تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: سامسونگ سری6 / 46ES6980

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام مجدد
    من وارد منوي مخفي شدم و factory reset هم كردم ولي درست نشد باز هم صدا از طريق كابل اپتيك در سينماي خانگي پخش نمي شود. كابل اپتيك به محض زدن به تلويزيون بايد نور قرمزي بدهد كه اپتيك من اين نور را هم ندارد.
    در ضمن من بدون ساختن اون ريموت وارد منوي مخفي شدم يعني فقط با زدن اون 4 تا كليد روي كنترل وارد منوي مخفي شد
    لطفا اگر كار ديگري براي راه اندازي اپتيك صدا ميشود كرد راهنمايي كنيد
    ممنون

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام مجدد
    من وارد منوي مخفي شدم و factory reset هم كردم ولي درست نشد باز هم صدا از طريق كابل اپتيك در سينماي خانگي پخش نمي شود. كابل اپتيك به محض زدن به تلويزيون بايد نور قرمزي بدهد كه اپتيك من اين نور را هم ندارد.
    در ضمن من بدون ساختن اون ريموت وارد منوي مخفي شدم يعني فقط با زدن اون 4 تا كليد روي كنترل وارد منوي مخفي شد
    لطفا اگر كار ديگري براي راه اندازي اپتيك صدا ميشود كرد راهنمايي كنيد
    ممنون
    دوست عزیز
    برای فعال کردن اپتیک باید از منوی مخفی وارد شوید و config را که پنهان است با کنترول دست ساز فعال کنید و از این مسیر بروید
    control--->config---> num of optical link و عدد آن را اگر روی 0 است روی 1 قرار بدهید.

3. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بازم ممنون از راهنمايي شما
    اين مورد در منوي مخفي اين مدل نيست ولي دارم ليستي از قسمتهاي مختلف منوي مخفي مينويسم تا در اينجا بگذارم و شما بتوانيد دقيق تر راهنمايي كنيد
    بازهم متشكرم
    Last edited by om_omid; 30-08-2013 at 21:24.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من تلویزیون مدل UA46 F6400AR آپدیت کردم .فقط الان زیرنویس فارسی ساپورت نمیکنه .قبل از آپدیت کردن ساپورت میکرد و مشکلی نداشت ،اما الان زیرنویس فارسی رو با حروف دیگه ای میاره .
    لطفا راهنمایی کنید ،اگه راه حلی داشته باشه .

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من تلویزیون مدل UA46 F6400AR آپدیت کردم .فقط الان زیرنویس فارسی ساپورت نمیکنه .قبل از آپدیت کردن ساپورت میکرد و مشکلی نداشت ،اما الان زیرنویس فارسی رو با حروف دیگه ای میاره .
    لطفا راهنمایی کنید ،اگه راه حلی داشته باشه .
    دوست عزیز
    و برای زیر نویس اگر شما منوی فارسی ندارید
    از روش فعال سازی استفاده کنید اگر آیتمها با هم یکی بود از مطلب زیر استفاده کنید و به آیتمهای دیگر دست نزنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اگرتلویزیو نتان فارسی ساز شده است و مشگلی با زبان فارسی ندارید از مطلب زیر استفاده کنید.
    طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
    شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
    اول مطمئن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
    منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
    روش اول
    اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
    روش دوم
    برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
    file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
    اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
    تصور کنید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ی را [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
    دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت
    در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون دوست عزیز .لطف کردی .
    موفق باشی همیشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام من یک ال ای دی سامسونگ es6980 ذارم دیشب رفتم توی منوی مخفیش و نمیدونم کدوم قسمت رو عوض کردم اول هنگ کرد یعنی دیگه کنترل توی منوی مخفیش کار نمیکرد بعد خودم خاموشش کردم و دوباره روشنش کردم که متاسفانه دیگه روشن نشد حتی روی حالت استنبای هم نمیاد ازتون خواهش میکنم کمکم کنید که چه خاکی بریزم سرم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •