تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 17

نام تاپيک: سامسونگ سری6 / 46ES6980

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض سامسونگ سری6 / 46ES6980

سلام دوستان...
    من چند روزه این مدل رو خریداری کردم و چند سوال برام پیش اومده

1- صفحه ساپورت و دانلود این محصول کجاست؟ در سایت ایران این قسمت برای این مدل وجود نداره و در چند سایت منطقه ای دیگر که چک کردم مثل آمریکا و انگلیس و... این مدل وجود نداره...
    این مدل فقط برای ایران تولید شده؟
    بالاجبار برای آپگرید محصول از طریق وای فای اقدام کردم که 5 ساعت طول کشید :|
    که تصویر هم جارو نمیشد!

2- تا بحال سه مرتبه در طول یک هفته تلویزیون خودکار خاموش شده ، تمام تنظیمات مربوط به خاموش کردن خودکار و ECO رو غیرفعال کردم ولی باز مشکل پابرجاست...در تماس با پشتیبانی اعزام تکنسین رو ثبت کردن ولی گفتن اگر در زمان حضور کارشناس ما تلویزیون مشکلی نشون نده کاری از دستش بر نمیاد :| فروشگاه هم میگه ممکنه در هنگام خاموش شدن در مقابل تلویزیون نبودید و سنسور داره! من که در مشخصات این تلویزیون و دفترچه راهنمای گوگلی ترجمه شده اش؟! چیزی ندیدم... این موضوع در این سری وجود داره؟
    سرچ هم از عادی بودن بعلت داغ کردن تا مشکل وای فای و... اشاره داره که من اونهایی که قابل تست بود رو چک کردم، مشکلی ندیدم. فرم ویر رو هم که آپ کردم...
    تنها نکته خاصی که میتونم ذکر کنم هر سه مرتبه در حال پخش از رسیــور بوده...
    چه علتی میتونه داشته باشه که دستکم در زمان حضور کارشناس این موضوع رو بوجود بیارم تا ببینه یا بطور کلی حل بشه.
    ممنون...

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان...
    من چند روزه این مدل رو خریداری کردم و چند سوال برام پیش اومده

1- صفحه ساپورت و دانلود این محصول کجاست؟ در سایت ایران این قسمت برای این مدل وجود نداره و در چند سایت منطقه ای دیگر که چک کردم مثل آمریکا و انگلیس و... این مدل وجود نداره...
    این مدل فقط برای ایران تولید شده؟
    بالاجبار برای آپگرید محصول از طریق وای فای اقدام کردم که 5 ساعت طول کشید :|
    که تصویر هم جارو نمیشد!

2- تا بحال سه مرتبه در طول یک هفته تلویزیون خودکار خاموش شده ، تمام تنظیمات مربوط به خاموش کردن خودکار و ECO رو غیرفعال کردم ولی باز مشکل پابرجاست...در تماس با پشتیبانی اعزام تکنسین رو ثبت کردن ولی گفتن اگر در زمان حضور کارشناس ما تلویزیون مشکلی نشون نده کاری از دستش بر نمیاد :| فروشگاه هم میگه ممکنه در هنگام خاموش شدن در مقابل تلویزیون نبودید و سنسور داره! من که در مشخصات این تلویزیون و دفترچه راهنمای گوگلی ترجمه شده اش؟! چیزی ندیدم... این موضوع در این سری وجود داره؟
    سرچ هم از عادی بودن بعلت داغ کردن تا مشکل وای فای و... اشاره داره که من اونهایی که قابل تست بود رو چک کردم، مشکلی ندیدم. فرم ویر رو هم که آپ کردم...
    تنها نکته خاصی که میتونم ذکر کنم هر سه مرتبه در حال پخش از رسیــور بوده...
    چه علتی میتونه داشته باشه که دستکم در زمان حضور کارشناس این موضوع رو بوجود بیارم تا ببینه یا بطور کلی حل بشه.
    ممنون...
    دوست عزیز
    مدل نام کذاری ایران es6980 و نام گذاری اصلی آن es 6800 است و برای دانلود می توانید به این سایت برویید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    آبدیت کردن فریمور
    سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

آیا تلویزیون هر دفعه سر یک ساعت خاص خاموش می شود ؟ اگر بله شما باید در قسمت منو---> سیستم ---> زمان ---> تایمر خواب یا دیگر تایمر ها را چک کنید ببینید اگر فعال است آن را خاموش کنید
    و در آخر اگر کار شناسها نتوانستند کاری کنند از یک روش که خودم آن را تست کردم استفاده کنید البته این درصورتی است که شما را مجبور به پر داخت هزینه زیاد کردند از آنها فرصت بگیرید و بعد از این روش که در این تایپیک گذاشتم از قسمت مطلب قرمز رنگ استفاده کنید و اگر نمی توانید از کسی که وارد است استفاده کنید.

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    دوستان من تلويزيون سامسونگ همين مدل ua46es6980 رو دارم كه از طريق اينترنت آپديت كردم.
    بعد از آپديت خروجي صدا از طريق كابل نوري به روي سينماي خانگي از كار افتاد.حالا مي خوام به ورژن قبلي فريمور دون گريد كنم ولي در حالت عادي فقط رو به بالا قابليت آپگريد دارد و داون گريد نميشود.
    ورژن اصلي فريمور 001014 بود چطور ميتونم به ورژن اصلي برگردم و چطور ميتونم اين ورژن فريمور رو گير بيارم.
    با تشكر

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام
    دوستان من تلويزيون سامسونگ همين مدل ua46es6980 رو دارم كه از طريق اينترنت آپديت كردم.
    بعد از آپديت خروجي صدا از طريق كابل نوري به روي سينماي خانگي از كار افتاد.حالا مي خوام به ورژن قبلي فريمور دون گريد كنم ولي در حالت عادي فقط رو به بالا قابليت آپگريد دارد و داون گريد نميشود.
    ورژن اصلي فريمور 001014 بود چطور ميتونم به ورژن اصلي برگردم و چطور ميتونم اين ورژن فريمور رو گير بيارم.
    با تشكر
    دوست عزیز
    شما نمی توانید به عقب برگردید و نیازی هم به این کار ندارید و برای فعال کردن آن قسمت باید به منو---> صدا--> تنظیمات بلندگو --->بلندگو تلویزیون---->بلندگو خارجی را انتخاب کنید.
    Last edited by matinpour; 20-08-2013 at 22:32.

6. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    1کی 2 روز دیگه این tv دستم میرسه چند تا سوال داشتم ممنون میشم دوستان کمک کنن:
    samsung es 6980 _1 مشکل پخش زیر نویس رو داره ؟؟؟؟ اگه داره ک بفرمایید دقیقا باس چیکار کرد و اگه احتیاج به باز کردن منو مخفی و ساخت کنترل مخصوص رو داره ک بفرمایید چیکار باید کرد که کسی میاد واسه نصب کردن tv بگم انجام بده البته اگه کنترل مخصوص رو داشته باشن
    2_ این tv چه فرمتهایی رو از طریق usb پخش میکنه؟؟؟
    3_ الان دقیقا چه چیزایی همراه tv تو جعبه هستش؟؟؟؟
    ممنــــــون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از راهنماي تون ولي همه اين كارها شده مشكل اينه كه بعد از آپديت اصلا كابل نوري روشن نميشود(نور قرمزي كه بعد از اتصال بايد سر كابل ديده شود نيست)
    اگه كار ديگه اي ميشه انجام داد لطفا راهنمايي كنيد
    يا ممكنه با آپديت فرم وير هاي جديدتر اين مشكل حل بشه؟
    با تشكر

دوست عزیز
    شما نمی توانید به عقب برگردید و نیازی هم به این کار ندارید و برای فعال کردن آن قسمت باید به منو---> صدا--> تنظیمات بلندگو --->بلندگو تلویزیون---->بلندگو خارجی را انتخاب کنید.

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون از راهنماي تون ولي همه اين كارها شده مشكل اينه كه بعد از آپديت اصلا كابل نوري روشن نميشود(نور قرمزي كه بعد از اتصال بايد سر كابل ديده شود نيست)
    اگه كار ديگه اي ميشه انجام داد لطفا راهنمايي كنيد
    يا ممكنه با آپديت فرم وير هاي جديدتر اين مشكل حل بشه؟
    با تشكر
    دوست عزیز
    فقط یک راه می مانند که البته زحمت زیادی دارد با این مطلب که می گوییم اگر بدرستی عمل کنید تلویزیون شما مثل روز اول از لحاظ کاری می شود ولی ورژن فریمورتان تغییری نمی کند برا اینکار به این تایپیک رفته و مطلب قرمز رنگ را مطالعه و به درستی به آن عمل کنید لازم بذکر است که چون در منوی مخفی این کار صورت می پذیرد باید از کنترول مخصوص استفاده کنید و اطلاعات option را در منوی مخفی یادداشت کنید که بعدا به آن نیاز پیدا می کنید.

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون
    تست ميكنم خبرشو ميدم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    samsung es 6980 _1 مشکل پخش زیر نویس رو داره ؟؟؟؟ اگه داره ک بفرمایید دقیقا باس چیکار کرد و اگه احتیاج به باز کردن منو مخفی و ساخت کنترل مخصوص رو داره ک بفرمایید چیکار باید کرد که کسی میاد واسه نصب کردن tv بگم انجام بده البته اگه کنترل مخصوص رو داشته باشن
    ممنــــــون
    دوست عزیز
    مدل تلویزیون شما هیچ مشگلی با زیرنویس و فرمتهای تصویری ندارد و تلویزیون شما کارایی خوبی دارد در صورت نیاز به کمک با ایمیلم تماس بگیرید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من هم همين مدلو دارم با تنظيم زبان و كدينگ در منو ها مشكل زير نويس حل ميشه.اين مدل هيچ مشكلي با زير نويس در هر فرمتي نداره.فرمتهاي پخش شونده رو هم تو دفترچه نوشته من كه هارد اكسترنال وصل ميكنم تقريبا تمامي فرمتهاي صوتي و تصويري فعلي رو پخش ميكنه بجز چند مورد.فقط اين مدل قابليت آپديت فريمور بصورت آنلاين رو هم داره كه اگه بكني به مشكلات من گير ميكني.در ضمن فقط يكي از پورتهاي usb ميتونه هارد رو شناسايي كنه بقيه فقط براي فلش هستند.

با سلام خدمت دوستان
    ممنــــــون
    Last edited by om_omid; 22-08-2013 at 16:07.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •