از آن مذاکره کنیم. اگر بین او و باشگاه پرسپولیس هم مذاکره‌ای صورت گرفته باشد ما از آن بی‌خبریم.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تأکید کرد: باشگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تلاش می‌کند مهره‌های ارزشمند خود را حفظ کند. مطمئناً در مذاکراتی که خواهیم داشت، سعی می‌کنیم قرارداد عقیلی و ابراهیمی را تمدید کنیم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

انتخاب اولم سپاهان است / آرزوی موفقیت برای تیم ملی در مسابقات جام جهانی

نوشته شده توسط : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | زمان ارسال: دیروز, 20:48 | بازدید: 342 |

مدافع اسبق تیم ملی گفت:پیشنهادم را به باشگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارائه دادم و منتظر جواب باشگاه هستم.درحال حاضر تا قطعی شدن تیم آینده‌ام حرفی نمی‌زنم.
    هادی عقیلی مدافع ارزنده فوتبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران درمورد شرایط خود و تیم آینده‌اش اظهار داشت: باشگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به من پیشنهاد داده و من نیز شرایط خود را به باشگاه بیان کرده و پیشنهادم را ارائه دادم و اکنون منتظر جواب باشگاه هستم.

عقیلی در پاسخ به این سوال که با باشگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تسویه کامل کردید گفت: 20 درصد قراردادم را از باشگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طلبکار هستم.

هادی عقیلی درمورد شرایط خود و تیم آینده‌اش و پیشنهاد‌هایی که اخیراً از چند تیم مطرح داشته بیان کرد: درحال حاضر تا قطعی شدن تیم آینده‌ام حرفی نمی‌زنم.

عقیلی دررابطه با این بحث که آیا مسئولان باشگاه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دراین چند سالی که در این باشگاه حضور داشتید و برای این تیم زحمت کشیدید واقعاً قدرشما را دانسته‌اند عنوان کرد: متاسفانه باید بگویم که چون من اصفهانی نیستم آنگونه که باید رفتار نشد ولی من 8 سال برای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازی کردم و پیشنهاداتم کاملاً گویای این موضوع است که انتخاب اولم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است.

مدافع با اخلاق کشورمان در پایان برای تیم ملی آرزوی موفقیت در جام جهانی را داشت و آرزو کرد که تیم ملی کشورمان در مهمترین تورنمنت جهانی بازیهای خوبی از خود ارائه دهد.

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

11 خلعتبري رسما به سپاهان پيوست.

خلعتبري رسما به سپاهان پيوست

محمدرضا خلعتبري رسما به تيم فوتبال سپاهان پيوست.

به نقل از پايگاه خبري سپاهان، خلعتبري پس از مذاکره و توافق نهايي با خليليان مديرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان رسما و با قراردادي 2 ساله به جمع طلايي‌پوشان پيوست.

وي سابقه حضور در سپاهان و قهرماني با اين تيم در رقابت‌هاي جام حذفي باشگاه‌هاي ايران را در کارنامه خود دارد.

خلعتبري فصل گذشته در پرسپوليس حضور داشت.

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

4 سپاهان مدعی اصلی قهرمانی ...........

تداوم غرش شیرها

تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با پیروزی برابر گسترش فولاد ۶ امتیازی شد و جای خود را در صدر جدول لیگ برتر مستحکم کرد.
    گل‌ها: محمدرضا خلعتبری(۳۱) و لوسیانو پریرا(۶۵)

طوفان زرد آسیا دوباره به حرکت افتاد ...

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

12 سپاهان 3 - 1 استقلال

سپاهان 3 - 1 استقلال

سپاهان استقلال را مقتدرانه برد و با 3 برد متوالی و 9 امتیاز صدرنشین ماند ...

گل ها :
    احسان حاج صفی (pk)
    مهدی شریفی
    لوسیانو پریرا
    خلعتبری هم چندین موقعیت گل خلق کرد ولی توپها وارد دروازه نشد

گل استقلال توسط بیک زاده بعد از برخورد به مدافعان سپاهان وارد دروازه شد.

9. 2 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سپاهان 3 - 1 استقلال

سپاهان استقلال را مقتدرانه برد و با 3 برد متوالی و 9 امتیاز صدرنشین ماند ...

گل ها :
    احسان حاج صفی (pk)
    مهدی شریفی
    لوسیانو پریرا
    خلعتبری هم چندین موقعیت گل خلق کرد ولی توپها وارد دروازه نشد

گل استقلال توسط بیک زاده بعد از برخورد به مدافعان سپاهان وارد دروازه شد.
    شکی نیست که سپاهان هم امسال طبق معمول قهرمانه!
    طوفان زرد آسیا استقلال را با خود برد
    به استقلالی ها برنخوره
    Last edited by kian98; 19-08-2014 at 12:53.

11. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

شکايت سپاهان به کميته استيناف

مديرعامل سپاهان از شکايت اين باشگاه به کميته استيناف خبر داد.
    با گزارش علیرضا فغانی داور بازی استقلال ـ سپاهان شجاع خلیل زاده مدافع این تیم 3 جلسه از همراهی تیمش محروم شده است.

خلیلیان در این باره به "ورزش سه" گفت: ما نسبت به حکم خلیل زاده به کمیته استنیناف اعتراض کرده ایم. به اعتقاد باشگاه سپاهان این تعداد جلسه محرومیت حق خلیل زاده نبوده است، خلیل زاده به مکه ای که رفته قسم خورد هیچ توهینی به داور نکرده است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •